Skocz do zawartości
MultiRPG - Twój ulubiony serwer MTA
Wujaszek_

Konkursik o 5kkk!

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie moi drodzy! 

Z przyjemnością informuję, że organizuję kolejny konurs o 5kk! 

Co należy zrobić aby wziąć udział? :

-Zostawić Like"a pod postem

-Zaobserwować mój profil 

-Napisać w komentarzu na co przydałaby Ci się wygrana.

Na samym końcu dodam, że pytanie się o wyniki zmniejszy szansę. Wyniki pojawią się wtedy, gdy zbierze się odpowiednia ilość komentarzy oraz reakcji. Zasada będzie prosta, spośród wszystkich komentarzy wybiorę ten najciekawszy. Powodzenia!

• Like 42

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na jakieś autka z Mk3 Mk4 stereo dla org 

Na jakąś kozacką mapowaną bazę 

No i na jakiś evencik G1 

💪💪💪

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

wygrana przydałaby mi się na jakieś autko z stereo a resztę bym sobie zachował i wydałbym w ważnym momencie kiedym by ich potrzebował takie pieniądze na czarną godzinę

Edytowane przez RIGSON

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dom + inwestycje + bezpieczeństwo.

Po pierwsze część pieniędzy przeznaczyłbym na zabezpieczenie, czyli 250000 x 36 miesięcy, to daje 252 000 000‬ , Tą kwotę odłożyłbym na konto oszczędnościowe bądź lokatę i one by były do spłacania dom. Więc te 3kk  minus opłaty na dom to zostaje mi = 2 748 000 000.

Po drugie, liczy się wygodne życie, więc kwotę  748 000 000‬ przeznaczyłbym na  auto helikotper i parę innych jeszcze dodatkowych rzeczy więc zostało by mi równe - 2 000 000 000

Po trzecie – inwestycje: kwotę 1 500 000 000 przeznaczyłbym na inwestycje, aby otrzymywać dochód pasywny bądź z portfela inwestycyjnego. Na dzień dzisiejszy może to być salon samochodowy lub nieruchomości,  

A po czwarte - inwestycja w SAPD aby szkolono o wiele lepiej policjantów niż teraz. Aby każdy człowiek w San Andreas mógł się czuć spokojnie i bezpiecznie bo w tej chwili tak nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zapłacił bym podatki i poszło by na autko 🙂 i jakes taktyczne konkursiki 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nagroda na utrzymanie Varmonta bo biedak malo zarabia a jego dzieci są głodne
Ogólnie hajs sie przyda bo bida u mnie na koncie 😜 wydam na nic

• Dzięki 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dzien dobry jestem eryk i jestem mlodym przedsiebiorca. mam duzo kredytow i mnie scigaja i takie pieniadze by mi sie przydaly poniewaz moga mi glowe uciac a ja nie chce bo mlody jestem i mam rodzine i trojke dzieci. kupilbym nowych pracownikow z afryki i bym im placil duzo poniewaz jestem szczery i by mi sie przydaly nowe robotniki. kupilbym tez sobie nowy samochod poniewaz lubie szybkie fury i szybki seks. pozdrawiam.

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No wygraną przeznaczył bym na auta dla organizacji bilionerów oraz na życie czyli tankowanie naprawianie aut oraz trochę bym zostawił na czarną okazję w przypadku jekiegoś kryzysu

Serdecznie Pozdrawiam Wujcia ❤️

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

na paliwo frakcyjne 😛 i oczywiście na golfa 😄 Kocham was nie zmieniajcie się ❤️ 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wygraną przeznaczył bym na jakieś fajne auto do org + eventy np g1 lub derby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupiłbym jakieś fajne autka oraz zrobił jakiś event np. g1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Otóż owe 5kkk przeznaczył bym na rozwuj swojej mafi dzięki temu mógłbym wyposażyć swoich ludzi w lepsze auta i szybciej napadać na sklepy i trudniej dogonić się sapdą🥰

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja bym przeznaczył ten piniądz  na  tune  Auta na 2.2 Ft 

na kupno jakieś fajnej bazy org

no i na czieszenie się nimi 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na jakieś fajne autko na baze dla org i auta prezenty dla imnych ludzi jakieś eventy i powiedziałbym innym że to najlepszy serwer ❤ pozdrawiam i powodzenia kochani

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi