Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Kadet1337

Prace

Polecane posty

Bardzo by się przydało, z balansować inne pracę, bo większość graczy pracuje tylko na kurierze.Tak samo, nie opłaca się robić napadów bo dostaje się zbyt mało.

Dokładnie, prace powinny być mniej więcej wyrównane.
Tak samo z napadami, marne 400k maksymalnie można zarobić.

moje zdanie jest takie iż za napad powinno sie dostawać 10kk a prace powinny być zbalansowane i ciut wiecej zarobić

Napisano (edytowany)
12 minut temu, zabijakaNs napisał:

moje zdanie jest takie iż za napad powinno sie dostawać 10kk a prace powinny być zbalansowane i ciut wiecej zarobić

10kk to za dużo. Myślę że 2kk by wystarczyło pod warunkiem że napad trwał by dłużej np 5 minut.

Edit: Gdyby dostawało sie 10kk to wszystko co da sie kupić poszło by w górę o 150% 😛

Edytowano przez Danio

5 minut temu, Danio napisał:

10kk to za dużo. Myślę że 2kk by wystarczyło pod warunkiem że napad trwał by dłużej np 5 minut.

Edit: Gdyby dostawało sie 10kk to wszystko co da sie kupić poszło by w górę o 150% 😛

1 napad trwa 7 minut czyli tak 2 minuty czekasz potem 5 minut = 7 potem znów 5 minut potem 2 i tak w kółko czyli w 7 minut 10 kk było by git moim zdaniem jak na kurierze w 7 minut zarabiasz 8kk

3 godziny temu, Kadet1337 napisał:

Bardzo by się przydało, z balansować inne pracę, bo większość graczy pracuje tylko na kurierze.Tak samo, nie opłaca się robić napadów bo dostaje się zbyt mało.

Popieram bo w tym momencie np. nikt nie rozwozi pizza bo to sie nie opłaca i jest za dużo ludzi na kuriera chętnych 😛

26 minut temu, kacper06 napisał:

Popieram bo w tym momencie np. nikt nie rozwozi pizza bo to sie nie opłaca i jest za dużo ludzi na kuriera chętnych 😛

Bo nie ma pizzy XD

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować