Skocz do zawartości

Lavveta

Użytkownik
 • Ilość treści

  42
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

10 Good

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Lavveta

  Awanse i degradacje

  Informuje iż strażak @patrolowy otrzymuję awans na rangę Sekcyjny za intensywną pomoc przy frakcji GRATULACJE!!!
 2. Oficjalnie wyniki na range Podchorązy w Panstwowej Straży Pożarnej !Zaszczyt dołączenia do naszej jednostki otrzymali: @patrykrogal4 @Berkofsky @klaudia<3 @attix_217 @MisterBoy @FLaMEs @maciejaszek22 @Promelwan @Wisnia.Gratulujemy ! Wzór: Nick: Obecność:Tak/Nie Coś od siebie: Osoby Zapraszamy na teamspeak3 Jutro o godzinie 17:30 !
 3. Lavveta

  Awanse i degradacje

  Informuje iż podchorązy patrolowy zdaje egzamin z wynikiem pozytywnym !
 4. -W tym temacie będą zapisane osoby, które nie mogą dołączyć do Państwowej Straży Pożarnej. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ @MisterBoy ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 5. Wzór na Powrót i na odejścia Nick: Sid: Coś od siebie: Dlaczego chcesz powrócic:
 6. OFICEROWIE Generał Brygadier @Lavveta Nadbrygadier @Claud Starszy Brygadier (Brak) Brygadier (Brak) Młodszy Brygadier (Brak) Starszy Kapitan (Brak) Kapitan (Brak) Młodszy Kapitan (Brak) ASPIRANCI Aspirant Sztabowy (Brak) Starszy Aspirant (Brak) Aspirant (Brak) Młodszy Aspirant (Brak) PODOFICEROWIE Starszy Ogniomistrz (Brak) Ogniomistrz (Brak) Młodszy Ogniomistrz (Brak) Starszy Sekcyjny (Brak) Sekcyjny @patrolowy SZEREGOWI Starszy Strażak @Zootovsky Strażak (Brak) PODCHORĄŻY @Berkofsky @attix_217 @racz3k @maciejaszek22 @Pandzik SZKOLENIOWCY @Lavveta @Claud @patrolowy EGZAMINATORZY @Lavveta @Claud
 7. W tym temacię zostaną umiesczone awanse i degradacje
 8. 1 ☆PORUSZANIE SIĘ POJAZDEM☆ 1.2 Poruszać się pojazdem może osboa z stopniem Strażak (min 3. adeptów za pozwoleniem wyzszej rangi) 1.3 Osoby które nie są w kadrze oficerskiej nie mogą poruszać się pojazdami Kadry oficerskiej. 1.4 Każdy kto porzuci pojazd Frakcji Może Zostać ukarany przez kary wypisane w pod punkcie 2. 1.5 Minimalna obsada wozu na wypadek = 3 osoby (min. ranga Strażak) 1.6 Najwyższa ranga we frakcji na serwerze. zawsze! prowadzi korespondencje radiową. 1.7 Najwyższa ranga we frakcji na serwerze. zawsze! Dowodzi na wypadkach/pożarach ( jest dowódcą akcji ) 2 ☆KARANIE☆ 2.1 Pracownik PSP może zostać ukarany poprzez: - obniżenie stopnia - ostrzeżenie - rozmowa - wyrzucenie - zwolnienie dyscyplinarne 2.2 Jeśli akademik weźmie wóz bez pozwolenia lidera dostaję tak zwanego ( minusa ). 2.3 Jeśli pełnoprawny członek PSP który nie jest w kadrze oficerskiej weźmie wóz kadry oficerskiej dostaję ( minusa ). 2.4 trzy ( minusy ) oznaczają rozmowę dyscyplinarną lub dekrad / wyrzucenie z frakcji. 3 ☆POWROTY☆ 3.1 Osoba która odeszła z frakcji ma prawo do powrotu na niższy stopień po 7 dniach. 3.2 Osoba która jest na urlopie np.7 dniowym i trwa np.3 dzień urlopu. I dana osoba chcę wrócić na służbe traci reszte urlopu. 3.3 Strażak na służbie i nie na służbie musi dawać przykład z siebie innym graczom. 3.4 Strażak Na Służbie jak i nie na służbie DAJE PRZYKŁAD innym Graczom i nie pracuje na innych pracach NIE LEGALNYCH, ponieważ może zostać ukarany poprzez kare w pod punkcie 2 4 ☆PRAWA I KONSEKWENCJE CZYNÓW☆ 4.1 Każdy Strażak ma prawo do złożenia Zwolnienia ze Służby 5 ☆ODWALANIE☆ 5.1 Jeżeli Jakiś Strażak Będzie ODWALAĆ na służbie Zostaje Automatycznie zdegradowany 6. ☆MELDUNKI☆ 6.1 Każdy Strażak, który wchodzi na służbę musi to meldować (Y) np. [Ranga] [Nick] Melduje Się na służbę. 6.2 Każdy Strażak, który wyjeżdża na jakiś wypadek,pożar itp MUSI Zgłosić to (Y) wzór: ( nick gracza ) zgłasza wyjazd ( nazwa i numer pojazdu ) na akcję. 7 ☆OZNAKOWANIA SYREN PSP☆ 7.1 Jak syrena zawyje RAZ to kto może iść na służbę leci do koszar(są jednostki:) 7.2 Jak syreny zawyją 2 razy każdy obowiązkowo na serwie jak najszybciej do koszar oznacza to: (brak jednostek) 8 ☆AWANS☆ 8.1 Aby dostać awans trzeba być aktywnym, wyróżniającym się na akcji, potrafić wykonywać RP w dobrym stopniu. 8.2 Awans może przydzielić zarząd.
 9. Lavveta

  Skargi na członków psp

  W tym temacie będą się znajdować skargi na członków Państwowej Straży Pożarnej Wzór: Nick z serwera: Nick osoby oskarżonej: Powód napisania skargi: Data zdarzenia: Dowody: Coś od siebie:
 10. Lavveta

  Pochwały na członków psp

  Nick: Czas Zdarzenia: Dowody:
 11. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
 12. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
 13. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
 14. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
 15. Ten post nie może zostać wyświetlony, ponieważ znajduje się w forum, które jest chronione hasłem. Podaj hasło
×