Skocz do zawartości

Kajsky

SARA
 • Ilość treści

  92
 • Post ratio

  1.11
 • Wpisy

  2
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  3
 • System

  Android
 • Time Online

  9h 25m 23s

Wszystko napisane przez Kajsky

 1. Witamy W dniu dzisiejszym postanowiliśmy opublikować wyniki rekrutacji do SARA. Wybór był ciężki, lecz na szczęście udało nam się w krótkim czasie wybrać szczęśliwców, którzy będą mieli szansę zagościć w tej frakcji. Spotkanie dla osób wymienionych na liście odbędzie się w piątek ( 19.04 ) o godzinie 18:00. Do frakcji dostały się takie osoby jak: @ KILL3ER @ Chris @ Franser @ FourMove @ Xeeti @ P4vv3l @ _ZIIOLO @ Marcin2004 Osoby które zostały wymienione na tej liście proszę o usprawiedliwienie swojej obecności w komentarzu, używając wzoru podanego poniżej. Jeszcze raz gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów we frakcji SARA
 2. Spotkanie dla osób nieobecnych ( @ FourMove, @ _ZIIOLO, @ Marcin2004, @ P4vv3l, @ Xeeti ) zostanie przeprowadzone jutro ( 20.04 ) o godzinie 17:30.
 3. Kajsky

  [PROJEKT/MAPA] Baza SARA

  Witam, postanowiłem wykonać bardzo skromną mapkę z bazą SARA. Zacznę od tego, że nie jestem profesjonalnym mapperem, tym samym proszę o dystans do moich map jakie mogą być tutaj publikowane. Przechodząc do rzeczy, mapę zrobiłem około miesiąc temu wraz z @Robek ( wykonał parking z tego co mi wiadomo ). Oczywiście nie jestem teraz w SARA, ale może teraźniejszy lider @.AyyVen się zdecyduje na przyjęcie tej mapy do siebie ( jak coś pisz pw ). Jeśli mapa się nie przyjmie na serwer to oddam ją do użytku dziennego . Jestem otwarty na wszelką krytykę, tą pozytywną jak i negatywną. Wstawiam tutaj troszkę ss ( brama jest tylko dla wyglądu, tak naprawdę to jej nie ma ) : https://imgur.com/a/z9mf7Oe PS: Jeżeli spodoba wam się ta mapka to z chęcią mogę wrzucić jeszcze kilka ciekawych map, które mogę oddać to użytku dziennego.
 4. Kajsky

  Skarga na krvl_perski

  No jak widzisz, mają swoje zasady i mają prawo wydalić cię za nieobecność na obowiązkowym spotkaniu.
 5. Kajsky

  Skarga na krvl_perski

  Jak jest wyższą rangą od ciebie to ma prawo się rządzić, a to nie jego wina, że wyższe rangi zostały wydalone do akademii, przecież ktoś się musiał na to zgodzić...
 6. Kajsky

  Skarga na krvl_perski

  Ja byłem można powiedzieć, że "świadkiem" sytuacji więc się na wypowiem. @Sonicki najpierw mówisz, że perski został wydalony z sapd, zabierasz mu rangę na ts'ie, a potem jeszcze masz do niego problem, że nie potrafi zapanować nad frakcją. @krvl_perski dopiero powrócił do SAPD, także nie wie niektórych rzeczy, np. Że toś tam egzaminów nie zdawał ( skąd ma wiedzieć, jak nawet o tym nie został poinformowany przez Dragona.. ).
 7. Kajsky

  [PROJEKT/MAPA] Baza SARA

  W sumie jedno i to samo, inaczej to wygląda z pojazdami niż bez. Sprawdzałem mapę w praktyce z pojazdami, wyglądaja te słupki dobrze, bez słupków było by tam za pusto.
 8. Kajsky

  [PROJEKT/MAPA] Baza SARA

  Powiem tak, w moich pracach chcę jak najbardziej pokazać kreatywność i umiejscowienie obiektów, myślę bardziej wyglądem hah, dzięki za wypowiedź.
 9. Kajsky

  [PROJEKT/MAPA] Baza SARA

  Jeszcze się odniosę to tego, pobawiłem się minutkę kolizją i wszystko pięknie działa, wystarczy kreatywność haha - https://imgur.com/a/jCRyY6T - wiem, że to nic nie znaczy, ale chciałem Ci jakoś odpowiedzieć.
 10. Kajsky

  [PROJEKT/MAPA] Baza SARA

  https://imgur.com/a/S1yn2lZ Dodaje jeszcze ss, może ci to bardziej przytoczy praktykę tych słupków.
 11. Kajsky

  [PROJEKT/MAPA] Baza SARA

  Powiem tak, te miejsca parkingowe są nad umiar wąskie, zależy od pojazdu, ja miałem plan żeby postawić tam lawety, a dalej typowe pojazdy techniczne.
 12. Kajsky

  [PROJEKT/MAPA] Baza SARA

  Wiem, że być może nie jest to potrzebne, ale chce wypełnić trochę pustki tam. Mogę zmienić, wtedy by była sama brama.
 13. Kajsky

  [PROJEKT/MAPA] Baza SARA

  Tak wiem, chodzi ci o kolizje. Pisałem, że bramę dodałem tylko dla wyglądu, a tak owa będzie dodawana i tak przez skrypt, więc może być nawet inna brama, to już zależy od osoby która będzie się tą bazą bawiła.
 14. Kajsky

  [PROJEKT/MAPA] Baza SARA

  https://imgur.com/a/zjrV9NG - usunąłem te 2 obiekty, powiększyłem skale bramy. Tutaj do bazy nie ma co zbytnio dawać, jeśli miałbym pojęcie co będzie się działo w najbliższym czasie w SARA to na pewno bym coś dodał. Dzięki za opinie
 15. Kajsky

  Koniec. Odchodzę.

  popłakałem się byku, papa!
 16. Kajsky

  [SARA] Ogłoszenia

  10.03.2019 Adept @mati6877 odchodzi z frakcji na własne życzenie. Zastępca kierownika @norbikson odchodzi z frakcji na własne życzenie. @czaplaa1 powraca do frakcji na stopień Doświadczony Specjalista. Adept @HoreVer zostaje wydalony z frakcji w związku z napisaniem podania do innej frakcji. Pracownik @Wariat543 zostaje awansowany na rangę Starszego Budowlanego Specjalista @Przemek2 zostaje awansowany na rangę Doświadczonego Specjalisty Specjalista @Przemek2 zostaje awansowany na rangę Doświadczonego Specjalisty Specjalista @draco zostaje awansowany na rangę Doświadczonego Specjalisty Młodszy Pracownik @PolskiBurak zostaje awansowany na rangę Pracownika Starszy Budowlany @GrafiQQ zostaje awansowany na rangę Specjalisty Starszy Budowlany @Barolek zostaje awansowany na rangę Specjalisty Z-ca Kierownika @Robek zostaje awansowany na rangę Inżyniera, jednocześnie trafia on do głównego zarządu frakcji
 17. Login: Kajsky SID: 5749 Nazwa biznesu: Air Team SA Opis działania biznesu: Głównym celem biznesu będzie wykazanie się umiejętnościami lotniczymi graczom potrzebującym rozrywki pokazując im różne ciekawe oraz widowiskowe pokazy lotnicze. Kolejnym celem biznesu będzie przewożenie gracz z pkt. A do B, a raczej "przelatywanie" z nimi w dane miejsce helikopterem. Ogółem biznes miałby polegać na robieniu pokazów lotniczych oraz na transporcie lotniczym graczy. Biznes miałby znajdować się na opuszczonym lotnisku tuż nad bazą wojskową. Wkład własny w biznes (szacowana kwota, którą jesteś w stanie przeznaczyć na rozwój biznesu): Trudno mi określić, chciałbym dać jak najwięcej. Na początek z 300kk. Coś od siebie: Możliwe, że na serwerze więcej ludzi zainteresuje się tego typu akcjami, zaczną się eventy oraz różne wydarzenia tego typu, oraz by to szczególnie zapełniło czas osobom którym się czasami nudzi na serwerze, ogółem urozmaiciło by to rozgrywkę. Pozdrawiam oraz mam nadzieje na same pozytywne odpowiedzi!
 18. Kajsky

  [SARA] Ogłoszenia

  04.03.2019 @Pixelek:3 dołącza do frakcji na stopień Kierownika, jednakże zostaje on poddany 1-tygodniowemu okresowi testowemu, po przejściu go, trafia on oficjalnie do zarządu frakcji SARA.
 19. Kajsky

  [zabawa] Na ile znany jest gracz wyżej

  8/10 chyba
 20. Kajsky

  [ZABAWA] Czy też lubisz

  Nieee xD Czy lubisz krewetki?
 21. Kajsky

  Biznes/frackaja - SUN-NEWS

  Na TAK! Chętnie się dołączę!
×