Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Mlody09

Bank/Pożyczki

Polecane posty

Login:Mlody09

SID:1061

Nazwa biznesu:Bank

Opis działania biznesu:Bank ten działał by na zasadzie pozyczek pienieżnych dla graczy serwerowych. Gracze mogli by przychodzic do  Banku i brac pozyczki do 1kkk tygodniowo. Czas na oddanie pozyczonych pieniedzy bedzie do wyboru przez gracza np. 30 rat, 50 rat i takie inne. Gdy gracze nie beda spłacali pozyczki komornik bedzie mial prawo do tego by zabrac im jakis samochod/dom czy tym podobne. Stanowiska bankowe beda tez mozliwoscia pracowania graczy w tym Banku, typu komornik, ksiegowa/ksiegowa, osoba wydawaniem pieniedzy i tym podobne.

Wkład własny w biznes (szacowana kwota, którą jesteś w stanie przeznaczyć na rozwój biznesu): Kwota, ktora moglbym/był bym w stanie przeznaczyc mysle ze około 300kk zalezno od tego jaki bedzie moj budzet ale powyzej 250kk napewno tak :) 

Coś od siebie:Moim zdaniem Bank byłby przydatny na tego typie serwerze. Graczy, ktorzy chcieli by sobie kupic samochod lub inny pojazd, a nie beda pieli pieniedzy mogli by przyjsc do Banku i wziasc pozyczke pieniezna. Mam nadzieje ze moj pomysl sie przyjmie.    --POZDRAWIAM--

Pół na pół, każdy zawsze może pożyczyć od swojego kumpla.. Jednak z drugiej strony bardzo dobry oraz modry pomysł.. Zdecydowanie na Tak◻️

Jestem na tak !

Tylko 1 problem, bo jak ktos pozyczy 1kkk a nie bedzie mial żadnego auta ani domu i nie bedzie na serwie gral albo nie bedzie oddawal kasy to co mu komornik wezmie?

Chyba ze zostanie ukarany jakos 😛

Bedziemy patrzec kto ma ile SRP czy ma jakies auta domy i tym podobne.

Przed chwilą, Mlody09 napisał:

Bedziemy patrzec kto ma ile SRP czy ma jakies auta domy i tym podobne.

No i gitara 

@Inder00 zobacz ludzie mnie poparli, widać ze zależy Im, jak i Mi na tym biznesie. @Inder00 Chodź i sam oceń mój pomysł. Mam nadzieje, że go zatwierdzisz...

Jestem na nie. Byłby to biznes na który serwer by musiał generować pieniądze. Tak myślę że dziennie przychodziło by do tego banku z 30 osób każdy weźmie przykładowo po 100kk i już masz 3kkk. Ty jako gracz nie jesteś w stanie wydać takiej kwoty wiec serwer by musiał generować te pieniądze a nie na tym polegają biznesy. Byłoby z tym dużo problemów, ponieważ gracze by kombinowali oddawali pieniędzy auta innym graczą itp. Kończyło by się to tak że kilka razy dziennie byłaby skarga że ktoś nie oddał pieniędzy albo że komornik nie ma czego zabrać. Więc by to dało banow i problemów niż korzyści. 

Przypominam że to jest tylko moje zdanie i proszę to uszanować. 

Dziękuję miłej gry. 

2 godziny temu, As1k0 napisał:

Jestem na nie. Byłby to biznes na który serwer by musiał generować pieniądze. Tak myślę że dziennie przychodziło by do tego banku z 30 osób każdy weźmie przykładowo po 100kk i już masz 3kkk. Ty jako gracz nie jesteś w stanie wydać takiej kwoty wiec serwer by musiał generować te pieniądze a nie na tym polegają biznesy. Byłoby z tym dużo problemów, ponieważ gracze by kombinowali oddawali pieniędzy auta innym graczą itp. Kończyło by się to tak że kilka razy dziennie byłaby skarga że ktoś nie oddał pieniędzy albo że komornik nie ma czego zabrać. Więc by to dało banow i problemów niż korzyści. 

Przypominam że to jest tylko moje zdanie i proszę to uszanować. 

Dziękuję miłej gry. 

Z jednej strony tak, a z drugiej nie...

4 godziny temu, GromekTenFejm napisał:

JESTEM NA TAK BO MI CZASEM BRAKUJE 2KK DO AUTA A NIK NIE MA ! 

TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK! ❤️ 

Z tego co wiem 2kk się zarabia w 3min

Drugą rzecz to taka że zgadzam się do @As1k0 serwer by musiał to generować..

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować