Skocz do zawartości
Inder00

Rekrutacja na rangę Support - Luty 2019

Polecane posty

logo.png

Rekrutacja na supportera - MultiRPG

Witajcie drodzy gracze,

W dzisiejszym dniu chciałbym uroczyście ogłosić, iż rekrutacja na rangę Support-era, zostaje otworzona.

Zbieranie listy chętnych potrwa do 10.02.2019r godz. 20:00, oceniane będą kryteria tj.

• Poprawność językowa

• Bogactwo wypowiedzi

• Cechy charakteru

• Przegrany czas na serwerze

W naszym gronie oferujemy

• Świetną atmosferę

• Miłą, świetnie zgraną ekipę

• Niezapominane chwile

• Wspaniale poświęcony czas

Od Ciebie oczekujemy

• Kultury wypowiedzi

• Znajomość komend

• Chęć pomocy graczom

• Znajomość regulaminu

• Nieposzlakowana opinia (0 oszustw)

Wzór zgłoszenia

Cytat

Imię:

SID:

Serial(e):

Czy posiadasz sprawny mikrofon:

Czy posiadasz komunikator Teamspeak 3:

Czy zapoznałeś się z regulaminem serwerowym:

Twoja samoocena serwera:

Czy posiadasz doświadczenie na tym samym lub na podobnym stanowisku:

Czy posiadasz problem z wykonywaniem powierzonych obowiązków:

Przegrany czas na serwerze (minuty pod F5):

Dlaczego Ty:

Co chciałbyś zmienić na serwerze:

Ile jesteś w stanie REALNIE poświęcić dziennie czasu na służbę na serwerze:

Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań):

Coś od siebie:

Dlaczego właśnie Ty zasługujesz na rangę:

..... POWODZENIA .....

Imię: Bartek

SID:5894

Serial(e):7830E60230FFC40D9C778762ED334684

Czy posiadasz sprawny mikrofon: Tak

Czy posiadasz komunikator Teamspeak 3: Tak 

Czy zapoznałeś się z regulaminem serwerowym: Tak

Twoja samoocena serwera: 10/10

Czy posiadasz doświadczenie na tym samym lub na podobnym stanowisku: Tak bardzo duże 

Czy posiadasz problem z wykonywaniem powierzonych obowiązków:Nie radze se ze wszystkimi sprawami 

Przegrany czas na serwerze (minuty pod F5):  1143 ciągle rośnie :d

Dlaczego Ty: no nie wiem bo jestem Bardzo pomocną osobą znam dużo komend jestem miły sympatyczny i ogarnięty 😄

Co chciałbyś zmienić na serwerze: możliwe że hud mógłby być inny :d

Ile jesteś w stanie REALNIE poświęcić dziennie czasu na służbę na serwerze: 2-3 godziny bo mam dużo nauki 

Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Nazywam się Bartek . Mam 14 lat i uczęszczam do 7 klasy podstawowej . Jestem wysokim, dobrze zbudowanym mężczyzną, o krótkich blond włosach. Mam niebieskie oczy i codziennie u mnie na twarzy widnieje szeroki uśmiech, ale zdarzają się też dni kiedy humor mi nie dopisuje i wtedy ten uśmiech znika z mojej twarzy. Kiedy zdarzy się, że ktoś ma jakiś problem albo kłopot zawsze staram się mu jak najlepiej pomóc. Jestem człowiekiem spokojnym, otwartym i szczerym. Ta szczerość niestety nie zawsze jest odbierana w pozytywny sposób przez drugie osoby. Ja jednak uważam, że każdy powinien być z drugą osobą szczery i powiedzieć jej co myśli w danej sytuacji. Wnoszę pogodny nastrój w moim otoczeniu, razem z przyjaciółmi nie potrafię się nudzić. Zawsze potrafimy znaleźć sobie ciekawe zajęcie. Moim marzeniem jest zostać mechanikiem. Dużo pomagam rodzicom w domu. Moim hobby jest jazda na quadzie i crosie. Interesuję się także motoryzacją. Lubię też rysować postacie z kreskówek nieraz też modeluje np samoloty czołgi itp. 

Coś od siebie: Pozdrawiam całą administrację 😄

Dlaczego właśnie Ty zasługujesz na rangę: Nie wiem to zależy od was ale moim zdaniem to Zasługuje na tę rangę bo dużo lubię pomagać innym graczom znam dużo komend ale to zależy od was 

Imię:andrzej

SID:2567

Serial(e):7BA256E533E401E24A72C8145DC335F2

Czy posiadasz sprawny mikrofon:tak posiadam

Czy posiadasz komunikator Teamspeak 3:tak posiadam

Czy zapoznałeś się z regulaminem serwerowym:tak zapoznałem sie

Twoja samoocena serwera:9/10

Czy posiadasz doświadczenie na tym samym lub na podobnym stanowisku:tak byłem juz na innych serwerach supportem

Czy posiadasz problem z wykonywaniem powierzonych obowiązków:nie 

Przegrany czas na serwerze (minuty pod F5):12000

Dlaczego Ty:ponieważ chciałbym pomagać innym na serwerze gdy oni mają problem ;D

Co chciałbyś zmienić na serwerze:na serwerze wszystko jest okey dzieki inderowi ;D

Ile jesteś w stanie REALNIE poświęcić dziennie czasu na służbę na serwerze:około 5h-7h

Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań):lubię grać w mta , lubie także pomagać innym ,dużo czasu poświęcam na graniu w gry ;D

Coś od siebie:myslę że sie dostane i taką mam nadzieje ;D

Dlaczego właśnie Ty zasługujesz na rangę:ponieważ długo gram na tym serwerze i chce pomagać innym graczom 

Imię:Angelo

SID:4895

Serial(e):AFCCA23FE7CC2F37EEA54E9140048794

Czy posiadasz sprawny mikrofon:Tak.

Czy posiadasz komunikator Teamspeak 3:Tak

Czy zapoznałeś się z regulaminem serwerowym:Tak, oczywiście

Twoja samoocena serwera:10/10, nic dodać, nic ująć 😄

Czy posiadasz doświadczenie na tym samym lub na podobnym stanowisku:Tak, kiedyś na innym serwerze......

Czy posiadasz problem z wykonywaniem powierzonych obowiązków:Nie.

Przegrany czas na serwerze (minuty pod F5):10787

Dlaczego Ty:Ponieważ, wiem że się nadaje i wierzę w siebie 😄

Co chciałbyś zmienić na serwerze:Nic, wszystko jest dobrze.

Ile jesteś w stanie REALNIE poświęcić dziennie czasu na służbę na serwerze:8/9h

Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań):Witam!, Mam na imię Angelo, Urodziłem sie w Anglii, mieszkam W województwie WIelkopolskim, 21 Lutego kończę 16 lat :D,  interesuję się Sportem, jakże jako Grafik 😄 Kocham spędzać chwile na tym serwerze ponieważ sprawia mi dużą radośc, jestem dobrym uczniem 😛 nie mam żadnych problemów z równieśnikami, po 3 gim zamierzam iść na zawód jako mechanik ;D interesuje się tym bardzo i sprawia mi radość tak samo jak ten serwer.....

Coś od siebie:Mam nadzieję że się dostanę, pisze poraz 2,  prośbę na Supporta tym razem myślę że mnie zaakcpetujecie na rangę Support! Pozdro inder00 😄

Dlaczego właśnie Ty zasługujesz na rangę:tak jak pisałem wyżej że się nadaję i myślę że inder00 da mi szanse :D!

Z POWAŻANIEM  I SZACUNKIEM ANGELOS!..

Napisano (edytowany)

Imię: Kacper

SID: 1427

Serial(e): 1FD35BBD5726B612057CEC00E27A66A1 .

Czy posiadasz sprawny mikrofon: Tak posiadam sprawny mikrofon. 

Czy posiadasz komunikator Teamspeak 3: Tak posiadam komunikator Teamspeak 3.

Czy zapoznałeś się z regulaminem serwerowym: Tak zapoznałem się z regulaminem serwerowym,

Twoja samoocena serwera:  Serwer oceniam na bardzo dobrze zrobiony jak na taki serwer oraz ponad 6500 kont zarejestrowanych.

Czy posiadasz doświadczenie na tym samym lub na podobnym stanowisku: Tak posiadam takie doświadczenie oraz byłem właścicielem serwera jednego CM :) .

Czy posiadasz problem z wykonywaniem powierzonych obowiązków:  Nie posiadam problemów z wykonaniem powierzonych mi obowiązków wyższej rangi.

Przegrany czas na serwerze (minuty pod F5): 5867

Dlaczego Ty: Ponieważ jestem przykładem dobrego gracza od ponad 2 miesięcy nie miałem żadnej słusznej kary serwerowej ponadto nigdy nie zostałem zbanowany na serwerze za handel poza serwerem oraz nie zostałem karany za oszustwa nigdy nikogo nie oszukałem oraz nie oszukam. Nie lubię tak zwanej faworki jest to dla mnie bez sensu ponieważ każdy gracz, support, administrator powinien być traktowany tak samo. Oczywiście mam wysoki poziom ortografii. Mam dystans do siebie oraz umiem uszanować fakt iż ktoś może mieć mniejszy dystans do tego co się do niego mówi. Od kiedy wszedłem pierwszy raz na serwer minęło dwa lata nigdy wcześniej pisałem jedno podanie na supportera ponieważ czułem się na siłach i aktualnie jestem gotowy na ową postawę wiem bardzo dużo rzeczy na temat serwera. Zawszę gdy jest taka okazja pomagam graczom nowym jak i doświadczonym taki był mój cel od początku mojej gry szerzyć dobro oraz być wzorem do naśladowania. Nigdy nie wywyższam się tym że jestem lepszy np pod względem godzinowym na serwerze oraz np. Pojazdu. Nie naśmiewam się z kogoś jeżeli nie potrafi ortografii, poprawiam jego błąd i prowadzę z nim rozmowę dalej. Jestem również typem człowieka który uczy się na własnych i cudzych błędach staram się ich nie popełniać no ale nikt nie jest przecież idealny każdemu może się zdarzyć przysłowiowa wpadka. To tyle z mojej wypowiedzi mam nadzieję że zachęcę szanowne grono RCON do dania mi szansy. 

Co chciałbyś zmienić na serwerze:  Na obecną chwilą to na razie nic.

Ile jesteś w stanie REALNIE poświęcić dziennie czasu na służbę na serwerze: Na służbę mogę poświęcić ponad 3/4h dziennie. 

Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań):  Mam na imię Kacper mieszkam w Olszynie, moją największą pasją jest malowanie/tworzenie grafik jak i praca przy komputerze.  Jeśli chodzi o pracę zachowuje się poważnie tak jakbym odgrywał rzeczywistą rolę w życiu. Z natury jestem osobą spokojną, miłą i przede wszystkim szczerą i pomocną. Zawsze staram się pomagać potrzebującym czy to na serwerze czy w życiu realnym. Nigdy się nie poddaje stąd też tutaj jestem, zawsze daje z siebie 101%, dążę do moich marzeń i celów z upartością.

Coś od siebie:  Jestem dobrej myśli że się dostanę oraz pozdrawiam całą administrację i właścicieli serwer Multi RPG.

Dlaczego właśnie Ty zasługujesz na rangę: Myślę, że zasługuję na rangę supporta, ponieważ bardzo dobrze znam ten serwer, sporo czasu spędziłem na nim oraz na jego forum. Jestem uczciwy, dobrze znam regulamin i zasady serwera. Jestem pewien, że poradzę sobie z tą rangą  i nie poddam się. Potrafię przyznać się do swoich błędów, wyciągnąć z nich naukę i przyjąć godnie ich konsekwencje. Jestem wytrwały w dążeniu do celu, nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych, jestem tolerancyjny wobec innych osób, potrafię wysłuchać obu stron konfliktu, a nie osądzać z góry. Wiem co wiąże się z objęciem tej rangi i że jest to wielka odpowiedzialność lecz chciałbym przyłożyć się w pewnym stopniu do rozwoju serwera. Pragnę pomagać i umilać innym rozgrywkę. 

Edytowano przez papcio

Imię:Mateusz

SID:5737

Serial(e): 14739C85542F0B755EA72EBD4E92B1E3

Czy posiadasz sprawny mikrofon:tak

Czy posiadasz komunikator Teamspeak 3: mam discworda

Czy zapoznałeś się z regulaminem serwerowym:tak

Twoja samoocena serwera:jest bardzo fajnym serweram

Czy posiadasz doświadczenie na tym samym lub na podobnym stanowisku:mialem moderatora admina na innych serwach

Przegrany czas na serwerze (minuty pod F5):5846

Dlaczego Ty:nie wiem moze sie uda 

Co chciałbyś zmienić na serwerze:to co mozna zmienic to zmienil bym

Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań):od rana siedze i gram

Coś od siebie:mam na imie mateusz mam 27 lat jestem z okolicy Bydgoszczy lubie grac w pilke nozna 

Dlaczego właśnie Ty zasługujesz na rangę:nie wiem czemu pisze toze sie uda bardzo dumny bym byl

Imię: Bartek

SID: 6697

Serial(e): 3CA1FE8CFDCABADB15EBC154EA0C7544

Twoja samoocena serwera: Bardzo ładnie zrobiony. 10/10

Czy posiadasz doświadczenie na tym samym lub na podobnym stanowisku: Tak

Czy posiadasz problem z wykonywaniem powierzonych obowiązków: Nie

Przegrany czas na serwerze (minuty pod F5): 571

Dlaczego Ty: Ponieważ nie będę ignorować graczy w potrzebie. Chciałbym zostać Supportem ponieważ chciałbym pomagać. 

Co chciałbyś zmienić na serwerze: W sumie serwer jest bardzo dobrze zmapowany, oraz pod względem skryptów jest starannie robiony. Nie trzeba nic zmieniać według mnie.

Ile jesteś w stanie REALNIE poświęcić dziennie czasu na służbę na serwerze: 5godzin

Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Mam na imię Bartek mam 14 lat pochodzę z Warszawy. Interesuje się motoryzacją. Znam się bardzo dobrze na komputerach (np. sam złoże albo coś wymienię). Mam 2 zwierzęta, są to Kot i Pies bardzo lubię z nimi spędzać czas. Szybko znajduje nowe znajomości ponieważ jestem śmiały oraz nie boję się zagadać.

Coś od siebie: Staram się nie wywyższać od innych. Próbuje utrzymać poziom innych graczy żeby nie czuli się źle.

Dlaczego właśnie Ty zasługujesz na rangę: 1. Będę robić reporty. 2. Grzecznie będę się zwracał do graczy i chętnie pomagał. 3. Szybko zaprzyjaźnię się z wyższą Administracją. Także z innymi Suppotrami. Serdecznie bym podziękował za szanse.

Napisano (edytowany)

Imię:Eryk
SID: 123
Serial(e): 635E8B5C2BB8A346F3554F36BD724033
Czy posiadasz sprawny mikrofon:Tak
Czy posiadasz komunikator Teamspeak 3:tak
Twoja samoocena serwera: 9/10
Czy posiadasz doświadczenie na tym samym lub na podobnym stanowisku:tak
Czy posiadasz problem z wykonywaniem powierzonych obowiązków:Nie
Przegrany czas na serwerze (minuty pod F5): 4k-5k minut tak jakos
Dlaczego Ty:znam wszystkie komendy myślę ze bede dobry miałem serwer wiec myślę ze sie dogadamy.
Co chciałbyś zmienić na serwerze:to już zależy od właściciela ale mam pare propozycji.
Ile jesteś w stanie REALNIE poświęcić dziennie czasu na służbę na serwerze:jeżeli jest szkoła 2h-1h dziennie w wakacje nawet cały dzień.
Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań):jestem Eryk mieszkam w Wielkopolsce chodzę do 7 klasy podstawowej lubie grac w piłkę nożną interesuje sie autami jestem miły myślę ze bede dobry w ekipie.
Coś od siebie:proszę o szanse w ekipie znam sie na tym i myślę ze dacie mi szanse.
Dlaczego właśnie Ty zasługujesz na rangę:znam sie na administracji znam wszystkie komendy i myślę ze bede dobry w administracji i sie dogadamy.

Edytowano przez req_90

Imię:Szymon

SID:162

Serial(e):F1C2403D328084DFA86D73E0F0EB1454

Czy zapoznałeś się z regulaminem serwerowym:Tak

Twoja samoocena serwera:Serwer jest bardzo dobry 10/10.

Czy posiadasz doświadczenie na tym samym lub na podobnym stanowisku:Tak , byłem na kilku serwerach w administracji . Znam komendy : tt th vtt vth cl cc itp.

Czy posiadasz problem z wykonywaniem powierzonych obowiązków:Nie, nie mam z tym problemu

Przegrany czas na serwerze (minuty pod F5):2,3k i na innym koncie 6k

Dlaczego Ty:Ponieważ jestem osobą pomocną innym graczom, potrafię stosować  się do poleceń wyższych rang. Jeśli przyczyniam się do czegoś t oz pełnym zaangażowaniem

Co chciałbyś zmienić na serwerze:Nic, wszystko jest okej.

Ile jesteś w stanie REALNIE poświęcić dziennie czasu na służbę na serwerze:3h dziennie

Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań):Witam , jestem Szymon i mam 12 lat. Chodzę do 6 klasy szkoły podstawowej. Interesuje się medycyną i piłką nożną.Więcej o piłce nożnej , gram w miejscowym klubie  na pozycji napastnik. Lubię grać w gry takie jak Cs;go i lol. Na koniec dodam że polubiłem Tenisa stołowego.

Coś od siebie:Mam nadzieje ze podanie zostanie mile rozpatrzone .

Dlaczego właśnie Ty zasługujesz na rangę:Ponieważ jak wyżej wspomniałem jestem osobą pomocną i umiem komendy.

Imię: Adam

SID: 5325

Serial(e): 00F6A0F041F96326BA5C288EE1A8D253

Czy zapoznałeś się z regulaminem serwerowym: Tak już dawno

Twoja samoocena serwera: Dobry ale czasami gracze inni psuja rozgrywkę

Czy posiadasz doświadczenie na tym samym lub na podobnym stanowisku: Nie temu chce spróbować a na serwerze jestem w PSP

Czy posiadasz problem z wykonywaniem powierzonych obowiązków: W weekend bez problemu ale w ciągu tygodnia trochę mniej ale spróbuje

Przegrany czas na serwerze (minuty pod F5):6000

Dlaczego Ty: Ponieważ chce spróbować jak to jest być na takim stanowisku a lubie pomagać innym i nie jestem agresywny.

Co chciałbyś zmienić na serwerze: To żeby gracze nie przeszkadzali służbom w rp

Ile jesteś w stanie REALNIE poświęcić dziennie czasu na służbę na serwerze: Od 200 minut dziennie

Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Jestem Adam i będę miał 17 lat w kwietniu. Zajmuje się pisaniem tekstu i śpiewaniem. Gram w MTA już kilka lat a na serwie prawie od 2 tygodni i mam 6000 minut. Mieszkam w woj. Warmińsko mazurskim w mieście nie ważne jakim. Nagrałem już swoje 2 kawałki ale później je osunąłem bo za duzo pisania do mnie było.

Coś od siebie: Serwer potrzebuje aktywnej administracji bo często gracze czegoś potrzebują.

Dlaczego właśnie Ty zasługujesz na rangę: Ponieważ lubie pomagać innym i robię normę w PSP wiec mam czas.

Imię: Kacper

SID: 3919

Serial(e): 41763C9585B30B4FF6FDE3C5CE477144

Czy posiadasz doświadczenie na tym samym lub na podobnym stanowisku: Tak

Przegrany czas na serwerze (minuty pod F5): 3862 (rośnię)

Dlaczego Ty: Dlatego , że mam duże doświadczenie w tej randze i myśle , że się nadam.

Co chciałbyś zmienić na serwerze: Napewno zmienić bym chciał żeby gracze byli mili w stosunku do siebie jak do administracji.

Ile jesteś w stanie REALNIE poświęcić dziennie czasu na służbę na serwerze: 4/5 godzinek.

Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Witam, nazywam się Kacper i mam 14lat. Jestem osobą szanującą każdego gracza na serwerze, jak i administracje. Moim hobby jest jazda na kładzie i granie w MTA . Mieszkam na Śląsku. Będę miał niedługo ferie więc mogę dużo czasu poświęcić na gre na serwerze.

Dlaczego właśnie Ty zasługujesz na rangę: Zawsze myślę pozytywnie.I zawsze bym pomagał/sprowadzał ich na dobrą droge, np: Pokazywać nowym prace itp.

Imię: Piotr.

SID:6276

Serial(e):: 0C9E862C445BDC2F16720A09F324034

Czy posiadasz sprawny mikrofon: Oczywiście.

Czy posiadasz komunikator Teamspeak 3: Tak.

Czy zapoznałeś się z regulaminem serwerowym: Owszem, zapoznałem się.

Twoja samoocena serwera: 10/10,

Czy posiadasz doświadczenie na tym samym lub na podobnym stanowisku: Tak posiadam, przez połowę mojej kariery, dochodziłem nawet do administratora Rco'n

Czy posiadasz problem z wykonywaniem powierzonych obowiązków: Nie.

Przegrany czas na serwerze (minuty pod F5): 2430

Dlaczego Ty: Myślę że spiszę się na tej randze, jaki mam dużo pomysłów na eventy i nie tylko. Jak sami mogliście zobaczyć gracze skarżą się na to że administracja nie pomaga im na czas, A więc ja będę zawsze pomagał każdemu graczowi. każde zawołanie gracza i się zjawiam, uwielbiam pomagać drugiej osobie. 

Co chciałbyś zmienić na serwerze: Hm na pewno to aby reporty były częściej i szybciej rozpatrywane,jakieś nowe eventy, jakieś nowe pmysły na pracę i nie tylko, a tak najbardziej to ściągnąć z was też trochę odpowiedzialności aby gracze nas pytali o różne rzeczy. 

Ile jesteś w stanie REALNIE poświęcić dziennie czasu na służbę na serwerze:5-6h. 

Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Mam na imię Piotr, Mam Lat 22. pochodzę z województwa Opolskiego.jestem normalnym człowiekiem który z dnia na dzień pracuję. w wolnych chwilach "np jak mam wolne "gram sobie włąśnie u was na serwerze. zainteresowania.... Hm Motocross Sztuki walki. Sam trenuję MM'A jeżdżę na motocyklach, z natury jestem bardzo spokojną osobą,opanowaną, cierpliwą. tak jak nadmieniłem powyżej.Uwielbiam pomagać ludziom. 

Coś od siebie: Myślę że każdy z nas zasługuję na tą rangę i po prostu Wybierzecie jak będziecie uważali ;).

Dlaczego właśnie Ty zasługujesz na rangę:Myślę że mogę dużo pomóc iż wiem że sprawdzę się na tej randze. wszystkie komendy na pamięć. i tak jak mówiłem, ortografia kultura itp. wszystko jest na swoim miejscu pozdrawiam, Całą administrację MultirRPG. 😉

Imię: Marcel

SID: 6307

Serial(e): 63E82051230BCFE6F79092269A59AFA1

Twoja samoocena serwera: 10/10 Miło spędza mi się na nim czas.

Czy posiadasz doświadczenie na tym samym lub na podobnym stanowisku: Tak, byłem na stanowisku Admina niestety serwer upadł.

Przegrany czas na serwerze (minuty pod F5):  597, Jestem dość świeżym graczem.

Dlaczego Ty: Mam doświadczenie byłem Adminem. Jestem z dyscyplinowany. Szybko się uczę.

Co chciałbyś zmienić na serwerze: Chciałbym aby było więcej graczy oraz chciałbym zmienić podejście graczy do tego serwera.

Ile jesteś w stanie REALNIE poświęcić dziennie czasu na służbę na serwerze: 3h

Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Mam na imię Marcel chodzę do 3 klasy gimnazjum. Mieszkam w województwie śląskim blisko Katowic. Interesuje się pirotechniką oraz sportem i autami. Jestem łagodny i miły i pomocny oraz uczciwy. Lubię zawierać nowe znajomości z nowymi ludzmi.

Coś od siebie: Myślę że się dostane mam doświadczenie i się na pewno przydam.

Dlaczego właśnie Ty zasługujesz na rangę: Mam doświadczenie w administracji. Potrafię słuchać wyższych rang. Znam komendy. Oraz mapowałem.

Imię: Jakub

SID: 3723

Serial(e): C3FE0F41CE985043FC277797203AA692

Czy posiadasz sprawny mikrofon: Coś tam czasami trzeszczy, ale to idzie ogarnąć.

Czy posiadasz doświadczenie na tym samym lub na podobnym stanowisku: Coś tam kiedyś robiłem, ale nie było to aż tak bardzo zaawansowane jak serwery teraz.

Czy posiadasz problem z wykonywaniem powierzonych obowiązków: Nigdy nie mam problemów z wykonywaniem powierzonych mi obowiązków.

Przegrany czas na serwerze (minuty pod F5): 4906min (cały czas rośnie)

Dlaczego Ty: Ponieważ mam już duży staż na serwerze i chciałbym go poznawać także od drugiej strony 😛 

Co chciałbyś zmienić na serwerze: Szczerze pododawał bym znacznie więcej biznesów.

Ile jesteś w stanie REALNIE poświęcić dziennie czasu na służbę na serwerze: 3-5h

Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Jestem Jakub, mam 15 lat. Mieszkam w wojewódzctwie mazowieckim, a dokładnie pod Warszawą. Lubię poznawać ludzi i nigdy nikogo nie olewam. Nie lubię gdy ktoś jedzie po kimś, że jest młodszy, ponieważ dla mnie każdy jest równy. Bardzo lubię dziewczyny (XD) nie wiem dlaczego, ale zawsze mi się z nimi lepiej dogaduje niż z chłopakami, ale nie na każdy temat. Moimi zainteresowaniami są: muzyka (pop,vixa,bass,dance), piłka nożna, motocross (bardziej enduro i informatyka (wszystko z nią związane grafika, programowanie, granie w gry). 

Coś od siebie: Myślę, że Inder dasz mi szansę i sprawdzę się w roli Supporta 😄 

Dlaczego właśnie Ty zasługujesz na rangę: Jestem pewny siebie, spokojny (ale w poważnej sytuacji potrafię być surowy), no i potrafię porozumieć się z każdym. 

Imię: Piotrek

SID:956

Serial(e):1C11A27C7783CD3AB64F68993DF6D692

Twoja samoocena serwera: Według mnie serwer znam w 90% (9).

Czy posiadasz doświadczenie na tym samym lub na podobnym stanowisku:Tak

Przegrany czas na serwerze (minuty pod F5):11399minuty (cąły czas rośnie)

Dlaczego Ty: Rola Supporta była by dla mnie też pewnego rodzaju satysfakcją w związku z pomaganiem graczom. Chciałbym również pomóc w rozwoju serwera tak, żeby on nam się rozrastał. Myślę że będę dobrym członkiem ekipy który będzie się sprawował się w swojej pracy i będzie aktywny. Potrafię też dobrze rozwiązywać konflikty, to też jest zaleta na takim stanowisku.

Co chciałbyś zmienić na serwerze: Jeżeli popatrzymy na serwer od strony technicznej, to jest on dopięty na ostatni guzik. Są lekkie lagi, ale zdaję sobie sprawę z tego, że nie jest to stricte wasza wina. Serwer nie potrzebuje wielkich zmian, a raczej stopniowego rozwijania. Wiem, że to też wymaga czasu administracji RCON, która też ma swoje życie prywatne i nie będzie całego swojego czasu poświęcać aby rozwijać i tak bardzo dobrze prosperujący serwer.

Ile jesteś w stanie REALNIE poświęcić czasu na służbę na serwerze:2-4h

Coś o sobie (min. 5 zdań):Cześć, nazywam się Piotrek mam 20 lat, pochodzę z Łodzi. Interesuję się grami komputerowymi oraz dobrą zabawą. Moim zdaniem jestem osobą skromną, nie oczekuje od każdego nie wiadomo czego zawsze staram się patrzeć na wszystko obiektywnie.Śmiem stwierdzić że jestem pomocnym graczem, ponieważ jeśli ktoś potrzebuje mojej pomocy to zawsze może ją u mnie spotkać, również mogę twierdzić że jestem osobą zabawną, większość osób wie dlaczego, ponieważ zawsze można u mnie zobaczyć poczucie humoru. Uwielbiam spędzać czas z znajomymi. Moje największe wady to lenistwo, oraz upartość, ponieważ jeśli postawię sobie jakiś cel to za wszelką cenę chce go zrealizować, następną moją wadą czy też może nałogiem jest spędzanie dużej ilości czasu przed komputerem, ponieważ jestem jakby to powiedzieć ; gamerem który dużo czasu w świecie wirtualnym.

Coś od siebie:Jedynie co od siebie mogę napisać to. Powodzenia chopoki 😉

Dlaczego właśnie Ty zasługujesz na rangę: Na takie pytanie zawsze trudno odpowiedzieć, chociaż postaram się, aby moja praca nie poszła na marne. Jestem osobą stanowczą, nieuznającą faworyzacji, co jest bardzo ważne na stanowisku moderacyjnym. Potrafię pracować w grupie i wole to o wiele bardziej niż pracę w samotności. Myślę, że bez problemu można nazwać mnie osobą pomocną. Jeżeli ktoś chce ode mnie pomocy w sprawach, w których mam jakieś kompetencje, to z uśmiechem na twarzy mu pomogę. Jestem osobą bardzo aktywną i angażującą się w postanowione sobie cele i w pełnione przez siebie role.

Imię:Kuba

SID:3865

Serial(e):2F1E04F76193C17B15467B34AF5E8D94

Twoja samoocena serwera:8/10

Czy posiadasz doświadczenie na tym samym lub na podobnym stanowisku:Tak

Przegrany czas na serwerze (minuty pod F5):900

Dlaczego Ty:Ponieważ, jestem osobą odpowiedzialną lubię pomagać innym, umiem się dogadać z osobami, próbuje rozmawiać bez kłótni.

Co chciałbyś zmienić na serwerze:Zmienić zarobki na innych pracach.Dodać parę nowych podmianek,dodać inne prace.

Ile jesteś w stanie REALNIE poświęcić dziennie czasu na służbę na serwerze:Aktualnie w tyg 4-5 h w weekend nie jestem w stanie odpowiedzieć raz więcej raz mniej.

Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań):Witam,jestem Kuba mam 17 lat. Bardzo lubię pomagać innym, jestem osobą z która można się dogadać bez problemu.Lubię grać w MTA oraz lubię motoryzację.Mam dystans do siebie i nie obrażam się o byle co.

Coś od siebie:Chciałbym dostać się na stanowisko SUPPORT ponieważ, chętnie bym pomagał osobą i pełnił bym tą funkcję, jak najlepiej potrafię.

Dlaczego właśnie Ty zasługujesz na rangę:Ponieważ,jestem osobą która zawsze pomoże,można się zemną dogadać w różnych kwestiach.Zawsze wysłucham obie strony, nie podejmuje decyzji pochopnie.

Imię:

Mam na imię Dawid.

Mam 16 lat (w tym roku już 17).

SID:

Mój SID to 3622.

Serial(e):

Mój serial to 423177446DE880DC16DC819CFE30B9A4.

Czy posiadasz sprawny mikrofon:

Tak, posiadam sprawny mikrofon.

Czy posiadasz komunikator Teamspeak 3:

Tak, posiadam oraz potrafię obsługiwać komunikator TeamSpeak3.

Czy zapoznałeś się z regulaminem serwerowym:

Tak, zapoznałem się i akceptuję regulamin serwerowy.

Twoja samoocena serwera: 

Po przegraniu ponad ośmiu tysięcy minut na serwerze, śmiało mogę powiedzieć, że serwer jest godny polecenia i ta ocena wynosi 10/10.

Czy posiadasz doświadczenie na tym samym lub na podobnym stanowisku:

Owszem, posiadam takowe doświadczenie. Nie raz pełniłem rolę Supporta, administratora, RCON'a czy innej rangi. Byłem wielokrotnie chwalony i nie było na mnie skarg, a pochwały wpadały jedna za drugą.

Czy posiadasz problem z wykonywaniem powierzonych obowiązków:

Nie, nie posiadam problemu z wykonywaniem powierzonych mi obowiązków.

Mój aktualny przegrany czas na serwerze wynosi w zaokrągleniu 8100 minut.

Dlaczego Ty:

Banalne pytanie! Dlaczego ja? Otóż to właśnie ja powinienem zostać wybrany, ponieważ jestem osobą odpowiedzialną, która z powagą podchodzi do powierzonych mi obowiązków. Staram się je wykonywać starannie i ostrożnie, tak aby potem nie wynikła żadna nieprzyjemna sytuacja. Posiadam wysoką kulturę osobistą dzięki czemu mam dobrą opinię wśród graczy jak i ludzi ze świata realnego. Potrafię okazać drugiej osobie szacunek nawet jeśli ta mi go nie odwzajemnia. Również posiadam nieposzlakowaną opinię, nie lubię oszukiwać. Kolejnym powodem, który zwiększa mi szanse na dostanie się do ekipy administracji serwera jest to, że komendy posiadam w małym palcu (co prawda nie wszystkie, ale te podstawowe i niektóre poboczne znam doskonale), może zaprezentuje co nieco:

/spec (ID/Nick gracza) - umożliwia nam widzenie to co robi inny gracz.

/zpj (ID/Nick gracza) (czas) (minuty/h/dni) (powód) - ta komenda sprawia, że zabieramy graczowi prawo jazdy.

/inv - stajemy się niewidzialni.

/tt  (ID/Nick gracza) - dzięki tej komendzie możemy tepnąć się do byle jakiego gracza.

/th (ID/Nick gracza) - natomiast ta komenda daje nam możliwość teleportacji gracza do nas.

/jp - daje nam jetpack'a.

/vtt (ID pojazdu) - ta komenda umożliwia nam teleportacje nas do pojazdu

/vth (ID pojazdu) - natomiast ta komenda umożliwia nam teleportacje pojazdu do nas.

/mute lub /wycisz (ID/Nick gracza) (czas) (minuty/godziny/dni) (powód) - gracz zostaje wyciszony i nie może kontaktować się z innymi graczami.

/cl (ID reportowanego gracza) - ta komenda umożliwia nam usunięcie raporty nadesłanego przez gracza.

/rapsy (SID członka administracji) - nie wiem czy ta komenda jest dostępna tutaj na serwerze, ale podejrzewam, że tak. Więc umożliwia nam ona sprawdzenie ilości zrobiony raportów.

/k (ID/Nick gracza) (powód) - gracz zostaje wyrzucony z serwera

Dodatkowo, komendy aby przeteleportować się na mapy eventowe to najczęściej: /derby, /ztp, itd.

Na serwer jedynie bym troszeczkę poprawił zarobki, ustabilizowałbym gospodarkę, żeby na każdej pracy zarabiało się mniej więcej tyle samo na godzinę, wgrał nowe i zaktualizowane mapy, żeby rozgrywka była przyjemniejsza. Reszta jest w porządku i dopracowana na najwyższym poziomie.

Ile jesteś w stanie REALNIE poświęcić czasu na służbę na serwerze:

W dni robocze (pon.-pt.) jestem w stanie poświęcić od 1-4 godzin, ponieważ jestem w szkole do dosyć późnych godzin. Natomiast jeśli mówimy tutaj o dniach wolnych (święta, sob.-niedz.) tutaj ten czas wzrasta aż do nawet 5-10h.

Coś o sobie (min. 5 zdań):

Mam na imię Dawid. Mam 16 lat. Mieszkam w województwie wielkopolskim. Na co dzień uczęszczam do 1 klasy technikum informatycznego. Interesuję się muzyką, piłką nożną, informatyką oraz motoryzacją. Zazwyczaj jestem pogodnym oraz uśmiechniętym chłopakiem, który nie patrzy na innych i stara się robić swoje. Zawsze dążę do postawionego sobie celu, rzadko bywa tak, że odpuszczam. Można powiedzieć, że jestem zawzięty. Tak jak już wyżej nadmieniłem posiadam wysoką kulturę osobistą oraz szacunek do ludzi. Nie cierpię jak ktoś jest ze mną nie szczery. Wolę by powiedział mi ktoś nawet najcięższą prawdę, niżeli owijał w bawełnę.

Coś od siebie:

No co by tutaj dużo dodawać, jest to moje drugie podejście by dostać się do ekipy serwera. Mam nadzieję, że tym razem wystarczająco przekonałem właściciela do tego bym mógł zająć zaszczytne miejsce w gronie administracji.

Dlaczego właśnie Ty zasługujesz na rangę:

Dlaczego to właśnie ja zasługuję na pełnienie obowiązków Supporta? Ponieważ jestem osobą, która wykonuje rzetelnie swoje obowiązki, przykładam się do nich i nie robi ich na "odwal". Wolę poświęcić ciut więcej czasu, żeby powierzona praca została wykonana przeze mnie nienagannie. Spełniam wszystkie wymagania, więc to kolejny plus dla mnie. Mimo to, że jestem "nowym" graczem, bo gram od początku tego miesiąca uważam, że serwer znam bardzo dobrze i osiągnąłem równie wiele oprócz rangi Supporta oczywiście, do której dążę cały czas. Lubię pomagać innym, dlatego właśnie podejmuję już 3 próbę dostania się na rangę. Jeśli udało by mi się, cieszyłbym się niezmiernie i z chęcią niósł pomoc innym graczom. Potrafię czerpać radość podczas wykonywania obowiązków, więc rola Supporta byłaby dla mnie świetną rzeczą.

Na sam koniec pragnę życzyć powodzenia wszystkim rekrutom i mam nadzieję, że zobaczę swój nick w wynikach na Supporta.

Dziękuję za przeczytanie mojego podania!

Z poważaniem i wyrazami szacunku

Szpaku

Imię:Paweł

SID:723

Serial(e): B98EB725B4FCEFB38C19950BCFAD22F2

Czy posiadasz sprawny mikrofon: tak

Czy posiadasz komunikator Teamspeak 3: tak 

Czy zapoznałeś się z regulaminem serwerowym: tak 

Twoja samoocena serwera: 9/10 dopracowanie jest okej ale administracja niektórzy nieogary więc 9/10

Czy posiadasz doświadczenie na tym samym lub na podobnym stanowisku: tak

Czy posiadasz problem z wykonywaniem powierzonych obowiązków: nie mam z tym problemu

Przegrany czas na serwerze (minuty pod F5): 16440

Dlaczego Ty:ponieważ chcem wniesc cos na serwer między innymi pożądek

Co chciałbyś zmienić na serwerze: administracje ponieważ niektórzy nienadają sie na swoje stanowisko

Ile jesteś w stanie REALNIE poświęcić dziennie czasu na służbę na serwerze: 5godzin

Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań) :Mam na imię Paweł i mam 13 lat. mieszkam na dolnym śląsku i chodzę do 7 klasy szkoły podstawowej. interesuję sie grami komputerowymi , rożnymi sportami czyli piłka nożna , koszykówka i klaistenika. Jestem osobą wrażliwą lecz umiem sie postawic . Mimo iż mam 13 lat jestem osobą inteligentną jak na swój wiek . jestem kulturalny, staram sie nie używać wulgaryzmów i nie wyzywac innych osób bez powodu.  Łatwo jest mnie wkurzyć jeżeli ktoś mnie denerwuje ja odrazu się wkurzam i albo żeby kogoś nie obrażac wychodzę z ts albo ide na inny kanał.

Coś od siebie: Próbuje juz poraz 4 w rekrutacji na supporta i liczę teraz na powodzenie .

Dlaczego właśnie Ty zasługujesz na rangę: Ponieważ umiem większosc komend , umiem słuchać się wyższej rangi nawet jezeli za kims z wyższych rang nie przeradam .

Cytat

Imię: Seweryn

SID: 3653

Serial(e):EA8E2F45AA99320AE299B9CEA4434912

Czy posiadasz sprawny mikrofon: TAK

Czy posiadasz komunikator Teamspeak 3: TAK

Czy zapoznałeś się z regulaminem serwerowym: TAK

Czy posiadasz doświadczenie na tym samym lub na podobnym stanowisku: Miałem suporta i administratora na wiele serwerach

Czy posiadasz problem z wykonywaniem powierzonych obowiązków: Nie nieposiadam

Dlaczego Ty :Moim  marzeniem jest cos osiagnac na tym serwerze bo gram troszke sporo i podoba mi sie ten serwer. Myśle ze nie zawiode was i licze na szanse..... KOMENDY ZNAM W 100000000000000%. Doslownie kazda.
: Napewno bym na serwerze ogarnal graczy niektorych bo przeszkadzaja mp: w odgrywaniu RP. Robilbym duzo Ev o kase jak i o auta dla poczatkujacych graczy.  I jeszce najwazniejsze to bym pomagal graczom bo jak widze niektorych poczatkujacych to zawsze im pomoge tu pozycze kase i jak mam jakies slabe autko to sprzedam za bardzooo tanio np: za 100 PLN. Dziekuje 

Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Jestem osobą spokojną lecz można wyprowadzić mnie z równowagi. Często gram na Waszym serwerze, w sumie to bardzo często i dobrze się na nim bawię i wiem co jest dobre a co złe. Bywam głupkowaty i denerwujący lecz staram się nie denerwować innych ludzi. Potrafię sprawiedliwie wydawać wyroki oraz zawsze jest to zrobione z ważnego powodu. Oprócz tego jestem sumienny, można powierzyć mi tajemnicę, jestem lujem i upartym ch*jem(XD). Nigdy się nie poddaje i dąże do perfekcji.

Coś od siebie: Ode mnie to moge powiedziec ,że ( teraz mówie szczerze: JEST TO NAJLEPSZY SERWER NA JAKIM GRALEM , bo poznalem duzo zajefajnych ludzi i kolegow z frakcji ';D)

Dlaczego właśnie Ty zasługujesz na rangę: Oczywiście pilnował porządku, Doherty to jest jakaś patologia. Starałbym się pomagać na moje możliwości administracji, właścicielom, wszystkim! Wykonywanie raportów? ŻADEN PROBLEM! Gram tu bardzo często i to chyba widać po liczbie przegranych minut = codzienny porządek na serwerze. Z pewnością nie pomagałbym tylko znajomym, wręcz przeciwnie tylko im przeszkadzał! BUAHAHAHA! Nie no dobra taki żart. Do rzeczy, jestem nie do przekonania, nie złamiesz mnie jakąś tęgą łapówką czy propozycją i oczywiście robiłbym eventy z jakąś porządną pulą nagród.

Imię: Piotr

SID: 6635

Serial(e): 19CD053337C43205361682510A6AD344

Czy posiadasz sprawny mikrofon: Tak posiadam sprawny Mikrofon

Czy posiadasz komunikator Teamspeak 3: Tak, posiadam

Czy zapoznałeś się z regulaminem serwerowym: Tak zapoznałem się z regulaminem serwerowym 

Twoja samoocena serwera: Według mnie serwer zasługuje 10/10 jest bardzo dobrze rozbudowany i jest miła administracja .

Czy posiadasz doświadczenie na tym samym lub na podobnym stanowisku: Tak byłem już supportem na innych serwerach i bardzo dobrze sobie tam radziłem nie było ze mną żadnych problemów.

Czy posiadasz problem z wykonywaniem powierzonych obowiązków: Nie, nie mam problemów

Przegrany czas na serwerze (minuty pod F5): 425 m

Dlaczego Ty: Ponieważ jestem bardzo uczciwym i pomocnym graczem nie przeklinam i nie wyzywam osób kiedy mi się podoba. Prowadził bym rózne wventy dla graczy jakieś derby, pośćigi, albo nawet ZTP jak by oczywiście chcieli. Robił bym wszystkie rzeczy należące do Supportera i pomagał bym graczom w różnym potrzebach.

Co chciałbyś zmienić na serwerze: Według mnie wszystko jest bardzo dobrze zmapowane jak i skryptowane nic bym nie dodawał.

Ile jesteś w stanie REALNIE poświęcić dziennie czasu na służbę na serwerze: 6 godz 

Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): To tak mam na imię Piotr pochodzę z Wrocławia. Obecnie chodzę do 3 klasy gimnazjalnej. Interesuję się Służbami mundurowymi takimi jak Policja czy PSP. Po Gimnazjum planuję iść do technikum w kierunku bardziej takim wojskowym. Jestem osobą zazwyczaj spokojną i żartobliwą , ale jak w niektórych sytuacjach trzeba być poważnym to jestem. Bardzo dobrze dogaduję się w grupie i poznaje nowe znajomości. W MTA gram już od ponad 4 lat, ale grałem też bardzo dużo w samp na serwerach rp.Poza MTA gram też w CS:Go i ETS2.

Coś od siebie: Myślę że jak bym się dostał to bym was na pewno nie zawiódł.

Dlaczego właśnie Ty zasługujesz na rangę: Myślę że zasługuje na to stanowisko chociaż dlatego że chciałbym pomagać graczom jak się tylko da. Drugim moim powodem napisania tego podania jest to że znam prawie wszystkie komendy Supportera. Znam już gdzie znajdują się różne miejsca na mapie np jak kurier, albo urząd . Nawet jak bym coś nawalił to przyznał bym się to swojego błędu którego popełniłem na pewno  bym nie kłamał dla swojego dobra.Istnieje u mnie też takie coś jak brak faworyzowania graczy będę pomagał graczom bez względu na wiek, albo minuty przegrane na serwerze. Pomagał bym też w rozwoju serwera jak się tylko da.

Imię:Hubert

SID:2651

Serial(e):7C42CEF2509511621F57A08106CD3353

Czy posiadasz doświadczenie na tym samym lub na podobnym stanowisku:Jasne byłem juz na kilkunastu serwerach w administracji. 

Czy posiadasz problem z wykonywaniem powierzonych obowiązków:Nie, radzę sobie za wszystkimi obowiązkami.

Przegrany czas na serwerze (minuty pod F5): 3000 minut

Dlaczego Ty:  Na dużej ilości  serwerach RPG - RP byłem wielokrotnie w adminstacji i radziłem sobie bardzo dobrze przy czym zdobywałem pochwały od innych osób i szybko awansowałem na wyższe stanowiska.

Co chciałbyś zmienić na serwerze: Najbardziej chciałbym zmienić aktywność administracji.

Ile jesteś w stanie REALNIE poświęcić dziennie czasu na służbę na serwerze: 2-4h dziennie 

Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań):Nazywam się Hubert . Mam 17 lat. Jestem wysoki, oraz chudy . Mam brązowe oczy, ciemne, długie włosy . Urodziłem się 15 Października 2002 roku     ( Za niedługo mam 17 lat ) roku,urodziłem się w Lubinie . Lubię swoje miasto, odpowiada mi jego atmosfera, chętnie zapraszam swoich znajomych do Lubina . Jestem nie poprawnym optymistą ( Zawsze u mnie musi być czysto ) , na mojej buzi zawsze widnieje uśmiech. Oczywiście zdarzają się też chwile, kiedy nie mam humoru, ale dzieje się tak bardzo rzadko. Jestem człowiekiem radosnym, życzliwym, zawsze chętnie służę pomocą innym. Jestem odpowiedzialny i wytrwały, kiedy jestem zobowiązany do zrobienia czegoś, to zawsze dotrzymuję słowa. Nie spóźniam się , szanuję czas innych ludzi. Wytrwale dążę do celu, jestem uparty. Jestem też cierpliwy, szczery i tolerancyjny Staram się nie zawieść nikogo, tak by ktoś mógł zawsze na mnie liczyć. Jestem komunikatywną osobą, lubię rozmawiać z ludźmi na różne tematy. Mam kilku sprawdzonych przyjaciół i wielu znajomych, jestem lubiana, chętnie zawieram nowe znajomości i przyjaźnie. Uwielbiam czytać, w tygodniu czytam przynajmniej 1 książkę , wiele czasu poświęcam na Granie w MTA . W weekendy gram więcej , mam wtedy dużo czasu wolnego. Oglądam telewizję, a szczególnie programy publicystyczne, chodzę do kina i do teatru. Nie marnuję czasu wolnego. Uczęszczam na kurs języka angielskiego , dwa razy w tygodniu. Lubię słuchać muzyki, pozwala mi się to zrelaksować, lubię polski hip- hop a także pop i rock. Chodzę na koncerty polskich wykonawców, spotykam się wtedy z ludźmi, którzy słuchają takiej muzyki, jaką lubię. Uprawiam sport, gram w piłkę nożną biorę udział w zawodach szkolnych. Jednym z moich licznych zainteresowań jest komputer i Internet. Rozmawiam na czatach z wieloma ludźmi z rożnych stron świata, szlifuję przy tym mój angielski. Lubię podróżować, zwiedziłem Niemcy. W każde wakacje staram się gdzieś wyjechać, przynajmniej nad polskie morze. Nigdy się nie nudzę, zawsze znajduje sobie interesujące zajęcie. Jestem osobą otwartą, szczerą, mam swoje zdanie na każdy temat. Niektórzy uważają to za pewność siebie i mają rację, bo mogę o sobie powiedzieć, że jestem pewny siebie i odważny. Podejmuję się zadań, które innym mogłyby sprawić trudność, nie boje się ryzykować. Myślę, że potrafię się zachować odpowiednio w każdej sytuacji. Dążę do celu zawsze, nawet w bardzo trudnych sytuacjach, nigdy się nie poddaję. Moją ważną cechą jest uczciwość, nie potrafiłbym kogoś oszukać. Wiem, że muszę zdobyć dobre wykształcenie, bo w obecnych czasach jest to bardzo ważne i daje wiele możliwości. Uczęszczam, teraz do 1 klasy . Uczę się dużo, , chcę mieć dobre stopnie na świadectwie . Wiem, że moja przyszłość zależy od dobrych stopni i od egzaminu dojrzałości, pozwoli mi to na dostanie się na dobrą uczelnię. Chcę ukończyć szkołę średnią i zdawać egzamin wstępny na Uniwersytet Jagielloński. Uczę się języków obcych, chciałabym znać dobrze kilka języków, przynajmniej pięć. Po maturze będę zdawać na wydział mechaniki.

Coś od siebie:Jestem dobrej myśli oraz pozdrawiam całą administrację i właścicieli serwer Multi RP G.

Dlaczego właśnie Ty zasługujesz na rangę: Na serwerze spędzam dużo czasu, jestem doświadczonym graczem. Staram się pomagać zawsze kiedy znam tylko odpowiedź. Nowym graczom pomagam dobrze zacząć grę typu oprowadzanie, wycena aut oraz co jest najbardziej opłacalne. Znam znakomicie zasady panujące na naszym serwerze. Mam doświadczenie zdobyte na innych serwerach na owym stanowisku. Dobrze dogaduję się z graczami, staram się nie uczestniczyć w konfliktach. Nigdy nie było na mnie żadnej skargi, zawsze chcę być uczciwym wobec graczy. Sprawiłoby mi to wielką radość, a co najważniejsze dało szansę na zdobycie nowego doświadczenia oraz cennej wiedzy z tego, czym się interesuję i pasjonuję! Jestem osobą, która lubi wyzwania, rywalizację i nie boi się porażek. Byłaby to dla mnie wielka szansa się wykazać. Sądzę że każdy ma prawo dostać szansę. Ranga moderatora wiąże się z pełnym ogarnięciem i powagą. Nie przeszkadzam innym graczom, a raczej im pomagam.Zasługuje na tą rangę, bo wiem, że zawsze dobrze i sumiennie wypełniam swoje obowiązki, można na mnie liczyć. Jestem osobą która szybko się uczy i nawiązuję nowe znajomości. Od dawna przyglądam się pracy moderatora. Wiem, że nie jest to łatwe zadanie i będę przyczyniał się do rozwoju serwera jak tylko potrafię. Gram tu od bardzo dawna i mam bardzo dobrą opinię. Zawsze chętnie zawieram nowe znajomości, staram się, aby ludzie dostrzegali mnie jako człowieka, a nie gracza. Nie jestem typem samoluba, który widzi tylko własny czubek nosa. Myślę, że jestem aktywnym graczem jak na czas poświęcany na grę. Kontakt pomiędzy graczami też mam dobry tak samo z administracją. Chętnych na to stanowisko jest bardzo dużo ale ja jestem w stanie sprostać tak trudnemu zadaniu oraz poświęcić swój czas na rangę moderatora. Zapewniam, że swoje obowiązki będę wykonywał z sercem i pełnym zaangażowaniem. Myślę, że mojej osobie można zaufać. Jestem bardzo aktywnym graczem na serwerze. Nie boję się zmian. Lubię pracować w grupie. Mam dokładną ortografię (lecz czasem zdarza mi się popełnić błąd) co przez to mogę jak najdokładniej porozumieć się z graczami pisemnie tak aby zrozumieli każde moje zdanie które napisałem na czacie.

Imię:Kuba

SID:904

Serial(e): C68434028EB6C68132AE389409D1FC71

Czy posiadasz sprawny mikrofon:ta

Czy posiadasz komunikator Teamspeak 3:ta

Czy zapoznałeś się z regulaminem serwerowym:ta

Twoja samoocena serwera:10 😄 !

Czy posiadasz doświadczenie na tym samym lub na podobnym stanowisku:ta

Przegrany czas na serwerze (minuty pod F5):34369

Dlaczego Ty
:Banalne pytanie! Dlaczego ja? Otóż to właśnie ja powinienem zostać wybrany, ponieważ jestem osobą odpowiedzialną, która z powagą podchodzi do powierzonych mi obowiązków. Staram się je wykonywać starannie i ostrożnie, tak aby potem nie wynikła żadna nieprzyjemna sytuacja. Posiadam wysoką kulturę osobistą dzięki czemu mam dobrą opinię wśród graczy jak i ludzi ze świata realnego. Potrafię okazać drugiej osobie szacunek nawet jeśli ta mi go nie odwzajemnia. Również posiadam nieposzlakowaną opinię, nie lubię oszukiwać. Kolejnym powodem, który zwiększa mi szanse na dostanie się do ekipy administracji serwera jest to, że komendy posiadam w małym palcu (co prawda nie wszystkie, ale te podstawowe i niektóre poboczne znam doskonale), może zaprezentuje co nieco:,Więc postaram Się Dostać Do Ekpy Serwera i Spróbować Swoich Sił w Serwerze!

Co chciałbyś zmienić na serwerze:dużo rzeczy :D!

Ile jesteś w stanie REALNIE poświęcić dziennie czasu na służbę na serwerze:11h

Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań):
swoje. Zawsze dążę do postawionego sobie celu, rzadko bywa tak, że odpuszczam. Można powiedzieć, że jestem zawzięty. Tak jak już wyżej nadmieniłem posiadam wysoką kulturę osobistą oraz szacunek do ludzi. Nie cierpię jak ktoś jest ze mną nie szczery. Wolę by powiedział mi ktoś nawet najcięższą prawdę, niżeli owijał w bawełnę.Więc raczej Jestem przydatny na tą range!

Mam na imię Kuba Mam 16 Lat, Na co dzień uczęszczam do 3 klasy Gimnazjum  Interesuję się muzyką,piłką nożną, informatyką oraz motoryzacją. Zazwyczaj jestem pogodnym oraz uśmiechniętym chłopakiem, który nie patrzy na innych i stara się robić

Coś od siebie:Chciałbym Się Dostać do Ekipy Serwera MultiRPG i pomagać graczom!

Dlaczego właśnie Ty zasługujesz na rangę:Właśnie Zasługuję Na Range supportera serwera MULTIRPG! Chciałbym Dołączyć do Ekipy Po to Aby:Pomagać Na Serwerze i Robić repsy!

Imię: Jakub

SID: 746

Serial(e): A6E5D7224084E62590CDCC3C48844E53

Czy posiadasz sprawny mikrofon: Nawet

Twoja samoocena serwera: 8.5/10

Czy posiadasz doświadczenie na tym samym lub na podobnym stanowisku: Średnio

Przegrany czas na serwerze (minuty pod F5): 2427 minut

Dlaczego Ty: Dlatego, że uwielbiam komuś innym pomagać.

Co chciałbyś zmienić na serwerze: Narazie nic

Ile jesteś w stanie REALNIE poświęcić dziennie czasu na służbę na serwerze: 2h-3h

Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Nazywam się Jakub, mam 15 lat. Lubię grać w piłkę nożną i w gry komputerowe. Moje ulubione gry to Multi Theft Auto i Garry's Mod. Jestem bardzo spokojny i pomocny. Ze mną można się zawsze dogadać.

Coś od siebie: Moim zdaniem ten serwerek jest fajny do grania

Dlaczego właśnie Ty zasługujesz na rangę: Dlatego, że pilnował bym porządku na serwerze oraz pomagał innym graczom.

Imię: Dawid

SID: 2892

Serial(e): C45938D4AFF60EC4EF0651BDCF9F5E52

Czy posiadasz sprawny mikrofon: Tak, posiadam.

Czy posiadasz komunikator Teamspeak 3: Tak, posiadam.

Czy zapoznałeś się z regulaminem serwerowym: Tak, zapoznałem się.

Twoja samoocena serwera: Serwer jest dobry ale zdarzają małe bugi które są dość szybko łatane.

Czy posiadasz doświadczenie na tym samym lub na podobnym stanowisku: Niestety nie miałem jeszcze okazji ponieważ serwery na których grałem potrzebowały doświadczonej administracji i nigdy nie mogłem się załapać.

Czy posiadasz problem z wykonywaniem powierzonych obowiązków: Nie nie mam z tym problemu.

Przegrany czas na serwerze (minuty pod F5): Na ten moment 4752 minuty.

Dlaczego Ty: Myślę, że jestem w stanie stawić czoła takiemu zadaniu jak support może nie mam doświadczenia ale szybko się uczę.

Co chciałbyś zmienić na serwerze: Zmieniłbym prace chodzi mi o to aby każda praca była na równym poziomie.

Ile jesteś w stanie REALNIE poświęcić dziennie czasu na służbę na serwerze: Jestem w stanie poświęcić dobre od 3 do 5 godzin.

Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Nazywam się Dawid. Mam 17 lat pochodzę z Województwa Wielkopolskiego. Uczęszczam do szkoły zawodowej na kierunku elektromechanik wybrałem ten zawód ponieważ bardzo mnie zainteresował. Jestem wysoka dobrze zbudowana osoba o krótkich czarnych włosach. Codziennie u mnie na twarzy widniej uśmiech, ale zdarzają się tez dni kiedy humor minie dopisuje. Na co dzień interesuje się sportem i mechanika pojazdów. Jestem przyjacielski, pomocny szczery. Zawsze przyznam się do czynu którego zrobiłem, nie oszukuje nikogo. Kiedy zdarzy się, ze ktoś ma jakiś problem albo kłopot zawsze staram się mu jak najlepiej pomóc. Jestem człowiekiem spokojnym, otwartym i szczerym. Wynoszę pogodny nastrój w moim otoczeniu, razem z przyjaciółmi nie potrafię się nudzić. Zawsze potrafimy poszukać sobie ciekawe zajęcie. Potrafię odnaleźć się w każdej sytuacji. Najpierw myślę powiem mówię. Szanuje wszystkie osoby. Jestem osoba spokojna i szybko nawiązuję nowe znajomości. Jestem osoba która naprawdę ciężko wyprowadzić z równowagi. Mam dużo celi w życiu prywatnym ja i tez na serwerze. Jestem zabawna i komunikatywna osoba. Myślę, ze potrafiłbym zachować się w każdej sytuacji. Mam wielu przyjaciół w tym kilku sprawdzonych i myślę, ze jestem ogólnie lubiany gdyż co jakiś czas spotykam się z wieloma gestami sympatii, które staram się odwzajemniać.

Coś od siebie: Myślę, że tym razem dostanę szansę.

Dlaczego właśnie Ty zasługujesz na rangę: Będę rzetelnie wykonywał obowiązki które zostaną mi powierzone. Jestem w miarę aktywny oraz mam dokładną i perfekcyjną ortografię (Czasami zdarza, mnie się popełnić błąd). Potrafię pracować w grupie, a także przegrywać.

Imię:Bartek

SID:2486

Serial(e): 0AE4136489111246C1BE7C6433275DE4

Czy posiadasz sprawny mikrofon:tak

Czy posiadasz komunikator Teamspeak 3:tak

Czy posiadasz doświadczenie na tym samym lub na podobnym stanowisku:nie chialbym sie wykazac

Przegrany czas na serwerze (minuty pod F5):16250

Dlaczego Ty:Chialbym sie wykazac na suporterze i chce pomagac ludziom

Co chciałbyś zmienić na serwerze:wiecej podmianek na serwerze,rozbudowac miasto lv, kulture na serwerz to mido glowy teraz przychodzi

Ile jesteś w stanie REALNIE poświęcić dziennie czasu na służbę na serwerze:caly czas z malymi przerwami

Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań):Jestem bartek mam 15lat chodze do 3 gimnazjum.JEstem pomacna osobą.Lubie grac w piłe ręczną a szczegolnie na bramce.Interesyje sie motoryzcja.moją pasją jest jazda na motorze

Coś od siebie:Chialbym sie dostac na supporta zobaczyc jak to jest i pomogac dla innych osob

Dlaczego właśnie Ty zasługujesz na rangę:Mysle ze duzo pomoge dla graczy

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się