Skocz do zawartości

Tablica liderów


Popularna zawartość

Pokazuje najbardziej lubianą zawartość 11.02.2019 we wszystkich miejscach

 1. 9 likeów
  @_Natuska Tak się składa że nie można być Liderem na dwóch serwerach :) (Sam/a o Tym pisałeś/Pisałaś) Jesteś na serwerze "CreazyRPG" @_Natuska --Moim zdaniem O to wyżej wymieniony gracz nie może się dostać na stanowisko Lidera frakcji SAMC na tym Serwerze! https://imgur.com/a/J9I9kyZ :)
 2. 4 likei
  @Mlody09 To że dostał "DDOSA" nie wiadomo jak silnego! to i tak będzie działał i tak on dostanie tego lidera ---zobacz sobie forum serwer zostanie otwarty zaraz ;/
 3. 3 likei
  O PROSZĘ JEDNAK JEST LIDEREM! O TO DOWÓD NA ICH FORUM!!! -- https://imgur.com/a/GQU41B8
 4. 3 likei
  "typie" do dziewczyny no nie wiem, ale kurde nie było dalej żadnej wiadomości że to beka w logach będzie więc na co ciągniesz ten temat?!?!
 5. 3 likei
 6. 3 likei
  SS poniżej + Sam/a to pisał/a :)
 7. 2 likei
  Ale po co jak sam/a to pisała -Lmao, niech udowodni że nie jest czekamy na dalszą część sprawy!
 8. 2 likei
  Witajcie drodzy gracze! Z dniem dzisiejszym chcielibyśmy ogłosić, że otwieramy event typu "znajdźki". Na wyznaczonej poniżej strefie znajduje się 100 znajdźek. Po odnalezieniu wszystkich otrzymujecie ciekawą nagrodę główną. Znajdźka wygląda jak prezent z grafiką "4" na sobie, symbolizuje to 4 miesiąc istnienia serwera. Event potrwa 7dni do 17.02.2019r godz. 15:00! Mapa znajdźek: Powodzenia!
 9. 2 likei
 10. 2 likei
  Dziękuje za wyjaśnioną sprawę! :)
 11. 2 likei
  @DjEpitet z 10 minut pisałam reporta i nie odpowiedzieli..
 12. 1 like
  Ty moze na temat SAMC się nie wypowiadaj, pokazałaś co potrafisz jako Lider tej frakcji.
 13. 1 like
  Imię: Stanisław. Wiek: 20 SID: 4814 Serial(e): 2A75D76F25F65FD652C0876105E170E4 Czy posiadasz sprawny mikrofon: Tak. Czy posiadasz komunikator Teamspeak 3: Tak. Czy zapoznałeś się z regulaminem serwerowym: Tak. Twoja samoocena serwera: 10/10. Czy posiadasz doświadczenie na tym samym lub na podobnym stanowisku: Tak. Czy posiadasz problem z wykonywaniem powierzonych obowiązków: Nie. Przegrany czas na serwerze (minuty pod F5): 3000. Dlaczego Ty: Myślę, że zasługuję na tą range, ponieważ rozumiem większość problemów Graczy. Starałbym się nie podejmować decyzji zbyt pochodnie. Jestem osobą która nie wchodzi w konflikty z innymi graczami, ale czasami nie da się tego uniknąć. Szybko się uczę, i nawiązuje nowe znajomości na serwerze jak i w życiu codziennym. Od dawna przyglądam się pracy Supportera na różnych serwerach. Wiem że jest to nie łatwe zadanie, szczególnie gdy jest dużo Graczy. Będę się przyczyniał do rozwoju serwera, z wszystkich umiejętności jakie posiadam, i wiedzy którą posiadam. Co chciałbyś zmienić na serwerze: Myślę, że nie trzeba nic zmieniać, ważne żeby na serwerze był ład i kultura wobec wszystkich graczy. Ile jesteś w stanie REALNIE poświęcić dziennie czasu na służbę na serwerze: Starałbym się poświęcić tyle ile bym mógł, ciężko jest poświecić czas dla edukacji i pracy w służbie mundurowej w której pracuje w życiu codziennym jako żołnierz. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Pochodzę z Olsztyna, jestem uczniem szkoły wojskowej. Pracuję na stanowisku Starszy Strzelec Wyborowy-zwiadowca, w Jednostce Wojskowej na Warmi i Mazurach. Moim zainteresowaniami jest głównie wojsko, przez które nabywam nowe umiejętności, główne to korzystanie i funkcjonowanie z broni (GROT,BERYL,AKS). Również, trenuje sztuki walki min. MMA, Krav-mag'e, Muay-thai. Lubie bardzo pływać, moim marzeniem jest dostanie się do Jednostki Wojskowej Komandosów (JWK),GROM. Coś od siebie: Proszę, o pozytywne rozpatrzenie mojego podania. Dlaczego właśnie Ty zasługujesz na rangę: Uważam, że nadaje się na to stanowisko, podoba mi się to co robicie i bardzo chciałbym się dostać w wasze szeregi Administracji, Pozdrawiam.
 14. 1 like
  Login:MefiStuS^ Serial:87E2562B427DFB900380799E9B605742 Powód:Do widzenia Nick osoby nakładającej bana:@DragonPro Data otrzymania bana 02.02.19 Długość bana do 2025 Opis sytuacji: @HezaX mnie wywalil z sara i przez to stracilem 140min na sara i sie wkurzylem i zaczalem obrazac serwer w reporcie Coś od siebie:Przez te dni ktore mialem bana juz sie uspokoilem i obiecuje ze juz tak nie bede sie zachowywal i bardzo prosze o ub Odnośniki do poprzednich apelacji: brak
 15. 1 like
  Przyjmuję apelację, gracz został odbanowany.
 16. 1 like
  Imię:Dominik Wiek:13 SID:3054 Serial(e):40C8448B0AF7936645F9917583D52EF4 Czy posiadasz sprawny mikrofon:Posiadam Czy posiadasz komunikator Teamspeak 3:Posiadam Czy zapoznałeś się z regulaminem serwerowym:Zapoznałem Twoja samoocena serwera:9/10 Czy posiadasz doświadczenie na tym samym lub na podobnym stanowisku:Posiadam ponieważ byłem już supportem na innym serwerze ale go niestety zamknęli Czy posiadasz problem z wykonywaniem powierzonych obowiązków:Nie Przegrany czas na serwerze:3794 minuty (rośnie) Dlaczego Ty:Ponieważ mam już doświadczenie w byciu supportem tak jak napisałem wyżej byłem już supportem na innym serwerze.Chciałbym bardzo powrócić do tej rangi.Mam już nie małe doświadczenie na temat bycia supportem.Jestem osobą miłą spokojną i opanowaną więc na pewno będę mieć bardzo dobry kontakt z graczami jak i z innymi członkami ekipy serwerowej. Co chciałbyś zmienić na serwerze: najbardziej to zmiana pieniędzy na tysiące Ile jesteś w stanie REALNIE poświęcić dziennie czasu na służbę na serwerze: ok.2-3 godzin Coś o sobie:Cześć mam na imię Dominik i mam trzynaście lat.Mieszkam w okolicy Lublina.Interesuje się informatyką muzyką i piłką nożną.Bardzo lubię spędzać czas aktywnie jak i przy komputerze.Jestem opanowanym dobrym jak i wysportowanym chłopakiem.Mam dobre oceny jak na ucznia szóstej klasy , lubię a wręcz uwielbiam matematykę a nienawidzę polskiego.Bardzo dobry mam kontakt z rówieśnikami jak i z graczami na serwerze.Zawszę osiągam moje cele jak i nie tracę nadziei w to że się nie uda.Potrafię zachować wysoką kulturę osobową spokój i opanowanie.Jestem pomocną osobą i wyrozumiałą.Potrafię stawić się z kogoś perspektywy i potrafię się stawić trudnej sytuacji.Lubię pomagać innym w życiu realnym i na serwerze.Jestem osobą otwartą na nowe znajomości nie mam problemu z zapoznawaniem nowych osób otaczających mnie. Coś od siebie:Mam nadzieje że dostanę się na tą range. Dlaczego właśnie Ty zasługujesz na rangę:ponieważ (jak pisałem wyżej) mam duże doświadczenie o byciu supportem więc nie będę sprowadzał żadnych nie przyjemnych sytuacji a wręcz przeciwnie same korzyści.
 17. 1 like
  Imię: Patrycja Wiek: 19 SID: 6504 Serial(e): 2711E745E7F60885516D8865D331CB12 Czy posiadasz sprawny mikrofon: Tak Czy posiadasz komunikator Teamspeak 3: Tak Czy zapoznałeś się z regulaminem serwerowym: Tak Twoja samoocena serwera: Jest spoko, ma własne skrypty oraz miłą atmosferę gorąco mogę polecać! Czy posiadasz doświadczenie na tym samym lub na podobnym stanowisku: Tak Czy posiadasz problem z wykonywaniem powierzonych obowiązków: Nie Przegrany czas na serwerze (minuty pod F5): 1030 Dlaczego Ty: Nie chcę się wyróżniać po prostu chcę pomagać innym! Co chciałbyś zmienić na serwerze: Oczywiscię obecność administracji online, przyczym jakieś nowe prace i coś takiego :3 Ile jesteś w stanie REALNIE poświęcić dziennie czasu na służbę na serwerze: 2-10h Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań):Hejka, jestem Patrycja mam 19 lat interesuje się motorami oraz sportem typu Hokej itpd... dalej mówiąc chcę spróbować swoich sił w administracji komendy znam więc dlaczego by nie pomagać innym.Moje hobby to pomaganie innym oraz szybka jazda na motocylku, Uwielbiam enduro (Crossy) 😄. Słucham muzyki typu Rap (Stfu na trap, jeżeli ktoś lubi nie mam do tego problemu każdy ma swój gust..) obecnie jestem singielką, lecz jak chodzi Tobie o mój charakter to po prostu jestem miła 😄.Mówią wręcz że mają mnie dość bo zawsze jestem "zakręcona". Coś od siebie:No życzę każdemu powodzenia! Pamiętajcie każdy ma Równe szanse nikt nie jest na +\-!! Dlaczego właśnie Ty zasługujesz na rangę: Nie mówię że jestem od razu jakaś megaa doświadczona po prostu chcę spróbować po raz któryś swoich sił na danym serwerze który mi się mega podoba!, umiem pracować w grupie oraz słuchać wyższej rangi! i chcę odróżnić na serwerze dobro od zła 😐.
 18. 1 like
  Imię:Norbert Wiek:14 SID:285 Serial(e):786A991938F083445C637F6F3C3C2793 Czy posiadasz sprawny mikrofon:Tak posiadam. Czy posiadasz komunikator Teamspeak 3:Tak oczewiście. Czy zapoznałeś się z regulaminem serwerowym:Tak Twoja samoocena serwera:9/10 Czy posiadasz doświadczenie na tym samym lub na podobnym stanowisku:Tak byłem dużo razy supporterem oraz administratorem. Czy posiadasz problem z wykonywaniem powierzonych obowiązków:Nie. Przegrany czas na serwerze (minuty pod F5):13000(minut). Dlaczego Ty:Ponieważ znam się na tym co i jak oraz bardzo lubię tą range. Co chciałbyś zmienić na serwerze:Na pewno chciałbym wprowadzić dyscyplinę oraz porządek na drogach itd. Ile jesteś w stanie REALNIE poświęcić dziennie czasu na służbę na serwerze:od 3 do 9 godzin. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań):Siemka nazywam się Norbert mam 14 lat ,lubię sport ,Mieszkam w Woj.Mazowieckim ,lubię jeździć quadem oraz ścigaczem poj(125) ,a mój quad to ktm 505 po swapie na 750cc zdj na prof ,Ogólnie dobrze w miarę się uczę ,chodzę do 7 klasy szkoły podstawowej ,ogólnie to lubię grać w MTA ,Lubię jeździć z kolegami po żwirowniach albo po ulicy i stawiać moto albo quada na gume ogólnie interesuje mnie motoryzacja oraz gospodarstwo pomaga przy pracach polowych albo przy codziennym obowiązku ,Chciałbym chodzić po skończeniu szkoły podstawowej do technikum rolniczego,ostatnio robiłem kulig ciągnikem case 240puma i chyba to tyle ;). Coś od siebie:Myślę ze teraz dostanę się na tą range 😄 Dlaczego właśnie Ty zasługujesz na rangę:Ponieważ jest obeznany na tej randze i lubię na niej być 🙂
 19. 1 like
  Nick z serwera: PaTiS Login z serwera: PaTiS Nick osoby oskarżonej: Dragase Powód napisania skargi: Brak rp, OP PODCZAS POSCIGU Przybliżona data zdarzenia:06.02.2019 11:05 Dowody: SS. https://imgur.com/a/sO4lm7E Opis sytuacji: <dokładny, kilkuzdaniowy opis> No to tak, Jedziemy sobie wyjeżdżam sobie z większą niż 50km/h prędkością Od SAPD A tutaj kolega wyżej wcisnął dwujeczki i zaczął mnie gonić dobrze..Postanowiłam uciekać dobrze udało mi się.Obok pracy kuriera jest taki "pagórek" na których oskarżony obrócił się i dachował i użył ./OP a podczas RP jest zakazane użycie ./OP.... Dobrze a dalej napisałam że mam ss'y ucichł na chwilę poczym napisał do mnie że "NIEREAGOWAŁAM NA SYGNAŁY" lol 😜 dalej odjechał jadąc pod prąd xDDD Coś od siebie: Myślę, że oskarżony powinien dostać tego "-" Ponieważ to przesada
 20. 1 like
 21. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
 22. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
 23. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
 24. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
 25. 1 like
  Wzór - założenie biznesu Nazwa tematu: Biznes - <nazwa biznesu> 1) Brak wzoru w takim wniosku skutkuje natychmiastowym odrzuceniem.
×