Skocz do zawartości

DjEpitet

Użytkownik
 • Ilość treści

  64
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  3

Wszystko napisane przez DjEpitet

 1. Witam w Tym Dziale Stażacy z Państwowej Straży Pożarnej Mogą Pisać Prośbę o Urlop Wzór: Nick: Data Urlopu (od - do): Powód urlopu:
 2. Witamy z Tej Strony Generał Brygadier DjEpitet Oraz NadBrygadier oZki Chcielibyśmy Przedstawić Wam Pytania Rekrutacyjne Do Frakcji PSP. Pytanie Się o Wyniki Do Frakcji PSP = Odrzucona Rekrutacja Danego Gracza. Wzór: Imię: [napisz swoje imię]: Wiek: [napisz swój wiek]: Nick: [napisz swój nick z gry]: SID: [napisz swoje UID z gry]: Staż na serwerze (F5) ?: Czy posiadasz mikrofon ?: Czy posiadasz TS3 ?: Czy zapoznałeś się z regulaminem PSP ?: Dlaczego akurat ta Frakcja ?: Dlaczego akurat ty ?: Coś o sobie ( Od 2 - 6 rozwiniętych zdań ?? Ile jesteś w stanie przesiedzieć na Służbie PSP ?: Czy masz jakieś powiązania z PSP (OSP) w realnym życiu. Jeśli tak to opisz je ?: Rozwiń skróty : -GCBA -JRG PSP W LV -KP PSP -KSRG -KW PSP -MDP -MSK -PA -PSK -SA PSP -CPR Życzy Zarząd Frakcji PSP Podpis: Gen.Bryg DjEpitet , Nad.Bryg oZki Podpis: Zarząd Frakcji
 3. W tym poście będą zamieszczane Awansy oraz Degrady i Spotkania!
 4. Podchorąży @Piotrokox Zostaje Wydalony z Frakcji z Powodu Braku Aktywności
 5. @Ospanno << [46]Ospanno: kiedy wyniki psp ( Odrzucone Podanie Powód: Kiedy wyniki psp )
 6. Informujemy, że Podchorąży @Berkofsky Oraz @Lutereq Zdają Egzamin Kończący A-PSP, z Wynikiem Pozytywnym.
 7. Gratulacje Nowi Suporci ❤️
 8. wiec pisze drugi raz skarga odrzucona brak dowodów
 9. ten skrin był już dawno kiedy nie miałem suporta kolego
 10. Brak Dowodów po drugie notoryczne pisanie na czacie premium po trzecie nie przeklina sie w skardze Skarga Odrzucona @later_bitches
 11. Informujemy, żę Podchorąży Zootovsky zadje egzamin kończący A-PSP, z wynikiem Pozytywnym.
 12. DjEpitet

  [BIZNES] MultiKino

  Tak 😄
 13. DjEpitet

  Zmiana wyglądu kuriera

  Spoko Podmianka Mało Pewnie Do Pobrania Ale Czy Ona Będzie Lagować ? Tego Nie Wiemy. Jestem Za
 14. DjEpitet

  Pochwała na czaplaa1

  W pochwale brakuje połowy wzoru 😉
 15. DjEpitet

  Hello everyone.

  Siemka (^.^) Miłej gry ;3
 16. Informuję, że przyspieszony egzamin Akademii Państwowej Straży Pożarnej odbędzie się w dniu 11.02.2019 o godzinie 16:00
 17. W Tym Poście Możecie Napisać o Powrót i Odejście z Frakcji Państwowa Straż Pożarna Wzór Powrotu Nick: Stopień: Dowody(SS/Film): Coś Od Siebie: Wzór Odejścia Nick: Powód: Coś Od Siebie:
 18. DjEpitet

  Skarga na frakcje SAMC

  @As1k0 Popieram Zmiana Lidera i Nowa Rekrutacja Na Lidera SAMC Bo To Naprawde Nie Śmieszne Każdy Chce Zrobić RP Czyt To Wypadek Czy To Skoczek Ale Nie SAMC Nie MA!!!!!!!!!!
 19. DjEpitet

  Skarga na frakcje SAMC

  frakcje samc widziałem może z 2 -3 razy i teraz to wgl nie widze moim zdaniem zmiana lidera ..
 20. Podchorąży @Angelos1 Odchodzi Na Własne Życzenie Z Brakiem Możliwości Powrotu Do Służby ( Przejście Do Frakcji SAPD - 7d )
 21. Podchorąży @czaplaa1 Odchodzi Na Własne Życzenie
 22. Szanowni Pracownicy Państwowej Straży Pożarnej Chciałem Ogłosić iż Egzaminy Na Rangę Strażak, Aktywność Wszystkich Obowiązkowa. Egzamin Teoretyczny Odbędzie Się w Czwartek 14.02.2019r. W Przedział Godzin Od 18 - 22. Jak Byśmy Się Nie Wyrobili Ze Wszystkim To w Następnym Dniu Egzaminy Praktyczne.
 23. Spotkanie Akademi PSP O Godz: 19:00 Spotkanie Obowiązkowe Na Temat Popełnienia Waszych Błędów.
 24. W tym poście będzie można napisac pochwałe na Strażaka PSP! Wzór Nick: Nick Pochwalonego Strażaka: Dowody(SS/Filmik): Coś Od Siebie:
 25. Podchorąży @HularTv Podchorąży @Piterson Podchorąży @kubus1337 Podchorąży @_Natuska Zostają Wydaleni z Frakcji Państwowa Straż Pożarna Powód Brak Aktywności Oraz Brak Udziału w Szkoleniach.
×