Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Danio

Skarga na As1ko

Polecane posty

Nick z serwera: Danio24pl

Login z serwera: Danio24pl

Nick osoby oskarżonej: As1ko

Powód napisania skargi: Niesłuszne muty dla graczy.

Przybliżona data zdarzenia: 11.02.2019

Dowody: Dowody są w skardze gracza KubuS

Opis sytuacji: <dokładny, kilkuzdaniowy opis> Pan @Inder00 puścił kaczuszki na radiu żeby integrować się z czatem 10 graczy napisało po jeden raz "kwa kwa kwa" i Pan @As1k0 zmutowal wszystkich. ((SARKAZM) no bo przecież na serwerze nie wolno sie bawić i integrować z WŁAŚCICIELEM . Bo na serwerze tylko kurierem sie jezdzi (SARKAZM) )  

Coś od siebie: Taka sytuacja nie powinna mieć miejsca.

Dowód na poinformowanie gracza o skardze: <wkleić po napisaniu skargi i po poinformowaniu gracza o niej> @As1k0

Gdybyście nie spamili to takiej sytuacji by nie było, to tylko i wyłącznie twoja wina, że dostałeś muta ''Najpierw się myśli potem robi''

Podpisuję się, nie chodzi tutaj o muta. Dzisiaj zostałem niesłusznie ukarany za rzekome taranowanie w mechaniku a nie było takiego miejsca. Wjechałem żeby naprawić sobie auto naglę As1ko zabiera mi prawo jazdy na 6 godzin. Nie pozdrawiam.

Przed chwilą, Danio napisał:

@H2o00 kolejny...... No bo przecież na serwerze się nie wolno bawić tylko się zapierdala na kurierze 😛

+1 ❤️ 

Nie mam nic do niego, ale jeśli ktoś ma lagi i go tepa po całym mechaniku i ja mam mieć za to odebrane prawo jazdy na 6h jest śmiesznym powodem. Wjeżdżam i nagle gościu w naprawce teleportuje się przede mną. Dlatego za tą sytuacje -1.  Rozumiem, może to na szybkości ale za takie coś jeszcze nie słusznie nadać na tyle godzin jest przesadą.

1 godzinę temu, PaTiS napisał:

+1 ❤️ 

Co ty tak liżesz dupe, zaraz ty możesz polecieć za taranowanie A-SAPD, więc pozderki mamy ss'y z @YokeR... Gdzieś mam, że ty masz znajomości z różnymi administratorami. Nie pozdrawiam. 

1 godzinę temu, Danio napisał:

@H2o00 kolejny...... No bo przecież na serwerze się nie wolno bawić tylko się zapierdala na kurierze 😛

Nie mówię żeby się cały czas zapierdalało na kurierze, ale jeśli kilkanaście osób Ci naraz piszę ''KWA KWA KWA'' to sam to zrozum... to zalicza się pod SPAM

Więc tak, dostaliście słusznego mute. Był spam? Był. Więc dostaliście mute. 

Co do nie tepania się na reporty... Pomyślcie że np. Tak jak dzisiaj byłem sam na około 180 graczy i musze ogarniać rapsy chat pw i logi to nie wyrabiam. I np biorę rapsa i odpisuje jeszcze komuś na pw czy coś... 

2 powód jeśli ktoś pisze rapsa że wpadł do wody i pisze tego rapsa na innego gracza to tepam się do gracza na którego był wysyłany report

3 powód jeśli ktoś wysyła report typu,, pomocy " tepam się a ktoś jedzie np. 200km h to olewam takiego rapsa 

2 godziny temu, PaTiS napisał:

@As1k0 +Nie tepa się a akceptuje Reporty! 

Dowód!

----Imgur---

https://imgur.com/a/SCVWhJJ

Na ss pisze twój report na nick jakiegoś gracza został przyjęty prze As1k0... Sam się pogrążyłeś. Jak wysłałeś report na kogoś to się tepam do osoby na którą był report a nie do osoby która go wysłała 

Skargi na członków ekipy

Tutaj możesz złożyć skargę na członka ekipy serwera.
Skargi za nadane kary będą automatycznie odrzucane.

3 minuty temu, As1k0 napisał:

Więc tak, dostaliście słusznego mute. Był spam? Był. Więc dostaliście mute. 

Co do nie tepania się na reporty... Pomyślcie że np. Tak jak dzisiaj byłem sam na około 180 graczy i musze ogarniać rapsy chat pw i logi to nie wyrabiam. I np biorę rapsa i odpisuje jeszcze komuś na pw czy coś... 

2 powód jeśli ktoś pisze rapsa że wpadł do wody i pisze tego rapsa na innego gracza to tepam się do gracza na którego był wysyłany report

3 powód jeśli ktoś wysyła report typu,, pomocy " tepam się a ktoś jedzie np. 200km h to olewam takiego rapsa 

Na ss pisze twój report na nick jakiegoś gracza został przyjęty prze As1k0... Sam się pogrążyłeś. Jak wysłałeś report na kogoś to się tepam do osoby na którą był report a nie do osoby która go wysłała 

"Sam" Do Kobiety no nie wiem, każdy może się pomylić lecz  gracz stał koło mnie :3 

Ludzie jak chcecie lizać dupę oskarżonemu to piszcie pochwały a nie a tej skradze 😉

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować