Skocz do zawartości
MultiRPG - Twój ulubiony serwer MTA

Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie     

 1. Ostatnia godzina
 2. TotalnyDzbaniak

  Ważna wiadomość!

  Policja odpowie na kradzież 😉
 3. DrTroller

  Rekrutacja do Police Department #Czerwiec2019

  1. Imię:Dawid 2. Wiek:16 3. Nick z gry:DrTroller 4. Czy posiadasz komunikator discord?: Owszem 5. Czy posiadasz komunikator TS3?: Tak 6. Dlaczego akurat frakcja SAPD?: Byłem vl frakcji sapd na serverze 4l..e , i dobrze kojarzy mi się ta frakcja 7. Dlaczego akurat Ty?: Jak wspomniałem wyżej byłem vl owej frakcji na jednym z dwóch największych serverów 8. Jakie posiadasz doświadczenie w RolePlay?: Duże doświadczenie w razie czego można się nauczyć czegoś czego brakuje 9. Jakie posiadasz doświadczenie w owej frakcji (prawidłowe podkreśl): podstawowe/średnie/zaawansowane?: zaawansowane 10. Ile czasu dziennie możesz przeznaczyć na pełnienie służby?: Myślę że od 2 do 4h dziennie 11. Jakie masz oczekiwania wobec nas zarządu, jak i całej frakcji?: moim oczekiwaniem jest tylko to by było przyjemnie spędzić czas na służbie jak i z członkami frakcji 12. Opisz w (min. 3 zdaniach) swój charakter: moja pierwsza cecha charakteru jest napewno spokój , uważam, iż ciężko mnie wyprowadzić z równowagi . Koleją moja cecha jest , zrozumienie potrafię słuchać wyższych rang oraz robić to mi się na rzuci. Trzecią cecha mojego charakteru jest sumienność , gdy coś powiem że zrobię to tak jest . Myślę że w skrócie przedstawiłem swoje cechy jak i doświadczenie . Pozdrawiam Dawid
 4. suzuki509

  Rekrutacja do Police Department #Czerwiec2019

  1. Imię: Adam 2. Wiek: 20 3. Nick z gry: suzuki509 4. Czy posiadasz komunikator discord?: Tak 5. Czy posiadasz komunikator TS3?: Tak 6. Dlaczego akurat frakcja SAPD?: Na przestrzeni lat byłem w rożnych frakcjach głownie SAMD nigdy jeszcze w SAPD więc apeluje. 7. Dlaczego akurat Ty?: Jestem Opanowaną osobą nie mam 15 lat 8. Jakie posiadasz doświadczenie w RolePlay?: spore Lata Grania^^ 9. Jakie posiadasz doświadczenie w owej frakcji (prawidłowe podkreśl): podstawowe/średnie/zaawansowane?: Podstawowe 10. Ile czasu dziennie możesz przeznaczyć na pełnienie służby?: Zależy jak pracuje pracuje na rano = 15-22 nocki cały dzień popki cała noc 11. Jakie masz oczekiwania wobec nas zarządu, jak i całej frakcji?: Mam nadzieje że usłyszę słowa gdy podpisywałem umowę w pracy^^ "Mam nadzieje na długotrwałą współprace" 12. Opisz w (min. 3 zdaniach) swój charakter: Jestem na ogół osobą cichą , spokojną nie wywyższam się , aczkolwiek czasami jak każdy po trafie wybuchnąć często że śmiechu , trudno mnie zdenerwować więc co tu mówić więcej jestem osobą bez konfliktową.
 5. Adikoo_Z_GTR

  Skarga na gracza PaTiS

  jej* jak juz kolego 😉
 6. DonGrasso

  Rekrutacja do Police Department #Czerwiec2019

  1. Imię: Natan 2. Wiek: 17 3. Nick z gry: DonGrasso 4. Czy posiadasz komunikator discord?: Tak, na telefonie 5. Czy posiadasz komunikator TS3?: Tak, a mikrofon jest już zamówiony i dojdzie niebawem 6. Dlaczego akurat frakcja SAPD?: Ponieważ jest to jedna z najlepszych frakcji na tym serwerze. Chciałbym w niej spróbować swoich sił. 7. Dlaczego akurat Ty?: Dlaczego ja? Nie będę pisał że jestem najlepszy.. Jestem po prostu sumienny, wykonuje zadanie które dostane do wykonania. Słucham się rang wyższych, oraz dostosowuje się do poleceń. 8. Jakie posiadasz doświadczenie w RolePlay?: 7 9. Jakie posiadasz doświadczenie w owej frakcji (prawidłowe podkreśl): podstawowe/średnie/zaawansowane?: Podstawowe, lecz siedząc na służbie, przejdzie to na średnie, a może kiedyś na zaawansowane 😉 10. Ile czasu dziennie możesz przeznaczyć na pełnienie służby?: 2-3 godziny w tygodniu, weekendami 3-5 godzin. Ewentualnie jak będę chory to mogę nawet 5-8 godzin. 11. Jakie masz oczekiwania wobec nas zarządu, jak i całej frakcji?: Aby Frakcja była zorganizowana, była w niej kultura wobec drugiej osoby, oraz szacunek. 12. Opisz w (min. 3 zdaniach) swój charakter: Jestem sumienna, kulturalna, miłą oraz koleżeńską osobą . Oczywiście mam czarny humor . W realnym życiu jestem troskliwą osobą, dbam o to co moje, np. związek.
 7. Nick: Szymczoko Nazwa organizacji: Multi Fight Szczegółowy opis: Organizacja Multi Fight zajmowałaby się walkami na ringu. Organizowalibyśmy różne gale typu mma itp. Gale odbywały się co tydzień lub 2 tygodnie. Nagrody byłyby i pieniężne i w postaci pojazdów. Wkład własny: Zrobiłbym logo znalazłbym miejsce zająłbym się pracownikami owego biznesu. Od administracji bym oczekiwał zrobienia interioru/znalezienia no i zrobienia ringu w środku oraz strefy DM. Możliwe ss'y: Brak ponieważ nie wiem jakie dać 🙂
 8. Emilka_Monte

  Nowe felgi

  Emcia Dodajcie nowe rodzaje felg typu off road. 8698101CC604A5327631ACBBB523EBA3 To będzie ładnie pasowało do takiego sandking'a.
 9. Nick : resouuSerial : 15B6A9583AF02DA2FDF26F5254497953Nick gracza na którego jest skarga : PaTiSDokładny opis sytuacji : caly czas we mnie wjezdzal jak sobie spokojnie stalem na parkinguDowody w postaci ss'ów (ss'y logów w notniku nie są brane pod uwage) :https://imgur.com/a/DV5xXOPDokladna Data i czas zdarzenia : 26.05.2019 12:35Oczekiwania : Dalem raporta ale nic sie nie stalo wiec robie skarge oczekuje zeby chociaz mu prawko zabrano na pare godzin.
 10. Dzisiaj
 11. Emilka_Monte

  Jazda po trawie

  Emcia Sandking i monster truck powinny móc jeździć po trawie ponieważ od tego te auta są. 8698101CC604A5327631ACBBB523EBA3 Poniewaź moim zdaniem to jest normalne że takie auta jeżdżą po trawie i piachu.
 12. KURENAI

  Wbijamy repke

  dawaj repke inderuwa
 13. resouu

  Pochwały MultiFM

  1. resouu 2. turbii 3. 10/10 4. Dobrze nutki mily prowadzacy i chyba najmilszy jakiego sluchalem
 14. Jeste_Z_Polski

  Pochwały MultiFM

  1. Twój nick z gry: Jeste_Z_Polski 2. Nick prowadzącego: turbii 3. Ocena audycji: Bardzo Dobra 4. Coś od siebie: Polecam i dziękuje za audycje i fajne nutki 🙂
 15. Emilka_Monte

  Pochwały MultiFM

  1. Emcia 2. turbii 2. 9,5/10 4. Fajna audycja mi się na prawdę podobało miły jest fajne konkursy robi. Jak będzie nowy głośniejszy mikrofon to dam 10/10 ;)
 16. wertexgames

  Prezes Fabryki Aut!

  Nick z serwera :WertexGamesWiek: 15Minuty na serwerze: 12kOpisz doświadczenie jakie posiadasz na takowej posadzie: Aktualnie zadne, chciałbym sie nauczyc nowych rzeczy.Jakie posiadasz zaangażowanie: Wielkie.
 17. Xsardes

  Rekrutacja 24.05.2019r

  Nick z serwera: XsardesWiek: Na obecną chwilę mam ukończone 15Minuty na serwerze: około 12,5kOpisz doświadczenie jakie posiadasz na takowej posadzie: Liderem we frakcjach byłem nie raz, wiem co ów ranga powinna robić dla frakcji, jak się powinno prowadzić forum i jak rozstrzygać kłótnie we frakcji.Jakie posiadasz zaangażowanie: We frakcji posiadam możliwość szkolenia i egzaminowania więc nie będzie z tym problemu. Wiadome jest, że jak pracownicy są mało aktywni trzeba ich jakoś zachęcić premiami za najwięcej minut, ew. minusem za brak normy. W SARA jestem już jakiś czas i do tej chwili osiągnąłem range operator. W tematach SARA dodałbym temat "Urlopy" który jak nazwa wskazuje, głównym celem byłoby zapisywanie swoich urlopów przez pracowników które mogłyby być odrzucone bądź przyznane. Chodziłoby o to, że nie trzeba byłoby łapać lidera/v-lidera tylko można by było pisać w takim temacie.
 18. NexON39

  BŁĄD Z PANELEM ORGANIZACJI

  Nick : NexON39Serial : 9120200FD9AF27F6B52ADB0B9E3D4784Dokładny opis błędu : Gdy wpisuje komendę /panel.organizacji wyskakuje coś takiego:(zaznaczone na ss)
 19. Zaraz 300 wyświetleń profilu. Super.

 20. Gratulacje @Sasha oraz @endziuu i @Robek. Mam nadzieję ,że będziecie wykonywać swoją pracę tak jak należy . Pozdrawiam 😜
 21. Kosa13

  Pokaż swoje stanowisko

  Moge ci opisać: komp z drewna, klawiatura, myszka, ekran, glosniki
 22. Kosa13

  Post bez like wygrywa

  repki i robisz jak n3
 23. Kosa13

  Post bez like wygrywa

  wbic
 24. Kosa13

  Post bez like wygrywa

  nie mozesz
 25. Kosa13

  Post bez like wygrywa

  kiedy
 26. Kosa13

  Post bez like wygrywa

  uczuc
 1. Załaduj więcej aktywności
×