Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Karem

Rekrutacja do A-SAMC

Polecane posty

Wzór podania:

Imię :
Dlaczego ty? : 
Dlaczego SAMC? :
Coś o sobie (3 zdania) :
Ile czasu poświęcasz grze? :
Ortografia (1-10) :
Kultura (1-5) :
Praca w grupie (1-5) :

sekretny kod: pielęgniarka bałaganiarka jeśli to napiszesz masz większe szanse na dostanie się

Imię :Tomek
Staż na serwerze :4781
Dlaczego ty? : Bo lubię pomagać innym
Dlaczego SAMC? : Bo lubię robić rp leczenia
Coś o sobie (3 zdania) : Jestem Tomek. Mieszkam w województwie Lubelskim. Lubie grać w gry oraz piłkę nożną.
Ile czasu poświęcasz grze? : codziennie około 1 godziny do 3 godzin
Ortografia (1-10) :6
Kultura (1-5) :4
Praca w grupie (1-5) :4

pielęgniarka bałaganiarka

@Karem

Imię;Karol

Staż na serwerze:brak

Dlaczego ja ? : gdyż uwielbiam prace w grupie i umiem się dostosować do inego środowiska 

Dlaczego SAMC?: Poniważ podziwiam ich prace i sam chcę tak przcować

Coś o mnie?: Lubię grać na mtarpg gdyż sprawia mi przyjemność.Lubię grać na kompie.Lubię jeżdzić na rowerze

Ile czasu poświęsasz grze? ; od 1-4 h

Ortografia; 7/10

Kultura; 5/5

Praca w grupie : 4,5/5

kod;pielęgniarka bałaganiarka jeśli to napiszesz masz większe szanse na dostanie się

Imię:Dominik

Staż:3964 minuty

Dlaczego ty? Lubię pomagać innym

Dlaczego SAMC ? Lubię pomagać ninnym na serwerze a w samc można robić to kocham .

Coś o sobie.(3 zdania) Mam na imię Dominik.Mieszkam w Warmi .

W przysłości chciałbym zostać lekarzem

Ile czasu poświęcasz grze? Od 1.5 do 3 godnin . 

Ortografia: (1-10): 9

Kultura(1-5):5

Praca w Grupie (1-5) : 5

pielengniarka bałaganiarka

Napisano (edytowany)

Imię : Mateusz 
Staż na serwerze : 4027min
Dlaczego ty? : Jestem osobą miłą z ogarniętym głosem także nie będzie ze mną problemu 🙂
Dlaczego SAMC? : Ponieważ to spoko praca. A innej nigdy nie posiadałem. 
Coś o sobie (3 zdania) : Mam na imię Mateusz mam 15 lat. W tym roku kończę gimnazjum i wybieram się do liceum pożarniczego. Moje zainteresowania to praca w straży oraz granie w gry
Ile czasu poświęcasz grze? : 2,5 godzinny dziennie (średnio) 
Ortografia (1-10) :9/10
Kultura (1-5) : 4/5 
Praca w grupie (1-5) : 5/5

Pielęgniarka bałaganiarka

Edytowano przez CYNEK40

imię : Karol
Staż na serwerze :  4150
Dlaczego ty? :  Umiem rp i zajmuje sie Frakcjami
Dlaczego SAMC? : Bo chce pomagac innym
Coś o sobie (3 zdania) : Jestem karol gram czasami w piłke lubie grac na pianinie
Ile czasu poświęcasz grze? : 6godz
Ortografia (1-10) : 8/10
Kultura (1-5) : 4/5
Praca w grupie (1-5) : 4/5

• GrupaUżytkownik
  • Posty4
  • Reputacja

Imię : Bartek
Staż na serwerze : 2105
Dlaczego ty? : Uważam że byłbym dobrym pracownikiem SAMC ,ponieważ Znam zasady panujące na naszym serwerze... umiem odgrywać dobre rp... Bardzo lubię pomagać graczom na serwerze....Jestem Miły oraz kulturalny... Mam doświadzenie powiązane z frakcjami ,ponieważ pracowałem wczesniej na innym serwerze w SAPD oraz w PSP
Dlaczego SAMC? : Chcialbym sprubowac czegoś nowego .... byłem wczesniej w innych frakcjach takich jak SAPD oraz PSP....Oglądalem bardzo dużo filmikow o frakcji  SAMC i nie ukrywam ze spodobała mi sie ona.
Coś o sobie (3 zdania) : Mam Na Imię Bartek.. Mam 13lat ...Mieszkam na wschodnio-południowej części Polski... Interesuję się Sportem oraz Grami Komputerowymi
Ile czasu poświęcasz grze? : W tygodniu Szkolnym ; 2,3godz a | W weekendy 5,6godz 
Ortografia (1-10) : 9/10
Kultura (1-5) : 5/5
Praca w grupie (1-5) : 4/5

Imię :(Damian)
Staż na serwerze :(1285min)
Dlaczego ty? : Ponieważ lubię pracować z  ludźmi lubię odgrywać RP
Dlaczego SAMC? :  Ponieważ lubię pomagać innym, czerpię z tego radość i myślę że jest to frakcja idealna dla mnie.
Coś o sobie (3 zdania) : Mam na imię Damian mieszkam na Pomorzu jestem w 8klasie podstawowej,interesuję się motoryzacjom, lotnictwem po szkole wybieram się na mechanika samochodowego moim marzeniem jest posiadanie własnego samolotu, po tehnikum planuje zrobić kategorie a,b,c i zarabiać jako kierowca ciężarówki tak jak pracuje mój ojciec
Ile czasu poświęcasz grze? :3,4h a w weekendy ok.6
Ortografia (1-10) :(8)
Kultura (1-5) :(5)
Praca w grupie (1-5)(4)

Staż na serwerze : Miesiąc (3.5kh)
Dlaczego ty? : Ponieważ jestem osobą, zasługującą na to stanowisko. Moja wiedza o medycynie jak i doświadczenie jest na bardzo wysokim poziomie. W frakcjach tego typu byłem ponad rok, w wielu byłem liderem przez większość czasu spędzonego w frakcji, a praca ta nie polegała na obecności raz na kilka dni, lecz na codziennym pisaniu prac odnośnie różnych zagadnień związanych z medycyną teoretyczną. Abstrahując od doświadczenia oraz stażu, jestem osobą odpowiedzialną, pohamowaną, zdyscyplinowaną oraz co najważniejsze obiektywną, więc na liderze spełniam swoje zadanie znakomicie. Swoją drogą, byłem już tutaj V-Liderem za "panowania" Natuśki, lecz była to faworka, i nie chciałbym aby teraz takowa faworka również obowiązywała.
Dlaczego SAMC? :  Spójrz na to podanie, nie wydaje ci się, że osobie która tak rozpisuje się oraz stara o przyszłość SAMC nie zależałoby na tej frakcji? Rozumiem, są osoby fałszywe, ale z nimi trzeba się już pogodzić, one były, są i będą. Nie wydaje mi się, że osoba która siedzi w tym ponad rok oraz odwala prawie całą robotę za liderów nie chciała posady w tej frakcji, nawet jako zwykły ratownik. Rozumiem, że ratownik to jedna z najniższych rang, ale pięcie się po szczeblach kariery w medycynie jest jedną z fajniejszych rzeczy, o ile ma się osobę nad sobą która wie co robi.
Coś o sobie (3 zdania) : Jestem Mateusz, pochodzę z woj. Małopolskiego. Interesuje się medycyną od kilku lat, lecz w ostatnim roku zaczęła się moja przygoda z serwerami RP w SAMP/MTA. Na poprzednich serwerach RP (o wyższym stopniu zaawansowania niż tutaj) posiadałem rangę lidera już po kilku tygodniach pobytu w frakcji, więc widać, że wiedza medyczna jest na wysokim poziomie. Swoją drogą, umieszczanie kodu w podaniu jest niezbyt mądrym pomysłem, takowy kod ma za zadanie sprawdzić, czy osoba która pisze podanie na rangę w SAMC przeczytała dane materiały pokroju regulaminu bądź poradników dla początkujących. Więc okay, pielęgniarka bałaganiarka lecz to podejście wg mnie nie ma sensu.
Ile czasu poświęcasz grze? : W zależności od dnia, przeważnie 2h dziennie
Ortografia (1-10) : 9,5
Kultura (1-5) : 5
Praca w grupie (1-5) : 4,5

Imię :Szymon
Staż na serwerze :na tym koncie 1500 min ale przez jakid czas nie miałem dostępu i grałem na innym a tam miałem 5k minut.
Dlaczego ty? : Ponieważ moje RP jest bardzo dobre i potrafię pracować w grupie.Na szkoleniach będę słuchać o pielęgniarkach bałaganiarkach.
Dlaczego SAMC? :Ponieważ interesuje się medycyną i ogółem frakcja jest fajna.
Coś o sobie (3 zdania) :Witam, jak już wspomniałem jestem Szymon i mam 12 lat.Interesuje się medycyną i piłką nożną. Lubie grać w gry komputerowe takie jak LoL i Cs:Go.
Ile czasu poświęcasz grze? :dziennie 2h +
Ortografia (1-10) :9,5
Kultura (1-5) :5
Praca w grupie (1-5) : 5

Napisano (edytowany)

Imię :Maks
Staż na serwerze :2500 minut
Dlaczego ty? : ponieważ lubie pomagać innym,znam pierwszą pomoc. Potrafie pracować  w grupie. Pielęgniarka bałaganiarka. Chciałbym się dostać do SAMC
Dlaczego SAMC? :ponieważ chcę pomagać innym.
Coś o sobie (3 zdania) :jestem koleżeński,lubie pomagać innym lubie grać na komputerze w różne gry
Ile czasu poświęcasz grze? : conajmniej 3h dziennie
Ortografia (1-10) :9
 Praca w grupie (1-5) :5

Edytowano przez kakson

Imię:

Dominik

22

Dlaczego ty?:

Dlaczego ja? bardzo proste pytanie, uwielbiam pomagać. Nie ważne, czy w grze czy w życiu. Gdy potrafię sprawić, że ktoś się uśmiechnie jest to dla mnie dużym osiągnięciem. Przede wszystkim przeszedłem kursy pierwszej pomocy w życiu realnym więc podstawy już mam. Interesuje się medycyną więc wydaje mi się, że ta Frakcja będzie dla mnie idealna. Potrafię zachować cierpliwość i jestem kulturalny. Zawsze wykonuję zadane mi zadanie i staram się je wykonać jak najlepiej potrafię. Znana jest mi hierarchia i jej zasady. Nie występuję poza szereg gdy nie jestem o to pytany. Nigdy nie byłem karany na serwerze i zawsze staram się pomóc. Nie przeszkadza mi siedzenie na Teamspeaku czy komunikacja z pozostałymi pracownikami SAMC. Pracuję z ludźmi na co dzień więc nie mam problemu z komunikacją.

Dlaczego SAMC?:

Bardzo prosto mówiąc, jeżeli ktoś pisze tak długą aplikację wydaje mi się, że komuś na tym zależy. Interesuje się co nieco medycyną, a nawet przystąpiłem do kursu pierwszej pomocy, aby być gotowy, gdy coś się stanie. Nie jestem osobą która odwala czy robi zamęt. Lubię pomagać, a ta frakcja napewno da mi pole do popisu. A szczególnie lubie gdy pielęgniarka bałaganiara zawsze pozostawia swoje dokumenty na moim biurku. Potrafię się odnaleść gdy musze jechać na akcję sam czy w grupie. Posiadam doświadczenie w obsłudze Photoshopa i Sony vegasa, więc potrafię zrobić Logo czy filmik promocyjny.

Coś o sobie (3 zdania) :

Nazywam się Dominik ale to już mogliście przeczytać wyżej. Codziennie pracuje jako Technik komputerowy, zajmuje się naprawami "Software i Hardware". Zajmuje się również naprawami smartphonów. Elektronika jest moją pasją od małego, lutowanie mikroczęści jak i dużych gniazd jest u mnie codziennością. Od czasu do czasu stoje również za kasą i rozmawiam z klientami. Więc jestem przyzwyczajony do kontaktu z ludzmi których nie znam na codzień. Posiadam doświadczenie z lua, oraz modelowaniem. Potrafię przenieść bylejaki model 3d do san andreas więc jeżeli będą potrzebne modele do SAMC potrafię załatwić to i owo.

Ile czasu poświęcasz grze?:

Codziennie staram się siedzieć od 3-4 godzinek, ponieważ pracuję w dzień. Dopiero od godziny 19 do północy jestem wolny. Więc staram się siedzieć na grze. W weekendy będzie to oczywiście więcej.

Ortografia (1-10):

9

Kultura (1-5):

5

Praca w grupie (1-5):

5

Imię : Paweł
Staż na serwerze : 1550min 
Dlaczego ty? : Jestem często aktywny na serwerze,więc mógłbym spędzać długi czas we frakcji i odgrywać RP.Jestem pomocny,cierpliwy a w tej frakcji takie cechy są brane pod uwagę.
Dlaczego SAMC? : Jest to fajna frakcja i chciałbym wstąpić do grona SAMC .Byłem już we wszystkich frakcjach oprócz SAMC,myślę że dałbym sobie radę.Umiem dobrze odgrywać RP.
Coś o sobie (3 zdania) :😞 Mam na imię Paweł ,mam 18 lat .Chodzę do II klasy technikum .Moje hobby to piłka nożna .W wolnym czasie gram na komputerze w gry takie jak mta,cs go, rocket league. Jestem osobą miłą, kulturalną ,pomocną i z poczuciem humoru .Nigdy nie odmawiam pomocy graczom ani osobom w prywatnym życiu, Myślę że to jest jedna z najważniejszych cech .Nie boję się nowych rzeczy, lubię ryzykować w różnych sytuacjach .Umiem szybko złapać wspólny język z innym ludżmi jak i z graczami.
Ile czasu poświęcasz grze? : dziennie po 6h
Ortografia (1-10) : 10/10
Kultura (1-5) :5/5
Praca w grupie (1-5) : 5/5

Imię : Kajtek
Staż na serwerze : Mało, 150 minut, ale ciągle rośnie!
Dlaczego ty? : Dlaczego ja? Ponieważ jestem ogarniętym oraz zdyscyplinowanym człowiekiem, który zna swoje zasady i ich przestrzega. Wyróżniam się przede wszystkim wysokim poziomem kultury oraz cierpliwością. Jako iż jestem ogarnięty, to i też bardzo szybko się uczę. RP mam w małym paluszku. Jestem również pomocny, co sprawia, że nikt nie ma się czego obawiać wobec mnie.
Dlaczego SAMC? : Ponieważ jest to frakcja która wymaga głównie cierpliwości oraz samoopanowania, dla mnie te dwie cechy są cechami które wykorzystuje na co dzień. Ogółem frakcja mi się bardzo podoba pod względem samego RP oraz zasad. 
Coś o sobie (3 zdania) : Nie lubię siebie opisywać, ale muszę. Jak już mówiłem, na imię mam Kajetan. Wyglądu oraz do jakiej klasy chodzę nie będę opisywał ponieważ wydaje mi się to na ogół zbędne więc to sobie odrzucę. Zacznijmy od tego, że staram się być człowiekiem miłym, pokazującym pokorę. Co prawda, jestem bardzo miły, ale mam też złe dni jak każdy normalnie funkcjonujący człowiek i mi się też zdarza odrzucić kogoś prośbę w sposób nie miły. Według mnie jestem strasznie pomocny, robię to w każdej chwili, ponieważ sprawia mi to ogromną przyjemność. Jestem również chłopakiem z ciekawym poczuciem humoru, ale jeśli sytuacja tego wymaga to potrafię być poważny. Mam wysoki dystans do siebie, wszelką krytykę przyjmuje ze spokojem.
Ile czasu poświęcasz grze? : Ciężko powiedzieć, od 5 do 12 godzin dziennie!
Ortografia (1-10) : Skromne 9,5/10
Kultura (1-5) : Również skromne 5/5
Praca w grupie (1-5) : 4/5, czasami zdarzy mi się zdenerwować pod względem tego, co ktoś robi nie tak. 

Imię : Dawid
Staż na serwerze : 4637
Dlaczego ty? : Ponieważ nigdy nie byłem w żadnej frakci, na żadnym serwerze więc chciałbym spróbować swoich sił w tej frakcji i może mi sie uda
Dlaczego SAMC? : Bo strasznie mało osób w niej pracuje a ja potrafie bardzo długo grać
Coś o sobie (3 zdania) : Mam na imię Dawid i chodzę do 7 klasy. Pochodzę z woj. Kujawsko-Pomorskiego i znam prawie całe moje miasto. Ogólnie w szkole nie za dobrze się zachowuje i ogólnie mam słabe oceny
Ile czasu poświęcasz grze? : 3-4 godzin (chyba ze mam jakieś bardzo ważne spotkanie to trochę krócej)
Ortografia (1-10) : 8
Kultura (1-5) :5 (chyba że ktoś mnie zdenerwuje)
Praca w grupie (1-5) : 5

14 godzin temu, Kajsky napisał:

Imię : Kajtek
Staż na serwerze : Mało, 150 minut, ale ciągle rośnie!
Dlaczego ty? : Dlaczego ja? Ponieważ jestem ogarniętym oraz zdyscyplinowanym człowiekiem, który zna swoje zasady i ich przestrzega. Wyróżniam się przede wszystkim wysokim poziomem kultury oraz cierpliwością. Jako iż jestem ogarnięty, to i też bardzo szybko się uczę. RP mam w małym paluszku. Jestem również pomocny, co sprawia, że nikt nie ma się czego obawiać wobec mnie.
Dlaczego SAMC? : Ponieważ jest to frakcja która wymaga głównie cierpliwości oraz samoopanowania, dla mnie te dwie cechy są cechami które wykorzystuje na co dzień. Ogółem frakcja mi się bardzo podoba pod względem samego RP oraz zasad. 
Coś o sobie (3 zdania) : Nie lubię siebie opisywać, ale muszę. Jak już mówiłem, na imię mam Kajetan. Wyglądu oraz do jakiej klasy chodzę nie będę opisywał ponieważ wydaje mi się to na ogół zbędne więc to sobie odrzucę. Zacznijmy od tego, że staram się być człowiekiem miłym, pokazującym pokorę. Co prawda, jestem bardzo miły, ale mam też złe dni jak każdy normalnie funkcjonujący człowiek i mi się też zdarza odrzucić kogoś prośbę w sposób nie miły. Według mnie jestem strasznie pomocny, robię to w każdej chwili, ponieważ sprawia mi to ogromną przyjemność. Jestem również chłopakiem z ciekawym poczuciem humoru, ale jeśli sytuacja tego wymaga to potrafię być poważny. Mam wysoki dystans do siebie, wszelką krytykę przyjmuje ze spokojem.
Ile czasu poświęcasz grze? : Ciężko powiedzieć, od 5 do 12 godzin dziennie!
Ortografia (1-10) : Skromne 9,5/10
Kultura (1-5) : Również skromne 5/5
Praca w grupie (1-5) : 4/5, czasami zdarzy mi się zdenerwować pod względem tego, co ktoś robi nie tak. 

Odwołuje.

Imię : Sebastian
Staż na serwerze : 3000 minut
Dlaczego ty? : Ponieważ interesuje się frankcją SAMC, i kocham pomagać ludzią na serwerze,nawet oglądam na sygnale i na ratunek 112 ;D
Dlaczego SAMC? : Ponieważ lubię tą frankcję i jak napisałem kocham pomagać ludzią na serwerze.
Coś o sobie (3 zdania) : Mieszkam w okolicach Krakowa. Interesuje się komputerami,grami i Kuchnią polską. Chodzę do klasy 7.
Ile czasu poświęcasz grze? : 5h dziennie około 
Ortografia (1-10) : 9
Kultura (1-5) : 5
Praca w grupie (1-5) : 4

Imię :Kacper
Staż na serwerze :120 minut
Dlaczego ty? :Ponieważ, mam doświadczenie w tego typu frakcjach, moje RP jest na dość wysokim poziomie, lubię się wcielić w osobę która niesie pomoc, jestem osobą kulturalną, nie wtrącam się w czyjąś wypowiedz i przestrzegam wszelkich zasad.
Dlaczego SAMC? :Dlatego, że jest to jedna z ciekawszych frakcji, ma dużo do odgrywania, po prostu się coś dzieję i jest ciekawie, dlatego piszę podanie do SAMC
Coś o sobie (3 zdania) :Witam, jak na imię mam już wiecie, jestem obecnie w pierwszej klasie Technikum, interesuję się motoryzacją, informatyką a dokładniej programowaniem. W wolnym czasie lubię sobie pograć na różnego typu serwerach w MTA, ale nie tylko bo gram jeszcze np w Ligę legend. Bardzo lubię pracę w grupach jeśli grupa jest zgrana.
Ile czasu poświęcasz grze? :od 2 do 4 godzin dziennie
Ortografia (1-10) :9
Kultura (1-5) :5

Wzór podania: Podanie do frakcji SAMC

Imię :Kacper
Staż na serwerze :22524 minuty
Dlaczego ty? : Podoba mi sie ta frakcja, od malego zawsze bawilem sie Kartkami, Wozami Strazackimi i innymi tego typu. Lubie pomagac ludzia. Chcoa;bym sprobowac swoich sil w tej frakcji (SAMC)
Dlaczego SAMC? : Pobowalem w PSP i w SAPD ale jednak bardziej mnie ciagnie do pomania ludzia jako SAMC (szpital). Podoba mi sie bardzo (RP samc), jest co odegrac z innymi graczmi...
Coś o sobie (3 zdania) : Siemka! Mam na imie Kacper, mam 16 lat mieszkam nieopodal Warszawy. Jestem dobrze wychowanym, milym i spokojnym chlopakiem. Moimi zainteresowaniami jest: motoryzacja, elektro-mechanika gry komputerowe typu: MTA, CS czy inne tego typu. Aktualnie uczeszcam do 1 klasy praktycznej- zawod elektro - mechanik.
Ile czasu poświęcasz grze? : Dziennie gram od 4 do 6 godzin. Weekendami nawet dluzej.
Ortografia (1-10) :Moja ortografia jest w skali od 1-10  -- 9 poniewaz nieraz gdy pisze szybko myle sie ale od razu poprawiam sie :) 
Kultura (1-5) : 4,5
Praca w grupie (1-5) : Zawsze w szkole podstawowej lubilem pracowac na lekcjach w grupach, wspolne porozumienie i tym podobne. Mam nadziej ze sie dostane: 

Pozdramia!! Mlody09 :) :)

pielęgniarka bałaganiara 

Imię :Patryk
Staż na serwerze :1213 I nadal rośnie
Dlaczego ty? : Ponieważ myślę że nadam się do tego.
Dlaczego SAMC? :Interesują mnie tematy rp i chciałbym je bardziej rozbudować.
Coś o sobie (3 zdania) :Jestem wesoły oraz uwielbiam pomagać innym. Bardzo lubię rozmawiać o różnych tematach. Interesuje mnie fotografia. :)
Ile czasu poświęcasz grze? :1-4
Ortografia (1-10) :8,5
Kultura (1-5) :4,5

Imię :Oskar

Staż na serwerze :2432
Dlaczego ty? : Myślę że się przydam jak kiedyś .
Dlaczego SAMC? :Lubię medycynę 
Coś o sobie (3 zdania) :Mieszkam na wsi.Chodzę do 7 klasy podstawowej.KajvBB to mój sąsiad 
Ile czasu poświęcasz grze? :3h około
Ortografia (1-10) :8
Praca w grupie (1-5) :4

Dnia 1.02.2019 o 08:29, Karem napisał:

Wzór podania:

Imię :Łukasz
Staż na gdzieś tak do 3k
Dlaczego ty? : bo lubie badzo klimaty medyka
Dlaczego SAMC? :bo bardzo lubie odgrywać leczenie innych
Coś o sobie (3 zdania) :lubie bardzo grac w gry i oglądać YT mieszkam wojewódzc
Ile czasu poświęcasz grze? :od 2 godz do 4 godz
Ortografia (1-10) :7
Praca w grupie (1-5) :4

sekretny kod: pielęgniarka bałaganiarka

Od teraz żaden post nie jest liczony. Rekrutacje uważam za zamkniętą. Czekajcie na wyniki.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować