Skocz do zawartości
H2o0

Wniosek o odbanowanie H2o0 ukarany przez zabijakaNs

zabijakaNs

Ostatecznie stwierdzam pomniejszyć kare gracz dostaje ub temat zamykam pozdrawiam i milej gry

Wiadomość dodana przez zabijakaNs

Polecane posty

Login: H2o0

Serial: C3FE0F41CE985043FC277797203AA692

Powód: obraza rodziców wypierdalaj

Nick osoby nakładającej bana: @zabijakaNs

Data otrzymania bana: Nie wiem za bardzo bo mnie nie było na serwerze 08.01.2019

Długość bana: Do 2021roku 🙂 

Opis sytuacji: Jeździłem ferrari, taranowałem sweepery, dostałem prawko na 4h od zabijaka, podjechali sweepami zaczeliśmy się wyzywać, wymieniłem parę zdań, ktoś wyzwał mi rodziców, więc ja też nie byłem gorszy i też go zwyzywałem. Wyszedłem z serwera, następnego dnia (dzisiaj) wchodzę patrze ban

Coś od siebie: Tak btw. to też moja wina, nie potrzebnie zwyzywałem gracza rodziców, ale on też nie powinien mi jeździć po rodzicach. Nie rozumiem tylko dlaczego @zabijakaNs napisał w powodzie wypierdalaj? Jak dla mnie to ty jesteś adminem jak piszesz takie rzeczy do graczy, to naprawdę zniechęca gre do takich serwerów

Zrzut ekranu (37).png

Napisano (edytowany)

napisałem tak jak byś nie wiedział to ja widze co piszecie jako administrator a napisałem w powodzie wypierdalaj dlatego iż wszyscy robicie z siebie nie wiadomo kogo wielce dorosłych itp ze co to nie ja a tak naprawdę zachowujecie się jak takie niewychowane dzieci  i jeździcie po rodzicach co tego bardzo nie lubię i dlatego masz bana nie mówię tylko o tobie tylko o wszystkich a jak cie wyzywali to trzeba było napisać rapsa i wtedy kto inny by dostał bana a nie ty

Edytowano przez zabijakaNs

Rozumiem sytuacje zabijaki ale administracja powinna zachowywać kulturę osobistą oraz dawać przykład a tym słowem nie świecisz przykładem

4 minuty temu, DzikiJocker napisał:

Rozumiem sytuacje zabijaki ale administracja powinna zachowywać kulturę osobistą oraz dawać przykład a tym słowem nie świecisz przykładem

Co racja to racja, jednak kultura najważniejsza. Ale niestety kolega @zabijakaNs nie był zbyt kulturalny pisząc w powodzie "wypierdalaj".

O tuz najezdzacie na mnie a byscie zobaczyli co ten pan ww pisze tez byscie tak zareagowali 

@zabijakaNs nie wiem co ty tam o mnie myślisz itd. ale moim zdaniem do 2021roku ban to przesada... naprawdę powinieneś zachować kulturę nawet w takich sytuacjach gdzie ja zachowuje się nagannie, to naprawdę zniechęca do serwera przez takich administratorów jak ty. Prosiłbym o unbana lub skrócenie kary 

h200 po prostu trzeba było nie wyzywać rodziców a teraz płacz bo żeś przegiął rozumiem że by było to na pm ok ale nie /v

@zabijakaNs rozumiem, że przegiąłem i nie płaczę (XD LOL), ale twoja kultura jest na poziomie niższym 0 także pozdro. Skracasz mi karę czy mam do wyższej rangi o to napisać? Bo chcę jeszcze pograć na serwie, a nie przez jakiegoś adminka grać na innych serwerkach.

4 minuty temu, drakowayder napisał:

@zabijakaNs ale to przesada dawać bana na 999dni za wyzywanie... Mogles dac bana na 1dzień albo muta...

Potwierdzam....

5 godzin temu, H2o0 napisał:

@zabijakaNs rozumiem, że przegiąłem i nie płaczę (XD LOL), ale twoja kultura jest na poziomie niższym 0 także pozdro. Skracasz mi karę czy mam do wyższej rangi o to napisać? Bo chcę jeszcze pograć na serwie, a nie przez jakiegoś adminka grać na innych serwerkach.

moja moja kultura jest na wysokim poziomie nie to co twoja widac było zresztą ja nie jestem od tego czekamy na indera  @drakowayder a ty nie wypowiadaj sie jak nie masz tu nic sensownego do powiedzenia

9 godzin temu, zabijakaNs napisał:

moja moja kultura jest na wysokim poziomie nie to co twoja widac było zresztą ja nie jestem od tego czekamy na indera  @drakowayder a ty nie wypowiadaj sie jak nie masz tu nic sensownego do powiedzenia

Gdy ktoś mi jeździ po rodzicach, nie no tak będę się patrzył jak oni fajnie wyzywają moją (rodzine,rodziców). Gdy ktoś mnie rusza ja już tego nie skończę, a u ciebie właśnie widzę kulturę na wysokim poziomie, pisanie w powodzie "wypierdalaj" gdzie ty masz tak naprawdę chv*a do powiedzenia bo to nie ty ze mną się wyzywałeś tylko ja ze sweepami.

6 godzin temu, H2o0 napisał:

Gdy ktoś mi jeździ po rodzicach, nie no tak będę się patrzył jak oni fajnie wyzywają moją (rodzine,rodziców). Gdy ktoś mnie rusza ja już tego nie skończę, a u ciebie właśnie widzę kulturę na wysokim poziomie, pisanie w powodzie "wypierdalaj" gdzie ty masz tak naprawdę chv*a do powiedzenia bo to nie ty ze mną się wyzywałeś tylko ja ze sweepami.

Wodac jaka masz kulture nawet tu bluznisz 

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.