Skocz do zawartości

Pixelek:3

Użytkownik
 • Ilość treści

  37
 • Post ratio

  0.45
 • Wpisów

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • System

  Windows
 • Time Online

  36m 23s

Wszystko napisane przez Pixelek:3

 1. Wzór o odejście z frakcji: Wniosek o odejście z frakcji - Ranga Nick. Nick: Login: SID: Ranga: Powód odejścia z frakcji: Wzór o powrót do frakcji: Wniosek o powrót do frakcji - Ranga Nick. Nick: Login: SID: Ranga przed odejściem z frakcji: Powód powrotu do frakcji: Dowód pobytu w frakcji: Przybliżona data odejścia z frakcji:
 2. Czarna lista - lista osób, które nie mają powrotu do frakcji w związku ze swoimi przewinieniami. Każda osoba będąca na liście (za wyjątkiem osób z dopiskiem BMA - brak możliwości apelacji) ma możliwość odwołania się od kary. Należy zastosować się do poniższego wzoru, a następnie oczekiwać na werdykt Zarządu frakcji. Wniosek o zdjęcie z Czarnej Listy - Ranga Nick. Nick: Login: Data wydalenia z frakcji: Powód wydalenia z frakcji: Wyjaśnienia: BMA: Tak/Nie Lista osób na czarnej liście: @ Wegiel666 Odwalanie na służbie. @ eloszkiP Pracowanie na służbie SARA oraz Fabryki naraz. @ artisek składanie podań oraz dostanie się do 3 frakcji na raz. @ WojTi zmienianie frakcji dzień po dniu. Lista osób niemogących ubiegać się o zdjęcie kary:
 3. Pixelek:3

  Biznes/frackaja - SUN-NEWS

  Jak dla mnie pomysł na +, lecz na takim serwerze wątpię, że to wypali, oraz do tego inder00 ma totalna wyjebkę na serwer.
 4. Pixelek:3

  Biznes - Chicken Security

  @CichyZabujca1 No jeżeli takie akcje mają być bez RP, to tym bardziej na NIE!! Znając życie będziecie odwalać po prostu, strzelać do wszystkich.
 5. Pixelek:3

  Biznes - Chicken Security

  Poziom RP na tym serwerze wynosi praktycznie ZERO! Nie ma szans, że to wypali. Na Nie!
 6. Pixelek:3

  Pożegnanie z serwerem.

  Siemka
 7. Witajcie, dzisiaj nadszedł ten dzień... dzień w którym żegnam się z serwerem. Powodem mojego odejścia jest brak zainteresowania administracji serwerem, oraz graczami. Administracja po prostu robi to co chce, nie przyjmują raportów, a jak się już zdarzy, że przyjmą to czeka się z 15-20m na wykonanie owego raportu. Lecz największym problemem na owym serwerze jest FAWORYZACJA! (Wymienię kilka przykładów: Do administracji dostają się osoby, które nie potrafią nawet wytepać auta z wody i trzeba im tłumaczyć jak to zrobić, tak samo wyniki obecnej rekrutacji to jakaś kpina, do administracji dostały się osoby, które napisały po 4 zdania o sobie(gdzie było wymagane min 5 rozbudowanych) i nie tylko, a nie takie, które naprawdę na to zasługują i starały się pisząc owe podanie(Pewnie pomyślicie, że mam ból dupy o to, że się nie dostałem, lecz otóż nie, od początku wiedziałem ze się nie dostane, a napisałem podanie dlatego, ze osoby z frakcji mnie o to prosiły). Drugim przykładem będzie to, że w oczywiście najlepszej frakcji SAPD(lecz nie tylko), są tylko "profesjonalne" osoby, które potrafią odgrywać RP i na pewno nie są to znajomi pana DragonPRO, których po prostu dodał po znajomości. Nie przeciągając na samym końcu chciałbym wyznać coś kilku osobom: @norbikson - Dzięki za to odwalanie, za grafiki do SARA @idk - Tobie chciałbym podziękować za szansę jako lider SARA, z której w tym momencie rezygnuje, gdyż pan @inder00 po prostu ma wywalone na tą frakcję @czaplaa1 - Sorry za czarną listę w SARA, ale zdenerwowałeś mnie trochę wtedy @Maxer - Dawaj, w tego forta w końcu pograć musimy. @HezaX - Wiem, że już nie grasz, ale mam nadzieje że poprawi ci się sytuacja i kiedyś jeszcze zagramy. @Kajsky - Dzięki za pomoc w frakcji SARA, mam nadzieje ze dasz sobie rade na nowej randze jaka jest Lider Na samym końcu chciałbym pozdrowić całe SARA: @Kajsky @kubaka777 @norbikson @DonAlfonso66 @Maxer @Robek @Przemek2 @Gumikao @DeMoNeK_ @papcio @Wariat543 Żegnajcie!
 8. Pixelek:3

  [SARA] Ogłoszenia

  15.02.2019 Adept @Shadow. zostaje wydalony z frakcji z powodu niepodejścia do egzaminu kończącego akademie. Młodszy Pracownik @StinklY opuszcza frakcje na własne życzenie.
 9. Pixelek:3

  Błąd z autem

  Ponieważ w Las Venturas nie znajduje się przechowywania pojazdów lądowych, lecz powietrznych np. samolotów oraz wodnych np. łodzi, a z tego co mi wiadomo, vortex jest zaliczany do pojazdów lądowych, więc musisz go odebrać w przechowywali w San Fierro. Myślę, że pomogłem Pozdrawiam Pixelek:3
 10. Pixelek:3

  jak ludzi pisza /pm rak to pisza do mnie

  Działa to tak, ponieważ jakiś gracz o nicku ,,rak" ma konto na serwerze i sprzedaje pojazdy, lecz nie ma go w tej chwili online, a twój pseudonim zawiera słowo ,,PolskiBurak", więc skrypt wychwytuje, że chcą napisać do ciebie i przesyła tą wiadomość tobie. Myślę, że pomogłem Pozdrawiam Pixelek:3
 11. Pixelek:3

  Biznes Multi MMA

  Jak dla mnie na TAK! Lecz musiałoby być to dobrze ogarnięte.
 12. Pixelek:3

  Skarga na frakcje SAMC

  Jak dla mnie @_Natuska na lidera: Nie wiem nie znam jej osobiście. Lecz zmiana Lidera SAMC: Na TAK!
 13. Pixelek:3

  [SARA] Ogłoszenia

  08.02.2019 Adept @Wariat543 ukończył egzamin z wynikiem pozytywnym 70/100 - próg minimalny 65 punktów. Budowlany @Przemek2 zostaje awansowany na rangę starszy budowlany. Budowlany @Gumikao zostaje awansowany na rangę starszy budowlany. Budowlany @DonAlfonso66 zostaje awansowany na rangę starszy budowlany. Specjalista @kubaka777 zostaje awansowany na rangę doświadczony specjalista. Starszy budowlany @norbikson zostaje awansowany na rangę specjalista.
 14. Pixelek:3

  [SARA] Ogłoszenia

  07.02.2019 Adept @Kajsky ukończył egzamin z wynikiem pozytywnym 97/100 - próg minimalny 65 punktów. Adept @Maxer ukończył egzamin z wynikiem pozytywnym 92/100 - próg minimalny 65 punktów. Adept @papcio ukończył egzamin z wynikiem pozytywnym 83/100 - próg minimalny 65 punktów. Adept @Robek ukończył egzamin z wynikiem pozytywnym 94/100 - próg minimalny 65 punktów. Adept @DeMoNeK_ ukończył egzamin z wynikiem pozytywnym 87/100 - próg minimalny 65 punktów. Adept @norbikson ukończył egzamin z wynikiem pozytywnym 89/100 - próg minimalny 65 punktów. Adept @StinklY ukończył egzamin z wynikiem pozytywnym 84/100 - próg minimalny 65 punktów. Tym samym ogłaszam, że @Kajsky trafia do zarządu frakcji SARA, na rangę kierownika, za wkład w frakcję.
 15. Pixelek:3

  No to cusz, do zobaczenia...

  Żegnaj Marcinku , Kiedyś na pewno jeszcze zagramy w majnkrafta
 16. Pixelek:3

  [SARA] Ogłoszenia

  06.02.2019 Inżynier @HezaX odchodzi z frakcji na własne życzenie. Z tego miejsca chciałbym mu bardzo podziękować, za wkład włożony w to aby frakcja weszła na lepszy poziom.
 17. Pixelek:3

  [SARA] Ogłoszenia

  05.02.2019 Adept @HubertZKonopii odchodzi z frakcji na własne życzenie, tym samym zasila on czarną listę (do 05.05.2019)
 18. Pixelek:3

  Air Team SA - Drużyna Lotnicza San Andreas

  Jak, dla mnie biznes na +
 19. Pixelek:3

  [SARA] Ogłoszenia

  31.01.2019 Pracownik @czaplaa1 zostaje wydalony z frakcji dodatkowo zostaje wpisany na czarną listę, w związku z obrazą Zarządu SARA. 01.02.2019 Pracownik @Lutereq odchodzi z frakcji na własne życzenie.
 20. I. Wstępne Informacje 1. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania. 2. Zarząd frakcji zastrzega sobie prawo do zmiany treści regulaminu w dowolnym momencie. 3. Na krótkofalówce między-frakcyjnej zgłasza się posiadacz najwyższego stopnia obecny na służbie, bądź wcześniej wyznaczeni pracownicy. 4. Osoba która opuści frakcję ze stopniem adepta, nie ma prawa do powrotu do frakcji poprzez napisanie podania o powrót. 5. Pracownik ma prawo do wcześniejszego przejścia egzaminów tylko wtedy, gdy członek zarządu, głównego zarządu zadecyduje, iż jest on na to gotów. 6. Członek zarządu lub głównego zarządu ma prawo nałożyć na pracownika frakcji ostrzeżenie słowne, ostrzeżenie z wpisem na forum, lub nawet wnieść do głównego zarządu o ukaranie dyscyplinarne bądź zawieszenie w służbie. 7. Każdy gracz piszący podanie do frakcji San Andreas Road Assistance zobowiązany jest do przeczytania i zaakceptowania regulaminu. 8. Teren SARA, jest własnością należącą do zarządu frakcji. 9. Pojazdy zarządu frakcji jak i administracji serwera, transportujemy do przecho. II.Obowiązki pracownika frakcji SARA 1. Godnie reprezentować frakcję 2. Poruszać się tylko wyznaczonym sobie pojazdem frakcyjnym 3. Obchodzić się z kulturą osobistą. 4. Brać czynny udział w życiu frakcji: a) Podawać swoje propozycje do frakcji b) Brać udział w spotkaniach i prezentować swoje zdanie na dany temat c) Pomagać innym pracownikom frakcji (podpowiedź rp, kodów itp nie zaszkodzi) d) Inne formy aktywności 5. Odgrywać RP (RP nie wymaga się w przypadkach: Gdy w pobliżu nie znajduje się żaden gracz, Gdy zależy nam na czasie, za pozwoleniem lidera, vlidera, członka zarządu, Gdy np pracownik SAPD powie abyśmy nie odgrywali [np przy holowaniu ściganego pojazdu]) 6. Znać materiały szkoleniowe i stosować się do nich 7. Stosować się do taryfikatora III. Zabronione czynności pracownika SARA 1. Odholowywać pojazd zaparkowany poprawnie, bądź stojący na prywatnej posesji. 2. Wyzywać innych graczy. 3. Odmówić pomocy w wypadku gdy po prostu nam się nie chce. 4. Używania prywatnych pojazdów podczas pełnienia służby. 5. AFK’czyć na służbie 6. Taranowania, odwalania i ogólnego niestosowania się do KRD 7. Używania pojazdów nie przypisanych do swojej rangi. 8. Posiadanie rangi administracyjnej na innym serwerze, oraz bycie w jakiejś frakcji. 9. Zakaz podawania haseł do forum, discord osobom trzecim. 10. Proszenia o awans, bądź inne przywileje od zarządu. 11. Nadużywania krótkofalówki między-frakcyjnej (chat U) 12. Wjazdu pojazdami trakcyjnymi na giełdę(chyba, że mamy wezwanie). 13. Sprzeciwianiu się słowom zarządu lub głównego zarządu. IV. Zasady korzystania z pojazdów frakcyjnych. 1. Pojazd odstawiamy zatankowany, naprawiony, z wyłączonymi światłami oraz sygnałami świetlnymi, na ręcznym. 2. W mieście stosujemy ogranicznik 81 km/h 3. Wyjątkiem od punktu 2 jest sytuacja w której jedziemy do zgłoszenia, bądź holujemy pojazd. V. System Karania. 1. Każdy pracownik za złamanie regulaminu będzie surowo karany. 2. Pracownik frakcji może zostać ukarany także wtedy, gdy Główny Zarząd lub Zarząd uzna, że jego zachowanie było niedopuszczalne w danej sytuacji 3. W frakcji występuje 8 rodzajów kar. >> Ostrzeżenie słowne >> Ostrzeżenie pisemne >> Rozmowa dyscyplinarna/Obniżenie stopnia. >> Zawieszenie w służbie >> Zwolnienie >> Zwolnienie dyscyplinarne >> Zwolnienie dyscyplinarne BMA VI. System rang. 1. W skład frakcji wchodzi razem 15 rang. 2. Rangi Głównego Zarządu: >> Główny Inżynier >> Inżynier 3. Rangi Zarządu: >> Kierownik >> Zastępca Kierownika 4. Pracownicy: >> Inspektor >> PodInspektor >> Operator >> Doświadczony Specjalista >> Specjalista >>Pracownik 5. Rangi w Akademii: >> Adept 6. Rangi Poboczne: >> Szkoleniowiec >> Egzaminator >> Zasłużony VII. Akademia SARA 1. Adept frakcji ma obowiązek przestrzegania regulaminu. 1.1 Podczas pisania podania wspomni o DFT-30. 2. Kary będące nałożone na akademika są o wiele bardziej rygorystyczne niż u pełnoprawnego pracownika frakcji. 3. Adept ma obowiązek przychodzić na szkolenia. 4. Na końcu akademii są egzaminy, które każdy bez wyjątku ma za zadanie zdać, aby stać się pełnoprawnym pracownikiem. 5. Adept ma obowiązek zrobić co najmniej 600 m (10h) przez całą akademię, aby zostać dopuszczony do egzaminu poprawnego. 6. Za złe zachowanie i złamanie regulaminu, Zarząd może zarządzić karne bieganie.
 21. Główny zarząd Generalny Inżynier: @ idk Inżynier: @ XxczarekxX Zarząd Kierownik: -- Zastępca Kierownika -- Pracownicy Inspektor: -- Podinspektor: -- Starszy Operator: -- Operator: -- Doświadczony Specjalista: -- Specjalista: @ Przemek2 Starszy Budowlany: @ Hal32 Budowlany: @ YoungJelen Pracownik: @ Laczyna @ pokdawe @ foo @ Xsardes Młodszy Pracownik: -- Adept: -- Rangi poboczne Szkoleniowiec: @ idk @ Kajsky Egzaminator: @ idk @ Kajsky Grafik: -- Zasłużony: @.AyyVen @Czaplaa @idk @HezaX @Pixelek:3 @Robek @Kajsky @ Brodo
×