Skocz do zawartości

_Enjoy_

Użytkownik
 • Ilość treści

  25
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

12 Good

1 obserwujący

O _Enjoy_

 • Urodziny 09.05.2003

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. _Enjoy_

  Nabijanie repki

  Dawajcie, dawajcie! 😄
 2. _Enjoy_

  Kancelaria Adwokacka

  Dazerek ma racje, według mnie na NIE.
 3. _Enjoy_

  Nabijanie repki

  Witam, przyszedłem nabić reputacje 😄
 4. _Enjoy_

  Powroty do SAPD

  Nick: xBartek. SID: 2914 Lider za twojej kadencji: DragonPro Przybliżona data odejścia: 16 Styczeń 2019r. Dowody na pobyt we frakcji: (siedze jako pasażer w radiowozie Perzu) Powód odejścia: Brak chęci i czasu na grę, lecz mam ochotę wrócić do gry. Pozdrawiam!
 5. _Enjoy_

  Smutny koniec...

  Cześć, może kojarzycie mnie z rozgrywki na serwerze pod pseudonimem xBartek. Po dzisiejszym włamaniu na konto gracza Perzu, odechciało mi się grać, ponieważ zobaczyłem co robi gracz podczas włamania. Całe SAPD będzie teraz kojarzone z odwalaniem, dlatego odchodzę. Może kiedyś zobaczymy się na innych serwerach. Cześć.
 6. _Enjoy_

  Skara na Perzu

  Brak wzoru.
 7. _Enjoy_

  Skarga na Perzu.

  Potwierdzam, Perzu w tym czasie nie był aktywny i jestem w 100% pewny, że jest to włamanie na jego konto. Czekamy na reakcje administracji.
 8. _Enjoy_

  Skarga na Almero

  Nick z serwera: xBartek. Login z serwera: xBartek. Nick osoby oskarżonej: Almero Powód napisania skargi: Blokowanie wjazdu na giełdę. Przybliżona data zdarzenia: 15.01.2019 godzina: 21;19 Dowody: https://imgur.com/a/Hdw0EgT Opis sytuacji: <dokładny, kilkuzdaniowy opis> Podczas patrolu z moim partnerem Perzu, zobaczyliśmy niepokojące zachowanie gracza na giełdzie. Postanowiliśmy podjechać po czym ujrzeliśmy jak gracz blokuje większość miejsc na giełdzie swoim własnym samochodem, posiadał także zaciągnięty ręczny. W środku zamknął również gracza którego nie chciał stamtąd wypuścić. Coś od siebie: Chciałbym, aby gracz został za swoje zachowanie ukarany prawem jazdy, gdyż to zachowanie nie był w porządku. Liczę na szybko odpowiedz, pozdrawiam osobę rozpatrującą skargę. edit: pomylilem godziny.
 9. _Enjoy_

  Biznesmen Wita wszystkich graczy 😇

  Witamy, mamy nadzieje, że zostaniesz na dłużej. 😄
 10. _Enjoy_

  [Zabawa] Woda gazowana czy nie gazowane

  Woda gazowana.
 11. _Enjoy_

  Propozycje

  Fajne pomysły, szczególności ten z ogranicznikiem. Podczas używania nitro trochę ten ogranicznik przeszkadza.
 12. _Enjoy_

  Skarga

  Pozatym skoro i tak dostał z tazera, to seria z niego i tak nie zmieniała nic, gdyż i tak był obezwładniony przez resztę policjantów. Według mnie pięć oddanych strzałów to nie seria.
 13. _Enjoy_

  Skarga

  Nagranie całej akcji posiadam na dysku.
 14. _Enjoy_

  Skarga

  Witam z tej strony Sierżant xBartek z KGP SF. Sytuacja wyglądała tak, że po zatrzymaniu gracz zaczął uciekać, po czym oddałem do niego serie strzałów z tazzera. Po czym jak obezwładniliśmy go zaczął w dalszym ciągu uciekać, po czym po raz kolejny dostał kilka strzałów. Na drugim ss nie jest nic przedstawione, policjanci stojący obok siebie. Według mnie gracz sam zle zagrał rp, gdyż po oddaniu kilka strzałów ostrzegawczych zaczął dalej uciekać jakby nigdy nic. Po zakończeniu całej sprawy gracz obraził mnie i powiedział, że pisze skargę. Tutaj zostałem obrażony bez powodu przez gracza: https://imgur.com/a/wgAGo0C
×