Skocz do zawartości

GrafiQQ

Użytkownik
 • Ilość treści

  26
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

8 Neutral

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. GrafiQQ

  Nabijanie repki

  A wiecej chce
 2. GrafiQQ

  Nabijanie repki

  OMG!
 3. Imię: <Tutaj podaj swoje Imię> Krystian Login: <Tutaj podaj swój login z serwera> GrafiQQ Nick: <Tutaj podaj swój nick z serwera> GrafiQQ SID: <Tutaj podaj swój SID> 330 Czy posiadasz komunikatory TS3 oraz Discord: <Tak/Nie> Tak Czy posiadasz sprawny mikrofon: <Tak/Nie> Tak Czy zapoznałeś sie z regulaminem: <Tak/Nie> Tak Ile czasu możesz poswiecic na służbę: <Tutaj podaj ile czasu dziennie poświęcisz na służbę> Nwm 1/2h Jak oceniasz swoje RP i ortografię: <0-10/10 RP 9/10 orto 10/10 Staż na Serwerze: <Podaj swój staż w minutach> 1612 rosną Coś o sobie: <min. 5 zdań> Witam mam na imię Krystian. Mam 15lat. Interesuje się sportami. Czasami zajmę się robieniem grafik bo mi się nudzi. Myślę, że mi się uda. Posiadane doświadczenie: <Tutaj napisz jakie posiadasz doświadczenie w owej Frakcji>9/10 Dlaczego Ty: <Tutaj napisz dlaczego akurat ty> Dlatego, że jestem miłym pomocnym oraz szybkim chłopakiem. Jeżeli ktoś potrzebował by pomocy szybko bym mu pomógł. Coś od siebie: <Tutaj po prostu piszesz coś od siebie> ❤️❤️ MULTI RPG ❤️❤️
 4. GrafiQQ

  [Zabawa] Jakie masz zwierzątko?

  Pies / Pies / Pies
 5. GrafiQQ

  Sprzedam Pare ciekawych aut

  Możliwa wymiana? Slamvan fele. hydra, gz. Wysoko skacze na Elegy ?
 6. Imię:Krystian Wiek: 15 SID: 330 Serial(e): Czy posiadasz sprawny mikrofon: Tak Czy posiadasz komunikator Teamspeak 3: Tak Czy zapoznałeś się z regulaminem serwerowym: Tak Twoja samoocena serwera: 9/10 Czy posiadasz doświadczenie na tym samym lub na podobnym stanowisku: Tak byłem wiele razy na takim oraz większym stanowisku. Czy posiadasz problem z wykonywaniem powierzonych obowiązków: Nie Przegrany czas na serwerze (minuty pod F5): Powyżej 1550min (rosną) Dlaczego Ty: Dlatego, że jestem szybkim, miłym i pomocnym chłopakiem. A Jeżeli udało by mi się przyjmował bym raport raz dwa. Potrafie również ogarnąc kłócących się graczy. Czasami na nich nada się /warn a czasami /mute. Praktycznie co 2/3dni robił bym eventy takie jak, /derby, /ztp, a czasami robił bym wyścigi etapowe na mapie eventowej. Co chciałbyś zmienić na serwerze: Nic. Ile jesteś w stanie REALNIE poświęcić dziennie czasu na służbę na serwerze: 2/3h Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Witam mam na imię Krystian. Mam 15 lat. Interesuje się sportami takimi jak piłka nożna, ręczna, siatkówka. Czas do czasu zajmuje się robieniem grafik. Czasami lubie wyjśc na swieze powietrze i pojezdzić sobie rowerem. Podam znane dla mnie komendy moderatora : /zpl, /zpj, /opl, /opj, /warn, /b, /k, /tt, /th, /vtt, /vth, /rapsy, /inv, /cl. Coś od siebie: Myśle, że mi się uda. ❤️ MULTIRPG ❤️ Dlaczego właśnie Ty zasługujesz na rangę: Dlatego, że jestem ogarnietym, szybkim chłopakiem. Jeżeli bym się dostał bym miał odrazu pare pochwał.
 7. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
 8. GrafiQQ

  [PODMIANKA] Admiral -> Mercedes W124 E200

  Na tak 😛
 9. @Inder00 Oczekujemy na wypowiedź,
 10. Jestem na TAK Sam bym chętnie dołaczył.
 11. przeczytaj sobie to. Coś od siebie: Myślę, że mój biznes zostanie zaakceptowany ponieważ pomimo tego, że jest dużo komisów to są one po prostu nie aktywne lub nie ma asortymentu.
 12. Skąd taka pewność? Może przyjmie.
 13. GrafiQQ

  Skarga na JohnyBarley

  Potwierdzam to
×