Skocz do zawartości
DzikiJocker

Rekrutacja do A-PSP [Zamknieta] do 11-01-2019 15:00

Polecane posty

Rekrutacja do A-PSP

Wymagania:

1. Wiek 15
2. Komunikator Głosowy TeamSpeak3 Oraz Działający, Sprawny Mikrofon
3. Mutacja Lub Ogarnięty głos
4. Umiejętność Odgrywania Akcji RP w Podstawowej Wersji

Wzór:

1.Twoja nazwa w grze -

2.Twój SID -

3.Twoje imię oraz wiek -

4.Staż na serwerze -

5.Znajomość komend/bindów -

6.Ile będziesz poświęcał czasu w frakcji? -

7.Dlaczego akurat Straż pożarna? -

8.Opisz siebie? -

9.Czy zapoznałeś się z regulaminem PSP? -

10.Czy masz jakieś powiązania z PSP w realnym życiu. Jeśli tak to opisz je? -

11.Dlaczego akurat Ty? -

Wyniki Rekrutacji 11.01.2019 Godzina 20:00

Wszystkie podania proszę pisać pod tym tematem

Pozdrawiam Generał Brygadier DzikiJocker

Edytowano przez DzikiJocker

1.Twoja nazwa w grze - 4TeN

2.Twój SID -3340

3.Twoje imię oraz wiek - Kryspin oraz 16 lat

4.Staż na serwerze - 119 m ale to tylko teraz, Minuty cały czas rosna!

5.Znajomość komend/bindów - Na owym serwerze brak

6.Ile będziesz poświęcał czasu w frakcji? - 4h

7.Dlaczego akurat Straż pożarna? - Dlatego ze, jest otwarta rekrutacja, chce sie spróbowac w czyms nowym.

8.Opisz siebie? - natury jestem 'poprawnym' chlopakiem. 90% ze mnie to sprawiedliwosc i 10% glupota. Lecz na ogól jestem mily i szczesliwy. Czasem jestem nieznosny ,ale to tylko czasem.  Jestem kolezenski i pomyslowy. Czesto nawiazuje nowe znajomosci i bardzo to lubie. Jestem wstydliwy ale tylko przy nowo poznanych ludziach.
Przy ziomkach jestem szalony, wnerwiajacy czasem i ogólnie jestem zupelnie inny niz inni mezczyzni. Po prostu lepiej mi idzie rozmowa z dziewczyna niz z chlopakiem. Mam wiecej kolezanek. Dla nieznajomych jestem raczej otwarty negatywnie. Mam wlasny swiat, na swiat patrze przez rózowe okulary, nie bylo takiej rzeczy zeby byla mogla mi popsuc humorek. Kazdy mówi ze jestem szalony (to nie prawda) i dowcipny i nie odpuszczam jak sie na cos upre to to musze zrobic. I ogólnie jestem w miare fajny, dobry, optymistyczny mam poczucie humoru. Mam dobre zachowanie w moim zyciu, i praktycznie nie bede sie bał zadnej zadanej mi sprawe.

9.Czy zapoznałeś się z regulaminem PSP? - Jasne

10.Czy masz jakieś powiązania z PSP w realnym życiu. Jeśli tak to opisz je? - Brak

11.Dlaczego akurat Ty? - Dlatego ze jestem dojzaly emocjonalnie i podolam kazdego mi zadania. Jestem punktualny nie spózniam sie, nie wyzywam, potrafie prowadzic bardzo dobra interakcje z graczami.

1.Twoja nazwa w grze - Zatruty1909

2.Twój SID - 332

3.Twoje imię oraz wiek - Bartek - 15lat

4.Staż na serwerze - 1340m (rośnie)

5.Znajomość komend/bindów - Tak, znam komendy stosowane na nie autorskich serwerach. (Nie przeszkadza mi że  nie jest to autorski serwer :P )

6.Ile będziesz poświęcał czasu w frakcji? - 2-3 Dziennie.

7.Dlaczego akurat Straż pożarna? - Ponieważ w czerwcu 2018 roku byłem w akademi SGSP na serwerze 4life i zdałem akademie wiec interesuje się strażą pożarna  i myśle że mógł bym wprowadzić do frakcji wiele nowych materiałów i akcji rp.

8.Opisz siebie? -Nazywam się Bartek Chabko mam 15 lat i jestem uczniem III klasy gimnazjum, pochodzę z Podkarpacia, a dokładnie z Przemyśla.
Interesuje się informatyką, lecz w większym stopniu programowaniem. Uwielbiam grać w piłkę nożną, potrafię dziennie spędzać kilkanaście ładnych godzin na boisku, bardzo lubię spotykać się z przyjaciółmi.
Przy nich naprawdę czuję się swobodnie i mogę pozwolić sobie na różne szaleństwa. Jestem bardzo otwartą osobą, nie mam większych problemów z poznawaniem nowych ludzi, dlatego właśnie posiadam spore grono znajomych.
Przyjaźń, zaufanie i szacunek do ludzi, jak również do samego siebie to cechy, które mnie wyróżniają.

9.Czy zapoznałeś się z regulaminem PSP? - Zapoznałem się.

10.Czy masz jakieś powiązania z PSP w realnym życiu. Jeśli tak to opisz je? - Tak na wakacje zawsze jade do Cioci i jestem podchorążym w OSP kuźmina.

11.Dlaczego akurat Ty? - Ponieważ posiadam umiejętność współpracowania w grupie, mogę poświęcić dużą ilość swojego wolnego czasu na służbę, dlatego że bardzo mi na tym zależy.
Dla każdej osoby jestem sympatyczny, chętnie zaoferuje swoją pomoc. Traktuję każdego równo w sposób miły. Chciałbym również zawrzeć nowe znajomości i w przyszłości je poszerzać.
Nie jestem typem człowieka który donosi na swoich z frakcji bo wiem że nie jest to w porządku wobec drugiej osoby.
Wiele słyszałem o tej frakcji i wiem że jej pracownicy są odpowiedzialni i wiedzą jak zachowywać się na służbie.

1.Twoja nazwa w grze - Bartosz32199

2.Twój SID -1994

3.Twoje imię oraz wiek - Bartosz oraz 16 lat

4.Staż na serwerze - 119 m ale to tylko teraz, Minuty cały czas rosna!

5.Znajomość komend/bindów - Na owym serwerze brak

6.Ile będziesz poświęcał czasu w frakcji? - 4h

7.Dlaczego akurat Straż pożarna? - Dlatego ze, jest otwarta rekrutacja, chce sie spróbowac w czyms nowym.

8.Opisz siebie? - natury jestem 'poprawnym' chlopakiem. 90% ze mnie to sprawiedliwosc i 10% glupota. Lecz na ogól jestem mily i szczesliwy. Czasem jestem nieznosny ,ale to tylko czasem.  Jestem kolezenski i pomyslowy. Czesto nawiazuje nowe znajomosci i bardzo to lubie. Jestem wstydliwy ale tylko przy nowo poznanych ludziach.
Przy ziomkach jestem szalony, wnerwiajacy czasem i ogólnie jestem zupelnie inny niz inni mezczyzni. Po prostu lepiej mi idzie rozmowa z dziewczyna niz z chlopakiem. Mam wiecej kolezanek. Dla nieznajomych jestem raczej otwarty negatywnie. Mam wlasny swiat, na swiat patrze przez rózowe okulary, nie bylo takiej rzeczy zeby byla mogla mi popsuc humorek. Kazdy mówi ze jestem szalony (to nie prawda) i dowcipny i nie odpuszczam jak sie na cos upre to to musze zrobic. I ogólnie jestem w miare fajny, dobry, optymistyczny mam poczucie humoru. Mam dobre zachowanie w moim zyciu, i praktycznie nie bede sie bał zadnej zadanej mi sprawe.

10.Czy masz jakieś powiązania z PSP w realnym życiu. Jeśli tak to opisz je? - Brak

11.Dlaczego akurat Ty? - Dlatego ze jestem dojzaly emocjonalnie i podolam kazdego mi zadania. Jestem punktualny nie spózniam sie, nie wyzywam, potrafie prowadzic bardzo dobra interakcje z graczami.

Przepraszam pisze podanie na drugim kącie ponieważ tamto miało błędny email który nie istniał (zle wpisalem podczas rejestracji)

1.Twoja nazwa w grze - Danio24pl

2.Twój SID - 1734

3.Twoje imię oraz wiek - Jestem Daniel i mam 15 lat

4.Staż na serwerze -  1819 min

5.Znajomość komend/bindów - Bardzo dobra

6.Ile będziesz poświęcał czasu w frakcji? - caly czas gdy bede na MTA

7.Dlaczego akurat Straż pożarna? - Ponieważ straż i wszystkie służby mundurowe są moją pasją. W OSP służę nieprzerwanie od 8lat. (najpierw OSP Tuchów teraz Freiwilige Feuerwehr Beelitz) 

8.Opisz siebie? - Bardzo lubię pomagać innym. Jestem zawsze spokojny i umiem opanować większość sytuacji. Bardzo lubię sport (Najbardziej MTB:FREERIDE i Siatkówka). 

9.Czy zapoznałeś się z regulaminem PSP? - tak "Przeczytałem"

10.Czy masz jakieś powiązania z PSP w realnym życiu. Jeśli tak to opisz je? - Z PSP nie ale z OSP tak ?? (8 lat w OSP MDP)

11.Dlaczego akurat Ty? -? Ponieważ bardzo lubię pomagać, odgrywam dobrze RP,znam wyposażenie wozu strażackiego i Straż to moja pasja a remiza moim drugim domem.

1.Twoja nazwa w grze -MeowYT

2.Twój SID -3678

3.Twoje imię oraz wiek -Jakub 14 w tym roku 15

4.Staż na serwerze -duuzy teraz na tym koncie 300 min a na starym ok 5k mnut

5.Znajomość komend/bindów -duza

6.Ile będziesz poświęcał czasu w frakcji? - 3-4h dziennie

7.Dlaczego akurat Straż pożarna? -bo to moja ulubiona frakcja

8.Opisz siebie? -Lubie grac w pilke nozna i pilke reczna. Uprawiam hobby czyli jezdze na quadzie tak samo lubie informatyke i geografie

9.Czy zapoznałeś się z regulaminem PSP? -nawet 2 razy

10.Czy masz jakieś powiązania z PSP w realnym życiu. Jeśli tak to opisz je? - nie

11.Dlaczego akurat Ty? - bo jestem ambitnym graczem i bardzo lubie psp i bym  byl bardzo posluszny

1.Twoja nazwa w grze - Ziposek*

2.Twój SID - 2630

3.Twoje imię oraz wiek - Mam na imię Konrad oraz mam 15 lat, rocznikowo 16

4.Staż na serwerze - na tą chwile 210 min, ciągle rośnie.

5.Znajomość komend/bindów - Jestem bardzo dobrze zaznajomiony z komendami, potrafię kreatywnie wymyślec bindy.

6.Ile będziesz poświęcał czasu w frakcji? - ok 4h dziennie mam teraz bardzo dużo czasu wolnego z powodu choroby.

7.Dlaczego akurat Straż pożarna? -  Od zawsze inspirowała mnie straż pożarna, oraz wszelkie służby mundurowe. Należę do Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej już 5 lat więc posiadam już nieco doświadczenia w zakresie pożarnictwa.

8.Opisz siebie? - Uczęszczam do 3 klasy gimnazjum o profilu sportowym. Uwielbiam uprawiać różne sporty drużynowe np: Piłka nożna, koszykówka czy też siatkówka. Posiadam niebieskie oczy i zazwyczaj na mojej twarzy widnieje szeroki uśmiech, kiedy ktoś ma jakiś problem z chęcią zawsze mu pomagam.Myślę że potrafiłbym się zachować w każdej sytuacji , zawsze dążę  do celu.  Jestem człowiek spokojnym, zabawnym, ambitnym, komunikatywnym  a także szybko się uczę nowych umiejętności. Uwielbiam słuchać muzyki a w szczególności rapu oraz pop'u.

9.Czy zapoznałeś się z regulaminem PSP? - Zapoznałem się.

10.Czy masz jakieś powiązania z PSP w realnym życiu. Jeśli tak to opisz je? - z PSP nie, lecz z OSP tak należę do Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej już 5 lat.

11.Dlaczego akurat Ty? - Moim hobby jest pomaganie innym, mam duże doświadczenie w zakresie pożarnictwa. Szybko się uczę nowych umiejętności. Zawsze wykonuje rozkazy które mi powierzono. Jestem ambitny, komunikatywny, pomocny, kreatywny oraz otwarty na nowe zadania.

Z góry dziękuje za rozpatrzenie podania

Pozdrawiam Ziposek*

1.Twoja nazwa w grze - Lavveta

2.Twój SID -3653

3.Twoje imię oraz wiek - Seweryn wiek. 15 ale glos na 20

4.Staż na serwerze - jestem aktualnie, nowy ale znam sie na psp. bylem nadbrygadierem na serwerach juz typu rpg.

5.Znajomość komend/bindów - 8/10

6.Ile będziesz poświęcał czasu w frakcji? - 7, 8 godzin

7.Dlaczego akurat Straż pożarna? - Straż pozarna no moje mazenie od dziecinstwa zawsze, chcialem zostać strazakiem i bylem raz ale na zawodach ktore wygralem 

8.Opisz siebie? - Mam na imie Seweryn mam 15 lat mieszkam w Rybniku, Moje zainteresowanie to strażpozarna i wojsko, jestem aktualnie, w grupie szkoleniowej wojska.

9.Czy zapoznałeś się z regulaminem PSP? - Oczywiśćie ze tak.

10.Czy masz jakieś powiązania z PSP w realnym życiu. Jeśli tak to opisz je? - TAK/ poniewaz jestem w osp Popielów i pomagam .

11.Dlaczego akurat Ty? - Ponieważ widze malo psp na serwerze ale, pomyslalem ze moze sie zglosze .

Wzór:

1.Twoja nazwa w grze -dragase

2.Twój SID -2486

3.Twoje imię oraz wiek -Bartek 15lat

4.Staż na serwerze -5413

5.Znajomość komend/bindów -Doskonala znajomość bindów

6.Ile będziesz poświęcał czasu w frakcji? -Najprawdopodobniej cały casz z rzadkimi przerwami

7.Dlaczego akurat Straż pożarna? -Mam doświadczenie w tym straży na paru serwerach byłem i myślę że bym się tu przydał.

8.Opisz siebie? -Lubie grac w pilke albo grac na komputerze.Chodze do 3gimnazjum.Jak gram to tylko w mta i gram na tym serwerze.Lubie zawód strażackim.Jestem nawet w mojej małej wsi w OSP.Podoba mi się to.

9.Czy zapoznałeś się z regulaminem PSP? -Tak aktualnie jestem zapoznany z regulaminem

10.Czy masz jakieś powiązania z PSP w realnym życiu. Jeśli tak to opisz je? -Mam tak jak już mówiłem należę do OSP znam się już dobrze na tym jestem w straży już prawie 2lata.Wiem dużo na ten temat.

11.Dlaczego akurat Ty? -Mysle że z moimi znajomościami o PSP mógłbym się przydac.Bym poświęcał dużo czasu na tej frakcji.

1.Twoja nazwa w grze -Claud

2.Twój SID -3616

3.Twoje imię oraz wiek -Adam,17lat

4.Staż na serwerze -100min|Ferie zimowe już blisko,więc ta liczba aktywności na serwie wzrośnie.

5.Znajomość komend/bindów -Bardzo dobra

6.Ile będziesz poświęcał czasu w frakcji? -4-6godzin 

7.Dlaczego akurat Straż pożarna? -Na każdym serwerze staram się dostać do tej frakcji,ponieważ mam dość spore doświadczenie w nie.W PSP zawszę trafiła mi się fajna ekipa,więc sądzę,że tu będzie to samo.

8.Opisz siebie? -Moim hobby jest elektromechanika.Jestem osobą opanowaną i umiem utrzymać swoje nerwy.Uczęszczam do 2 klasy ponadgimnazjalnej.

9.Czy zapoznałeś się z regulaminem PSP? -Tak zapoznałem się

10.Czy masz jakieś powiązania z PSP w realnym życiu. Jeśli tak to opisz je? -Nie 

11.Dlaczego akurat Ty? -Bardzo dobrze odgrywam roleplay. Będę poświęcał dużo czasu w frakcji.

Napisano (edytowany)

1.Twoja nazwa w grze - BOSS

2.Twój SID -1829

3.Twoje imię oraz wiek - Kamil 19

4.Staż na serwerze -2098

5.Znajomość komend/bindów - 

6.Ile będziesz poświęcał czasu w frakcji? -1-2h dziennie

7.Dlaczego akurat Straż pożarna? -Lubie szybką jazdę, wiem jak pisać pod czas jazdy..

8.Opisz siebie? - Witam jestem Kamil mam 19 lat jestem w OSP Drzewica znam sie troche na SP

9.Czy zapoznałeś się z regulaminem PSP? - Tak zapoznałem sie 

10.Czy masz jakieś powiązania z PSP w realnym życiu. Jeśli tak to opisz je? - Tak. wczoraj byłem na Akcji co sadze zapaliły sie w Domu

11.Dlaczego akurat Ty? -jestem pewny siebie nie zastanawiam sie nad czymś długo, podejmuje szybkie decyzje 

Edytowano przez BOSS

1.Twoja nazwa w grze -sebahq12

2.Twój SID -1926

3.Twoje imię oraz wiek -Sebastian 15

4.Staż na serwerze -1524 minuty

5.Znajomość komend/bindów -dobra

7.Dlaczego akurat Straż pożarna? -Ogólnie lubie te frakcje interesuje sie psp 

8.Opisz siebie? -Jestem Sebastian mam 15lat

9.Czy zapoznałeś się z regulaminem PSP? -Tak

10.Czy masz jakieś powiązania z PSP w realnym życiu. Jeśli tak to opisz je? -Nie

11.Dlaczego akurat Ty? -Myśle ,że sie nadaje do tej frakcji.Umiem odgrywać rpg i ogólnie lubie  ak47

1.Twoja nazwa w grze - Kubas052

2.Twój SID - 3607

3.Twoje imię oraz wiek - Mateusz 15 lat

4.Staż na serwerze - 500 minut

5.Znajomość komend/bindów -średnie

6.Ile będziesz poświęcał czasu w frakcji? - ~2h dziennie

7.Dlaczego akurat Straż pożarna? - Ponieważ lubię poszerzać swoją wiedzę o nowe tematy, a Straż pożarna niejako jest nowym tematem, ponieważ ostatni raz w straży na serwerze byłem rok temu. Dodatkowo uważam, że z moimi cechami charakteru miałbym szanse w takowej frakcji.

8.Opisz siebie? - Jestem Mateusz, mam 15 lat, pochodzę z Małopolski. Interesuje się medycyną, lecz nie traktuje tego jako hobby. W SP na innych serwerach byłem przez około 3 miesiące zaś w Pogotowiu ponad rok. Posiadam obszerną wiedzę na wiele tematów, co pozwala mi na płynne prowadzenie wypowiedzi. Jestem sumienny, wyrozumiały, ambitny, zdyscyplinowany, obiektywny oraz opanowany.

10.Czy masz jakieś powiązania z PSP w realnym życiu. Jeśli tak to opisz je? - Nie mam

11.Dlaczego akurat Ty? - Dlaczego nie? Każdemu należy się szansa, i może nie będę najlepszym strażakiem z największą ilością godzin na służbie, lecz będę się starał, a chęci i zapał są podstawą dobrego pracownika.

Napisano (edytowany)

1.Twoja nazwa w grze - ayammm

2.Twój SID - 3276

3.Twoje imię oraz wiek - Adrian , 17

4.Staż na serwerze - 1170

5.Znajomość komend/bindów - 10/10

6.Ile będziesz poświęcał czasu w frakcji? - dziennie ok. 2-3h

7.Dlaczego akurat Straż pożarna? - Nie wiem, jakoś zawsze chciałem być w jakiejś ochotniczej straży lecz w pobliżu nigdzie nie ma 😕 a w grze mogę się wykazać 😄

8.Opisz siebie? - Nazywam się Adrian, mam 17 lat. Jestem osobą miłą i koleżeńską,  jestem szalony a doświadczycie tego na ts (jeśli się dostane)haha , lubię zawierać nowe znajomości, jestem osobą odważną próbuje wszystkiego po trochę. Moim hobby jest Beatbox i Piłka nożna gram na pozycji bramkarz w pobliskiej miejscowości.

9.Czy zapoznałeś się z regulaminem PSP? - tak

10.Czy masz jakieś powiązania z PSP w realnym życiu. Jeśli tak to opisz je? - niestety nie

11.Dlaczego akurat Ty? - Dlaczego ja ? Szczerze to nwm każdemu  należy się szansa a ja na pewno jej nie zmarnuje 😄 Fajnie jest tak wcielić się w jakąś frakcje a PSP jest na pewno jakimś wyzwaniem i nowym doświadczeniem w życiu. 

Edytowano przez Ayammm

Napisano (edytowany)
3 godziny temu, sebahq12 napisał:

1.Twoja nazwa w grze -sebahq12

2.Twój SID -1926

3.Twoje imię oraz wiek -Sebastian 15

4.Staż na serwerze -1524 minuty

5.Znajomość komend/bindów -dobra

7.Dlaczego akurat Straż pożarna? -Ogólnie lubie te frakcje interesuje sie psp 

8.Opisz siebie? -Jestem Sebastian mam 15lat

9.Czy zapoznałeś się z regulaminem PSP? -Tak

11.Dlaczego akurat Ty? -Myśle ,że sie nadaje do tej frakcji.Umiem odgrywać rp

i ogólnie lubie  ak47

Edytowano przez sebahq12

1.Twoja nazwa w grze - Caprio

2.Twój SID - 3451

3.Twoje imię oraz wiek - Hubert lat 15

4.Staż na serwerze - 2900 minut

5.Znajomość komend/bindów - Tak

6.Ile będziesz poświęcał czasu w frakcji? - 4-5h

7.Dlaczego akurat Straż pożarna? - Ponieważ byłem kiedyś na serwerach w straży pożarnej i chciałem wrócić do starych czasów.

8.Opisz siebie? - Mam na imię Hubert mam 15 lat w przyszłości chce zostać informatykiem/programistą.

9.Czy zapoznałeś się z regulaminem PSP? - Tak

10.Czy masz jakieś powiązania z PSP w realnym życiu. Jeśli tak to opisz je? - Nie

11.Dlaczego akurat Ty? - Sądzę że przyda się nowy członek w ekipie bo jestem ogarniętym graczem i umiem odgrywać RP

.Twoja nazwa w grze - Oponka26

2.Twój SID -1676

3.Twoje imię oraz wiek -Karol 17

4.Staż na serwerze -Nie duży ponieważ miałem kompa w naprawie igrałem tylko na xboxsie 

5.Znajomość komend/bindów -Bardzo dobra

6.Ile będziesz poświęcał czasu w frakcji? -3-4h dziennie 

7.Dlaczego akurat Straż pożarna? -Ponieważ jestem odpowiedzialny, raz już byłem na innym serwerze ale u was to co innego. A drugi powód to chce wam pomóc w rozwinięciu serwera 

8.Opisz siebie? -Jestem wysokim 17 latkiem .  na codzień chodzę do liceum . Gram w koszykówkę prawie że zawodowo . A moją drugą pasją są gry. Idę na studia informatyczne . Mieszkam w Bydgoszczy myślę że się nadam do PSP. z reguły jestem spokojny i głupkowaty ale jak trzeba potrafię być poważny 

9.Czy zapoznałeś się z regulaminem PSP? -Przeczytałem

10.Czy masz jakieś powiązania z PSP w realnym życiu. Jeśli tak to opisz je? -Lekkie mam ponieważ kiedyś chyba w 3 klasie bylem na wycieczce w PSP

11.Dlaczego akurat Ty? -Ponieważ bardzo lubię grać w Mta na waszym serwerze a i lubię straż pożarną a połączyć 2 na raz to chyba sen. Oraz jeszcze mogę wspomóc wasz serwer i nagrać na swój kanał gdzie mam 50 subów  Cała serie z życia strażaka . 

1.Twoja nazwa w grze - Wrekzz

2.Twój SID - 2506

3.Twoje imię oraz wiek - Paweł 16

4.Staż na serwerze - 2531min

5.Znajomość komend/bindów - mam wszystkie potrzebne komendy i bindy jeśli chodzi o PSP

6.Ile będziesz poświęcał czasu w frakcji? - 1-4h dziennie

7.Dlaczego akurat Straż pożarna? - ponieważ byłem już w straży pożarnej i bardzo mi się to podobało i myślę że mam jakieś doświadczenie dlatego mógł bym się spisać

8.Opisz siebie? - średniego wzrostu szczupły chodzę do technikum informatycznego, na co dzień gram w gry komputerowe ale spędzam też mnóstwo czasu ze znajomymi i drugą połówką bardzo lubię sport

9.Czy zapoznałeś się z regulaminem PSP? - tak

10.Czy masz jakieś powiązania z PSP w realnym życiu. Jeśli tak to opisz je? - nie mam

11.Dlaczego akurat Ty? - Ja ponieważ byłem już na jednym serwerze w PSP ale po jakimś czasie musiałem zrezygnować a zaczęło mi tego brakować dlatego chcę wrócić bo bardzo to lubiłem i mam jakieś doświadczenie jeśli chodzi o PSP

1.Twoja nazwa w grze -Bartelelelel

2.Twój SID -3484

3.Twoje imię oraz wiek -Bartek 12

4.Staż na serwerze -685 min

5.Znajomość komend/bindów -Nie znam nie bylem nigdy w PSP

6.Ile będziesz poświęcał czasu w frakcji? -nwm 5g

7.Dlaczego akurat Straż pożarna? -Chcialem zawsze zobaczyc jak to byc Strazakiem

8.Opisz siebie? -Czesc jestem Bartek umiem odgrywac rp i mam 12 lat pomagam ludzia

9.Czy zapoznałeś się z regulaminem PSP? -tak

10.Czy masz jakieś powiązania z PSP w realnym życiu. Jeśli tak to opisz je? -nie

11.Dlaczego akurat Ty? -To ci napisze Dziki na pw D:

Napisano (edytowany)

Wyniki Rekrutacji 11-01-2019

4Ten

Zatruty1909

Danio24pl

dragase

Claud

ayammm

Caprio

Wrekzz

BOSS

Wszystkich którzy się dostali proszę o czekanie na informacje, dotyczące szkoleń w dniu szkoleń zostaniecie dodani oraz przeszkoleni i odpytani z regulaminu oraz pierwszej pomocy.

Gratuluje wszystkim którzy się dostali i życzę powodzenia na służbie

Pozdrawia Generał Brygadier DzikiJocker

Edytowano przez DzikiJocker

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.