Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

 1. Z ostatniej godziny
 2. Z przykrością informujemy, że Administrator @Francik odchodzi z rangi na własne życzenie.
 3. Donek mam nadzieję że zrobimy jeszcze więcej tylko z bardziej zwariowanymi rzeczami !
 4. Dzisiaj
 5. Imię: Dawid Nick: NeSseCzeK Wiek: 14 User ID: 63534 Staż na serwerze (SS): Czy masz problemy z wykonywaniem rozkazów wyższej rangi?: Ani trochę. Czy cierpisz na dysleksje/dysgrafie?: Nie Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Oczywiście Czy posiadasz komunikator TeamSpeak3?: Tak Czy przeczytałeś(znasz) regulamin serwera?: Tak Czy przeczytałeś(znasz) regulamin PSP?: Tak Czy masz do czynienie w życiu realnym z strażą pożarna?: Nie Czy byłeś karany na serwerze Tak/Nie(jeśli tak za co)?: Tak, mute Ile jesteś w stanie dziennie poświęcić na służbę?: 4-7h Umiejętność odgrywania Akcji RP: Dobra Umiejętność posługiwania się komendą "Bind": Nie mam z tym żadnych problemów. Dlaczego frakcja PSP?: Lubię wyzwania i myślę, że się sprawdzę. Dlaczego Ty?: Myślę że się sprawdzę w roli strażaka, lubię robić różne akcje RP oraz, Jestem kulturalnym i miłym człowiekiem. Coś o sobie: Mam na imię Dawid mam 14 lat chodzę do 7 klasy podstawowej, jestem miły nie jestem wybuchowy i umiem panować nad swoimi emocjami, interesuję się graniem w gry m.in. MTA także lubię oglądać różne filmy i seriale, bardzo lubię słuchać muzyki [RAP,TRAP].
 6. Imię: Daniel Wiek: 20 Nick: Blawek SID: 42935 Czy posiadasz komunikator Discord oraz TS3?: Potwierdzam Czas spędzony na serwerze (W Minutach): 17850 Czas który możesz poświęcić dla frakcji: Bardzo dużo, jeżeli nie mam czegoś ważnego do załatwienia Czy zapoznałeś się z regulaminem?: Tak Znajomość mapy San Andreas (0/10): 4/10 Dlaczego Ty?: Ponieważ jestem dobrym kierowcą, umiem zachować ostrożność, i zadbać o klientere Coś o sobie: Myślę że bardzo by mi to sprawiło przyjemność w obcowaniu z tą oto frakcją, pozdrawiam:)
 7. Wczoraj
 8. Z resztą chłopak sobie auta kupuje co w tym dziwnego?>
 9. No nie wiem czy to coś da. Co oni mają mu bana na FB dac za to xDD
 10. Adamanisz221

  cennik

  nie moge znalesc cennika
 11. Imię:Eryk Wiek:19 Nick:NETTO SID:8686 Czy posiadasz komunikator Discord oraz TS3?:Tak/tak Czas spędzony na serwerze (W Minutach):565,35 godz. 30kk+-min Czas który możesz poświęcić dla frakcji:2h +- bo mam życie prywatne Czy zapoznałeś się z regulaminem?:tak /przeczytałem Znajomość mapy San Andreas (0/10):10 Dlaczego Ty?:Bo jest gud driver i jestem dobrym obywatelem Coś o sobie:Nazywam sie Eryko mam 19 lat i lubię motoryzacje lube jeździć na ryby i na grzyby mam kota michała
 12. dzis dostalem muta na 3 dni mogliscie by go usunac? pliss nick to: DarkooYT
 13. lepiej ch*jem mieszac w masle niz szanowac johnego
 14. Imię: GrzesiekWiek: 17Nick: Mentosik<3SID: 60498Staż na serwerze ( Minuty ): 16k+ co chwilę minuty lecąOrtografia [ 0/10 ]: 10Czy chorujesz na dysleksję?: NieCzy chorujesz na dysgrafię?: nieCoś o Sobie: Cześć mam 17 lat pochodzę z Małopolski bardzo lubię sport jazda na rowerze granie w piłkę nożną. Granie w koszykówke oraz granie w hokeja. Dlaczego to właśnie ty chciałbyś dołączyć w szeregi Pogotowia?: chciał bym wkroczyć w teren pogotowia ponieważ lubię bardzo pomagać ludzia w wypadkach.Jaki masz stosunek do graczy, partnera, administracji?: Miły, sympatyczny, koleżeński, pomocny, usłuchany Czy potrafisz podporządkować się pod rozkazy stopni wyższych?: tak potrafięCzy Akceptujesz regulamin Serwerowy?: tak akceptujeCzy Akceptujesz regulamin Frakcyjny?:takCzy posiadasz komunikator głosowy tak Discord oraz TeamSpeak3?:takCzy posiadasz sprawny Mikrofon?:takCzy masz doświadczenie medyczne?: takIle byś spędzał czasu na służbie? ( Tygodniowo ): dziennie 3-4 hRozwiń skrót RKO i krótko o nim opowiedz: Resuscytacja krążeniowo-oddechowa, RKO – zespół czynności stosowanych u poszkodowanego, u którego wystąpiło podejrzenie nagłego zatrzymania krążenia, czyli ustanie czynności serca z utratą świadomości i bezdechem.
 15. Nick : xNancioSerial : Nick gracza na którego jest skarga : Nie wiem, jaki ma nick, oto jego serial: 9E8F2F27DB7E601E7FA3FCB7BDBDCD44Dokładny opis sytuacji : Chlop kupuje majatek na grupkach facebookowych.Dowody w postaci ss'ów (ss'y logów w notniku nie są brane pod uwage) : https://imgur.com/a/ywGcl98 Dokladnie moge to wytlumaczyc na tsie, badz podeslac linki na pv.Dokladna Data i czas zdarzenia : Zalaczana na ssieOczekiwania : Oczywiscie perm dla tego uzyszkodnika.
 16. Imię: MichałWiek: 15Nick: |CH|wentyl SID: 59534 Staż na serwerze ( Minuty ): https://imgur.com/VY2LxA6 Prawie 15k Ortografia [ 0/10 ]: 9\10 Czy chorujesz na dysleksję?: Nie nie choruję Czy chorujesz na dysgrafię?: Również nie choruję Coś o Sobie: Jestem Michał, mieszkam w woj. Kujawsko-Pomorskim nieopodal Bydgoszczy. Uczęszczam do klasy 8 i interesuję się Motoryzacją, lubię spędzać czas jak każdy nastolatek przy komputerze. Gdy jest ładna pogoda wolny czas spędzam ze znajomymi na rowerze lub w mieście. Mam rodzeństwo Siostrę która jest 3 lata starsza ode mnie i Brata który jest starszy o 9 lat. W Gta-Sa grałem już gdy miałem 8 lat, zainstalował mi Brat, w późniejszym czasie przeniosłem się na MTA, na serwerach MTA serfuje około już 3 lata. Dlaczego to właśnie ty chciałbyś dołączyć w szeregi Pogotowia?: Dlaczego, ponieważ zawsze lubię pomagać innym nowym osobą, jestem koleżeński i pracowity. Chciałbym spróbować swoich sił w tej frakcji, jeszcze nigdy nie miałem do czynienia z SAMC. Lubię pomagać nowym graczom więc w tej frakcji na pewno się spiszę. Jaki masz stosunek do graczy, partnera, administracji?: Mam miły stosunek do administracji jak i również do graczy, słucham się wyższych rang. Czy potrafisz podporządkować się pod rozkazy stopni wyższych?: Tak potrafię Czy Akceptujesz regulamin Serwerowy?: Tak akceptuje Czy Akceptujesz regulamin Frakcyjny?: Tak akceptuje Czy posiadasz komunikator głosowy Discord oraz TeamSpeak3?: Posiadam oba komunikatory Czy posiadasz sprawny Mikrofon?: Tak posiadam Czy masz doświadczenie medyczne?: Średnio, jedynie jakieś nauki w szkole Ile byś spędzał czasu na służbie? ( Tygodniowo ): Nie umiem określić czasu ale pewnie jakoś 1.5k minut będzie Rozwiń skrót RKO i krótko o nim opowiedz: RKO Inaczej Resuscytacja Krążeniowo-oddechowa = Czynność stosowana, u osoby poszkodowanej, u którego jest podejrzenie nagłego zatrzymania krążenia, czyli zaprzestanie czynności serca z utratą świadomości i bezdechem celem RKO jest utrzymanie przepływu krwi przez mózg i także mięsień sercowy oraz przywrócenie krążenia.
 17. Imię: Michał Nick: MeRsEK Wiek: 14 User ID:63184 Staż na serwerze (SS): Na górze Czy masz problemy z wykonywaniem rozkazów wyższej rangi?: Nie Czy cierpisz na dysleksje/dysgrafie?:Nie Czy posiadasz sprawny mikrofon?:Tak Czy posiadasz komunikator TeamSpeak3?:Tak Czy przeczytałeś(znasz) regulamin serwera?:Tak Czy przeczytałeś(znasz) regulamin PSP?:Tak Czy masz do czynienie w życiu realnym z strażą pożarna?: Nie, lecz się interesuję. Czy byłeś karany na serwerze Tak/Nie(jeśli tak za co)?: Dwa razy mute i raz prawko. Ile jesteś w stanie dziennie poświęcić na służbę?: 8-10h Umiejętność odgrywania Akcji RP: Umiem nie mam z tym żadnych problemów, robie to i lubie to robić. Umiejętność posługiwania się komendą "Bind": Umiem Dlaczego frakcja PSP?: Ponieważ, interesuje mnie praca w PSP, oraz chciałbym spróbować swoich sił w tej frakcji. Dlaczego Ty?: Ponieważ, lubię odgrywać rp a tym bardziej w PSP, lubie różne akcję i nie mam z tym żadnych problemów, Mam nawet jak dla mnie duże pojęcie o strażach. Umiem oraz lubię rozmawiać i grać realnie. Coś o sobie: Mam na imię Michał, mam 14 lat, chodzę do 7 klasy szkoły podstawowej. Mieszkam w województwie Lubuskim, przy granicy. Na co dzień interesuję sie strażami, ogladam różne filmy oraz gram w gry o tematyce PSP. Jestem cierpliwym, rozsądnym oraz miłym człowiekiem, lubię rozmawiać z ludźmi i nie sprawia mi to problemu.
 18. @Kopciu Proszę o dowody, że napisał ,, Kolega sobie wyszedł to ty dostaniesz prawko"
 19. Dodam jeszcze że nawet jeśli kopciu nie kierował to po co wchodził na kierowcę gdy powiedziałem że kierowca dostanie prawko
 20. Nick: |TSA|KumpelRafona Login: Maksiukekw Imię: Maksymilian Wiek: 16 SID: 57547 Ilość przegranych minut (Sprawdzasz pod F5): 16k+, ciągle rośnie Zapoznałeś się z regulaminem?: Tak Czy chorujesz na Dysleksję / Dysgrafię?: Nie choruje na żadne z wymienionych. Czy posiadasz komunikator Discord oraz TS3?: Tak, posiadam oba komunikatory. Dlaczego akurat San News?: Ponieważ moim zdaniem jest to jeden z lepszych biznesów, można tutaj prowadzić rozmowy z graczami jak również dowiadywać się od nich ciekawych informacji. Zawsze lubiłem prowadzić wywiady z innymi osobami, więc sądzę, że będzie to idealny biznes dla mnie. Dlaczego ty?: Ponieważ potrafię dogadywać się z graczami, prowadzenie wywiadów w mojej opinii to sama przyjemność, dlatego myślę że będę dobrym pracownikiem San News. Jestem osobą cierpliwą oraz bezkonfliktową, dlatego nie będę miał żadnych konfliktów z jakimikolwiek graczami. Wkładam w swoją pracę 100% oraz staram się , aby była ona na jak najwyższym poziomie. Sporów nie wyjaśniam wyzwiskami. Staram się również nie popełniać błędów, a jeżeli zdarzą mi się jakieś to jak najszybciej je poprawiam. Jestem pomocny w każdej sytuacji nie patrząc na rodzaj problemu. Nie mam problemów z wykonywaniem poleceń wyższych stopni. Coś o sobie (minimum 3 rozbudowane zdania): Jak już wspomniałem nazywam się Maksymilian, pochodzę z małego miasteczka położonego w województwie Wielkopolskim, o nazwie Piła. Jestem osobą spokojną, kulturalną i jak już wyżej napisałem bezkonfliktową. Bardziej stawiam na spokojną rozmowę bez żadnych wyzwisk niż na bezsensowną kłótnię. Chodzę do szkoły średniej na kierunek mechanik samochodowy. Jest to również kierunek, który naprawdę sprawia mi przyjemność. Interesuje się motoryzacją, służbami państwowymi oraz graniem w gry. Wolny czas spędzam ze znajomymi dobrze się bawiąc. Moją życiową pasją jest zawodowa jazda na motorze Enduro. Coś od siebie: Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego podania oraz życzę pozostałym kandydatom powodzenia!
 21. Wzór podania: Nick na serwerze:arosplay51 Login na serwerze:arosplay51 Wiek:18 SID:60317 Minuty przegrane na serwerze:11607 Dlaczego Ty?: Ponieważ jestem mily spokojny a do tego brakuje ludzi na duty w Fabryce Aut Czy masz sprawny mikrofon?: mam jak najbardziej Czy posiadasz Team Speak 3 oraz Discord?: Posiadam wszystko Czy pracowałeś już kiedyś w Fabryce Aut lub w podobnym biznesie?: niestety nie ale chcetnie bym sprawdzil na czym to polega i szybko sie uczę
 22. To może zacznę od początku gdy robiłem raporty wtedy kosin napisał reporta że taranują ich byli na służbie SAPD przyjąłem reporta i się tepnąłem do kosina i byłem niewidzialny zobaczyłem ze taranuje ich białą audi wtedy powiedziałem ze ma prawko za taran frakcji to zaczęli uciekać a dokładnie nie widziałem nicku kierującego ponieważ było ich trzech w aucie wyszedłem z radiowozu i poleciałem do nich okazało się ze jeden z nich się wylogował to chciałem zobaczyć kto jechałem żeby dać mu prawko jak wróci na serwer ale wtedy zobaczyłem że za kierownicą jest Kopciu i dałem mu prawko za taran frakcji. Kopciu dodał że on pożyczył ten samochód a potem cała trójką jezdzili
 23. Czekam na wypowiedź tropeuhha
 24. Ciekawe. Nicki są różne.
 1. Pokaż więcej elementów aktywności

Ogłoszenia

×
×
 • Dodaj nową pozycję...