Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
BIGCHUNGUS

Nie dało sie dać archiwum.. POMOCY

Polecane posty

dzisiaj kolega kupil odemnie infernusa za 99kk a na koncie miałem 36kk, po zakupie owe 36kk zniklo nawet w bankomacie nie ma !!!! Potrzebuje szybkiego odzyskania pieniędzy

10 minut temu, BIGCHUNGUS napisał:

dzisiaj kolega kupil odemnie infernusa za 99kk a na koncie miałem 36kk, po zakupie owe 36kk zniklo nawet w bankomacie nie ma !!!! Potrzebuje szybkiego odzyskania pieniędzy

Na takie rzeczy sie patrzy. To juz nie jest wina nikogo tylko Twoja. Wiec nie miej do tego problemow. A pozatym nie masz dowodow ani nic. @Inder00 i jego serwer nie bedzie generowal pieniedzy, bo ty sobie moglem zmyslec to. Wstaw do tego ''SCREENA'' i wstaw to w BŁEDY! Ze wzorem!!

@Mlody09 mam dwóch swiadkow, jestem prawie nowy na serwie skąd mogę wiedzieć że jest limit jak ani w regulaminie tego nie ma ani nikt mi nie powiedział 

2 minuty temu, BIGCHUNGUS napisał:

@Mlody09 mam dwóch swiadkow, jestem prawie nowy na serwie skąd mogę wiedzieć że jest limit jak ani w regulaminie tego nie ma ani nikt mi nie powiedział 

Mozesz miec swiadkow, ale musisz miec ''SCREENA''!!

Ten błąd został już naprawiony, ale pieniędzy nie odzyskasz.W portfelu możesz mieć maksymalnie 99 kk.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować