Skocz do zawartości
Suppelek.

BONETM. Skarga.

Polecane posty

Nick z serwera: Supple_Hades_YT

Login z serwera: Supple_Hades_YT

Nick osoby oskarżonej: BoneTM

Powód napisania skargi: Strzelanie z tazera bez powodu.

Przybliżona data zdarzenia: 13:30   2018:12:22.

Dowody: SS. https://imgur.com/a/LvHKZDa

Opis sytuacji: <dokładny, kilkuzdaniowy opis> Vester wyjebał mnie z serwera " priv sluzba " gdy wbiłem dokończyć akcje rp. Sapd mowił ze da mi mandat za parkowanie na chodniku skoro moje auto stało na ulicy przy drodze pozarowej. Wtedy ja powiedziałem ze mnie administrator wyjebał. A ten zaczyna strzleac.

Coś od siebie: Proszę o wyjebanie go z SAPD oraz zasilenie jego do Black LISTY. Jak bedzie trzeba dodał wiecej.

Przepraszam Bardzo Ale ja nie jestem . Osobą ,żeby Mnie wyj*** A do innych rzeczy się przyznaje , Proszę o Nie przeklinanie w Skargach . To tyle Ode mnie Dziekuje Bardzo

Proszę o nie obrażanie kogoś w skardze a do rzeczy popełnionej się przyznał najprawdopodobniej zostanie ukarany.Pozdrawiam Fearless

Przepraszam za wypowiedz, aczkolwiek funkcjonariusz dobrze zrobil, iz pojazd byl zle zaparkowany a jezeli nie chciales wspolpracowac ani nic to mialby prawk do wystawienia mandatu.

Pozdrawiam,

Rumcajs.

@VITAKC Chciabym cos dodać przybiegłem pod moje auto  chcialem z nimi odegrać a ten pisze mandat naisalem xDDDD i potem ze admin mnie wykikował po tym Bone wbił na kanał i zaczoł wyzywac wiec go scisnolem i wylazł wiec jak napisam ze napisze skarge to jego " Przydupas" Wojcio03 powiedział ze nie mam dowodów. a Pan Bone zaczoł strzelac wiec nie wiem gdzie jest tutaj nie wspolpracowalem.

Ja Już skończyłem poczekamy sobie na Komendanta czyli pana DxNomana.

+

20 minut temu, Suppelek. napisał:

Ja Już skończyłem poczekamy sobie na Komendanta czyli pana DxNomana.   on już we frakcji nie jest liderem został nicholaz

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.