Skocz do zawartości

DamiQ

Użytkownik
 • Ilość treści

  14
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez DamiQ

 1. DamiQ

  Wyniki naboru do A-SAPD

  GG chłopaczki :) Powodzonka na służbie!
 2. DamiQ

  Sprzedam AGERA 2.4 GT Polecam!

  Zamiana? Mógłbym dać Porsche full tune I dopłatę albo dać Subaru full tune bez silnika❗
 3. Imię: Mam na imię Maciej. Wiek: Mam 15 lat. SID: Mój SID to 3448. Serial(e): Mój serial to 5C02A1D31CA899D2581F271DE3645634 Czy posiadasz sprawny mikrofon: Tak , posiadam sprawny mikrofon. Czy posiadasz komunikator Teamspeak 3: Tak, posiadam Teamspeak 3. Czy zapoznałeś się z regulaminem serwerowym: Tak, zapoznałem się z regulaminem. Twoja samoocena serwera: Moim zdaniem serwer zasługuje na ocenę 10/10. Czy posiadasz doświadczenie na tym samym lub na podobnym stanowisku: Nie posiadam doświadczenia. Czy posiadasz problem z wykonywaniem powierzonych obowiązków: Nie posiadam problemu. Przegrany czas na serwerze (minuty pod F5): Mój przegrany czas na serwerze to 9054 Dlaczego Ty: Uważam iż ja powinienem się dostać na rangę supportera ponieważ umiem się porozumiewać z graczem, umiem też zachęcać do zagrania na serwerze. Bardzo zależy mi aby dostać się na rangę supportera, dlatego bo bardzo mi zależy na tym. Więc mam nadzieję że się dostane ;D Pozdrawiam Maciej. Co chciałbyś zmienić na serwerze: Chciałbym dodać parę nowych podmianek na auta i jeszcze innych rzeczy, a napewno gracze by się ucieszyli jakby się dowiedzieli, że są nowe podmianki. Ile jesteś w stanie REALNIE poświęcić dziennie czasu na służbę na serwerze: na służbę jestem w stanie poświecić 5godziny , ponieważ muszę sie uczyć , szkoła ;\. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań):Cześć , jestem Maciej, mam 15 lat. Mieszkam w Województwie Mazowieckim. Mieszkam tu od narodzin. Mam jedną siostrę rodzoną. Interesuję się grami, tworzę gry, moduję gry i robie inne rzeczy w np. Javie lub innych programach, lubię też jezdzić na motorze, uczyłem się jezdzic na motorynce a teraz jezdzę motorem o pojemności 50. Coś od siebie: Mam nadzieję że się dostane, piszę to już 5 raz. ;D Dlaczego właśnie Ty zasługujesz na rangę: To zależy od was czy zasługuję.
 4. DamiQ

  Skarga na Gracza YoungGroszek

  a ja nie moge usunąć skargi.
 5. DamiQ

  Pytanie

  Jak się nazywa piosenka z początku, jak się wchodzi do gry i tam się loguje to jaka to piosenka? najlepiej jakby był to link.
 6. DamiQ

  Pytanie

  Jak się nazywa piosenka z początku, jak się wchodzi do gry i tam się loguje to jaka to piosenka? najlepiej jakby był to link.
×