Skocz do zawartości

st4chn

Użytkownik
 • Ilość treści

  11
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

2 Neutral

1 obserwujący

O st4chn

 • Urodziny 22.04.1998

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Imię: Stanisław. Wiek: 20 SID: 4814 Serial(e): 2A75D76F25F65FD652C0876105E170E4 Czy posiadasz sprawny mikrofon: Tak. Czy posiadasz komunikator Teamspeak 3: Tak. Czy zapoznałeś się z regulaminem serwerowym: Tak. Twoja samoocena serwera: 10/10. Czy posiadasz doświadczenie na tym samym lub na podobnym stanowisku: Tak. Czy posiadasz problem z wykonywaniem powierzonych obowiązków: Nie. Przegrany czas na serwerze (minuty pod F5): 3000. Dlaczego Ty: Myślę, że zasługuję na tą range, ponieważ rozumiem większość problemów Graczy. Starałbym się nie podejmować decyzji zbyt pochodnie. Jestem osobą która nie wchodzi w konflikty z innymi graczami, ale czasami nie da się tego uniknąć. Szybko się uczę, i nawiązuje nowe znajomości na serwerze jak i w życiu codziennym. Od dawna przyglądam się pracy Supportera na różnych serwerach. Wiem że jest to nie łatwe zadanie, szczególnie gdy jest dużo Graczy. Będę się przyczyniał do rozwoju serwera, z wszystkich umiejętności jakie posiadam, i wiedzy którą posiadam. Co chciałbyś zmienić na serwerze: Myślę, że nie trzeba nic zmieniać, ważne żeby na serwerze był ład i kultura wobec wszystkich graczy. Ile jesteś w stanie REALNIE poświęcić dziennie czasu na służbę na serwerze: Starałbym się poświęcić tyle ile bym mógł, ciężko jest poświecić czas dla edukacji i pracy w służbie mundurowej w której pracuje w życiu codziennym jako żołnierz. Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Pochodzę z Olsztyna, jestem uczniem szkoły wojskowej. Pracuję na stanowisku Starszy Strzelec Wyborowy-zwiadowca, w Jednostce Wojskowej na Warmi i Mazurach. Moim zainteresowaniami jest głównie wojsko, przez które nabywam nowe umiejętności, główne to korzystanie i funkcjonowanie z broni (GROT,BERYL,AKS). Również, trenuje sztuki walki min. MMA, Krav-mag'e, Muay-thai. Lubie bardzo pływać, moim marzeniem jest dostanie się do Jednostki Wojskowej Komandosów (JWK),GROM. Coś od siebie: Proszę, o pozytywne rozpatrzenie mojego podania. Dlaczego właśnie Ty zasługujesz na rangę: Uważam, że nadaje się na to stanowisko, podoba mi się to co robicie i bardzo chciałbym się dostać w wasze szeregi Administracji, Pozdrawiam.
 2. st4chn

  Wyniki naboru do A-SAPD

  Kolego nie doszło do takiej sytuacji, proszę dać scrreena, ponieważ na RP nie doszło do takiej sytuacji wobec ciebie, pozdrawiam i nie toleruje kłamstwa.
 3. st4chn

  Wyniki naboru do A-SAPD

  SID: 4814 Nick: st4chn Obecność na spotkaniu: Będę wieczorkiem dnia 10.02.19r, ponieważ usprawiedliwia to mój wyjazd na służbę i wrócę wieczorem.
 4. st4chn

  st4chn ukarany przez (Brak)

  Login: st4chn Serial: 2A75D76F25F65FD652C0876105E170E4 Powód: Nie znam powodu. Nick osoby nakładającej kare: Brak Data otrzymania kary: 8.02.2019 Długość kary: Brak Opis sytuacji: Witam, wbiłem na serwer i dostałem mute, nie pisze nawet od kogo i z jakiego powodu. Dziwnie, rozumiem jak bym coś zrobił ale mogłem dostać na jakiś czas, a nic nie pisze od kogo i na ile. Coś od siebie: Prośba o zdjęcie mute, ponieważ nie znam powodu, gdyż iż mogłem pomylić się z osobą z którą pisałem i wysłać nie do właściwej osoby wiadomość, po przez kłótnie która osoba ze mną przeprowadzała. Pozdrawiam Odnośniki do poprzednich apelacji: Brak
 5. Witam, mam do zaoferowania auto AGERA 2.4 ft : Najlepsze auto, na serwerze. Posiada ono full tune min. : *Mk 1, 2 *4x4, silnik 2.4, nitro, swiatla itd. Cena AGERA z fabryki jest bardzo duża, a tym bardziej moje auto. Jestem otwarty na wszystkie propozycje.
 6. Po pierwsze kolego, trochę uszanuj forum co do kultury, jest komenda /vmoje. Pozdrawiam.
 7. Nick gracza: st4chn Dokładny opis błędu: Witam, mój błąd wygląda następująco, gdyż kupiłem od gracza Brodo auto warte 400kk, nie pamietam id- auta,gracz Bordo może potwierdzić bo jest opisane w błędzie również (Pomoc). Dzisiaj wchodzę na serwer i znikło, w przechowalni też nie mam, również na komendzie /vmoje. Prosze również sprawdzić logi ze zostało, te auto kupione od Gracza Brodo. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego błędu, nie wiem samochód zwrócić po przez logi, albo wartość sam. Dziękuje, pozdrawiam. |Miejsce błędu: Domek SF.
 8. st4chn

  błąd związany z pieniędzmi

  Tak, miało być tak gdyż nie za bardzo dla kolegi ufałem, gdy nie było admina przy transakcji. Ale od razu dla kolegi przelałem dwa razy po 99kk, proszę o sprawdzenie logów. Ponieważ, trzeba sprawę wyjaśnić, niż nie mógł kolega, nie dostać tych pieniędzy. Pozdrawiam
×