Skocz do zawartości
MultiRPG - Twój ulubiony serwer MTA
Rozrabiaka

[Zaakceptowane]Biznes/Złomowisko

Polecane posty

Nick: Rozrabiaka
Nazwa organizacji: Złomowisko 
Szczegółowy opis: Więc tak mam bazę niedaleko sf i jest ona tam zmapowana ,że pomyśleliśmy aby zrobić tam złomowisko.Będzie to działać na podobnej zasadzie co na giełdzie tylko ,że wyznaczona będzie cena aut które będzie można sprzedać np jak ktoś przyjedzie z nrg to dostaje od nas 300k co inny samochód to inna cena.Będzie jeszcze tak ,że będzie można też kupić jakieś auta z złomowiska itp.Ceny będą takie tak jak było napisane np 300k za nrg a one zostanie sprzedane za jakieś 400k.Myślę ,że to się przyjmie ponieważ dużo graczy ma problem z sprzedażą takich rzeczy.
Wkład własny: Połowa mojej bazy i jakieś 500kk
Możliwe ss'y: Nie dam rady teraz za bardzo 

• Like 1

Napisano (edytowany)

Moim zdaniem przyda się takie coś, dużo jest graczy którzy po prostu nie mogą sprzedać aut, a złomowisko by zwracało kilka pieniążków z zakupu. Urozmaiciłbym to coś w  stylu że za zezłomowanie dostaje się np 60% ceny rynkowej, a kupno 70% z ceny rynkowej.

Edytowano przez ExistenZ

Jestem na tak trzeba poprawić gospodarkę serwera. Kupywać tanio sprzedawać drogo.

Jestem na tak.

• Like 1

Dla mnie można by było zrobić skrypt bo sprzedawanie np NGR za 400k to jest niszczenie gospodarki serwera jestem na NIE

2 godziny temu, Berkofsky napisał:

Taki biznes został już zaakceptowany na nie 

Pod każdą propozycją o biznes tak piszesz, a może ktoś da lepsze argumenty i ss`y nie czepiaj sie tak tych graczy !!!

14 godzin temu, PanKOX_PL napisał:

Pod każdą propozycją o biznes tak piszesz, a może ktoś da lepsze argumenty i ss`y nie czepiaj sie tak tych graczy !!!

To jest argument może nie słuchałeś na lekcjach... 1 co gdy piszesz biznes albo się wypowiesz tak jak w owym komentarzu to sprawdzaj czy owy biznes nie został zaakceptowany Pozdrawiam 🙂

Jestem na TAK , sam mam kilka aut których nie mogę sprzedać i poniewierają mi się w przecho.

Nooo można powiedzieć że jestem na tak (BUMP) 

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.