Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Brodo

błąd związany z pieniędzmi

Polecane posty

Witam, sprawa wygląda tak sprzedawałem typkowi ferrari i umówiliśmy sie ze on mi przelje 99kk przed sprzedarzą i drugie 99kk po. Pierwsze 99kk mi przyszło natomiast drugie nie. On twierdzi ze mi wysłał ale ja ich nie dostałem. Proszę o szybkie rozpatrzenie sprawy,

Tak, miało być tak gdyż nie za bardzo dla kolegi ufałem, gdy nie było admina przy transakcji. Ale od razu dla kolegi przelałem dwa razy po 99kk, proszę o sprawdzenie logów. Ponieważ, trzeba sprawę wyjaśnić, niż nie mógł kolega, nie dostać tych pieniędzy. Pozdrawiam

36 minut temu, st4chn napisał:

Tak, miało być tak gdyż nie za bardzo dla kolegi ufałem, gdy nie było admina przy transakcji. Ale od razu dla kolegi przelałem dwa razy po 99kk, proszę o sprawdzenie logów. Ponieważ, trzeba sprawę wyjaśnić, niż nie mógł kolega, nie dostać tych pieniędzy. Pozdrawiam

Przepraszam, że się tutaj wypowiem, lecz może pomogę graczom. Przelałeś koledze 99kk jedno po drugim czy zdążył pierw wpłacić jedno 99kk a potem wysłałeś drugie? Jeśli nie zdążył i posiadał przy sobie 99kk a ty mu przelałeś drugie tyle to niestety ale kasa przepadła. Jedynie istnieje możliwość, że MOŻE Inder zwróci Ci to 99kk byś mógł oddać je koledze. Jeszcze raz przepraszam za wypowiedź i liczę się z punktami. 

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować