Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
noth1ng*

Skarga na DragonPro

Polecane posty

Nick z serwera: noth1ng*

Login z serwera: noth1ng*

Nick osoby oskarżonej: @DragonPro

Powód napisania skargi: 0RP, nie kompetentność osób do pełnienia służby w tak ważnej frakcji, nieumiejętność prowadzenia szkoleń / egzaminów, derby na ulicy, odwalanie.

Przybliżona data: Od początku kadencji @DragonPro do 12.02.2019

Dowody

Opis sytuacji: Myślę, że tu nie ma co tu dużo opisywać - uważam, że cały filmik zostawia wiele do życzenia. Słychać tam jak jakiś 10 - letni chłopiec bo inaczej go nazwać nie mogę krzyczy co chwilę GDZIE JESTEŚCIE?! NO GDZIE?! Po czym pewny Officer odpowiada - ChinaTown, a chłopiec nie wie gdzie to - pomijam już fakt kodów radiowych. Po drugie. Podczas pościgu funkcjonariusze notorycznie skakali na hopkach, taranowali pojazd w mieście. Gracz staranuje SAPD? Od razu płacz i zgrzytanie zębami i prawko najlepiej. Ostatnio jechał na Doherty i pewniej funkcjonariusz mnie staranował ( nie pamiętam nicku ) po czym nie uzyskałem nawet głupich przeprosin.

Coś od siebie: Uważam, że osoba zajmująca obecnie posadę lidera nie jest do tego zdatna co widać na załączonym filmiku - proszę również o nie usuwanie tego materiału przez autora. @DragonPro jak już wcześniej przygotowałem KOMPLETNIE NIE POTRAFI przygotować i zmobilizować funkcjonariuszy do wyjazdu w teren. Dodatkowo nie potrafi zapanować nad dyscypliną w strukturach frakcji. Proszę @Inder00, @Vespe o wypowiedź i odpowiednią interwencję. 

Ja @noth1ng* zapoznałem się z regulaminem pisania skarg, oraz struktur SAPD. Tym samym upoważniam graczy, którzy posiadają dowody na złe działanie SAPD o wypowiedź dodając do tego odpowiednie materiały. 

Edytowano przez noth1ng*

+1 Zmiana lidera Jestem na Tak!

Napisałam skarge na Dragase!

A On miał zbindowane OP pod klawisz "1" to normalny na binda pod "1"(OP)?

Po co? 0RP się kłania!

witam , przepraszam ze się wypowiem ale każdy może czegos zapomnieć w mapce np. nazwe ulicy wiec dragon mógł ten 1 raz to zrobił a nagrywanie czegos takiego to ty Youtuberem będziesz na pewno w 90% a  Skarga zostanie odrzucona przez Dragona Skarga bez Sensu 

48 minut temu, garbacz napisał:

Popieram jak gadałem z DragonPro to miał chyba z 10lat + Proponuje zmiane lidera

Nooo, wątpie że dragon ma 10 lat😉👊

Moim zdaniem @DragonPro bardzo dobrze prowadzi frakcję. To nie jego wina, że niektórzy z naszych szeregów taranują wszystko co popadnie lub odwalają. 

Skarga moim zdaniem do odrzucenia.

2 godziny temu, Pyniek napisał:

Moim zdaniem @DragonPro bardzo dobrze prowadzi frakcję. To nie jego wina, że niektórzy z naszych szeregów taranują wszystko co popadnie lub odwalają. 

Skarga moim zdaniem do odrzucenia.

Popieram tą odpowiedź w 110%, @DragonPro jest nie do zastąpienia.

Więc tak jak widzisz @noth1ng* gracze myślą co innego.Każdy chyba widzi jak wyglądają nasze serwerowe ulice często gracze taranują w celu prowokacji SAPD, ale nasza ekipa administratorów reaguje na takie sytuacje.Niektórzy pracownicy z tego dowodu już nie pracują w SAPD.Na załączonym filmie widać jak gracze z serwera taranują policję.Frakcja jest ogarnięta i pracownicy nie narzekają.Zdarzają się takie sytuacje,kiedy któryś z pracowników będzie ''odwalał'' ale są one coraz rzadsze, Ci który próbują tego są surowo karani.A co do @PaTiS to widzę że twoja reakcja na nie dostanie się do struktur SAPD jest bardzo negatywna no, ale cóż zapraszam na następną rekrutację kiedy przegrasz więcej minut.Pozostała jeszcze sprawa mojego wieku, gracze którzy rozmawiali ze mną nie sądzą żebym miał 10 lat.Prawda jest taka że mam ich 15.Moim zdanie skarga jest bezsensowna jeśli @Inder00 stwierdzi, że jest potrzeba otwarcia tematu to, to zrobi.Do tego czasu ZAMYKAM.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować