Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
HezaX

No to cusz, do zobaczenia...

Polecane posty

Napisano (edytowany)

Witam, mało kto mnie zna ale jestem supporterem na tym serwerze... No właśnie.. wraz z tym wątkiem mam nadzieję, że już nie. Odchodzę z serwera na własne życzenie z powodów prywatnych o których nie chcę wspominać jak i powodów serwerowych (bardziej mam na myśli mały problem występujący w administracji, o którym zgodnie z regulaminem nie mogę was szczegółowo poinformować lecz nie jest to problem skierowany do jednej osoby..  chodzi mi o pewne sprawy organizacyjne). Tym samym opuszczam grono administracyjne lecz nie znalazłem na to odpowiedniego wątku, więc robię to tutaj. 

Chcę wrócić do swojego życia prywatnego i zadbać o nie, nadszedł czas aby komputer pod kątem gier przeszedł na drugi plan. Jedyną osobą którą chcę wyróżnić jest @Pixelek:3 gdyż jest tu ze mną od początku mojej krótkiej aczkolwiek szybkiej kariery. Czwartego dnia rozgrywki dostałem się u boku Pixelka do zarządu SARA, w ciągu pierwszego tygodnia rozgrywki zostałem supporterem, i stale starałem się załatwić zmiany które zmieniałyby administrację, a co za tym idzie serwer MultiRPG na lepsze.

Moim  "ostatnim życzeniem" na serwerze jest prośba do Indera, na spotkaniu akademii Luty'2019 frakcji SARA powiedziałeś, że w ten weekend dopieścisz frakcje, proszę Cię abyś dotrzymał słowa i dostarczył frakcji pojazdy takie jak betoniarka, tug utility van, czy nowe jednostki patrolowe pokroju Yosemite o ile dobrze pamietam, Rancher, lub Burrito. Warto też odezwać się do @GTKris który powinien posiadać pliki bazy SARA którą dla nas mapował. Przydałby się klasyczny format wyboru skina... Chociaż po co ja to mowie. Lider frakcji na 100% podejmie dobre decyzje i Cię o nich poinformuje w razie potrzeby. SARA to moja ulubiona frakcja a na tym serwerze jest mocno zubożała... chciałbym aby zostało jej poświęcone troche czasu a pracownicy otrzymali możliwość rozwoju, wyboru specjalizacji itp. 

Ode mnie to chyba juz wszystko. Wszystkim graczom dziekuje za miłą rozgrywkę i życzę Wam powodzenia w poszerzaniu majątku lub innych celach które sobie każdy z was ustanowił. 

PS. Inder, w niedziele poznym wieczorem wejdę na kontrolę SARA :P

Edytowano przez HezaX

3maj się ❤️ Nigdy nie zapomnę ile razy mi pomogłeś! 

Napisano (edytowany)

Żegnaj Marcinku 💘, Kiedyś na pewno jeszcze zagramy w majnkrafta 😕

Edytowano przez Pixelek:3

Szkoda HezaX :C dobra morda z cb no ale rozumiem ;C prywatne sprawy no to powodzenia ci życzę

Trzymaj się HezaX! Mam nadzieję, że kiedyś wrócisz 🙂

Aghh, szkoda, że odchodzisz. Trzymaj sie mordo

3maj się mordeczko ❤️ Dużo pomagałeś i należała ci się ta ranga i szacunek. Powodzonka w życiu prywatnym.

Rozmawialiśmy tylko kilka godzin ale wydajesz się dobry człowiekiem 🙂 Powodzenia w życiu prywatnym i mam nadzieję że kiedyś zrobimy jakaś akcje w sara 🙂 Dlatego napiszę do zobaczenia bo mam nadzieję że jeszcze zagramy 🙂

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować