Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Jacobe

Biznes - Komis Samochodowy

Polecane posty

Login: Jacobe

Sid: 7123

Wkład własny w biznes:  Będę dawał kwoty codziennie na bieżąco z moim wspólnikiem. Będziemy również dodawać do tego biznesu samochody które będą wystawiane w naszym komisie i również będziemy skupywali samochody za tańszą cenę i sprzedawać troszeczkę drożej.

Coś od siebie: Myślę że mój pomysł będzie dobry i przyniesie mi i mojemu wspólnikowi duże zyski i przyniesie serwerowi lepszą gospodarkę.

Login:Jacobe
SID:7123
Nazwa biznesu: MotoCars
Opis działania biznesu: Ten komis będzie działał tak, ja będę skupował od graczy samochody które następnie będą sprzedawana za trochę drożej aby uzyskać z niego jakiś zysk. (Tak jak działa normalny komis samochodowy)
Wkład własny w biznes: Będę inwestował w swój biznes, kwoty będą dodawane codziennie na bieżąco z moim wspólnikiem który też dołoży się do tego biznesu jaki chcemy zrobić. Chcemy zorganizować TS dla pracowników naszego komisu. Auta które będę skupywane od graczy będą trochę modyfikowane aby nie było tak samo jak na początku. Oczywiście nie kupujemy samochodów do sprzedania w naszym komisie ponieważ chcemy żeby było to trochę realistyczne i była dobra gospodarka.
Coś od siebie: Mam nadzieję że wam spodoba się mój pomysł który wam przedstawiłem i zaakceptujecie go. Również przyniesie dobrą gospodarkę dla serwera i myślę że będzie interes się kręcił :). 
                                                                                                                                                            UWAGA!

NIE PATRZCIE CO NAPISAŁEM U GÓRY BO BYŁ ŹLE SKOPIOWANY SZABLON!!!

Na tak. Niby na serwerze są komisy... ale są one można powiedzieć nieaktywne i ich właściciele się nimi nie zajmują. 

1 gracz ma podobny pomysł na komis. Nie chce cie urazić ale gracz Karmel ma lepszy pomysł na komis, jak dla mnie wyrażam tylko swoją opinie nie boądz na mnie zły. Jego pomysł mi się bardziej spodobał

@Karmel

Nie ma sprawy, mam jeszcze duzo pomyslow na biznes :) 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować