Skocz do zawartości

Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie     

 1. Ostatnia godzina
 2. 4TeN

  Wgranie domku/bazy

  Witam. Prosze o wgranie bazy. https://imgur.com/a/aFGXRsG Prosze o wypowiedz @Inder00 @DragonPro
 3. Nudyyy

  Skarga na Nudyyy

  mówie że pisze na mapie, nie jest to full rp ze trzeba sprawdzac. To serwer rpg awiec nie spinaj pośladów tylko graj
 4. idk

  Skarga na idk

  Ośmieszasz się.
 5. Dzisiaj
 6. Nec

  Skarga na idk

  Panowie up nie zmieniać tematu i nie wywiniecie się.
 7. Koksik69

  Znikniete auto Ferrafi Organizacja i 25kk

  To samo miałem tylko ze mi zniklo 152kk :( i jeszcze nikt mi nie pomógł od wczoraj.
 8. Koksik69

  BŁĄD-Znikły mi Całe Pieniądze-Koksik69

  @ref Ale Inder00 kazał mi napisac ale to parenastu osobom znikło i kurde nie po to tyle zarabiałem żeby teraz to straci i mam świadków na to ze miałem tą kwotę.
 9. Serial: Powód: Oszustwo Nick osoby nakładającej bana: Inder00 Data otrzymania bana: 21.01.2019 Długość bana: 2030-12-31 23:59:59 Opis sytuacji: Gadałem z typem o tesli przelał mi 20kk i potem 40kk, lecz zmieniłem zdanie a kase zainwestowałem Coś odemnie: bardzo mi przykro z powodu bana, chciałbym serdecznie przeprosic oszukaną osobę, jakbym dostał unbana zarobiłbym to 60kk i spłacił oszustwo żeby juz taki problem sie nie powtórzył. Mam nadzieje, ze dostane unbana. Dziękuję to wszystko.
 10. Mlody09

  Bank/Pożyczki

  Z jednej strony tak, a z drugiej nie...
 11. Witam z tej strony DjEpitet chciałbym poinformować iż byłem wczoraj na serwerze do godziny nie pamiętam której i tak miałem kupione z salonu ferrari ciemno-niebieskie Tune: MK1-2 i felgi Druga sprawa to znikła mi organizacja pod nazwą Epitet Team i 25kk. Więc tak odpaliłem komputer i mówie a wejdę na serwer multi rpg ucieszony taki nagle wchodzę loguje się tepam się na przechowywalnie w BB patrze 3 auta turismo slamvan i sultan znalazły się na plaży ocean flast miałem tam 3 czerwone kropki nie wiem jakim cudem tam się znalazły.... następnie stwierdziłem że pojde zobaczyć czy jest w przechowywalni moje ferrari nie ma potem pojechałem zobaczyć na parking policyjny też nie ma no i to troche mnie zdenerwowało. Prosze o rozpatrzenie mojej sprawy zniknięcia aut piniędzy oraz gangu.
 12. PolskiBurak

  BŁĄD-Znikły mi Całe Pieniądze-Koksik69

  też tak mialem jak nie masz dowodow nie oddadza ci kasy ja nie pisalem na forum bo po prostu wiedzialem ze ich nie odzyskam
 13. Witam! Ostatnio byłem na serwerze przedwczoraj , pracowałem na autobusach zarobiłem 21kk. Od tygodnia (albo nawet więcej) miałem BMW i busa Pony. Dzisiaj zalogowałem się na serwer , na koncie nie miałem pieniędzy mam równe okrągłe 0 PLN. Okej . ide do przecho nie ma BMW okej idę zobaczyć czy nie ma na parkingu policyjnym również nie ma. Pózniej zorientowałem się że nie ma busa pony który stał pod moim mieszkaniem. Proszę o pomoc bo te auta tanie nie były i chce ję odzyskać! (tak samo moje przegrane 40 minut na autobusach na ktorych zarobiłem wcześniej wspomniane pięniądze) Czekam na rozpatrzenie sprawy. ( Nie pamiętam id aut)
 14. _Natuska

  Skagra na gracza Natuska

  czekałam na niego prawie 2 tyg jak wbije a teraz nie mam pieniędzy :)) wiec xD
 15. DragonPro

  Prośba o postawienie bramy w bazie

  Prośba przyjęta,zgłoś się do mnie na serwerze w celu ustalenia szczegółów.
 16. Login:IOS. SID:2307 Nazwa biznesu:Car&Manufacturer Opis działania biznesu:Tak jak fabryka auto tylko ze druga i chyba więcej Wkład własny w biznes (szacowana kwota, którą jesteś w stanie przeznaczyć na rozwój biznesu):500kk ale musze pozbierac Coś od siebie Mysle ze bedzie gites biznes bo tamten troche zanikł Ps: "Ja nie mysle" moto zycia
 17. Inder00

  Aktualizacje na serwerze

  22.01.2019 - Została dodana nowa praca - Maszynista, znajduje się na stacji przy Doherty (na przeciwko stacji benzynowej/mechanika)
 18. Inder00

  Skarga na Caprio oskarżony przez Szpaku

  Skarge przyjmuje.
 19. Inder00

  Skarga na =Rusher=

  Pieniądze zwrócone. Gracz ukarany.
 20. Joygrad

  Skarga na 4Ten

  @ForNamelesGdzie ja tu niby spamuje? Napisałem do niego 2 razy to mi odpisał jak widać na ss
 21. Joygrad

  Skarga na 4Ten

  Tak tyle że jakbym ja tak do cb napisał to byś dał mi mute 🙂
 22. Inder00

  Skarga na zabijakaNs

  Skargi za nadane kary są odrzucane.
 23. Inder00

  zostałem oszukany!!

  Brak wzoru
 24. Inder00

  Skarga na Caprio

  Odrzucam.
 25. Inder00

  Skarga na ManiacalGorilla15

  24h @MefiStuS^ na głębsze wyjaśnienie sytuacji
 26. Inder00

  Skarga na PesH

  Skrage odrzucam.
 27. Inder00

  Zmiany w składzie ekipy

  22.01.2019 @Jestem Kuba ( .:kuba:. ) odchodzi na własne życzenie, jednocześnie zasila czarną listę administracji @Caprio zostaje wydalony z administracji za niestosowanie się do regulaminu członka ekipy serwera, jednocześnie zasila czarną listę administracji
 1. Załaduj więcej aktywności
×