Skocz do zawartości

Anti

Użytkownik
 • Ilość treści

  9
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

3 Neutral

O Anti

 • Urodziny 02.03.2001

Ostatnio na profilu byli

33 wyświetleń profilu
 1. Login: Anti SID: 5029 Coś od Siebie: Dzięki za szanse i gratuluję innym. Obecność na spotkaniu: 99%
 2. Imię: Krzysztof Wiek: 17 SID: 5029 Serial(e): 11AA4FA8F60FD7C3BCD4CFABAE71BA54 Czy posiadasz sprawny mikrofon: Tak Czy posiadasz komunikator Teamspeak 3: Tak Czy zapoznałeś się z regulaminem serwerowym: Tak Twoja samoocena serwera: 8/10 Czy posiadasz doświadczenie na tym samym lub na podobnym stanowisku: Tak Czy posiadasz problem z wykonywaniem powierzonych obowiązków: Nie Przegrany czas na serwerze (minuty pod F5): https://imgur.com/a/iVzLMUx Dlaczego Ty: Jestem osobą doświadczoną na owym stanowisku i wyższym 😉 Co chciałbyś zmienić na serwerze: Jest wiele rzeczy którym przydałaby się zmiana ale nie będę się tutaj rozpisywał bo trochę tego jest 😉 Ile jesteś w stanie REALNIE poświęcić dziennie czasu na służbę na serwerze: 4-6h Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Mam na imię Krzysztof mam 17 lat połowę mojego cennego czasu spędzam przed komputerem. Prowadzę życie typowego "nastolatka" a tu gdzieś wyjść, wejść 😈 zjeść spotkać się i tak dalej nic konkretnego 😉 Coś od siebie: życzę wszystkim powodzenia 😉 Dlaczego właśnie Ty zasługujesz na rangę: Jak wspomniałem wyżej jestem osobą doświadczoną na stanowisku supporta oraz i wyższych potrafię pracować w grupie oraz wykonywać zlecone mi zadania 😉
 3. Anti

  Ban za nic

  @Teofik WZÓR!!!!
 4. Anti

  Skarga na gracza Mlody09 - Nudyyy

  To teraz tak o @Inder00 @DragonPro bądź @Vespe zamknijcie tematu, robi się zbędny spam. Między nudyyy a młodym jest spór od dłuższego czasu proponuję dodać pewien punkt w którym będzie napisane że w temacie mogą się wypowiadać jedynie oskarżony, twórca tematu oraz administracja zapobiegnie do zbędnego syfu jak widać wyżej. Reszta napisała wystarczająco dużo teraz wystarczy czekać aż wypowie się administracja.
 5. Anti

  REKRUTACJA DO FABRYKI AUT!

  1. Twoj nick w grze : Anti 2. Twoj SID 5029 3. Twoja samoocena serwera w skali od 0-10: 8/10 3. Twoj kontakt z innymi graczami Wydaję mi się że mam dobry kontakt 😉 4. Ile masz minut w grze https://imgur.com/a/9WhOq8c 5. Twoj wiek 17 6. Czy posiadasz sprawny mikrofon? (raczej odbedzie sie bez rozmowy) Tak 7. Czy posiadasz DISCORDA? Tak 8. Czy dobrze ogarniasz te gre/serwer? Tak 9. Opisz sie troche :): Mam na imię Krzysztof mam 17 lat wkrótce będę osobą pełnoletnią jestem pomocny większość czasu (wolnego) spędzam przy komputerze potrafię pracować z innymi oraz wykonywać zadania przełożonego 10. Cos od siebie: Szczerze nie mam pojęcia co tu napisać 😉 mój staż mta 5-6 lat 😉 11. Dlaczego ty?: Jestem aktywną osoba na serwerze więc ten biznes będzie bardzo aktywny jeżeli się dostanę 😄 12. Czy miales doswiadczenie z tym lub podobnym biznesem?: Trochę tego było.
×