Skocz do zawartości

Kajsky

Użytkownik
 • Ilość treści

  45
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  2

Kajsky wygrał w ostatnim dniu 9 Luty

Kajsky ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

93 Excellent

3 obserwujących

O Kajsky

Ostatnio na profilu byli

237 wyświetleń profilu
 1. Kajsky

  Nabijanie repki

  dawać dawać xD
 2. Kajsky

  Nabijanie repki

  AUU
 3. Kajsky

  [SARA] Ogłoszenia

  Z przykrością informuję, że Główny Inżynier @Pixelek:3 odchodzi z frakcji na własne życzenie. Z góry pragnę mu podziękować za wkład w frakcje SARA, wszelkie szkolenia oraz za przyjęcie mnie do szeregów SARA. Zostaje on wpisany na listę zasłużonych frakcji za wkład we frakcje oraz oczywiście za pełnienie roli lidera.
 4. Szkoda... Trzymaj się, mam wielką nadzieje, że wrócisz za niedługo! Dzięki za szansę w SARA, oraz za przekazanie mi lidera, myślę, że nie zmarnuje tej szansy.
 5. W Imieniu całego zarządu San Andreas Road Assistance ogłaszamy z wielką przyjemnością otwarcie naboru do Akademii SARA! Po długich bolączkach związanych ze zawieszeniem frakcji, dopięliśmy w końcu niezbędne rzeczy na ostatni guzik, co pozwala nam na przywrócenie naszej kochanej frakcji do życia. Mamy nadzieję, że nowa kadra która zasili nasze szeregi sprawdzi się doskonale i będzie służyła ku chlubie naszej jak i serwera. Podania prosimy składać za pomocą poniższego wzoru Wymagania, które każda osoba pisząca podanie musi spełniać: - Sprawny mikrofon, posiadanie komunikatora Discord oraz TeamSpeak3. - Kultura oraz chęć pomagania graczom. - Stosowanie się do wszystkich regulaminów serwera. PODANIA SKLADANE WIELOKROTNIE, KOPIOWANE, MOCNO INSPIROWANE ORAZ WYPYTYWANIE O WYNIKI CZŁONKOW ZARZADU SKUTKUJĄ ODRZUCENIEM KANDYDATURY
 6. Kajsky

  Hello everyone.

  Hello, hello!
 7. Kajsky

  Cześć

  Heej
 8. Kajsky

  Pochwała dla gracza DonAlfonso66

  Jest to jego obowiązek, ale zaakceptuje.
×