Skocz do zawartości
MultiRPG - Twój ulubiony serwer MTA

Ranking użytkowników


Popularna zawartość

Zawartość, która uzyskała najwyższe oceny od 05.05.2019 uwzględniając wszystkie miejsca

 1. 98 punktów
  Siemka! Z przyjemnością informuję, że organizuje konkurs aż o 15kkk! ;D Aby wziąć udział należy: - Zostawić reakcję pod tym postem - Zaobserwować mój profil - Napisać pod tym postem na co wydasz te 15 miliardów! Wyniki pojawią się 2 lutego! Powodzenia!
 2. 77 punktów
  Siemka wraz z otwarciem mojego kanału na yt lecimy z konkursem o 2.5kkk Co trzeba zrobić? 1. Zostaw dowolną reakcję. 2. Zaobserwuj mój profil na forum. 3. Zostaw łapkę w górę, suba i dowolny komentarz pod filmem. Wyniki odbędą się 23.01.19 wstawię tutaj filmik z losowaniem. (Wybiore losowy komentarz z filmiku na yt) Wysyłajcie link znajomym, jeżeli będzie duże zainteresowanie wygrana wzrośnie 😄 Powodzenia! 💕
 3. 31 punktów
  Kontynuacja Posterunkowy @Febson zostaje awansowany na stopień Starszego Posterunkowego. Posterunkowy @PanKOX_PL zostaje awansowany na stopień Starszego Posterunkowego. Posterunkowy @Xsardes zostaje awansowany na stopień Starszego Posterunkowego. Posterunkowy @AnimaL zostaje awansowany na stopień Starszego Posterunkowego. Posterunkowy @Krzysioo zostaje awansowany na stopień Starszego Posterunkowego. Posterunkowy @MagicznY zostaje awansowany na stopień Starszego Posterunkowego. Posterunkowy @Danio24pl zostaje awansowany na stopień Starszego Posterunkowego. Starszy Posterunkowy @MI_REK zostaje awansowany na stopień Sierżanta. Starszy Posterunkowy @Kelly_Severide zostaje awansowany na stopień Sierżanta. Starszy Sierżant @YomenikAlchemik zostaje awansowany na stopień Sierżanta Sztabowego. Sierżant Sztabowy @Kujukwangu zostaje awansowany na stopień Młodszego Aspiranta. Inspektor @Black* za wielki wkład w rozwój frakcji, ogólnikową pomoc w jej prowadzeniu oraz nadprogramową wiedzę, zostaje awansowany na stopień Nadinspektora. Dołącza on do grona głównego zarządu frakcji. Spotkanie dotyczące awansów odbędzie się 29.08.2019 o godzinie 14:00
 4. 30 punktów
  Siemka ! Chciałbym ogłosić konkurs o 2kkk ! Aby wygrać należy : Zostawić pod tym postem reakcje oraz napisac w komentarzu jakieś miłe słówko do mnie ;D Wyniki konkursu będa 12.01.2020 🙂 Liczę na duża aktywność ;D @KuBa1092 wygrał konkurs, losowałem liczbę podań czyli od 1 do 33 ... Screenshot tutaj :
 5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 6. 25 punktów
  01.09.2019 Młodszy Aspirant @Kujukwangu zostaje zawieszony na okres 3 dni z powodu otrzymania kary serwerowej. Posterunkowy @BuleczkaV8 zostaje zawieszony na okres tygodnia z powodu otrzymania 3 kar serwerowych oraz nie przyznania się do tego zarządowi. Posterunkowy @BuleczkaV8 zostaje wydalony z frakcji za otrzymanie kolejnej kary serwerowej podczas zawieszenia oraz wyzywanie członka ekipy SAPD.
 7. 25 punktów
  29.08.2019 Dzięki życzliwości @Inder00 do frakcji zostało dodane: -prędkościomierze do radiowozów, -infernusy policyjne. Całą frakcją dziękujemy! Funkcjonariusz @N3. powraca na stopień Starszego Posterunkowego.
 8. 25 punktów
  28.08.2019 Adept @JoKKer zostaje wydalony z frakcji za odwalanie na służbie oraz otrzymanie bana. Trafia on na czarną liste. Sierżant @FeasT odchodzi z frakcji na własne życzenie.
 9. 24 punktów
  Kontynuacja Z przykrością informujemy, że Nadinspektor @Shiruu odchodzi z frakcji na własne życzenie. Dziękujemy z wkład we frakcję - zostajesz wpisany na listę zasłużonych.
 10. 24 punktów
  28.08.2019 Posterunkowy @DanTe powraca do frakcji. Posterunkowi @Mati2115 oraz @Qbik odchodzą z frakcji na własne życzenie.
 11. 22 punktów
  Adept @holdfast zdaje egzamin kończący akademię z wynikiem pozytywnym (41 pkt), tym samym awansuje na stopień Posterunkowy, Adept @Randy zdaje egzamin kończący akademię z wynikiem pozytywnym (42 pkt), tym samym awansuje na stopień Posterunkowy, Adept @BuleczkaV8 zdaje egzamin kończący akademię z wynikiem pozytywnym (41 pkt), tym samym awansuje na stopień Posterunkowy, Adept @Crow zdaje egzamin kończący akademię z wynikiem pozytywnym (43 pkt), tym samym awansuje na stopień Posterunkowy, Adept @ShadoW_ zdaje egzamin kończący akademię z wynikiem pozytywnym (45 pkt), tym samym awansuje na stopień Posterunkowy, Adept @CattereNN nie zdaje egzaminu kończącego akademię z wynikiem negatywnym (32 pkt), tym samym zostaje wydalony z frakcji. Adept @Kozak_171 zostaje wyrzucony z frakcji z powodu nie podejścia do egzaminu. Adept @zeziks zostaje wyrzucony z frakcji z powodu nie podejścia do egzaminu. Adept @suzuki509 zostaje wyrzucony z frakcji z powodu nie podejścia do egzaminu.
 12. 20 punktów
  03.11.2019 Funkcjonariusz @Argen. zdaje egzamin z wynikiem POZYTYWNYM (46/46), tym samym zostaje awansowany na stopień Posterunkowego. Funkcjonariusz @Vooqu zdaje egzamin z wynikiem POZYTYWNYM (44/46), tym samym zostaje awansowany na stopień Posterunkowego. Funkcjonariusz @TwerkingMaster zdaje egzamin z wynikiem POZYTYWNYM (43/46), tym samym zostaje awansowany na stopień Posterunkowego. Funkcjonariusz @M_liosz zdaje egzamin z wynikiem POZYTYWNYM (43/46), tym samym zostaje awansowany na stopień Posterunkowego. Funkcjonariusz @despero zdaje egzamin z wynikiem POZYTYWNYM (43/46), tym samym zostaje awansowany na stopień Posterunkowego. Funkcjonariusz @Arhael zdaje egzamin z wynikiem POZYTYWNYM (43/46), tym samym zostaje awansowany na stopień Posterunkowego. Funkcjonariusz @BarteQ zdaje egzamin z wynikiem POZYTYWNYM (43/46), tym samym zostaje awansowany na stopień Posterunkowego. Funkcjonariusz @kryha22 zdaje egzamin z wynikiem POZYTYWNYM (43/46), tym samym zostaje awansowany na stopień Posterunkowego. Funkcjonariusz @ClooudV zdaje egzamin z wynikiem POZYTYWNYM (42/46), tym samym zostaje awansowany na stopień Posterunkowego. Funkcjonariusz @orzechovsky zdaje egzamin z wynikiem POZYTYWNYM (41/46), tym samym zostaje awansowany na stopień Posterunkowego. Funkcjonariusz @Kubuss zdaje egzamin z wynikiem POZYTYWNYM (40/46), tym samym zostaje awansowany na stopień Posterunkowego. Funkcjonariusz @PLMariOPL zdaje egzamin z wynikiem POZYTYWNYM (40/46), tym samym zostaje awansowany na stopień Posterunkowego. Funkcjonariusz @Fo4Tu zdaje egzamin z wynikiem POZYTYWNYM (40/46), tym samym zostaje awansowany na stopień Posterunkowego. Funkcjonariusz @Kenzio zdaje egzamin z wynikiem POZYTYWNYM (40/46), tym samym zostaje awansowany na stopień Posterunkowego. Funkcjonariuszka @Lady4K zdaje egzamin z wynikiem POZYTYWNYM (40/46), tym samym zostaje awansowany na stopień Posterunkowej. Funkcjonariuszka @Smallspy. zdaje egzamin z wynikiem POZYTYWNYM (40/46), tym samym zostaje awansowany na stopień Posterunkowej. Funkcjonariusz @Yakuzaa zdaje egzamin z wynikiem NEGATYWNYM (33/46), tym samym zostaje wydalony ze struktur frakcji. Funkcjonariusz @paski132YT zdaje egzamin z wynikiem NEGATYWNYM (30/46), tym samym zostaje wydalony ze struktur frakcji. Funkcjonariusz @Maciugacz zdaje egzamin z wynikiem NEGATYWNYM (19/46), tym samym zostaje wydalony ze struktur frakcji. Spotkanie dotyczące awansów odbędzie się 04.11.2019 (poniedziałek) o 19:30 na KGP oraz na TS3, gratulacje!
 13. 20 punktów
  2019-08-23 Adept @holdfast zostaje wydalony z frakcji za napisanie podania na innym serwerze do frakcji. Sprawa wyjaśniona.
 14. 18 punktów
  Nick: BO$$ Nazwa Biznesu BarBarO$$a Szczegółowy opis: Witam pisze z prośbą założenia wcześniej wymienionego klubu BarBarO$$a myślę ze to naprawdę dobry pomysł ponieważ wiele z graczy szuka spokojnego a zarazem fajnego miejsca do spotkania się ze znajomymi po za domem nie tylko do potańczenia ale także do rozmowy nie na ulicy wielu graczom pozwoli to również na zabicie wolnego czasu dobrą zabawą również zapoznaniu ciekawych znajomości grupami takim jak np. Bosscrew , xinhua-gang , ballas-family , los-vagos i jak mi udał się wciągnąć w niesamowite RP i z każdym dniem cieszyć się z rozrywki a nie tylko z monotonii zarabiani i kupowanie co raz droższych i droższych aut pozwoli to jeszcze bardziej urozmaicić i wyróżnić serwer na tle innych to miejsce spotkań graczy możne zmienić rozgrywkę i przynieść wiele nie zapomnianych chwil na MultiRPG a w przyszłości można będzie je rozwinąć o np. sprzedaż alkoholi , narkotyków takich jak Depresanty , Marihuana , Heroina i wiele wiele innych tego typu rzeczy ale i nie tylko da do pole do popisu ich umiejętnościom RP aby sprawdzić się np. jak barman lub ochrona można by na ten tema wiele pisać i dyskutować ale jestem pewny ze wiele graczy było by ucieszonych z nowo powstałego miejsca takiego jak to BarBarO$$a znudzone osoby mogły by zawsze udać się do takiego miejsca i spędzić czas na rozmowie z nowo poznanymi osobami zabawa i super RP nie miało by końca co chwile nowe wątki sam jest bardzo ciekaw szczególne ze prowadzę wątek z gangami organizuje spotkania i tego typu rzeczy lecz nie mamy stosownego miejsc a niektórzy gracze wcale nie pomagają myślę ze rozbuduje to także miasto Los Santos gdzie miało by powstać to wspaniałe miejsce mam wielką nadziej ze zawarłem tu odpowiedzi na wszelkie wasze pytania i ze udało mi się przekonać a pozytywnie rozpatrzenie sprawy dziękuje i pozdrawia BO$$ Wkład własny: Mogę pomóc przy rozwoju i tworzeniu miejsca , zainteresować graczy BarBarO$$a i tym podobne , jestem gotowy na prowadzeni tego miejsca i rozwoju fajnego RP ❤️ Możliwe ss'y: https://imgur.com/reo8IyE moim zdaniem Idealne miejsce
 15. 18 punktów
  2019-09-15 Posterunkowy @the_king97 zostaje odwieszony. Posterunkowy @the_king97 zostaje awansowany na stopień Starszego Posterunkowego. Starszy posterunkowy @Febson zostaje awansowany na stopień Sierżanta. Starszy posterunkowy @holdfast zostaje awansowany na stopień Sierżanta. Starszy posterunkowy @Randy zostaje awansowany na stopień Sierżanta. Sierżant @XmieL zostaje awansowany na stopień Starszego Sierżanta. Sierżant sztabowy @MI_REK zostaje awansowany na stopień Młodszego Aspiranta. Aspirant @YomenikAlchemik zostaje awansowany na stopień Starszego Aspiranta. Starszy Aspirant @YomenikAlchemik zostaje mianowany szkoleniowcem. Gratulujemy i życzymy sukcesów jako nauczyciel.
 16. 16 punktów
  OGÓŁ INFORMACJI 1. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia pracownika z jego przestrzegania. 2. Pracownik jest zobowiązany do robienia co tygodniowej normy 550 minut. Jeżeli chodzi o członków ekipy oni mają do wykonania 350 minut ze względu na normę w administracji. 3. Pracownik musi zapoznać się z kodami frakcyjnymi i je stosować 4. Pracownikowi zabrania się robienia przerwy(AFK) na służbie bez zgłoszenia statusu S2. 5. Status S2(obowiązuje 15 min.) należy zgłosić na krótkofalówce pisząc "S2" oraz na say komendą "/S2". 6. Po zakończeniu przerwy Pracownik jest zobowiązany do zgłoszenia powrotu z przerwy na krótkofalówce oraz na say komendą "/S3". 7. Pracownik powinien dawać przykład swoją postawą na służbie jak i poza nią. 8. Każda kara nadana na serwerze graczowi będzie powodowała zawieszeniem pracownika na frakcji. 9. Pracownik ma obowiązek stosowania się do taryfikatora. 10. Pracownik ma prawo zgłosić urlop 2 razy w miesiącu, nie dłuższy niż tydzień, chyba że jego powód będzie poważny. 11. Pracownicy z rangą Adept nie mogą brać urlopów chyba że mają podany nieuchylny powód.1 12. Pracownik ma obowiązek do odgrywania akcji RP tylko wtedy gdy są koło niego gracze, członkowie innych frakcji, biznesów, lub jest niedaleko miejsc gdzie znajduje się spora liczba osób. 13. Pracownik nie musi odgrywać RP w miejscach gdzie nie ma na to miejsca, w miejscach zatłoczonych, lub gdy ma sporo wezwań. 14. Pojazdy po akcji RP, pracownik musi oddać do przechowywalni. Pojazd administracji można oddawać na parking policyjny. 15. Akcje RP nie muszą być zabezpieczone barierkami, pachołkami gdy nie ma na to miejsca. 16. Pracownik na służbie we frakcji oraz poza służba ma zakaz jakiegokolwiek odwalania. 17. Do awansu przybliża cię aktywność, zaangażowania, a reszty dowiesz się na spotkaniu. 18. Minusy można otrzymać za nieobecność na zebraniu SARA bez usprawiedliwienia, małą aktywność we frakcji, złe zachowanie na służbie jak i poza służbą, ignorowanie zarządu Frakcji, łamanie Regulaminu Frakcji SARA oraz nie wykonywanie obowiązków pracownika Frakcji SARA. 19. Pracownik ma prawo zabrać pojazd stojący powyżej 24h na parkingu publicznym, źle zaparkowany, uszkodzony, gdy nie ma zaciągniętego ręcznego na parking policyjny. 20. Pracownik ma prawo zabrać pojazd stojący na giełdzie powyżej 72h na parking policyjny. 21. Pracownik ma zakaz wjazdu pojazdami Frakcyjnymi na giełdę w San Fierro i Las Venturas bez wezwania. Aby sprawdzić ile czasu stoją wystawione pojazdy na giełdzie, pracownik może pozostawic Lawete koło giełdy. 22. Pracownik będący na służbie ma obowiązek wziąć skina adekwatnego do swej rangi z przebieralni w interiorze frakcji SARA. 23. Pracownik na służbie jest zobowiązany do poruszania się tylko pojazdami frakcyjnymi. 24. Pracownik ma kategoryczny zakaz zabierania pojazdów spod wynajętych domków. 25. Pracownik może zabrać pojazdy spod domków które nie są wynajęte. 26. Pracownikowi, który dostał kare serwerową za robienie przerwy(AFK) na służbie bez zgłoszonego statusu S2, grozi wydalenie z Frakcji. 27. Pracownik ma kategoryczny zakaz bawienia się zabezpieczeniami i blipami. 28. Na kanale służb zgłasza się zawsze pracownik z najwyższą rangą na służbie. 29. Pracownik ma kategoryczny zakaz wykorzystywania Frakcji SARA na własną działalność. 30. Do Frakcji SARA można powrócić Dwa razy jeżeli się odejdzie po drugim razie dany pracownik trafia na Blackliste. 31. Jeżeli ktoś dochodzi do Frakcji albo chce powrócić i ma zamiar odejść po 2 dniach albo ogólnie ma zakaz 7 dni na dojście do jakiejkolwiek Frakcji. 32. Pojazd stojące na czerwonych pasach[w ls np] mogą być na postoju maksymalnie 15 minut, po tym czasie holujemy. 33. Pracownik ma prawo wziąć urlop sobie na maksymalnie 7 dni 34. Za otrzymanie trzech minusów będąc w akademii lub otrzymanie kary serwerowej (ban, zpj, mute) adept zostaje automatycznie wydalony z frakcji POJAZDY 1. Lawety na bazie mają być odstawione na miejsce z którego zostały zabrane. Odstawiona laweta ma być zatankowana, naprawiona, mieć wyłączone koguty, światła oraz zaciągnięty ręczny. 2. Pracownik odgrywający akcje RP, odholowujący pojazd, jadący na wezwanie ma obowiązek włączyć koguty. Jeśli pracownik wraca do bazy SARA w celu zakończenia służby lub jadący do miejsca gdzie znajduje się dużo pojazdów do zabrania, ma prawo włączyć koguty. 3. Jeśli pracownik nie ma włączonych kogutów, musi poruszać się z włączonym ogranicznikiem: 80km/h w terenie zabudowanym, 120km/h poza terenem zabudowanym. Na autostradach pracownik może poruszać się maksymalna prędkością bez ogranicznika. 4. Pracownik na służbie ma obowiązek jeździć zgodnie z nakazami ruchu drogowego(nie wliczając w to sygnalizacje świetlną). SYSTEM RANG 1. W skład Głównego Zarządu wchodzą 2 rangi. 2. W skład Zarządu wchodzą 2 rangi. 3. W skład Strefy Pracowników wchodzi 9 rang. 4. W skład Akademii wchodzi 1 ranga. MOŻLIWE KARY 1. Karę można otrzymać za nieprzestrzeganie regulaminu oraz za otrzymanie kary serwerowej. 2. Kary jakie można otrzymać: minus, zawieszenie, degradacja, zwolnienie dyscyplinarne. ODNOŚNIE REKRUTACJI 1. Nie pisz podania, jeżeli masz zamiar odejść z Frakcji po paru dniach lub tygodniu. 2. Wyniki rekrutacji zawsze będą się pokazywać maksymalnie 48h po zakończeniu rekrutacji. 3. Pisząc podanie napisz w temacie "czy zaakceptowałeś regulamin" Tak bo laweta jest kozacka ❤️ 4. Nie pytaj się kiedy będą wyniki rekrutacji, ponieważ zmniejsza to twoje szanse na dostanie się do Frakcji. 5. Wszystkie pytania kieruj do Głównego Zarządu SARA. 6. Jeśli otrzymasz karę i będzie ona trwać aż do zebrania SARA, należy zgłosić to Głównemu Zarządowi SARA w prywatnej wiadomości na Forum. 7. Obowiązkiem w SARA jest posiadanie komunikatora głosowego: Discord, oraz posiadanie sprawnego mikrofonu. 8. Obowiązkiem w SARA jest chęć odgrywania akcji RP. Podpisano: Główny Inżynier @Febson
 17. 16 punktów
  2019-09-08 [Zaległe] Posterunkowy @Randy zostaje awansowany na stopień Starszego Posterunkowego. Posterunkowy @holdfast zostaje awansowany na stopień Starszego Posterunkowego. Starszy posterunkowy @XmieL zostaje awansowany na stopień Sierżanta. Starszy sierżant @MI_REK zostaje awansowany na stopień Sierżanta sztabowego. Sierżant sztabowy @YomenikAlchemik zostaje awansowany na stopień Młodszego aspiranta.
 18. 16 punktów
  2019-09-11 Adept @ekipakoxy zostaje zwolniony dyscyplinarnie za złamanie regulaminu SAPD. Adept @Deev:. zdaje egzamin z wynikiem pozytywnym 44/46 punktów i awansuję na rangę Posterunkowego.
 19. 13 punktów
  Witam, poniżej chciałbym przedstawić Wam skład frakcji - Transport of San Andreas: GŁÓWNY ZARZĄD: Szef: @DonGrasso Zastępca Szefa: @humidmango28 @bronek ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ STREFA PRACOWNIKÓW: Doświadczony kierowca: @Dejwis15 @Ementaler Starszy kierowca: @dafieroo @Koscielny420 Kierowca: @attix217 @bree @cegla2005 @Yanke$# @Vader9354 @Heta @ziomek91 @TurboWojtek @JOK3R Młodszy kierowca: @Jabuszko @Juzek63 @Arhael @bloodysky @KamU @Dejwid_ Egzaminatorzy: @humidmango28 @DonGrasso @bronek
 20. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 21. 9 punktów
  Witam, w dniu dzisiejszym chciałbym otworzyć rekrutację do struktur SAPD. Aby rekrutować do akademii naszych struktur musisz spełniać poniższe wymagania: -mikrofon -ts3 -discord -500 minut na serwerze -uśmiech na twarzy Rekrutacja zostanie zamknięta wtedy, kiedy zarząd stwierdzi to za stosowne. WZÓR: Imię: Wiek: SID: Login: Wypisz swoje kary: Czy chorujesz na dysleksję/dysgrafię?: Czy posiadasz TS3?: Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Czy posiadasz discorda?: Dlaczego SAPD?: Dlaczego Ty? (minimum 3 zdania): Ile posiadasz minut na serwerze?: Czy zapoznałeś się z regulaminem SAPD?: Coś o sobie (minimum 5 dobrze rozbudowanych zdań):
 22. 9 punktów
  A WIĘC ORGANIZUJE KONKURS NA 1KKK ABY WZIĄĆ UDZIAŁ TRZEBA NAPISAĆ ALFRED ORAZ TRZEBA ZOSTAWIĆ TU REAKCJE ORAZ TRZEBA MNIE OBSERWOWAĆ WYNIKI 5 LUTEGO! POWODZENIA!
 23. 9 punktów
  Witam wszystkich i Wesołych Świat !! Z dniem dzisiejszym ogłaszam konkurs wraz z @MAKARON .Główna wygrana to tak jak w tytule Tesla Roadster a także 2 i trzecie miejsce wygrywa turismo ft i sandkinga !(2 miejsce turismo, 3 sandking). A oto wymagania: - Like pod tym postem, -Zaobserwowanie mnie i Makarona ale jest to nieobowiązkowe, A zadanie brzmi następująco: Opisz mnie ( Magicznego ) i Makarona w 3 zdaniach. Każde słowa przyjmujemy na „klatę” (krytykę). Druga opcja to opisanie całego roku 2019 jeżeli za bardzo nas nie znacie. Powodzenia !! Wyniki 26.12.19
 24. 9 punktów
  07.10.2019 Funkcjonariusz @KubusiekPL zdaje egzamin z wynikiem POZYTYWNYM (44/46), tym samym zostaje awansowany na stopień Posterunkowego. Funkcjonariusz @Czitara zdaje egzamin z wynikiem POZYTYWNYM (42/46), tym samym zostaje awansowany na stopień Posterunkowego. Funkcjonariusz @Pseudolek zdaje egzamin z wynikiem POZYTYWNYM (41/46), tym samym zostaje awansowany na stopień Posterunkowego. Funkcjonariusz @DAREK_ zdaje egzamin z wynikiem POZYTYWNYM (41/46), tym samym zostaje awansowany na stopień Posterunkowego. Funkcjonariusz @Karot zdaje egzamin z wynikiem POZYTYWNYM (41/46), tym samym zostaje awansowany na stopień Posterunkowego. Funkcjonariusz @Master_Cheff zdaje egzamin z wynikiem POZYTYWNYM (41/46), tym samym zostaje awansowany na stopień Posterunkowego. Funkcjonariuszka @wielkaass zdaje egzamin z wynikiem POZYTYWNYM (41/46), tym samym zostaje awansowana na stopień Posterunkowej. Funkcjonariusz @HexoGh zdaje egzamin z wynikiem POZYTYWNYM (40/46), tym samym zostaje awansowany na stopień Posterunkowego. Funkcjonariusz @HexoGh zdaje egzamin z wynikiem POZYTYWNYM (40/46), tym samym zostaje awansowany na stopień Posterunkowego. Funkcjonariusz @Avenik zdaje egzamin z wynikiem POZYTYWNYM (40/46), tym samym zostaje awansowany na stopień Posterunkowego. Funkcjonariusz @lucio zdaje egzamin z wynikiem POZYTYWNYM (40/46), tym samym zostaje awansowany na stopień Posterunkowego. Funkcjonariusz @Usually zdaje egzamin z wynikiem POZYTYWNYM (40/46), tym samym zostaje awansowany na stopień Posterunkowego. Funkcjonariusz @Inder00 zdaje egzamin z wynikiem POZYTYWNYM (46/46), tym samym zostaje awansowany na stopień Posterunkowego. Funkcjonariusz @1337msk zdaje egzamin z wynikiem NEGATYWNYM (19/46), tym samym zostaje wydalony z frakcji. Funkcjonariusz @D4nyPL zdaje egzamin z wynikiem NEGATYWNYM (24/46), tym samym zostaje wydalony z frakcji. Funkcjonariusz @aHot zdaje egzamin z wynikiem NEGATYWNYM (25/46), tym samym zostaje wydalony z frakcji. Funkcjonariusz @WhitePL zdaje egzamin z wynikiem NEGATYWNYM (26/46), tym samym zostaje wydalony z frakcji. Funkcjonariusz @Pawcio345 zdaje egzamin z wynikiem NEGATYWNYM (27/46), tym samym zostaje wydalony z frakcji. Funkcjonariusz @Koffiaczeq zdaje egzamin z wynikiem NEGATYWNYM (30/46), tym samym zostaje wydalony z frakcji. Funkcjonariusz @Phoenix zdaje egzamin z wynikiem NEGATYWNYM (33/46), tym samym zostaje wydalony z frakcji. Funkcjonariusz @Kkoxik zdaje egzamin z wynikiem NEGATYWNYM (35/46), tym samym zostaje wydalony z frakcji. Funkcjonariusz @Avioo zdaje egzamin z wynikiem NEGATYWNYM (35/46), tym samym zostaje wydalony z frakcji. Spotkanie dotyczące awansów odbędzie się 9 października 2019 o godzinie 18. Gratulacje! Posterunkowy @DanTe. zostaje wydalony z frakcji za 0 aktywność.
 25. 9 punktów
  2019-08-06 Adept @Crow zostaje wydalony z frakcji z powodu niestosowanie się do poleceń wyższej rangi. Wyniki do zarządu SAPD: -Turbii -Shiruu -FuriaT Adept @Patryczeq zostaje wydalony z frakcji za ciągłe łamanie regulaminu.
 26. 8 punktów
  Ogłoszenia zarządu frakcji San Andreas Police Department.
 27. 8 punktów
  Główny Zarząd SARA: Główny Inżynier: @Febson Inżynier: @papcio Zarząd SARA: Kierownik: Zastępca kierownika: Strefa pracowników SARA: Inspektor naczelny: Inspektor: Operator Naczelny: Operator: Doświadczony specjalista: Specjalista: Doświadczony budowlany: @Sebastos @4dead1337 Budowlany: @IVI4T1 @Adamo @gouy @BLODX Pracownik: @Jelonek 125 @XxxKondziuxxX @djleten Strefa Akademii: Adept: @Happy3 @Bombi.gg @szymon156 @LOL @Bobik1337_ @tomek96 @LUNIK @Poziomka19 @MacSK @clyde @ReQ691 @heniu @Fyndzelek @PolskiHERO @NapewnoNiePedofil @AlexOficiall @Szabecki @Adam99 @St4lker @ProninjaxD @kubowsky @Luksorowyy @h1rek @Koleczek* @plagatokoks @Dejwid_ @Pjoter420
 28. 8 punktów
  03.10.2019 Starszy Posterunkowy @Xsardes zostaje odwieszony.
 29. 8 punktów
  2019-07-30 Adept @krzywy zdaje egzamin z wynikiem pozytywnym 83/100pkt i awansuję na range Posterunkowego. Adept @XmieL zdaję egzamin z wynikiem pozytywnym 100/100 pkt i awansuję na rangę Posterunkowego. Adept @Mandarynkazdaję egzamin z wynikiem pozytywnym 90/100 i awansuję na rangę posterunkowego. Adept @SzopeN zdaję egzamin z wynikiem pozytywnym 85/100 pkt i awansuję na range posterunkowego. Adept @Kaudek zostaje zwolniony z frakcji z powodu otrzymania mute na serwerze (20dni). Adept @Daszakzdaję egzamin z wynikiem pozytywnym 80/100 pkt i awansuję na range posterunkowego. Adept @Shiruu zdaje egzamin z wynikiem pozytywnym 100/100 pkt i awansuję na rangę posterunkowego. Starszy posterunkowy @FuriaT oraz @NinjSS awansują na rangę sierzanta za otrzymanie trzech plusów.
 30. 7 punktów
  Jestem i ja. Głównym powodem odejścia jest to, że gospodarka której nie było zajebala jeszcze większy przysiad a na serwerze nie pojawia się nic od dłuższego czasu. Wymienie kilka osób o których będę pamiętał! @Inder00 @xBartek. @idk @Perzu - Dziękuję za szansę w administracji którą zmarnowałem 🥺 @xBartek. - nocne odwalanko w sapd ❤ @Perzu - My się raczej nie znamy ale uratowałeś mi dupę z majątkiem, dzięki. @idk - było kerowane na overpasie @Vooqu - dzięki za pościgi w sapd ❤ @ruteq05 - torba r1, odwalanie i twój niedojebany śmiech XD @turbii - dziękuję za szansę w sapd jak i ub ❤ @Mandarynka @PLjohnnyGTR - Dziękuję panowie za szansę w SAMC, tak ściągnąłem na egzaminie XD @KUBIX212 - Byłes zawsze pomocny jak byłem w samc, dzięki stary❤! @Varmont123 - Najlepszy prezenter, było tepane na piramidę @sztosiwo890 - synuś, masz mojego peraska ❤ @Adamiec - było odwalane helikopterem na sapd XD i lecisz po admina kochany! "kryha pedał" @MI_REK - Dzięki za możliwość zdania egzaminu w sapd ❤ @TOMEO - cj, kandydat na właściciela @Wujaszek_ - pamiętam, ze zawsze sie pytales mnie o ceny autek haha ❤ @Adixon112 - oddawaj rower draniu, kiedyś ci oddam te 4kkk XD @Francik - porządny gość, dzięki za wszystko ❤ @jaros22 - na każdym rp mimo iż jesteś strażakiem musiałeś pomagać samcom XD @DeamN - agera wygrana w licytacji, dzięki! @Linke55 - kiedyś wygramy clashe @Smallspy. @PajaPel - Dziękuję za szansę w najlepszej organizacji na serwerze! @Tristan2000 - Najebany to do domu nie na Duty XD @Rozpacz - Dzięki za cudowne auta, licze ze znajdziesz jak najwięcej feltzerów XD @Cannabis - spadające auta z mostu na grove street XDDDDD @Laczyna - Jesteś w chuj śmieszny XDDDDDD było odwalane ❤ @the_king97 - równy gość, brakuje mi Ciebie w sapd 🥺 @Argen. - ardżen, będzie grane @CattereNN - Trzymaj się młody ❤ @Mlody2301 - pamiętam jak się ścigałem z tobą rd w samc i mi minusa wjebałes XD @.Frogg* - Wyzywanie Izy na ac, w sumie każdego XD @Izaa04 - już wiem jak czytacie apelki z arhaelem, chcialbym kiedyś żebyś wyjebala beka na tsie @Arhael - pamiętam jak zaczynałeś na serserze i przyjęli Cię odrazu do sapd i na supporta, lecisz na właściciela ❤ @DaWiDhAhA - dmuchałes w ten mikrofon jak pojebany XD @Cissko - zaufałem tobie na kasynie, skończyłem podobnie XD @Ryuuga - podjebane podanie XD @Lady4K - gz roota tyczka, trzymaj te sapd i lecisz na właściciela Tych których nie wymieniłem bardzo przepraszam z całego serduszka, pozdro multirpg lecimy od lat 💕!
 31. 7 punktów
  07.02.2020 Cadet @_mmm zdaje egzamin kończący akademię z wynikiem POZYTYWNYM (44/46), tym samym zostaje awansowany na stopień Police Officer I.Cadet @amadeusz232323 zdaje egzamin kończący akademię z wynikiem POZYTYWNYM (44/46), tym samym zostaje awansowany na stopień Police Officer I. Cadet @Gryczan zdaje egzamin kończący akademię z wynikiem POZYTYWNYM (43/46), tym samym zostaje awansowany na stopień Police Officer I. Cadet @BoseQ zdaje egzamin kończący akademię z wynikiem POZYTYWNYM (41/46), tym samym zostaje awansowany na stopień Police Officer I.Cadet @xm3ku zdaje egzamin kończący akademię z wynikiem POZYTYWNYM (40/46), tym samym zostaje awansowany na stopień Police Officer I. Cadet @milekkozak zdaje egzamin kończący akademię z wynikiem POZYTYWNYM (40/46), tym samym zostaje awansowany na stopień Police Officer I. Cadet @Promil9876 zdaje egzamin kończący akademię z wynikiem POZYTYWNYM (40/46), tym samym zostaje awansowany na stopień Police Officer I. Cadet @rafi876 zdaje egzamin kończący akademię z wynikiem NEGATYWNYM (38/46) tym samym zostaje wydalony ze struktur SAPD. Cadet @kalajta zdaje egzamin kończący akademię z wynikiem NEGATYWNYM (24/46) tym samym zostaje wydalony ze struktur SAPD. Cadet @sQubanyyy zdaje egzamin kończący akademię z wynikiem NEGATYWNYM (24/46) tym samym zostaje wydalony ze struktur SAPD. Cadet @Kacpeereek nie podszedł do egzaminu tym samym zostaje wydalony ze struktur SAPD. Z przyjemnością ogłaszamy ,że Deputy Chief @Lady4K zostaje awansowana na stopień Assistant Of Chief Police tym samym dołącza do głównego zarządu.
 32. 7 punktów
 33. 7 punktów
 34. 7 punktów
 35. 7 punktów
  MULTIRPG Witajcie drodzy gracze, Z dniem dzisiejszym chciałbym bardzo serdecznie zaprezentować wam Discord-Update. Z dniem 13.10.2019 zostanie oficjalnie otwarty serwerowy discord. Łączenie konta discord z grą Aby uzyskać pełny dostęp do serwerowego discorda należy się połączyć na serwer discord używając linku z samego dołu tego postu. Po tym jak się połączyliśmy na serwer otrzymaliśmy instruktażową wiadomość od bota. Po otrzymaniu wiadomości instruktażowej postępujemy zgodnie z instrukcją, którą otrzymaliśmy. Jeżeli połączyliśmy już konto gry z serwerem discord, możemy już korzystać z serwera discord oraz funkcjonalności bota bez ograniczeń. Z poziomu discorda można zarządzać swoim kontem. (P.S Jeżeli łączysz się z discorem pierwszy raz otrzymasz w prezencie 50,000,000 PLN) Link do discorda: https://discord.gg/GRpAJwK
 36. 6 punktów
  Witam, pragnę ogłosić Konkurs jak w opisie o Autka :d Wybiorę 2-óch Zwycięzców ] Do wygrania: -Agera 2.4FT-STEREO -Audi Rs7 2.2FT-STEREO. Co należy zrobić: 1.Zostawić Serduszko pod tym postem, 2.Zaobserwować mój Profil na forum, 3. Opisać mnie w 3 zdaniach, jakim byłem graczem, jakim jestem ❤️ Powodzenia!!!! Wyniki ogłoszę 25.02.2020 ..........
 37. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
 38. 6 punktów
  26.11.2019 Cadet @chfaus0n zostaje wydalony z frakcji za otrzymanie kary serwerowej.
 39. 6 punktów
  24.11.2019 Police Officer II @PLMariOPL zostaje awansowany na stopień Police Officer III. Police Officer II @luftwaffe_ zostaje awansowany na stopień Police Officer III. Police Officer II @kryha22 zostaje awansowany na stopień Police Officer III. Police Officer III @BarteQ zostaje awansowany na stopień Sergeant I. Police Officer III @MrKacpinPL zostaje awansowany na stopień Sergeant I. Sergeant II @Master_Cheff zostaje awansowany na stopień Detective I. Detective II @AnimaL zostaje awansowany na stopień Detectiv III. Captain II @NinjSS zostaje awansowany na stopień Captain III, dodatkowo dołącza on do grona zarządu.
 40. 6 punktów
  1.11.2019 Funkcjonariusz @Linke55 powraca do frakcji na stopień Aspiranta Sztabowego.
 41. 6 punktów
  Przydatne! Na starym forum robiłem podobny 🙂
×
×
 • Dodaj nową pozycję...