Skocz do zawartości
MultiRPG - Twój ulubiony serwer MTA
Linke55

Rekrutacja do Akademii SAPD Luty'21

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Imię:Dawid
SID:40058
Login:trujeczka
Wypisz swoje kary: nic 🙂EDIT:Dostałem ostrzeżenie powód:,,Jak będzie to będzie''
Czy chorujesz na dysleksję/dysgrafię?:Nie nie choruje na dyslekcję ani na dysgrafię tylko troche sie jąkam jak coś mówię
Czy posiadasz TS3?:Tak
Czy posiadasz sprawny mikrofon?:Tak
Czy posiadasz discorda?:Tak oczywiście
Dlaczego SAPD?:Bo lubię takie np pościgi albo pomagać różnym graczom
Dlaczego Ty? (minimum 3 zdania):Moim zdanie frakcja SAPD to najlepsza praca i czuję się w niej jak bym był jak  prawdziwy policjant.Jestem pomocny dla nowych graczy i także dla tych którzy potrzebują pomocy.Nie miałem nigdy zabranego prawa jazdy ani np:pościgu.
Ile posiadasz minut na serwerze?:około 1500
Czy zapoznałeś się z regulaminem SAPD?:Tak oczywiście ❤️
Coś o sobie (minimum 5 dobrze rozbudowanych zdań):Mam na imię Dawid mam 13 lat i chodzę do 7 klasy szkoły podstawowej lubię grać w koszykówkę i także lubię programować.W wolnym czasie spędzam na dworze albo przed MTA.Jak gadam to się trochę jąkam :(.Ale to nie stanowi o tym że nie mogę osiągiwać właściwych celi :).Także pomagam w wolontariacie pomagam zwierzętą pomagam im po prostu.

Edytowane przez trujeczka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

mię:  Bartosz
SID:  8759
Login: Bartek8291
Wypisz swoje kary: mut,mut,mut
Czy chorujesz na dysleksję/dysgrafię?: Nie
Czy posiadasz TS3?: Tak
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Tak
Czy posiadasz discorda?: Tak
Dlaczego SAPD?: Ponieważ mam doświadczenie w tej frakcji. Nie jestem w żadnej frakcji. Lubie jak coś się dzieje. 
Dlaczego Ty? (minimum 3 zdania): Ponieważ jestem miły,kulturalny umiem odgrywać rp sapd. Jestem bardzo aktywny. Umiem strzelać i dobrze jeździć. Znam mape  mta. Mam uśmiech na twarzy 
Ile posiadasz minut na serwerze?:  8150m  https://imgur.com/a/vHGJeaT
Czy zapoznałeś się z regulaminem SAPD?: Tak
Coś o sobie (minimum 5 dobrze rozbudowanych zdań): Mam na imię Bartosz.  Interesuje się elektryką informatyką i policją. w wolnych chwilach układam kostkę rubika.  Mam chomika.

Lubię uprawiać sporty ekstremalne.  Umiem mówić stół z powyłamywanymi nogami i Jola Lojalna i inne. 

Edytowane przez Bartek9182

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Imię:Mateusz
SID:6785
Login:Madej
Wypisz swoje kary
:1 prawko oraz mute na 1h
Czy chorujesz na dysleksję/dysgrafię?:Nie
Czy posiadasz discorda?:Tak
Dlaczego SAPD?:Dlatego,ze moje poczatki w MTA na serwerach zaczełem od Frakcji SAPD bardzo ona mi sie spodobała i chcem dalej kontynuować moja Służbę w SAPD. 
Dlaczego Ty? (minimum 3 zdania):tak jak opisałem wyżej interesuje sie ta  frakcjią Znam sie na przepisach tej frakcji.To jest bardzo proste, od dzieciństwa interesuję się pracą policji uwielbiam odgrywać sceny rp tej oto frakcji, sam liderem byłem na kilku serwerach oraz otrzymywałem wiele pochwał za moją pracę w owej frakcji, doświadczenie mam bardzo duże bo 4 lat minęło odkąd jestem w frakcjach SAPD.
Ile posiadasz minut na serwerze?:6,18 godz.
Czy zapoznałeś się z regulaminem SAPD?:
Tak
Coś o sobie (minimum 5 dobrze rozbudowanych zdań):Witam jestem Mateusz mam 16 lat  interesuje się strażą, oraz piłka nozna, ogromną pasje mam  do straży tak samo, piszę podanie do policji ponieważ chcę odpocząć od bycia strażakiem, jestem w MDP, które zrobiło pobliskie osp, moim hobby jest Straż Pożarna ktora kreci mnie od urodzenia jestem miłym i bystrym chłopakiem, nie na widzę jak ktoś mnie wyzywa, wkurza. Często też się zdarzało, że w nowym miejscu mnie ktoś wyzywa, więc to jest bardzo przykre i no.. Mam nadzieje, że tu tego nie będzie

Edytowane przez Madej
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię:Kacper
SID:29252
Login:Haxereczek
Wypisz swoje kary:2 razy zpj na 30min 3 razy mute nie pamietam za co
Czy chorujesz na dysleksję/dysgrafię?:nie
Czy posiadasz TS3?:tak
Czy posiadasz sprawny mikrofon?:tak
Czy posiadasz discorda?:tak
Dlaczego SAPD?:Ponieważ chce spróbować czegoś nowego.Bardzo interesuje mnie owa frakcja ze względu na RP i nie tylko myśle że bym sie sprawdził w owej Frakcji
Dlaczego Ty? (minimum 3 zdania):Myśle że bym sie nadawał. Mam dobry Humor  i wprowadze dobry nastrój na TS/DC . Dobrze odgrywam Rp i mysle ze szybko bym sie nauczył obowiązków tej frakcji
Ile posiadasz minut na serwerze?:11610
Czy zapoznałeś się z regulaminem SAPD?:tak
Coś o sobie (minimum 5 dobrze rozbudowanych zdań):Nazywam się Kacper Mam 15 lat chodzę do 8 klasy. Mam dobre poczucie humoru, Na co dzień lubie grać w MTA . Moim hobby jest granie w piłkę nożna, nie jestem konfliktowym człowiekiem, nie szukam wrogów, Mysle że bym sie dogadał z ludźmi z frakcji, Nie zawiodę was

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię: Mateusz
SID: 36639
Login: mati123we
Wypisz swoje kary: 3x wyciszenie 2 x zawieszone prawko
Czy chorujesz na dysleksję/dysgrafię?: Nie
Czy posiadasz TS3?: tak
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: tak
Czy posiadasz discorda?: Tak 
Dlaczego SAPD?: Poniewaz chciałbym byc sapd 
Dlaczego Ty? (minimum 3 zdania): Ponieważ byłem jusz w tej Frankcji na innym serwie i wiem o co wniej chodzi. Chciałbym też pościgać inne osoby    Ile posiadasz minut na serwerze?: około 5 milionów nie pamiętam jaka końcówka 
Czy zapoznałeś się z regulaminem SAPD?: tak oczywiscie
Coś o sobie (minimum 5 dobrze rozbudowanych zdań): Nazywam się Mateusz interesuje się mechanictwem. Mieszkam w województwie Lubelskim. Lubię grać na serwerach rpg. Lubię też grać w piłkę nożną oraz lubię biegać. Bardzo lubię psy i koty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Imię:Bartek
SID:37036
Login:Merianek(zmieniłem nick na YoungMerian_)
Wypisz swoje kary:prawko za taran(nie celowy)
Dlaczego SAPD?:szczerze,często widzę jak policja sobie nie radzi,byłem na innych serwerach w Policji i innych frakcjach,odnajduje się na serwerze.
Dlaczego Ty? (minimum 3 zdania):potrawie robić rp,jestem miły,uśmiechnięty oraz jestem często aktywny na serwerze
Ile posiadasz minut na serwerze?:4430(na ten moment) 
Czy zapoznałeś się z regulaminem SAPD?:tak.
Coś o sobie (minimum 5 dobrze rozbudowanych zdań):Jestem Bartek,pochodzę z woj.Pomorskiego prywatnie interesuje się informatyką oraz jestem dobrym uczniem nigdy nie sprawiałem nikomu problemów,mam czas na granie w gry a szczególnie gram w gry strategiczne lecz gta:sa to gra w którą gram od najmłodszych lat a w mta od ok.7lat na serwerze gram z 4 tygodnie po szkole podstawowej mam zamiar iść na Technikum Informatyczne,niezbyt gram w nocy,więcej gram w popołudnie lub poranki(przed szkołą lub po) jedyny sport jaki uprawiam to koszykówka,gram w nią ok.4 razy w ciągu tygodnia,dużą ilość czasu spędzam na naukę.

Edytowane przez Merianek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, w dniu dzisiejszym chciałbym otworzyć rekrutację do struktur SAPD.

Aby rekrutować do akademii naszych struktur musisz spełniać poniższe wymagania:
-mikrofon
-ts3
-discord
-500 minut na serwerze
-uśmiech na twarzy

Rekrutacja zostanie zamknięta wtedy, kiedy zarząd stwierdzi to za stosowne.

WZÓR:

Imię:Karol
SID:10784
Login:Karoliku1980
Wypisz swoje kary:NIC
Czy chorujesz na dysleksję/dysgrafię?:NIE
Dlaczego SAPD?:Bo chce sprubować swoich sił.
Dlaczego Ty? (minimum 3 zdania):Bardzo rubie odgrywać RP .Umiem się z każdym dogadać.
Ile posiadasz minut na serwerze?:5416
Czy zapoznałeś się z regulaminem SAPD?:Tak
Coś o sobie (minimum 5 dobrze rozbudowanych zdań):Mam na imię Karol,mieszkam w Wielkopolsce.Interesuje się motoryzacją. Tygodniowo mogę grać 10 h na służbie.Lubie grać na serwerze RP.Moje Hobby to zbieranie auta.Też umiem układać ponad 27 kostek rubika.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię: Rafał
SID: 36259
Login: Klimatyzacja
Wypisz swoje kary: Mute (chyba tylko to)
Czy posiadasz TS3?: Tak
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Tak
Dlaczego SAPD?:Ponieważ myślę że nadaje się do tego i też chciałbym spróbować dołączyć i się czegoś nauczyć .
Dlaczego Ty? (minimum 3 zdania):Bo chcę spróbować  dołączyć do SAPD. Nigdy nie byłem w SAPD i chciałbym poznać bardziej tą frakcje.Nie mam też za dużo kar na serwerze.
Ile posiadasz minut na serwerze?: 12413 MIN
Czy zapoznałeś się z regulaminem SAPD?:Tak
Coś o sobie (minimum 5 dobrze rozbudowanych zdań): Jestem przeciętnym 13 latkiem, umiem dobrze RP. Posiadam TS3 oraz Discord i bardzo dobrze sprawny mikrofon. W tygodniu gram na serwerze około 7H na duty bym był z 4H do 5H. Interesuje się grami oraz informatyką .Mieszkam w Przemyślu małe miasto na Podkarpaciu.I to tyle myślę ,że po wynikach będę mógł być we frakcji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię:Jakub
SID:20321
Login:SoL13
Wypisz swoje kary:Prawo jazdy za skracanie (24h) oraz prawo jazdy za wjazd na rp (24h).
Czy chorujesz na dysleksję/dysgrafię?:Nie choruje.
Czy posiadasz TS3?:Tak, posiadam.
Czy posiadasz sprawny mikrofon?:Również posiadam.
Czy posiadasz discorda?:Z przyjemnością mówie że posiadam discorda.
Dlaczego SAPD?:Policja interesowała mnie od malucha. Ciągła akcja, pościgi, napady itp. ,ale również pamiętam o nauce pracy przy dokumentach i podstawowych rolach funkcjonariusza.
Dlaczego Ty? (minimum 3 zdania):Posiadam dobrą wiedzę o odgrywaniu Rp. Moge porozumieć sie z podejrzanym. Jestem zaradny i spokojny.
Ile posiadasz minut na serwerze?:15396 i się ciągle powiększa.
Czy zapoznałeś się z regulaminem SAPD?: Tak zapoznałem się bardzo dokładnie.
Coś o sobie (minimum 5 dobrze rozbudowanych zdań):Witam, nazywam się Jakub, uczęszczam do szkoły podstawowej i chodzę do siódmej klasy. Moje wyniki w nauce są dobre/bardzo dobre. Pasjonuje się rolnictwem, motoryzacją i sportem. Lubie grać w różne gry. Statystycznie średnio będę poświęcał na bycie na służbie z 600 minut. Cieszę się że rekrutacja wystartowała i życzę rozsądnego i sprawiedliwego wyboru.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię : Krystian

Sid : 26759

Login : CupPro

Wpisz swoje kary : #1 Prawko za taran 😞

Czy chorujesz na dysleksję/dysgrafię : Nie

Czy posiadasz TS3 : Tak

Czy posiadasz sprawny mikrofon : Tak

Czy posiadasz discorda  : Tak

Dlaczego SAPD : Chciałbym aby na serwerze było fajne RP , oczywiście wprowadziłbym spokój na ulicach San Andreas  , chciałbym być kimś więcej na serwerze niż zwykłym obywatelem 😄 

Ile posiadasz minute na serwerze : 6754

Czy zapoznałeś się z regulaminem SAPD : Tak

Coś o sobie  : Nazywam się Krystian  , moim hobby jest piłka nożna i najlepszy serwer w mta czyli Multirpg ❤️ , jak wspomniałem mam 19 lat mieszkam w dużym mieście , spędzam średnio od 4-5h na serwie 😮 , jestem osobą komunikatywną oraz dobrze zorganizowaną a także szybko się uczę 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 12.02.2020 o 18:54, Linke55 napisał:

Imię: Jakub
SID: 36371
Login: klumiskoo_
Wypisz swoje kary: mute i prawko zazwyczaj 
Czy chorujesz na dysleksję/dysgrafię?: nie akurat jestem pełnosprawny 
Czy posiadasz TS3?: tak 
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: tak z bardzo dobra jakością 
Czy posiadasz discorda?: owszem posiadam 
Dlaczego SAPD?: zawsze chciałem mieć tą frakcje  bo bardzo dobrze odgrywam rp a że jestem no life to dla mnie przyjemność
Dlaczego Ty? (minimum 3 zdania): gram bardzo długo ogarniam rp bardzo dobrze jestem pozytywna osoba ale karam srogo mam mutacje i dobre mikro 
Ile posiadasz minut na serwerze?:10214
Czy zapoznałeś się z regulaminem SAPD?: tak zapoznałem się 
Coś o sobie (minimum 5 dobrze rozbudowanych zdań): Witam mam na imię Jakub Mieszkam w województwie Wielkopolskim mam 16 lat i posiadam mutacje jestem zabawną osobą która odgrywa dośc często rp  Mam dobry mikrofon jak i głos jestem osoba która jest ogarnięta i pozytywna ale jako policjant albo szef jestem bardzo srogi Ogarniam Dużo komend itp gram dużo na serwerze można powiedzieć że no life ale także mam czas dla rodziny,siłowni,życia normalnego jeszcze się kształce z zawodu elektryk Bardzo dobrze odgyrwam rp jak i ludzie mnie lubią za to że jestem sobą i nie udaje nikogo myśle że opisałem wszystko bardzo dobrze Miłego Dnia, Wieczoru . Pozdrawiam Administracje jak i cały serwer. Dziękuje za wysłuchanie 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Imię: Jakub 
SID: 27132
Login: Kawzzy
Wypisz swoje kary: parę kar na zabranie prawka to wszystko żadnych mute 
Dlaczego SAPD?:chciałem się tam dostać ze względu na jakość pracy oraz na warunki które mi odpowiadają
Dlaczego Ty? (minimum 3 zdania):Mam nadzieję że to będę  ja , ponieważ jestem osobą przyjacielską oraz lubię pracę jako policjant. Lubię również pościgi i inne akcję rp których będę mógł doświadczyć jako policjant 
Ile posiadasz minut na serwerze?:  8000
Czy zapoznałeś się z regulaminem SAPD?: Tak
Coś o sobie (minimum 5 dobrze rozbudowanych zdań): Mam na imię Jakub mieszkam w małej miejscowości w województwie Zachodniopomorskim. Lubię spędzać czas na dworze jak i lubię grać w gry komputerowe takie jak mta oraz inne tego typu. Jestem osobą lubiącą jeździć w off road pojazdem typu quad. Jest to moje ulubione zajęcie posiadam również pojazd typu buggy który świetnie się spisuje.Podsiadam również psa którego bardzo lubię rasa York. To wszystko mam nadzieję że się dostanę i życzę powodzenia innym 🙂

Edytowane przez Kawzzy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię:Mateusz
SID:28283
Login:MATUSXD
Wypisz swoje kary:nieraz prawko dostałem
Czy posiadasz sprawny mikrofon?:oczywiście że tak
Czy posiadasz discorda?: tak
Dlaczego SAPD?: Ponieważ byłem już w każdej frakcji na tym serwerze i chciałem teraz dołączyć do SAPD
Dlaczego Ty? (minimum 3 zdania):Byłem na innym serwerze w SAPD. Więc mniej więcej wiem jakie tam  jest rp. Umiem wykonywać obowiązki funkcjonariusza
Ile posiadasz minut na serwerze?: coś około 5k
Coś o sobie (minimum 5 dobrze rozbudowanych zdań):Nazywam się Mateusz i mam 15 lat. Interesuję się grami,komputerami oraz motocyklami.Lubię jeździć na rowerze i grać w gry na komputerze.Jestem leniwy,spokojny,nie lubię gdy inni ludzie robią mi coś czego ja nigdy bym im nie zrobił (np. wyzywają bez powodu),mam tendencje do robienia wielkiego problemu z nawet najmniejszej sprawy,miły,sympatyczny,zazdrosny,nie lubię gdy ktoś się nie ze mną nie zgadza,mam poczucie humoru,pomocny,pomysłowy,uparty i tolerancyjny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię: Damian
SID: 21112
Login: NILO
Wypisz swoje kary: Mute oraz prawo jazdy.
Czy chorujesz na dysleksję/dysgrafię?: Nie.
Czy posiadasz TS3?: Tak.
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Tak.
Czy posiadasz discorda?: Tak.
Dlaczego SAPD?: Ponieważ ta frakcja umożliwia pilnowania porządku oraz ma dobrą reputacje na serwerze, pomoże mi w rozwinięciu swoich umiejętnośći na wyższy poziom, członkowie jak i zarząd są ogarnięci i dobrze wykonują swoje zadania, oraz czasem brakuje sapd dlatego też chciałbym dołączyć aby wspomóc jednostki drogowe jak i te na komendzie.
Dlaczego Ty? (minimum 3 zdania): Ponieważ jestem miły oraz tolerancyjny wobec innych, potrafię pod porządkować się poleceniom wyższych rang, nie szukam problemów na siłę, nie wdrążam się w jakie kolwiek kłótnie ale jeżeli taka nastąpi to szukam jak najlepszego rozwiązania by taką załagodzić, chętnie pomagam innym, zawsze jestem dostępny dla każdego kto mnie o to po prosi, zawsze staram się wykonywać własne obowiązki na 101%, dobrze prowadzę pojazdy więc dołączanie do pościgów będzie tylko dla mnie przyjemnością, szybko ucze się nowych rzeczy.
Ile posiadasz minut na serwerze?: 6000.
Czy zapoznałeś się z regulaminem SAPD?: Tak.
Coś o sobie (minimum 5 dobrze rozbudowanych zdań): Wychowałem się na wsi na śląsku, od dziecka starałem się być sobą i robić to co lubię / kocham, mam siostrę i brata, mieszkałem z mamą, bratem, siostrą, i babcią, mieszkał też z nami tata od mojego brata, ale przez to jak się zachowywał mama wyrzuciła go z domu, dużo czasu spędzałem słuchając piosenek, jeżdżąc na bmx-ie, jak i z przyjacielami na ulicy, spotkało mnie dużo bólu w życiu, widziałem na oczy sytuację których czasem wolał bym nie widzieć, dużo dziewczyn bawiło się mną przez co często ciężko mi nowym zaufać, mam pasje którą są motocykle zaraził mnie mój wujek który był dla mnie jak tata w dzieciństwie on mnie woził swoimi motocyklami i stąd pasja, mam hobby i zajawkę do pisania tekstów rapowych, wierszy miłosnych i historii życiowych, jestem wrażliwy, czuły, szczery, czasem wredny i wkurzający, miły i troskliwy. Często zamykam się w sobie i nie chce nic nikomu powiedzieć co mi dolega lub leży na sercu, przez co pisze teksty w których upycham wszystko to co widzę, to co czuje, to co mnie spotkało, to co chce przekazać innym. Staram się być sobą, czasem mam bujną wyobraźnię w niektórych sprawach, interesuje się motocyklami, motoryzacją, informatyką, grami komputerowymi, rapem, dziewczynami. lubię czasem się napić, lubię też vapować. Nie lubię dużo rozmawiać o moich problemach bo dużo osób zrobiło przez to coś czego nie chciałem ale wiedziałem że tak może się stać i przez to nie lubię pisać o wszystkim z każdym. Bardzo często jest mi smutno gdyż wracają wspomnienia, ból i złe myśli które wywołują lawinę uczuć i smutku. Uwielbiam spędzać czas z znajomymi/przyjaciółmi. Uwielbiam długie spacery, uwielbiam zachody słońca, uwielbiam oglądać filmy i czasem jestem bardzo leniwy oraz szczery.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię: Hubert
SID: 19656
Login: PapiK
Wypisz swoje kary: Nie Posiadam
Dlaczego SAPD?:Poniewaz duzo wiem o tej frakcji i duzo sie uczylem. Na innych serwerach probowalem innych frakcji ale ta wychodzi mi najlepiej.Jestem doswiadczony w prowadzeniu autami oraz kodami i innymi rzeczami.Bardzo lubie pracowac w grupie i jezdzic na wezwania. Trzeba byc czujnym poniewaz w kazdej chwili cos sie moze wydarzyc.DOswiadczenie zdobylem na roznych serwerach.Uczyl mnie tez kolega ktory równiez lubi frakcje sapd.Jestem osobą która ma czas i sie nie poddaje nawet jezeli uciekinier jedzie szybkim autem.Zawsze slucham sie wyzszej rangi.Bardzo lubie jezdzic na mini akcje czyli takie jak klutnia lub inne.Chcialbym awansowac na wyzsze stopnie zeby móc rozwijac swoje doswiadczenie.
Dlaczego Ty? (minimum 3 zdania): Zasługuję na szanse pracy w SAPD ponieważ jestem pracowity i nie znam litości, wiem że nie zawiodę was,przez ostatni czas moja aktywność na serwerze się poprawiała głownie przez event wielkanocny który zmotywował mnie go gry, mój rozsądek mi podpowiada że jak mi się uda wejść na to stanowisko to będę godnie i sprawiedliwie reprezentował frakcje. Myślę że będę wzorem dla innych. Wiem, że jestem młody ale myślę że  odnajdę się wśród innych członków frakcji. Znam zasady serwera i będę je przestrzegał. Jestem też pomocny i zaradny, nigdy się nie mylę i przede wszystkim można mi ufać. zasługuje też na te szanse ponieważ jestem sprawiedliwy, nie ważne czy kolega czy brat - będzie musiał być ukarany za coś nieprzepisowego. Więc tak jak pisałem wyżej, nie znam litości. Oczywiście też słucham się rangi wyższej od mojej. Myślę że jak najbardziej się nadaje jako funkcjonariusz SAPD. Każdy gracz zasługuje na tą szanse, ale w odpowiednim momencie. Moment ten nadchodzi z pewnym okresem życia, a mianowicie z dojrzałością, odpowiedzialnością za wykonanie rzetelnie czynności często nadanych przez inną osobę. Myślę, że osiągnąłem już ten etap w swoim życiu. Oczywiście jestem miły, kulturalny i pracowity.Na dzień dzisiejszy mogę tylko podejrzewać i mieć nadzieję, że podołam obowiązkom tej rangi. Wiem, że frakcja ma dużo obowiązków i czasem nie może pomóc. Często bywam na serwerze w nietypowych godzinach rannych albo bardzo późnych.
Ile posiadasz minut na serwerze?: 530 (Rośnie dalej)
Coś o sobie (minimum 5 dobrze rozbudowanych zdań): Cześć mam na imię Hubert i mieszkam w Słupsku , mam 15 lat i chodze do Szkoly mistrzostwa Sportowego. Interesuje sie sportem jakim jest Tenis Ziemny.Lubię w wolnym czasie pojechać do mojego taty do firmy.Od małego kieruje sie w strone informatyki , bardzo lubie ten zawód ponieważ jest on dobrze płatny oraz mozna sie bardzo duzo nauczyc o programach , virusach , komputerach.Jestem miły i kulturalny , nie przeklinam i mam dobre nerwy ,  cięzko jest mnie zdenerwowac a jezeli sie wkurze to potrafie powiedziec jedno przekleństwo ale to mi sie bardzo rzadko zdarza.Wyjechalem do Holandii jak mialem 11 lat i nie bylo latwo ale na szczęscie znalem język angielski. Angielski bardzo mi pomogł nawiązac kontakty i rozpoczywac dialogi z innymi w szkole. Po czasie umialem troche holenderskiego ale czulem ze to nie wystarczy. Wiec poszedlem do szkoly wyzszej. Teraz umiem jezyk holenderski ale jeszcze nie perfekcyjnie.Mieszkam w holandii z siostra , bratem , babcią , dziadkiem , rodzicami i z moim pieskiem którego kocham nad zycie. W holandii czekaly mnie 3 przeprowadzki ale ta trzecia byla juz ostatnia. Dobrze mi sie zyje w holandii i niechcialbym wracac do polski bo jak to moja mama powiedzala "W polsce bez kontaktow i pieniedzy sobie nie poradzisz" . Mysle ze to jest prawda bo na wieksze zawody trzeba juz miec dobre kontakty lub pieniadze.Jak juz wspomnialem wczesniej gram w tenisa i probuje swoich sil. Najpierw kręcily mnie sztuki walki ale teraz wole tenisa. Jest to spokojna gierka i trzeba duzo biegac a to lubie najbardziej. Akceptuje ludzi z innych krajów lub o innym kolorze skory. Niewiem co jest w nich innego , maja taki sam charakter. Niewiem co moge jeszcze o sobie powiedziec ale mysle ze to tyle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię: Arek
SID: 5368
Login: RepulsiveBloom86
Wypisz swoje kary: prawko
Dlaczego SAPD?: Bo od urodzenia chciałbym pracować w policji to jest bardzo moje wielkie marzenie 
Dlaczego Ty? (minimum 3 zdania): dlatego ze: Dobrze strzelam szybko jade i umiem takze latac bokiem 
Ile posiadasz minut na serwerze?:  7720min
Coś o sobie (minimum 5 dobrze rozbudowanych zdań Mam na imię Arek mam 14 lat i lubię jezdzic na chulajnodze i robic triki i ucze sie sztuk walk 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię:Kacper
SID:28432
Login:lagereQQ                              ( aktualnie mam nick kacperek2007pl, alle to dla zartow i zostanie on zmieniony na lagereQQ dnia 16.02.2020 )
Wypisz swoje kary:Brak
Czy posiadasz TS3?:Jasne
Czy posiadasz sprawny mikrofon?:Jasne
Czy posiadasz discorda?:Jasne
Dlaczego SAPD?:Myślęze to była bt idealna frakcja, poznieważ podoba mi się frakcja SAPD na tym serwerze, jest ona ciekawa, fajna i ogolnie bardzo mi się spodobała, dawno temu btłem w frakcji SAMC bardzo dobrze sie sprawowałem, miałem wysoką range + norma zawsze wbita :D.
Dlaczego Ty? (minimum 3 zdania):Gra na serwerze z frakcją jest napewno ciekawsza, pozatym jestem odpowiedzialny i uwazam ze nadaje się do tej frakcji. Znam się też na sapd troszkę jestem opanowany i szybko się uczę więc wszystko przedemną.
Ile posiadasz minut na serwerze?:20706 minut.
Czy zapoznałeś się z regulaminem SAPD?:Jasne
Coś o sobie (minimum 5 dobrze rozbudowanych zdańcześć, mam na imię Kacper, mam 13 lat, jestem spokojnym chłopakiem lubie muzykę typu rap, kocham zwierzęta, jestem wrazliwy. Lubię grać wg ry motoryzacyjne itd. Bardzo lubie historie i nie lubię matm, interesuję sie motoryzacją, a szczególnie motocyklamii z serii cross! Staram sie przestrzegać ortografii, jestem miły, wyluzowany, kreatywny, spostrzegawczy, wyrozumiały. Szanuję osoby starsze, zawsze dąze do swego celu! to chyba tyle, zycze powodzenia innym i liczę na to że się dostane! 😘

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Imię: Enrico
SID: 36890
Login: enri<3 
Wypisz swoje kary: Kiedyś zabrali mi prawko 2 razy za taran ale to się już zmieniło i dostałem kiedyś muta za wypowiedzenie się na temat .
Czy chorujesz na dysleksję/dysgrafię?: Nie .
Czy posiadasz TS3?: Tak posiadam .
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Tak posiadam .
Czy posiadasz discorda?: Tak posiadam .
Dlaczego SAPD?: Ponieważ Wkurza mnie to jak ludzie nie umieją jeździć i chciałbym temu jakoś zaradzić i ponieważ umiem odgrywać RP.
Dlaczego Ty? (minimum 3 zdania): Gram już trochę w tą grę i chciałbym być w SAPD ponieważ  dużo się dzieje . Dużo jest akcji na komisariacie coś o tym wiem 😄 . I chciałbym coś znaczyć dla tej gry . Chciałbym mieć miłe wspomnienia jak bym kiedyś odszedł od serwera ( ale raczej będę grał cały czas 😛
Ile posiadasz minut na serwerze?: No trochę już tych min mam 10696.
Czy zapoznałeś się z regulaminem SAPD?: Tak już 3 raz z kolej 
Coś o sobie (minimum 5 dobrze rozbudowanych zdań): Mam na imię Enrico pochodzę z woj małopolskiego . Uczęszczam do szkoły podstawowej | jestem w kls 8 . Pasjonuje się motoryzacją . Gram dużo w gta MultiRPG .

Edytowane przez enri<3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię:Paweł
SID:40276

Login:Gibi
Wypisz swoje kary:
Czy chorujesz na dysleksję/dysgrafię?:nie..
Dlaczego SAPD?:bo chce pomagać ludziom co potrzebują pomocy
Dlaczego Ty? (minimum 3 zdania):bo już grałem na paru serwerach jako policjant.Chcę w przyszłości zostać policjantem.Interesuje mnie to.
Ile posiadasz minut na serwerze?:814
Coś o sobie (minimum 5 dobrze rozbudowanych zdań):Mam na imię Paweł  .Chodzę do szkoły podstawowej  jestem w 7 klasie . Interesuje się piłką nożną .Interesuje mnie też motoryzacja. W wolnych czasie gram w gry .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię: Mateusz
SID: 35659
Login: MakUwU
Wypisz swoje kary: Nie mam
Dlaczego SAPD?:
Ponieważ Sapd to jest bardzo fajna Frakcja
Dlaczego Ty? (minimum 3 zdania): Ponieważ moje doświadczenie w tej frakcji jest duże, podstawowe komendy na radiu itp. Moje odgrywanie Rp jest lepsze od niektórych osób które pracują w tej frakcji długo. Myślę że nadaje się na pracownika Sapd ponieważ bym wprowadził bardzo duże Rp oraz dobrą atfosmerę.
Ile posiadasz minut na serwerze?:  5735
Coś o sobie (minimum 5 dobrze rozbudowanych zdań): Mam na imię Mateusz, Mam 14 lat. Moją pasją jest robienie grafik komputerowych oraz granie w gry. jestem miłą oraz opanowaną osobą. Gram w Gry od 2010 Roku, Zaczynałem od konsoli Ps2. Moim Planem na przyszłość jest pójście do szkoły graficznej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię:Krystian
SID:25653
Login:nevo
Wypisz swoje kary:
Dlaczego SAPD?:Ponieważ byłem  już 2 razy w tej frakcji lubię ją 
Dlaczego Ty? (minimum 3 zdania):Ponieważ lubię tą frakcje wiem dużo rzeczy 
Ile posiadasz minut na serwerze?:8650min
Coś o sobie (minimum 5 dobrze rozbudowanych zdań):Jestem Krystian mam 16 lat lubię grać w mta , W mta gram juz 4lata mam 164 cm wzrostu .mieszkam w Wielkopolsce 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Imię: Kuba
Coś o sobie (minimum 5 dobrze rozbudowanych zdań): Cześć, mam na imię Kuba i mam 16,5 lat. Pochodzę z woj Lubuskiego, dokładniej z Gorzowa. Interesuję się grami, informatyką, sportem. W MTA gram od ok. 2-3 miesięcy, głownie w tryby typu RP, RPG, czasami DM lubie popykać 😄.  Najczęściej gram w MTA, LoLa i rzadko w CSA, lecz w MTA najczęściej bo się mniej denerwuje XD.  Czasami lubię porobić jakieś grafiki, tak 4fun.        To tyle co miałem do opisania siebie.

SID: 32355

Login: RozaneQ

Wypisz swoje kary: -

Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Oczywiście

Dlaczego SAPD?: Dlaczego SAPD? Posiadam duże doświadczenie w niej, byłem na jednym serwie Leaderem frakcji. Bardzo lubie pełnić funkcje w SAPDACH.

Dlaczego Ty? (minimum 3 zdania): Dlaczego ja? Ponieważ (jak pisałem) mam duże doświadczenie, znam kody pościgowe typu p1, p2, p3, znam różne manewry - m.in. ROM, Front PIT, Back PIT, BOX, Wężykowanie, wiem (mniej więcej), jak się robi FTS, zatrzymania itp. Bardzo lubię tę frakcję, umiem dogadać się z innymi, jestem dojrzały itp itd, jestem szczególnie ambitną osobą. Umiem pracować w grupie. Nigdy nie sprawiałem jakoś szczególnych problemów.

Ile posiadasz minut na serwerze?: 1k min, lecz bedzie ona szybko wzrastać.

Czy zapoznałeś się z regulaminem SAPD?: Tak, zapoznałem się

Mam nadzieję, że dacie mi szansę. Pozdrawiam.

Edytowane przez RozaneQ

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
19 godzin temu, enri<3 napisał:

Imię: Enrico
SID: 36890
Login: enri<3 
Wypisz swoje kary: Kiedyś zabrali mi prawko 2 razy za taran ale to się już zmieniło i dostałem kiedyś muta za wypowiedzenie się na temat .
Czy chorujesz na dysleksję/dysgrafię?: Nie .
Czy posiadasz TS3?: Tak posiadam .
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Tak posiadam .
Czy posiadasz discorda?: Tak posiadam .
Dlaczego SAPD?: Ponieważ Wkurza mnie to jak ludzie nie umieją jeździć i chciałbym temu jakoś zaradzić i ponieważ umiem odgrywać RP.
Dlaczego Ty? (minimum 3 zdania): Gram już trochę w tą grę i chciałbym być w SAPD ponieważ  dużo się dzieje . Dużo jest akcji na komisariacie coś o tym wiem 😄 . I chciałbym coś znaczyć dla tej gry . Chciałbym mieć miłe wspomnienia jak bym kiedyś odszedł od serwera ( ale raczej będę grał cały czas 😛
Ile posiadasz minut na serwerze?: No trochę już tych min mam 10696.
Czy zapoznałeś się z regulaminem SAPD?: Tak już 3 raz z kolej 
Coś o sobie (minimum 5 dobrze rozbudowanych zdań): Mam na imię Enrico pochodzę z woj małopolskiego . Uczęszczam do szkoły podstawowej | jestem w kls 8 . Pasjonuje się motoryzacją . Gram dużo w gta MultiRPG .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię:Karol
SID:34834
Login:Minikoki
Wypisz swoje kary: Dostałem 2 razy tylko prawko 
Czy posiadasz discorda?:Tak 
Dlaczego SAPD?:Interesują mnie Poscigi Klimaty Spotkania Chciałbym Spróbować ❤️ 
Dlaczego Ty? (minimum 3 zdania):Głownie chodzi o tarany itp zeby prawko zabierac . Chciałbym spróbowac ponieważ nigdy nie byłem w Sapd . Będę sie starał Bede Spełniał Obowiązki I Naprawde Chciałbym Spróbować I  Naprawde sie spisze Mam Nadzieje ze Dostane Szanse ❤️ 
Ile posiadasz minut na serwerze?:6835 Minutek ❤️ 
Czy zapoznałeś się z regulaminem SAPD?:Oczywiście że tak ❤️ 
Coś o sobie (minimum 5 dobrze rozbudowanych zdań):Mam na Imie Karol Mam 13 lat Interesuje sie najbardziej sportem oraz Enduro Już od młodosci Jak mialem 10 lat mialem wlasnego Motorka Mieszkam w woj.Mazowieckim . Lubie grać Oczywiscie w MultiRPG Fifa 20 , League of Legends , Cs:Go i rózne Fajne ciekawe gry Lubie Chodzic Do Kina Jezdzic na róznych Motorkach . Lubie też chodzić na basen , Rózne trenigi Lubie też Oczywiscie Fast Foody . Moze mam mało minutek Przegranych Na Serwerze ale obiecuje ze sie poprawie Ponieważ nie dawno Zaczołem grac na tym Serwerze Ale Bede Na wszystkich Spotkaniach I Obiecuje ze sie Spisze I Mam Nadzieje Ze Dostane Od was Szanse I mam nadzieje ze sie spisze . Pozdrawiam Administracje ❤️❤️

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 12.02.2020 o 18:54, Linke55 napisał:

k5LgvZx.png.a870cb836cc36c187549a6eea2cfcfe1.png

Witam, w dniu dzisiejszym chciałbym otworzyć rekrutację do struktur SAPD.

Aby rekrutować do akademii naszych struktur musisz spełniać poniższe wymagania:
-mikrofon
-ts3
-discord
-500 minut na serwerze
-uśmiech na twarzy

Rekrutacja zostanie zamknięta wtedy, kiedy zarząd stwierdzi to za stosowne.

WZÓR:

Imię:
Login:
Wypisz swoje kary:
Czy chorujesz na dysleksję/dysgrafię?:
Czy posiadasz TS3?:
Czy posiadasz sprawny mikrofon?:
Czy posiadasz discorda?:
Dlaczego SAPD?:
Dlaczego Ty? (minimum 3 zdania):
Ile posiadasz minut na serwerze?:
Czy zapoznałeś się z regulaminem SAPD?:
Coś o sobie (minimum 5 dobrze rozbudowanych zdań):

Imię: Łukasz

SID:22230

Login: Masamune 

Wypisz swoje kary: napady

Nie nie choruję

Tak posiadam TS3

Tak posiadam sprawny mikrofon

Niestety nie posiadam discorda

Bo jest to fajna praca, bardzo mi się podoba i chcę się poczuc jak policjant

Uważam że nadaje sie ponieważ jestem aktywny codziennie. Będe bardzo pracowity. Myślę że nadaję się do SAPD ponieważ jestem odpowiedzialny i rozsądny codziennie. 

Około 3k minut i nadal rosną

Tak zapoznałem się

Jestem miłym i aktywnym graczem. Jestem pomocny i pracowity. Również jestem odpowiedzialny i zdaję sobie ze wszystkiego sprawę. Nie jestem typem osoby przeklinającej ani nie miłej. Szanuje inne osoby i nie obrażam ich. 

Edytowane przez Masamune

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...