Skocz do zawartości
MultiRPG - Twój ulubiony serwer MTA
Linke55

Rekrutacja do Akademii SAPD Luty'21

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

k5LgvZx.png.a870cb836cc36c187549a6eea2cfcfe1.png

Witam, w dniu dzisiejszym chciałbym otworzyć rekrutację do struktur SAPD.

Aby rekrutować do akademii naszych struktur musisz spełniać poniższe wymagania:
-mikrofon
-ts3
-discord
-500 minut na serwerze
-uśmiech na twarzy

Rekrutacja zostanie zamknięta wtedy, kiedy zarząd stwierdzi to za stosowne.

WZÓR:

Imię:
Login:
Wypisz swoje kary:
Czy chorujesz na dysleksję/dysgrafię?:
Czy posiadasz TS3?:
Czy posiadasz sprawny mikrofon?:
Czy posiadasz discorda?:
Dlaczego SAPD?:
Dlaczego Ty? (minimum 3 zdania):
Ile posiadasz minut na serwerze?:
Czy zapoznałeś się z regulaminem SAPD?:
Coś o sobie (minimum 5 dobrze rozbudowanych zdań):

Edytowane przez Linke55
  • Like 8
  • Dzięki 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię:Sebastian
SID:25549
Login:OrginalSebix
Wypisz swoje kary:mut cbk , prawko, obraza adm
Czy chorujesz na dysleksję/dysgrafię?:Nie
Czy posiadasz TS3?:TAK
Czy posiadasz sprawny mikrofon?:TAK
Czy posiadasz discorda?:TAK
Dlaczego SAPD?:Bo chciałbym pierwszy raz pograć w sapdach poniewaz chcialbym się poczuć jak policjant ktory broni obywatelki obrancą sprawiedliwości.
Dlaczego Ty? (minimum 3 zdania):Bo się szybko uczę na błędach.Ponieważ umiem dostosować się do kązdej atmosfery sytuacji.Potrafie sprostać wszystkim rozkazą przez większą range potrafię też pracować w grupie i jestem strategiczny i jak mówiłem chciałbym się wczuć w policjanta .
Ile posiadasz minut na serwerze?:4500
Czy zapoznałeś się z regulaminem SAPD?:TAK
Coś o sobie (minimum 5 dobrze rozbudowanych zdań):Mam na imię Sebastian  mieszkam w miescie w woj. Małopolskim. Interesuje się sztukami walk oraz życiem realny oraz grami komputerowymi. Czasami wybucham potrafię być toksycznym kidem.  Mam metr 167  wzrostu i chodzę na siłke jak kogoś to obchodzi . Interesuje się rapem amerykanskim wole dużo nie mowić o sobie jestem cichym człowiekiem ale nie spokojnym.

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię: Mateusz
SID: 20491
Login: matik0433
Wypisz swoje kary: 1# mute (naduzywanie vc // zapomniałem wył. mikro) 2# prawko (wjazd na g1 po zamknieciu bramy) 3# prawko taran (przypadkowo staranowałem busa) 

#4 mute spam (1h) [Warto dodac ze konto mam od ok.1.5 roku)

Czy chorujesz na dysleksję/dysgrafię?: Nie
Czy posiadasz TS3?: Tak
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Tak
Czy posiadasz discorda?: Tak
Dlaczego SAPD?: Jest to moja ulubiona frakcja, bardzo szanuję policje, nigdy jej nie obrażałem. Zawsze chciałem do was dołączyć, mam okazję wiec  piszę te aplikację 🙂 Lubię robić pościgi jak i odgrywać długie RP. Jest to bardzo ciekawa frakcja, której warto poświęcić chwilę czasu. 
Dlaczego Ty? (minimum 3 zdania): Jestem zrównoważonym psychicznie jak i miłym, sympatycznym graczem. Potrafię nawiązać kontakt z ludźmi jak i ich rozbawić. Czasami mogę być surowy, dając komuś nauczkę raz na zawsze. Jestem chętnie otwarty na nowe znajomości. Nie lubię osób mówiących coś w stylu "hau hau, jp, chwdp etc." bardzo bym chciał dołączyć do was, i liczę że tak się stanie, pozdrawiam. 😄 
Ile posiadasz minut na serwerze?: 11526 min.
Czy zapoznałeś się z regulaminem SAPD?: Tak pierwsze co zrobiłem to zapoznałem się z regulaminem frakcji SAPD
Coś o sobie (minimum 5 dobrze rozbudowanych zdań): Jestem mateusz mam 16 lat, mieszkam w woj. Wielkopolskim. Zawsze interesowałem się radiowozami jak i policją. Strasznie lubie oglądać filmy typu gliniarze... Dobrze się uczę jeżeli to kogoś interesuje. na mojej twarzy nigdy nie schodzi uśmiech! 🙂 Jestem pomocny, miły oraz sympatyczny. Na codzień zajmuję się grafiką, jestem grafikiem. Lubię też wychodzić z psami na spacer. Jestem realistą i często jak o czymś pomyśle, to próbuje dążyć do tego celu który pragnę osiągnąć. Jeżeli to czytasz życzę miłego dnia/wieczoru i dziękuję że przeczytałeś te podanie, pozdrawiam. 🙂 

• Like 2
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię:Kacper
SID:57
Login:heniu1
Wypisz swoje kary:nie mam 
Czy posiadasz TS3?:Tak
Czy posiadasz sprawny mikrofon?:Tak
Czy posiadasz discorda?:Tak
Dlaczego SAPD?:Ponieważ mam swoje doświadczenie,raczej chciałbym znów spróbować sił w tej frakcji.Fajnie by wrócić do starych kolegów, oraz lubie tą frakcje.
Dlaczego Ty? (minimum 3 zdania):Ponieważ jak wcześniej pisałem byłem już w tej frakcji i chcę znów odgrywać rp w tej frakcji.Oraz chciałbym dołączyć do tej frakcji by dobrze się bawić i odgrywać rp.Zbytnio nie odwalam na służbie.
Ile posiadasz minut na serwerze?:9100
Czy zapoznałeś się z regulaminem SAPD?:Oczywiście
Coś o sobie (minimum 5 dobrze rozbudowanych zdań):Mam na imię Kacper oraz chodzę do szkoły mundurowej. Pochodzę z Województwa Dolnośląskiego z małego miasta.Uczęszczam na sztuki walki, oraz  ćwiczę  kalestenikę  ogólnie sportowy chłop. Interesuję się służbami planuję robić studia i pójść na wydział kryminalny policyjny.Lubię grać w gry komputerowe , jestem zazwyczaj spokojny mam dobry kontakt z ludźmi.

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

SID:29251
Login: Stulej
Wypisz swoje kary: 3x ZPJ 1x perm 1xban  lecz wszystko odrazu wyjaśnione
Czy chorujesz na dysleksję/dysgrafię?:Nie,nie choruję
Czy posiadasz TS3?:Tak posiadam
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Oczywiście że tak
Czy posiadasz discorda?:Tak posiadam
Dlaczego SAPD?: Ponieważ myślę że jest to najlepsza frakcja na serwerze,gracze w niej są naprawdę na wysokim poziomie ,bardzo podoba mi się to co ta frakcja może wykonywać na przykład pościgi które bardzo lubię robić, również fajne są napady lecz nie zbyt często widzę SAPD jak jadą do owych napadów dlatego właśnie piszę do was ponieważ gdy był bym na duty nie bylo by Napadu na którym bym nie był.Rowniez od wielu graczy którzy już niestety nie są we frakcji dowiedziałem się wielu dobrych rzeczy o Turbii linke55 oraz wielu wielu innych także chciałbym po jakimś również być tak rozpatrywany gdybym się dostał do SAPD.Pozdrawiam wszystkich 
Dlaczego Ty?: Ponieważ myślę że nadał bym się do tej frakcji ponieważ tak jak wyżej uzupełnił bym wyjazdy na rp, napady oraz wiele innych.Również mam dość duże doświadczenie w prowadzeniu rp ponieważ byłem we frakcji Samc także nie jestem bardzo zielony w tych sprawach dlatego myślę że nadał bym się do tej frakcji .
Ile posiadasz minut na serwerze?: około 15tyś
Czy zapoznałeś się z regulaminem SAPD?:Tak w pierwszej kolejności.
Coś o sobie Witam wszystkich którzy to czytają, nazywam się Kacper, mieszkam w małej wsi w województwie podkarpackim,chodzę do szkoły średniej nieopodal mojej wsi w której mieszkam, Interesuje się mechaniką terrarystyka informatyką oraz wieloma innymi zawodami, w wolnym czasie lubię posłuchać muzyki (paluch,quebo, itp)Jestem opanowanym, miłym chłopakiem nie lubię mieć konfliktów a jeśli już są to załatwiam je pokojowo bez żadnych spin.Moją karierę na MultiRPG zacząłem bodajże w Październiku wraz z kolegą odrazu zaczęliśmy się uczyć rp po czym napisaliśmy do frakcji SAMC do której nas przyjęto i byliśmy do dnia dzisiejszego na dużej randze lecz niestety los chciał i się frakcja rozpadła lecz może dobrze bo przynajmniej napisze do frakcji która mnie bardzo interesuje.Myślę że to wszystko, oczekuję pozytywnego rozpatrzenia mojego podania 🤗 Pozdrawiam wszystkich z SAPD

cooltext349122544428038.png

• Like 2
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

imię:Fabian
SID:32474
Login:Leon
Wypisz swoje kary:Wyzywanie SAPD,Omijanie bramek,cbk
Dlaczego SAPD?:Zawsze chciałem Dojsc do SAPD i Łapac złodzeji jak Prawdziwy policjant
Dlaczego Ty? (minimum 3 zdania):Jestem dobrym kierowcą Umiem strzelac.Koledzy mowią namnie killer  Gram co najmniej 3 godziny na serwerze.Moge grac zawsze kiedy mi napiszecie
Ile posiadasz minut na serwerze?:Aktualnie 11k min.
Czy zapoznałeś się z regulaminem SAPD?:Tak
Coś o sobie (minimum 5 dobrze rozbudowanych zdań):To tak nazywam sie Fabian Zawsze jestem  przygotowany do walki Nigdy sie prawie niedenerwuje.Umiem strzelac Umiem jezdzic wydaje mi sie ze jestem dobrym kierowcą.Zawsze jestem uśmięchnięty Niekrzycze niewyzywam [czasami sie zdarzy]  Lubie grac duzo.Mieszkam W gdansku jak mowilem jestem opanowany Miły dla ludzi pomagam .Zawsze sie ucze na SAPD  Czasami sie zdarzy uciec policj robie to dobrze uciekam jestem bardzo dobry za kierownica.Umiem bardzo dobrze RP Uczyłem sie rp I wydaje mi sie ze jestem dobry do SAPD 

Pozdrawiam SAPD :D

• Haha 9

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię: Szymon
SID:24272
Login: ciupor
Wypisz swoje kary: Prawko 24h za jazdę monsterem po mapie. Prawko 24h wjazd na teren RP
Czy posiadasz TS3?: Posiadam
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Posiadam
Czy posiadasz discorda?: Posiadam
Dlaczego SAPD?: Ponieważ policja od dziecka mnie interesowała. Różne pościgi i dużo ciekawych akcji jak też papierkowa robota i drogówka. Policja podoba mi się pod każdym względem.
Dlaczego Ty? (minimum 3 zdania): Dobrze odnajdę się w roli policjanta jestem kulturalnym człowiekiem dobrze znam przepisy w naszym kraju i dobrze pracuje mi się w grupie.
Ile posiadasz minut na serwerze?: 3201 *rośnie*
Czy zapoznałeś się z regulaminem SAPD?: Oczywiście przeczytałem cały
Coś o sobie (minimum 5 dobrze rozbudowanych zdań): Siemka mam na imię Szymon. Pochodzę z województwa Śląskiego. Interesuje się grami komputerowymi, krymialistyką oraz piłką nożną. Wolny czasz spędzam na podwórku lub grając w gry. Jestem osobą towarzyską .Nawiązywanie nowych znajomości nie sprawia mi problemów. 

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Imię: jelonek 125
SID: 27505
Login: jelonek125
Wypisz swoje kary: 5 zpj, mute 
Czy posiadasz TS3?: Owszem
Czy posiadasz discorda?: Posiadam
Dlaczego SAPD?: Ponieważ ta frakcja jest bardzo rozwinięta pod względem odgrywania RP. Jest to również jedna z ważniejszych frakcji na serwerze. Również dlatego ponieważ w tej frakcji nie ma czegoś takiego jak nuda. W owej frakcji jest wiele możliwości odgrywania różnych akcji RP

Dlaczego Ty? (minimum 3 zdania): Ponieważ, byłem już w dwóch frakcjach w których trzeba było odgrywać Role Play więc odgrywanie tego nie jest dla mnie obce i trudne. Nie mam problemów z wymową języka ojczystego i nie mam problemów z ortografią. Słowo rangi wyższej jest dla mnie ważne i nigdy go nie lekceważę. Nie wyprowadza mnie z równowagi byle co. Staram się nie zwracać uwagi na graczy hejtujacych mnie oraz ową frakcję. Bardzo chętnie będę wykonywał obowiązki mi przydzielone oraz będę się stosował do regulaminu. Jestem kulturalny wobec innych graczy oraz członków administracji a także dla członków frakcji/biznesu. Będąc w frakcji SAPD będę się starał odbierać każde możliwe wezwanie jakie będzie tyczyło się SAPD.
Ile posiadasz minut na serwerze?: Ponad 27k
Czy zapoznałeś się z regulaminem SAPD?: Tak
Coś o sobie (minimum 5 dobrze rozbudowanych zdań): Mam na imię Daniel mam 14 lat. Chodzę do 8 klasy szkoły podstawowej. Mieszkam w małym miasteczku. Jestem osobą elokwentną i szybko ucząca się. Na co dzień chodzę do szkoły a w godzinach popołudniowych zasiadam do komputera i gram w gry. Bardzo interesuję się informatyką i będę chciał się kształtować w tym kierunku. Jestem osobą wesołą i szczęśliwą z życia. Jestem pozytywnie nastawiony na życie. Mam dużą rodzinę. Bardzo lubię zwiedzać różne kraje. Mam pisaka i 2 koty. Moimi głównymi zainteresowaniami są piłka nożna i enduro. Jednym z moich największych marzeń to dostanie się do dobrze prosperującej firmy gdzie głównie zajmuje się informatyką/programowaniem.  Poznałem ten serwer dzięki moim kolegą, polecali mi ten serwer więc postanowiłem go sprawdzić. Okazało się że ma serwerze jest miła atmosfera i uprzejma administracja.

Edytowane przez Jelonek 125

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Imię: Alex
SID: 5277
Login: Bumblebee* (Kiedyś miałem nerkateam, ale login został zmieniony) 
Wypisz swoje kary:  2020-02-08 16:47:56
  • Wygasa: 2020-02-09 16:47:56
✖ Prawo Jazdy
  • Od: BumbleBee*
  • Powód: taran
  • Data otrzymania: 2020-02-08 13:59:27
  • Wygasa: 0000-00-00 00:00:00
✖ Ban permamentny
  • Od: Izaa93
  • Powód: do wyjaśnienia
  • Data otrzymania: 2020-02-08 10:14:21
  • Wygasa: 2030-01-01 23:59:59

✖ Ban permamentny
  • Od: Arhael.
  • Powód: Zrozumiałem
  • Data otrzymania: 2020-02-07 20:02:42
  • Wygasa: 2030-01-01 23:59:59

✖ Wyciszenie
  • Powód: 
  • Data otrzymania: 2020-01-19 22:21:02
  • Wygasa: 2020-01-19 23:21:02
✖ Wyciszenie
  • Od: PLjohnnyGTR
  • Powód: dziecko jp
  • Data otrzymania: 2020-01-17 19:47:20
  • Wygasa: 2020-01-18 12:24:20
✖ Prawo Jazdy
  • Powód: 
  • Data otrzymania: 2020-01-16 14:11:18
  • Wygasa: 2020-01-23 14:11:18
✖ Ban
  • Od: Zabka
  • Powód: Mówiłem
  • Data otrzymania: 2020-01-07 20:51:01
  • Wygasa: 2020-01-07 21:51:01
✖ Wyciszenie
  • Powód: xd
  • Data otrzymania: 2020-01-03 19:07:30
  • Wygasa: 2020-01-03 19:07:30
✖ Ban
  • Od: darkrider
  • Powód: test
  • Data otrzymania: 2020-01-03 19:03:15
  • Wygasa: 2022-09-28 19:03:15

Czy posiadasz TS3?: Oczywiście. 
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Pewnie.
Czy posiadasz discorda?: Tak.
Dlaczego SAPD?: Czemu SAPD? Moim zdaniem to najlepsza frakcja. Na żadnej innej frakcji nie czułem się tak dobrze, jak tutaj. SAPD to była moja pierwsza frakcja na tym serwerze. Często mi się zdarzało robić po 2k minut na służbie, chociaż Linke55 byłeś ze mną w tej frakcji, z mojej rekrutacji. Zdarzyło mi się odwalić w SAPD niezłą manianię, al to już nie te czasy, byłem głupi. SAPD to jedyna frakcja dla której bym wziął urlop w administracji, a że byłem w tej frakcji na randze bodajże Police Oficer II. Chciał bym wrócić w szeregi Policji. 
Dlaczego Ty? (minimum 3 zdania): Byłem już w owej frakcji i mam dosyć spore doświadczenie, myślę, że nie będę sprawiać problemów. Jeżeli coś się we frakcji zmieniło, to szybko się uczę, także bez problemowo bym to ogarnął. Owa frakcja jest bardzo interesująca, a na serwerze mam dosyć duży staż(70k min.), jestem bardzo aktywny na serwie. 
Ile posiadasz minut na serwerze?: 74851 (z dniem się liczba zwiększa.) .
Coś o sobie (minimum 5 dobrze rozbudowanych zdań): Hej, jestem Alex, mam 14 lat. Mieszkam w małej wiosce na Podkarpaciu, a na co dzień chodzę do 8-mej klasy podstawowej. Wolny czas uwielbiam poświęcać na rozgrywkę, na komputerze, np. na Multi RPG, w Cs'a,  bądź w FS-19. Również czas poświęcam na jazdę rowerem, czy też na serwisowanie / odnawianie starych maszyn. Staram się być miłym dla każdego, nie jest łatwo mnie zdenerwować, lecz jeśli się uda, trzymam to w sobie i nie wyzywam innych czy coś w tym

Edytowane przez BumbleBee*
  • Like 7
  • Dzięki 1
  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Imię: Bartosz
SID: 17804
Login: zoleczek
Wypisz swoje kary: Prawo Jazdy (#1) • Od: MrThePat • Powód: skoki z g1 • Data otrzymania: 2019-12-16 19:41:36 • Wygasa: 2019-12-17 19:41:36 Prawo Jazdy (#2) • Od: Cissko • Powód: Celowy taran • Data otrzymania: 2020-01-26 21:49:07 • Wygasa: 2020-01-27 00:49:07 Wyciszenie (#3) • Od: KILL3ER • Powód: dziecko jp • Data otrzymania: 2020-01-29 18:01:02 • Wygasa: 2020-01-30 10:38:02
Czy posiadasz discorda?: Oczywiście
Dlaczego SAPD?: Jest to ciekawa frakcja w której mógł bym się rozwinąć, chciałbym plinować porządku na ulicach i łapać przestępców.
Dlaczego Ty? (minimum 3 zdania): Jestem osobom miło, kulturalną. Szybko się uczę więc nie będę miał problemu. I łatwo dogaduje się z graczami
Ile posiadasz minut na serwerze?: 7856
Coś o sobie (minimum 5 dobrze rozbudowanych zdań): Witam jestem Bartosz (Bartek) mieszkam w Wielkopolsce. Interesuje się pływaniem chodzę na dodatkowe 2 razy w tygodniu i wygrałem parę turniejów. Lubię grać w gry a najbardziej w mta ponieważ jest dużo serwerów RPG na których jest fajna atomsfera. Lubię słuchać Polskiego rapu jak inni rówieśnicy mojego wieku. Tak ogólnie jestem osobom ciekawą  i chcę się podjąć być w sapd

Edytowane przez zoleczek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Imię: Krystian
SID: 29964
Login: ReftiXD
Wypisz swoje kary: 

✖ Prawo Jazdy (#1)
• Od: |THC|Arhael
• Powód: Wjazd na teren rp
• Data otrzymania: 2019-11-11 14:52:01
• Wygasa: 2019-11-12 14:52:01

✖ Prawo Jazdy (#2)
• Od: PLjohnnyGTR
• Data otrzymania: 2019-11-19 16:17:15
• Wygasa: 2019-11-19 18:17:15

✖ Prawo Jazdy (#3)
• Od: GieneK
• Data otrzymania: 2019-11-30 13:11:30
• Wygasa: 2019-11-30 16:11:30

✖ Prawo Jazdy (#4)
• Od: MrThePat
• Data otrzymania: 2019-11-30 20:11:23
• Wygasa: 2019-11-30 21:11:23

✖ Ban (#5)
• Od: adixon|BP|
• Powód: afk na duty
• Data otrzymania: 2019-12-20 13:42:42
• Wygasa: 2019-12-27 13:42:42

Czy chorujesz na dysleksję/dysgrafię?: Nie.
Czy posiadasz TS3?: Owszem, posiadam.
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Tak.
Czy posiadasz discorda?: Tak.
Dlaczego SAPD?: Gdyż zawsze chciałem spróbować swych sił w owej frakcji, a co najważniejsze dobrze się bawić i odgrywać RP na dosyć dobrym poziomie.
Dlaczego Ty? (minimum 3 zdania): Dlaczego, nie? Jestem osobą, która zawsze w czymś pomoże, gdy będzie taka potrzeba. Nigdy się nie poddaje, więc robienie tej normy nawet podwójnej nie sprawi dla mnie problemu. Gracze na pewno nie będą się na mnie skarżyć a jeżeli pojawi się jakakolwiek skarga na mnie za mój głupi błąd, przyjmę to na klatę i będę się starał coraz mniej popełniać takowych błędów.
Ile posiadasz minut na serwerze?: 30462 minut

Czy zapoznałeś się z regulaminem SAPD?: Owszem, zapoznałem się.
Coś o sobie (minimum 5 dobrze rozbudowanych zdań): Siemka, jestem Krystian mam 14 lat i jak każda osoba posiadam zalety, jestem miły, pomocny i kulturalny, a jeżeli ktoś mnie wyprowadzi z równowagi to staram się nie mówić tego na głos, czyli wprost mówiąc swoją opinie zostawić tylko dla siebie. Jak każdy człowiek posiadam również wady. Jedną z nich jest niestety lenistwo. Staram się z tym walczyć jak tylko mogę. Jestem też osobą nie tylko miłą, pomocną i kulturalną lecz także zabawną i komunikatywną. Myślę, że potrafiłbym zachować się w każdej sytuacji. Wiem, iż aby przetrwać w życiu muszę zdobyć wykształcenie, dlatego nigdy się nie poddaję, zawsze dążę do celu nawet w trudnych sytuacjach. Mieszkam w województwie Śląskim, blisko Katowic. Wykształceniem które chce zdobyć jest grafik komputerowy. Gdy słucham muzyki zawsze o wiele lepiej mi się pracuje lub też uczy, czyli najzwyczajniej w świecie kocham słuchać muzyki. W wolnych chwilach lubię sobie pograć w gry komputerowe takie jak właśnie MTA i wiele, wiele innych. 

Edytowane przez reftixd
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię:Bartek

SID:36964
Login:Bartonek12
Wypisz swoje kary:2x prawko za taran i wjazd na rp
Czy chorujesz na dysleksję/dysgrafię?:nie
Czy posiadasz TS3?:nie
Czy posiadasz sprawny mikrofon?:młodszy brat nie pozwala na rozmowy haha

Czy posiadasz discorda?:tak
Dlaczego SAPD?:chciałbym zobaczyć jak to jest i dorobić troszku
Dlaczego Ty? (minimum 3 zdania):myślę że moje zdolności z prowadzeniem pojazdów przyda się jestem ogarnięty (5610min) umiem dobrze strzelać i panować nad psychiką
Ile posiadasz minut na serwerze?:5610
Czy zapoznałeś się z regulaminem SAPD?:tak
Coś o sobie (minimum 5 dobrze rozbudowanych zdań):miły pogodny chłopak wysoki jak na swój wiek umięśniony niski głos lubię grać w mta a szczególnie na multi ❤ pozdrawiam i mam nadzieje że dostanę się jak i inni 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Imię:Bartek

SID:39884
Login:brtk
Wypisz swoje kary: dziecko jp ale szanuje policje 
Czy chorujesz na dysleksję/dysgrafię?: nie
Czy posiadasz TS3?: nie
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: taak

Dlaczego SAPD?: chciałbym zobaczyć jak to jest i dorobić troszke 
Dlaczego Ty? (minimum 3 zdania): myślę że moje zdolności z prowadzeniem pojazdów przyda się jestem ogarnięty  umiem dobrze strzelać  myślę też że sie nadam do SAPD ponieważ jestem dosyć ogarniętą osobą umiem odegrać dobre RP 
Ile posiadasz minut na serwerze?:1416 minut
Czy zapoznałeś się z regulaminem SAPD?: tak
Coś o sobie (minimum 5 dobrze rozbudowanych zdań): miły pogodny wesoły lubie sobie pograć na mta szczególnie na tym serwerze 😄 spokojny do czasu gdy ktos wkurzy moge ostro dokopac do dupy 

Edytowane przez brtk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię: Szymon
SID: 39719
Login: Nomyzs
Wypisz swoje kary: Brak
Czy chorujesz na dysleksję/dysgrafię?: Tak Dyslekcję 
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: oczywiście
Dlaczego SAPD?: Od dawna interesowałem się tematem policji, w żadnej Frakci nie czuje sie tak dobrze jak tutaj w SAPD
Dlaczego Ty? (minimum 3 zdania):  Ponieważ bardzo chciałbym znowu zostać policjantem na takim aktywnym serwerze. Dlatego też że mogę się przydać w waszych Szeregach. Znam praktycznie wszystkie komędy i regulamin . 😛 
Ile posiadasz minut na serwerze?: około 1800 min
Coś o sobie (minimum 5 dobrze rozbudowanych zdań): Jestem raczej spokojną i opanowaną osobą umie poradzić sobie w trudnych sytuacjach. Moim hobby jest strzelnictwo sportowe a także granie na gitarze. Jestem pozytywny i bardzo lubię współprace a także jestem towarzyską osobą, Lubie zawierać nowe przyjaźnie. Mieszkam w małe wsi uczęszczam do 6 klasy szkoły podstawowej. Swój wolny czas (trochę) poświęcam na granie między innymi gta, cs go itp. Bardzo zależy mi na dostaniu się do tej frakcji 😛 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

SID: 39883
Login: TorbQ
Wypisz swoje kary: Brak 🙂
Czy posiadasz sprawny mikrofon?:Tak,lecz na multirpg mnie nie wyraźnie słychać lecz da sie mnie usłyszeć wystarczająco ,disc ts i inne komunikatory dobrze działają.
Dlaczego SAPD?:Gdyż zawsze chciałem zobaczyć jak wygląda praca w LSPD. Miło będzie poznać innych.
Dlaczego Ty? (minimum 3 zdania): Warto mnie wziąć ponieważ, Jestem aktywny i nie wystawiam fałszywych kar,jestem społeczny i nigdy nie potrafiłbym stać się w jakiś sposób aspołeczny,potrafię prowadzić wyśmienicie lecz rownież potrafie odgrywać dobre RP. Podczas pościgu lub odgrywania ciężkiego RP. Potrafię zapanować nad nerwami.
Ile posiadasz minut na serwerze?:1711 Minut,ta liczba dalej rośnie :))
Czy zapoznałeś się z regulaminem SAPD?: Owszem,a jakże by inaczej :))
Coś o sobie (minimum 5 dobrze rozbudowanych zdań): Cześć,mam na imie Kacper pochodzę z województwa Małopolskiego,Jestem uprzejmy i wyrozumiały nigdy nie biorę jakiejkolwiek akcji z sceptyzmem posiadam kulturę wymaganą do tej frakcji w wolnym czasie lubię naprawdę grać na tym serwerze,najważniejsze jestem szczery nigdy nie robie sobie fałszywej opinii :)) 

Edytowane przez TorbQ
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Imię: Kamil
SID: 20637
Login: KamU
Wypisz swoje kary: 3x ban za AFK na służbie ;( 
Czy chorujesz na dysleksję/dysgrafię?: Nie nie choruje na dysleksję/dysgrafię
Czy posiadasz TS3?: Tak posiadam TS3 
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Tak posiadam sprawny mikrofon.
Czy posiadasz discorda?: Tak posiadam discorda 

Dlaczego SAPD?: Dobre pytanie, według mnie jest to najciekawsza frakcja na serwerze gdzie najwiecej się dzieje i najlepiej można spędzić czas. Bardzo podoba mi się tam odblokowywanie pojazdów wraz ze zdobytą rangą według mnie to bardzo motywuje na spędzanie czasu na duty, ponieważ tych pojazdów jest dużo i następne są coraz ciekawsze i lepsze. Chciałbym także kontynuować karierę policjanta ponieważ na serwerach GTA V RP mam ponad 300h we frakcji LSPD dzięki czemu mam tez już duże doświadczenie i na pewno sobie tu poradzę. Mam dobry kontakt też z paroma członkami owej frakcji dzięki czemu na pewno dobrze się tu odnajdę. Na żadnym serwerze MTA nie byłem nigdy we frakcji SAPD i chciałbym to zmienić i spróbować tutaj swoich sił. 

Dlaczego Ty? (minimum 3 zdania): Odpowiedz na to pytanie jest prosta. Jestem ogarniętym, cierpliwym i spokojnym chłopakiem i jak już pisałem wyżej frakcje policyjne nie są mi obce. Mam bardzo duże poczucie humoru dzięki czemu na pewno łatwiej jest mi złapać dobry kontakt z nowo poznanymi osobami. Mam także dużo dystansu i nie obrażam się o byle jakie rzeczy, inna sprawa gdy ktoś jest po prostu chamski. Także jak wspominałem wyżej znam już parę osób z SAPD i mam z nimi dobre relacje. Idealnie sprawdzę się w tej frakcji ze względu na to ze szybko się również uczę nowych rzeczy oraz mam dużo wolnego czasu. Jestem bardzo pozytywnie nastawiony do życia oraz jestem bardzo miłym, spokojnym człowiekiem i bardzo lubię pomagać graczom. Dodam też że zostały mi powierzone dwie bardzo odpowiedzialne role: lider SARA (już z niego odszedłem) oraz Supporter co podkreśla tylko jakim odpowiedzialnym jestem człowiekiem. Pomimo moich kar które kiedyś dostałem jestem naprawdę bardzo ogarniętym człowiekiem i niektore osoby o tym wiedzą, według mnie nie należy patrzeć w przeszłość i skreślać kogoś z powodu błędów które kiedyś popełnił.

Ile posiadasz minut na serwerze?: 27k 
Czy zapoznałeś się z regulaminem SAPD?: Tak zapoznałem się z regulaminem SAPD.

Coś o sobie (minimum 5 dobrze rozbudowanych zdań): Witam, nazywam się Kamil, mam 14 lat i pochodzę z małej miejscowości Barlinek w województwie zachodniopomorskim. Od 7 lat mieszkam w Szczecinie, przeprowadziłem się tu ze względu na pracę taty. Interesuje się informatyką, głównie profilem programisty którym chciałbym zostać w przyszłości. Po 8 klasie szkoły podstawowej chciałbym pójść do technikum informatycznego. Jednak gdyby nie udałoby mi się tam dostać chciałbym pójść do szkoły mundurowej na profil Strażacko-Ratowniczy lub na wojskowego. Przez 5 lat trenowałem piłkę nożna oraz boks.  W wolnym czasie lubie pograć na komputerze lub spotkać się ze znajomymi. Moimi ulubionymi grami są GTA:SA oraz League of Legends. Jeżeli chodzi o cechy charakteru to jestem pomocny, przyjacielski, mam duże poczucie humoru oraz dystans. Jestem także cierpliwy i spokojny również umiem utrzymać nerwy ”na wodzy” i pewne myśli o innych zachowuje dla siebie i nie wyrzucam ich przeciwko innym osobom.

Edytowane przez KamU
  • Like 4
  • Dzięki 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię:Jakub
SID:35357
Login:Choinek
Wypisz swoje kary:
Czy chorujesz na dysleksję/dysgrafię?:Tak na dyslekcję
Dlaczego SAPD?: Od zawsze chciałem dołączyć do SAPD ponieważ lubię pomagać ludziom i łapać bandytów 
Dlaczego Ty? (minimum 3 zdania): Myślę że nadaje się do SAPD ponieważ szybko się uczę słucham się wyższej rangi jestem aktywny szybko reaguje nie daje się prowokować bez powodu umiem także odgrywać RP
Ile posiadasz minut na serwerze?:9100
Czy zapoznałeś się z regulaminem SAPD?: znam komędy oraz regulamin
Coś o sobie (minimum 5 dobrze rozbudowanych zdań):Jestem raczej opanowaną osobą umiem sobie poradzić w trudnych sytuacjach nie stresuje się moim hobby jest koszykówka,piłka nożna i gry komputerowe, pochodzę z małej miejscowości Włocławek w Województwie Kujawsko pomorskim.Lubię poznawać nowych ludzi szybko się uczę chodzę do 8 klasie po ukończeniu 8 klasy chciał bym się wybrać na kierunek fotograf  lub technik informatyk, w wolnym czasie bawię się z psem wychodzę ze znajomymi i gram w gry (MTA,CS.GO,Lauge of Legends) oraz czasami nagrywam live na YouTube myślę że dostane się do frakcji dziękuje za uwagę.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię:Łukasz
SID:202
Login:Dzejson
Wypisz swoje kary:Brak
Czy chorujesz na dysleksję/dysgrafię?:tak
Czy posiadasz TS3?:tak
Czy posiadasz sprawny mikrofon?:mikro 8/10
Dlaczego SAPD?:Chce poprostu spróbować swoich sił w tej frakcji i zobaczyc co i jak jest na tym serwerze w owej frakcji
Dlaczego Ty? (minimum 3 zdania):Nigdy nie byłem w jakiejś Frakcji ,np. publicznej , albo jakoś tak . Na innych serwerach , zawsze bawiłem się w policjanta , i zatrzymywałem ludzi , i ich sprawdzałem.
Ile posiadasz minut na serwerze?:3691
Coś o sobie (minimum 5 dobrze rozbudowanych zdań):Mam na imie Łukasz, Mam 18 lat,Lubię grać w piłkę nożną. Interesuje mnie informatyka, lubie spedzac czas na serwerach rpg W MTA gram co na mniej od 3 lat . Lubie grać na serwerach MultiRPG  ten serwer szczególnie zwrócił moją uwagę ze względu na dosyć duże zarobki " . Dawniej często grałem w GTA SA i uwielbiałem jeździć autami. Gram także na innych serwerach  ,ale często je zmieniałem ze względu na długi czas zarabiania na fajny samochód.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię: Mateusz
SID: 22651
Login: CattereNN
Wypisz swoje kary: 1 prawko
Czy posiadasz discorda?: Tak
Dlaczego SAPD?: Ponieważ to jedyna frakcja w której cokolwiek się dzieje. Poza tym są fajne pistoleciki ;o
Dlaczego Ty? (minimum 3 zdania): Mam doświadczenie w frakcjach takich jak SARA i SAMC co się równa bardzo dobrymi zabezpieczeniami oraz wyśmienitą wiedzą odnośnie roleplay ratowania kogoś czyt. pomocy medycznej. Po prostu znakomicie znam rp i umiem je odgrywać.
Ile posiadasz minut na serwerze?: 30k około
Coś o sobie (minimum 5 dobrze rozbudowanych zdań): Nazywam się Mateusz. Jestem uczniem niestety szkoły podstawowej. Mieszkam w małej miejscowości, która się zwie Działdowo, niedaleko Olsztyna bo tylko 40 minut drogi. Bardzo lubię wychodzić z moim psem. Jak mówiłem mam psa, a bardziej suczkę - czarną labradorkę o imieniu Sky. Mój kot nazywa się chyba standardowo, Kicia. Jest to mieszaniec, który zazwyczaj siedzi na podwórku cały dzień lub leży na krześle pod stołem. Lubię spędzać czas z moją rodzinką. Często jeżdżę na basen z powodu brata, bo jest to jedyna rozrywka dla niego w której się rusza. W weekendy spotykam się na mieście z kolegami, chodzimy na kebaby i takie inne, wiadomo. Jestem lubiany w szkole oraz nie mam dużo wrogów - próbuję unikać sytuacji, w których mogę wyjść jako winny będąc niewinnym. Moim relaksem jest wychodzenie z psem oraz słuchanie muzyki. Interesuje się głównie muzyką oraz informatyką. Moją pierwszą grą, w którą zagrałem na komputerze był minecraft.

• Like 2
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię:seba
SID:27085
Login:duchnowski337@gmail.com
Wypisz swoje kary:nic
Czy chorujesz na dysleksję/dysgrafię?:Tak
Czy posiadasz TS3?:TAK
Dlaczego SAPD?:nudzi mi się bardzo na serwerze mam 12024 minut to jest bardzo dużo wiec mam doświadczenie byłem w psp więc wiem jak to jest jak być w słóżbie 
Dlaczego Ty? (minimum 3 zdania):chcem zosatć policjantem nudzi mi się na serwerze a bardzo dużo gram wiec bym miał bardzo dużo minut na służbie moje życie polega tylko na graniu wiec będzie git jak się dostanę szybko się uczę 
Ile posiadasz minut na serwerze?:12024minut
Czy zapoznałeś się z regulaminem SAPD?:TAK
Coś o sobie (minimum 5 dobrze rozbudowanych zdań):jestem seba lubie tylko grać całe dni przesiaduje przy kompie lubie biegać.uwielbiam serwer mta mam kota jak coś jestem na fb sebastian Duchnowski xd moje żyćie polega tylko na graniu ;D interesuje się komputerami składanie kompuw itp.

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Login:DaKro

SID: 40300
Wypisz swoje kary:nie mam teraz
Czy chorujesz na dysleksję/dysgrafię?:nie
Czy posiadasz TS3?:nie
Czy posiadasz sprawny mikrofon?:tak
Dlaczego SAPD?:Bo lubie ten serw
Dlaczego Ty? (minimum 3 zdania):Lubie tą gre. Gram coddziennie.Lubie Grac na tym servie.
Ile posiadasz minut na serwerze?:5h
Coś o sobie (minimum 5 dobrze rozbudowanych zdań):Siema jestem Szymon lubię bardzo grać w gry. Codziennie bywam na tym serwerze bo są bardzo dobre zarobki. Lubie skakać i budować hopki, a po za tym gram więcej czasu na komputerze.Mam 13 lat i na waszym serwerze rozegrałem  5 godzin. Bardzo lubię grać na tym serwerze gram też w cs:go.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
22 godziny temu, Linke55 napisał:

Imię: Michał
SID: 39325
Login: Tropeuhh
Wypisz swoje kary: zabranie prawka na 1h 
Dlaczego SAPD?: Ponieważ chciałbym coś robić na serwerze 
Dlaczego Ty? (minimum 3 zdania): Chciałbym spróbować czy się dobrze sprawdzę . Bardzo dobrze prowadzę oraz strzelam. Dobrze odgrywam RP 
Ile posiadasz minut na serwerze?: Aktualnie 3711
Czy zapoznałeś się z regulaminem S: Tak
Coś o sobie (minimum 5 dobrze rozbudowanych zdań): Lubię grać na serwerach RP.Interesuję się motoryzacją "samochodami,motocyklami,kładami itp. Na serwerze spędzam od 2h nawet do 4.30h .Lubię zwierzęta najbardziej psy bo posiadam.Bardzo Lubię grać z innymi w gry Online 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię:Kamil
SID:6851
Login:XXBLACKPVPXX
Wypisz swoje kary: Zadne Bo Dawno Na serwie mnie nie bylo i nie pamietam
Dlaczego SAPD?:Sapd Jest fajną frakcją bylem na wielu serwerach w sapd wiem o co chodzi i odnajduje się tutaj bardzo dobrze 
Dlaczego Ty? (minimum 3 zdania): Jestem Miły Klturalny pewnie to nikogo nie obchodzi wiec no  ale jestem grzeczny,uprzejmy.itp
nie przekrzykuje innych no i mysle ze sprawował bym się w tej frakcji bardzo dobrze ❤️ . umiem rp mój stary rozjebał gang vagosów XDD nie no dobra tak serio  T
to bardzo jestem aktywny poswiecał bym na duty 5 h 6 h dziennie <3.

Ile posiadasz minut na serwerze?:20313
Czy zapoznałeś się z regulaminem SAPD?: Tak ❤️ 
Coś o sobie (minimum 5 dobrze rozbudowanych zdań) Mam Na Imie Kamil Interesuje Się Motoryzacją miszekam na przybyszowie. taka Wiocha województwo
łódzkie jak by ktoś pytal w przyszlosci dokladnie za rok idę na mechanika.Lubie Wyjść czasem na Miasto Moją pasją,Hobby Jest Jazda Na motorze 125 se jeżdze 
no i ogólnie jak narazie interesuje się informatyką grami jak każdy chyba c nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię:Dawid
SID:19902
Login: Dometro
Wypisz swoje kary: 2 x Prawko 
Dlaczego SAPD?: Ponieważ lubię te klimaty i lubię frakcje SAPD 
Dlaczego Ty? (minimum 3 zdania): Ponieważ spełniam wszystkie wymagania jestem miły pomocny wyrozumiały  na 100% nie zmarnował bym tej szansy i nie przychodzę do SAPD na 2 dni tylko na dłużej 
Ile posiadasz minut na serwerze?:31600
Czy zapoznałeś się z regulaminem SAPD?: tak
Coś o sobie (minimum 5 dobrze rozbudowanych zdań): Mam na imię Dawid mam 14 lat mieszkam w województwie Małopolskim Głównie interesuje się motocyklami z serii crossów ale też Grami typu GTA ETS2 Fs19 Mta w wolnym czasie lubię spotykać się z znajomymi lub bawić się z zwierzętami ale też rysować i słuchać muzyki ciężko mnie zdenerwować  lubię jeździć do parków rozrywki , Maca , Kina , Basen . Oczywiście lubię też KFC i kebaby 

to chyba tyle 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Imię:Kuba
SID:40156 bodajże, ale jeśli nie to zawsze możecie sprawdzić po nicku :)
Login:OneManSixBlades
Wypisz swoje kary: Pościgi związane z napadami
Dlaczego SAPD?: Od zawsze chciałem być policjantem na Multi, ale, że  zawsze mnie nie przyjmowaliście, to próbuje następny raz.
Dlaczego Ty? (minimum 3 zdania): Poza tym, że robię napady i z reguły jestem i odgrywam rolę gangstera, to mimo wszystko chciałbym sprawdzić się w SAPD
Ile posiadasz minut na serwerze?: musiał bym sprawdzić, nie dawno zacząłem gre, ale myślę, że koło 500 będzie

Cos o sobie: Mam na imię Kuba, 15 lat, moje hobby to granie w gry, programistyka i wszelkie inne zajęcia związane z IT. Obecnie zaczynam kierunek technik programista, a dalej mam zamiar kontynuować moją przygodę z informatyką.  W wolnych chwilach staram się wejść na serwer, pograć, poodgrywać jakieś rp czy cos. W pracy SAPD napewno chciałbym wydusić z siebie resztki bohaterstwa i jakiegokolwiek innego szacunku do obywateli niż teraz. Chciałbym napewno zintegrowac się z innymi członkami ASAPD, moze poznac jakieś nowe osoby, z którymi zawiąze przyjaźń :)))))

Edytowane przez OneManSixBlades

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...