Skocz do zawartości
Inder00

Rekrutacja na rangę Support - Luty 2019

Polecane posty

1. Imię

Mam na imię Paweł.

2. Wiek

Aktualnie mam 15 lat.

3. SID

Mój SID to 3987.

4. Serial(e)

Mój serial to:  4AE3A98089A3D822EC944079AE362EA

5. Czy posiadasz sprawny mikrofon?

Tak, posiadam sprawny mikrofon.

6. Czy posiadasz komunikator Teamspeak3?

Tak, posiadam komunikator Teamspeak3.

7. Czy zapoznałeś się z regulaminem serwerowym?

Oczywiście.

8. Twoja samoocena serwera

Moja samoocena serwera to 9/10.

9. Czy posiadasz doświadczenie na tym samym lub podobnym stanowisku?

Nie posiadam jakiegoś dużego doświadczenia w byciu członkiem administracji, lecz byłem kiedyś supporterem na serwerze, który upadł. 

10. Czy posiadasz problem z wykonywaniem obowiązków?

Nie posiadam problemu z wykonywaniem obowiązków.

11. Przegrany czas na serwerze (minuty pod F5)

Aktualnie na serwerze posiadam przegranych 4875 minut [stale rośnie].

12. Dlaczego ty?

To pytanie jest bardzo trudne. Zacznijmy może od tego, że stosuje poprawną polszczyznę. Wykonuje każde polecenia jakie mi powierzono. Staram się być punktualny i pilny w tym robię. Szybko się uczę, więc nie będzie problemów z nauczeniem mnie komend. Wykonuję swoją  robotę starannie, co widać między innymi po mojej grze na serwerze. Jestem w stanie także dużo czasu poświęcić na służbę.

13. Co chciałbyś zmienić na serwerze?

Na serwerze chciałbym zmienić dyscyplinę graczy. Wiem, że zawsze znajdą się jacyś odwalacze, ale chciałbym żeby ich było o wiele mniej, ponieważ przez nich rozgrywka na serwerze jest czasami nieprzyjemna.

14. Ile jesteś REALNIE poświęcić dziennie czasu na służbę na serwerze?

Na służbę jestem w stanie poświęcić od 1 do 5 godzin. Może być i dłużej w zależności ile będę miał czasu.

15. Coś o sobie

Witam, mam na imię Paweł. Pochodzę z Województwa Łódzkiego, gdzie się wychowałem. Stosuję poprawną polszczyznę i staram się nie robić błędów. Jestem pozytywnie nastawionym do świata nastolatkiem, z ambicjami i marzeniami. Lubię grać na komputerze, malować, rozmawiać z kolegami, jeździć na rowerze i pływać. Nie lubię zaś jak ktoś mi przeszkadza w tym co robię i jak jem potrawy inne niż ostre. Z gier najbardziej lubię MTA, GTA V IV i SA, Metal Gear Solid V: The Phantom Pain i wszelkiego rodzaju przygodówki. Mam krótkie, czarne włosy, oliwkowe oczy i bladą cerę. Preferuję luźne ubrania, lecz nie gardzę bardziej eleganckimi. W miarę dobrze się uczę, więc mam czas na granie. Mam poukładane w głowie, więc wiem kiedy się zachowywać poważnie, a kiedy można sobie trochę ,,pośmieszkować''. Mam dobre relacje z rówieśnikami i lubię zawierać nowe znajomości. Staram się nie przerywać nikomu, jak coś mówi, lecz czasami się z tym zapominam. Nie przeszedłem jeszcze mutacji, lecz mam ogarnięty głos. Jeśli ktoś nie ma do mnie szacunku, to automatycznie ja do niego też tego nie czuje. Jeśli natomiast ktoś mnie szanuje, to staram się być jak najlepszym kumplem i odwzajemniać jego szacunek. Nienawidzę gry ktoś jest ze mną nieszczery lub gdy wmawia mi kłamstwo. Sam jestem szczery i nigdy nie kłamię. Zawsze przyznaję się do tego, co źle zrobiłem i staram się to poprawić. 

16. Coś od siebie

Od siebie mogę dodać to, że jeżeli się dostanę, to zrobię wszystko, aby jak najlepiej robić swoje zadania jako supporter. 

17. Dlaczego właśnie ty zasługujesz na tą rangę?

Myślę, że jestem dobrym kandydatem na tą rangę, ponieważ jestem sumienny i zawsze robię to, co mi powierzono. Staram się jak najlepiej wykonywać swoje zadania. Zawsze pomagam graczom, jeśli coś o mnie poproszą. Jestem miły i poukładany. Nie przezywam nikogo, a zwłaszcza przez to, że coś mu się nie udało. Wręcz przeciwnie, staram się go naprowadzić i w razie czego wspomóc go w wykonaniu tej czynności. Jestem także kompetentny. 

Imię: Mikołaj

SID: 6348

Serial(e):  9B3FEBEEDB582CB310C732DB69432052

Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Tak

Czy posiadasz komunikator Teamspeak 3?: Tak

Czy zapoznałeś się z regulaminem serwerowym?: Tak

Twoja samoocena serwera: 8/10

Czy posiadasz doświadczenie na tym samym lub na podobnym stanowisku?: Tak , lecz na platformie SAMP

Czy posiadasz problem z wykonywaniem powierzonych obowiązków?: Nie 

Przegrany czas na serwerze (minuty pod F5)?: 560 minut 

Dlaczego Ty?: Chciałbym pomóc w rozwoju serwera bo ma potencjał ale czasem widać brak administracji pomocnej. Gracze się skarżą o brak aktywności wiec uważam że się nadam i pomogę. 

Co chciałbyś zmienić na serwerze?: Chciałbym zmienić to że na wszelkie reporty bądź prywatne wiadomości administrator odpowiada w miarę natychmiastowo. Do tego przychodzi wkład własny jak aktywność , pomysły na rozwój czy tez przyszłe aktualizacje.

Ile jesteś w stanie REALNIE poświęcić dziennie czasu na służbę na serwerze?: 1-3H

Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Mam na imię Mikołaj , mieszkam w Bydgoszczy. Uczęszczam do technikum samochodowego. Na co dzień gram w gry ale tez spotykam się ze znajomymi. Nie mam hobby bo nie uznaje czegoś takiego. Po prostu robię to co lubię bądź co mnie interesuje. Grzebie trochę w autach na miarę moich możliwości oraz umiejętności. Obecnie jestem w trakcie kursu na prawo jazdy i mam nadzieje że się uda kupić jakieś autko oraz mykać nim z kumplami przy muzyce na fulla. Moim ulubionym autem jest Toyota AE86 model Trueno z otwieranymi lampami i specjalnym silnikiem , który potrafi osiągać 11 tysięcy obrotów. Dźwięk perfekcja z 1.6 litra 4 cylindrowego silnika przy 233 KM. Jestem miła i spokojną osobą.  Potrafię dużo rozmawiać na TS3 i nie tylko. Nie sprawiam problemów jeśli chodzi o kwestie RP. Jestem z tym tematem obeznany oraz staram się nie popełniać błędów w tej kwestii.

Coś od siebie: Chciałbym aby moje podanie było rozpatrzone pozytywnie mimo że nie mam zbyt dużego czasu online na serwerze ale wiadomo każdemu można dać szanse. Liczę na pozytywne rozpatrzenie.

Dlaczego właśnie Ty zasługujesz na rangę?: Jestem dojrzały , potrafię być obojętny a bardziej chodzi o bycie bez stronnym. Umiem pomagać jak i rozwiązywać problemy tak aby nikt nie był pokrzywdzony. Na co dzień uśmiecham się i że tak powiem śmieszkuję ale gdy trzeba potrafię zachować powagę.

mię: Paweł

SID: 5809

Serial(e): B69751D6F6358FECC0B71A80507C4C54

Czy posiadasz sprawny mikrofon: Tak.

Czy posiadasz komunikator Teamspeak 3: Tak.

Czy zapoznałeś się z regulaminem serwerowym: Tak.

Twoja samoocena serwera: Bardzo fajny serwer,jest miła atmosfera,fajni gracze,miły i pomocny założyciel serwera i administratorzy.Ocena to 100/100.

Czy posiadasz doświadczenie na tym samym lub na podobnym stanowisku: Tak mam,byłem supportem i  adminem na różnych serwerach.Od małych serwerów bo duże serwery na których grały po 700 osób.

Czy posiadasz problem z wykonywaniem powierzonych obowiązków: Nie mam.

Przegrany czas na serwerze (minuty pod F5): 2200( w szybkim tępie rośnie)

Dlaczego Ty: Jestem osobą, która potrafi wykonać sumiennie swoje obowiązki.

Co chciałbyś zmienić na serwerze: Wprowadziłbym lepszy porządek aby nie odwalali ,taranowali  na serwerze ,aby każdy nowy jak i stary członek serwera czuł się dobrze. Pomógłbym właścicielowi dodawać więcej prac, więcej podmianek aut i wiele więcej nowości na serwer aby serwer sie rozwijał do przodu. Wprowadziłbym więcej eventów ,więcej rozrywki aby na serwerze było nie tylko zarabianie  lecz i zabawa.

Ile jesteś w stanie REALNIE poświęcić czasu na służbę na serwerze: 8-9h

Coś o sobie (min. 5 zdań): Mam na imię Paweł ,mam 18 lat .Chodzę do II klasy technikum .Moje hobby to piłka nożna .W wolnym czasie gram na komputerze w gry takie jak mta,cs go, rocket league. Jestem osobą miłą, kulturalną ,pomocną i z poczuciem humoru .Nigdy nie odmawiam pomocy graczom ani osobom w prywatnym życiu, Myślę że to jest jedna z najważniejszych cech .Nie boję się nowych rzeczy, lubię ryzykować w różnych sytuacjach .Umiem szybko złapać wspólny język z innym ludżmi jak i z graczami.

Coś od siebie: Jeśli dostane się do waszej ekipy na pewno was nie zawiodę  i  nie  będziecie tego że żałowali że mnie przyjeliście. Będę dawał z siebie 100%.

Dlaczego właśnie Ty zasługujesz na rangę: Jestem osobą która potrafi wykonać swoje obowiązki, a na tym serwerze jest to ogromna cecha. Jestem często aktywny w ten sposób mógłbym długi czas spędzać na dutach jak i pomagać graczom .Znam prawie wszystkie komendy. Na innych serwerach byłem chwalony jako bardzo dobry supporter/admin przez graczy i ekipę administracji. 

Imię: Piotr

SID: 648

Serial(e): 18BB9CA83EAAB567E1A33DA7A8B853E2

Czy posiadasz sprawny mikrofon: Może nie jest najlepszej jakości na świecie lecz słychać mnie więc tak .

Czy posiadasz komunikator Teamspeak 3: Tak, posiadam lecz wolę  korzystać z discorda .

Czy zapoznałeś się z regulaminem serwerowym: Tak, zapoznałem się .

Twoja samoocena serwera: Bardzo wysoka . MultiRPG to serwer który spokojnie jest w stanie zaspokoić oczekiwania graczy . Co można powiedzieć jeszcze o serwerze? Jest po prostu świetny , dowodem na to jest fakt że serwer nie raz był drugi-trzeci pod względem ilości graczy ONLINE w Polsce .

Czy posiadasz doświadczenie na tym samym lub na podobnym stanowisku: Tak mam staż w gronie administracji  na różnych Polskich serwerach RPG jak i RP

Czy posiadasz problem z wykonywaniem powierzonych obowiązków: Nie , jeżeli ktoś mi coś powierzył to staram się to jak najszybciej i jak najdokładniej wykonać .

Przegrany czas na serwerze (minuty pod F5): Na  razie 2400 minut lecz bardzo dużo czasu spędzam w ostatnim czasie . (dziennie gram około 3-6 godzin)

Dlaczego Ty: Ponieważ chciał bym ogarnąć graczy  którzy niewłaściwie się zachowują .  Znam wszystkie komendy na które supporter ma premisję . Zacznę od komend które znam (tt,th,rapsy,vth,vtt,k,ban,warn,zpj,jp,inv,cl id ) . Pragnę pomagać graczom którzy wpadli do wody lub potrzebują pomocy bo ktoś ich  taranuje bądź po prostu przeszkadza . Chciałem dodać jeszcze do bycia supportem że ogarniam bardzo komendy oraz wiem kiedy gracz przesadza i musi ponieść kare za swoje czyny. Pytacie się dlaczego ja chce być supportem? ponieważ będę nocami siedział i sprawdzał afczących graczy  lub niewłaściwie się zachowujących  . Ciężko mnie wyprowadzić z równowagi, zawsze wole rozwiązać słownie problemy ale jak się nie da to trzeba użyć mocy komend i dać warna a w ostateczności kicka .  W skali od 1 do 10 oceniam swoją ortografię na 9 ponieważ nie robię prawie nigdy błędów ortograficznych 

Co chciałbyś zmienić na serwerze:  Chciałbym zmienić ilość eventów gdy  został bym supportem napewno ich ilość by się zwiększyła

Ile jesteś w stanie REALNIE poświęcić dziennie czasu na służbę na serwerze: Jestem w stanie poświęcić  od 3 do 6 godzin. W weekendy więcej .

Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Nazywam się Piotrek . Moim hobby jest motoryzacja  . Moimi ulubionymi sportami są Piłka nożna oraz koszykówka.  . Jestem spokojnym i ogarniętym człowiekiem zapalonym do pracy w ekipie serwera. Zawsze chciałem się dostać do rangi supporta na serwerze . W wolnym czasie gram w MTA lub słucham muzyki . 

Coś od siebie: Chciałbym zostać supportem ponieważ doskonale odnajduję się w tej roli .

Dlaczego właśnie Ty zasługujesz na rangę: Ponieważ lubię pomagać innym i starannie wykonywać polecenia w celu udoskonalenia serwera

Napisano (edytowany)

Imię:

Mam na imię Kamil.

Obecnie mam 16, lecz niedługo 17.

SID:

Mój SID to: 5696

Serial(e):

EB6D73F88470A2010BC4ECF26FB1DAF3

Czy posiadasz sprawny mikrofon:

Oczywiście, że tak.

Czy posiadasz komunikator Teamspeak 3:

Oczywiście, że tak.

Czy zapoznałeś się z regulaminem serwerowym:

Oczywiście, że tak.

Twoja samoocena serwera:

8-9/10

Czy posiadasz doświadczenie na tym samym lub na podobnym stanowisku:

Oczywiście, że tak. Wiele razy pełniłem służbę na podanym stanowisku, jak i na wyższych typu Administrator, Administrator RCON. Posiadałem również własny serwer, który nie wystartował z powodu rozpadu ekipy.

Czy posiadasz problem z wykonywaniem powierzonych obowiązków:

Nie, nie posiadam problemów z wykonywaniem powierzonych mi zadań jak i obowiązków.

Przegrany czas na serwerze (minuty pod F5):

3000 minut (50 godzin), lecz szybko to rośnie.

Dlaczego Ty:

Dlaczego ja hmm... Ciężko jest to powiedzieć, lecz jednym z głównych powodów, które mi się wydają na plus, jest to że biorę czynny udział w życiu serwera jako lider frakcji SARA, oraz jeżeli będzie potrzeba, mogę zaoferować pomoc w skryptach, jak i mapowaniu, oraz w mniejszym stopniu jako grafik.

Co chciałbyś zmienić na serwerze:

Może wymiennie to w podpunktach poniżej:
- Dopracowałbym frakcje, pod względem organizacyjnym.
- Utworzył bym oddział, w którym znajdowałyby się osoby, które kontrolowałyby pracę frakcji, oraz żeby likwidowali faworyzację.
- Przydzieliłbym administracjie do pewnych zadań, np. żeby ta i ta osoba zajmowała się Skargami na forum, a inna np. Opieką afministracji.
- Zmieniłbym interfejs graficzny.
- Zwiększyłbym kary, gdyż gracze mają na to wywalone.

Ile jesteś w stanie REALNIE poświęcić dziennie czasu na służbę na serwerze:

Nie będę kłamał jak inny, że będą grali dziennie na służbie po 6-8h, lecz sądzę, że tak 2-3 godzinny jestem poświęcić w czasie tygodnia, a w weekend nawet do 5 godzin. Lecz niedługo zbliżają mi się ferie, to napewno będę poświęcał dużo czasu na serwerze, w tym samym pełniąc służbę administracyjną.

Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań):

Nazywam się Kamil, mieszkam w woj. łódzkim. Z natury jestem pomocny, cierpliwy, wyrozumiały i obiektywny. Nigdy nie działam pod wpływem emocji. Bardzo lubię pomagać innym, i sprawia mi to ogromną satysfakcje. Zawsze unikam kłótni, a jak już się takowa przydarzy to zawsze jestem spokojny. Nie przekrzykuje, i dokładnie wysłuchuje co druga strona ma do powiedzenia. Swoje wypowiedzi zawsze argumentuje. I jeśli jest coś z mojej winy, nie ukrywam tego i się do tego przyznaje. Jeżeli coś mi się nie podobna, potrafię o tym powiedziec, odpowiednio argumentując bez używania niecenzuralnych słów. Jestem człowiekiem rzetelnym, nie sprawiam kłopotów. 

Coś od siebie:

Życzę wszystkim osobom piszącym podanie na ową rangę, powodzenia i jeżeli się nie dostaną, niech się nie poddają i próbują dalej, a i oczywiście mam nadzieje, że dostane się na rangę supportera, gdyż chciałbym pomagać innym, a obecnie na pomoc trzeba czekać nawet do 15 minut.

Dlaczego właśnie Ty zasługujesz na rangę:

Hmmm.. a to pytanie się już przypadkiem nie powtarza?? No ale dobra, myślę że zasługuję na tą rangę, z takiego powodu, że mam doświadczenie na owej randze, oraz w razie potrzeby, mogę pomóc w rozwoju serwera.

Edytowano przez Pixelek:3

Imię: Patryk

SID: 2592

Serial(e): 38EE961574BC1EA04D058D9FC074B193

Czy posiadasz sprawny mikrofon: tak

Czy posiadasz komunikator Teamspeak 3: tak

Czy zapoznałeś się z regulaminem serwerowym: tak

Twoja samoocena serwera: 9/10

Czy posiadasz doświadczenie na tym samym lub na podobnym stanowisku: tak

Czy posiadasz problem z wykonywaniem powierzonych obowiązków: nie

Przegrany czas na serwerze (minuty pod F5): 4028

Dlaczego Ty:  Chciałbym bardzo pomóc serwerowi w dalszym rozwoju. Uważam, że pomogę serwerowi, jeśli dołącze do zespołu.

Co chciałbyś zmienić na serwerze: Nie ma się do czego przyczepić.

Ile jesteś w stanie REALNIE poświęcić dziennie czasu na służbę na serwerze: Jestem w stanie poświęcić minimum 2h dziennie, ale może być i więcej, zależy od dnia.

Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Mieszkam niedaleko Wrocławia. Uczęszczam do 3 klasy technikum na kierunku Technik spedytor. Wolny czas lubię spędzać przy grach komputerowych lub jeżdzie na rowerze. Jestem osobą szczerą, tolerancyjną i bezkonfliktową. Szybko łapię dobry kontakt z nowo poznanymi osobami. Mam duże poczucie humoru i dystans do siebie, ale mam swoje granice jak każdy.

Coś od siebie: Jeśli otrzymam szansę - obiecam, że jej nie zmarnuję i pokażę, co potrafię 😄 !

Dlaczego właśnie Ty zasługujesz na rangę:  Sporo poświęciłem już czasu na serwer i z miłą chęcią poświęcę go jeszcze więcej. Jestem aktywny, ludzie mnie znają, udzielam się najwięcej jak mogę. Staram się pomagać graczom najlepiej jak umiem, lecz to ranga Support ułatwiła by mi pracę. Dopilnuję, żeby raporty były rozwiązywane szybciej

Imię: Mam na imię Maciek.

SID: 6139

Serial(e): BA7C0D4F9FF18E176522A29A771AA4E4

Czy posiadasz sprawny mikrofon: Tak,posiadam.

Czy posiadasz komunikator Teamspeak 3: Tak,posiadam.

Czy zapoznałeś się z regulaminem serwerowym: Oczywiście że tak!

Twoja samoocena serwera: 9/10.

Czy posiadasz doświadczenie na tym samym lub na podobnym stanowisku: Oczywiście że tak nieraz posiadalem rangę na innych serwerach więc z komendami dużego problemu nie będzie.

Czy posiadasz problem z wykonywaniem powierzonych obowiązków: Nie,nie mam problemu.

Przegrany czas na serwerze (minuty pod F5): 1450Minut

Dlaczego Ty: Uważam że to właśnie ja zasługuję na to stanowisko gdyż jestem osobą ogarniętą, oraz rozważną, jestem zdyscyplinowany oraz kulturalny.Staram się jak najlepiej wykonywać swoją pracę,potrafię szybko odnaleźć się w każdej sytuacji i błyskawicznie podejmować decyzje. Jak już wcześniej wspominałem, moją główną i szczególną cechą jest pomoc.Jestem osobą sumienną, a polecenia wykonuje z wielką dokładnością, zaangażowaniem, starannością. Szybko się uczę, więc nowe polecenia przyswoję bardzo szybko. Zawsze wykonuje polecenia wyższej rangi.  Jestem osobą bardzo ambitną do pracy.Jeżeli otrzymam szansę, to oświadczam iż wykorzystam ją jak najlepiej.

Co chciałbyś zmienić na serwerze: Na serwer starał bym się oczywiście wprowadzić rozbudowe miast takich jak LS,LV,również starałbym się o więcej konkursów dla graczy na forum w grze i myślę że to na tyle.

Ile jesteś w stanie REALNIE poświęcić dziennie czasu na służbę na serwerze: W tygodniu od 1-4h w weekendy od 3-8h.

Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Mam na imię Maciek mam 17 lat i pochodzę z województwa Dolnośląskiego a dokładniej z miasta Wrocław większośc wolnego czasu przeznaczam na gry komputerowe oraz sport,piłke nożną. Jestem osobą otwartą z poczuciem humoru, jak zaczynam jakąś sprawę zawsze dążę do tego, aby ją zakończyć. Jestem cierpliwy oraz pomocny, nie jestem osobą egoistyczną. Nie lubię cwaniakowania i „krętaczy”, według mnie takie osoby nie zasługują na to aby grać z innymi na równi. Szanuję inne osoby, lecz na szacunek trzeba sobie zapracować. Jestem też szczery i bezpośredni. Próbuję nie wdawać się w żadne kłótnie, jeżeli już to staram rozwiązać sprawę spokojnie i aby sprawa została rozwiązana za porozumieniem stron, bez potrzeby ingerencji osób trzecich. Nie lubię podlizywania się, jestem punktualny. Z charakteru jestem wiecznie spokojną osobą, lecz czasem szaloną, staram się nie unosić z byle powodu.

Coś od siebie: Mam nadzieję że tym razem otrzymam szansę na randzę supporta oraz życzę powodzenia innym graczom!

Dlaczego właśnie Ty zasługujesz na rangę:  Myślę, że zasługuję na rangę Supporta ponieważ jestem graczem ogarniętym, nie wchodzę w konflikty z innymi graczami, lecz udzielam im pomocy.Jak już wcześniej wspominałem, moją główną i szczególną cechą jest pomoc. Bardzo lubię udzielać pomocy nowym graczom, odpowiadać im na jakiekolwiek pytania z ich strony związane z serwerem. Graczy w potrzebie, zawsze wysłucham do końca, a następnie ze wszystkich sił próbuje im pomóc. Chciałbym, aby gracze czuli się na tym serwerze jak najlepiej, żeby inni gracze nie psuli sobie nawzajem gry i do tego dążę. Jeżeli otrzymam szansę, to oświadczam iż wykorzystam ją jak najlepiej, nie zawiodę administracji i całego serwera multiRPG!

Imię: Kacper

SID: 5124

Serial(e): 9B05749F9D949F15BF068E88BD25F842 

Czy posiadasz sprawny mikrofon: Posiadam sprawny 

Czy posiadasz komunikator Teamspeak 3: Posiadam nawet mumble 

Czy zapoznałeś się z regulaminem serwerowym: zapoznałem się z regulaminem serwerowym 

Twoja samoocena serwera: 10 / 10 

Czy posiadasz doświadczenie na tym samym lub na podobnym stanowisku: Posiadam  podobne na innych serwerach 

Czy posiadasz problem z wykonywaniem powierzonych obowiązków: Nie posiadam problemu z wykonywaniem obowiązków 

Przegrany czas na serwerze (minuty pod F5): 500m

Dlaczego Ty: Jestem osobą doświadczoną i myślę że zasługuje na  rangę suporta

Co chciałbyś zmienić na serwerze: Panel logowania 

Ile jesteś w stanie REALNIE poświęcić dziennie czasu na służbę na serwerze: 5h może więcej 

Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Siema jestem kacper. Mam pietnascie lat. Pochodzę z małej wsi, lubię rozgrywke RP 😛

Coś od siebie:   Myślę że niezawiode was droga administracjo, Dajcie szanse się wykazać 😛

Dlaczego właśnie Ty zasługujesz na rangę: Mam doświadczenie na innych serwerach I myślę że zasługuje na rangę suporta i znam wszystkie komendy /Sup,Adm,Root,Rcon

SID: 5732

Serial(e): F91230B0B11AD6FAB81740C8EC484A12

Czy posiadasz sprawny mikrofon: Tak

Czy posiadasz komunikator Teamspeak 3: TAk

Czy zapoznałeś się z regulaminem serwerowym: TAk

Twoja samoocena serwera: 10/10 Serwer jest w porządku

Czy posiadasz doświadczenie na tym samym lub na podobnym stanowisku: Tak jak najbardziej

Czy posiadasz problem z wykonywaniem powierzonych obowiązków: Nie

Przegrany czas na serwerze (minuty pod F5): 3142

Dlaczego Ty: Lubię pomagać Graczom gdy dostaję reporta to donżę do wykonania reporta

Co chciałbyś zmienić na serwerze: Wgrać fotoradar więcej domków i miasto w Lv 

Ile jesteś w stanie REALNIE poświęcić dziennie czasu na służbę na serwerze: 5-20 Godzin 

Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Witam nazywam się Kacper mam 16,5 lat mieszkam na Podkarpaciu w Miejscowości (Jedlicze). Moim hobby jest: granie w piłkę nożną, Jazda na rowerze /Enduro posiadam Moto Crossa (Suzuki RM  250 oraz Ktm 6r ), W przyszłości chcę zostać Rolnikiem prowadzę z tatą małą Gospodarkę ,posiadamy około 145 sztuk bydła i 234 hektary pola posiadamy traktory o markach ( Fend, New Holand , ursus c380 ,Valtra , manitou)  Jestem osobą miłą, Spostrzegawczą , interesują mnie ,także  szybkie samochody moim ulubionym autem jest (subaru impreza sti Który ma 485 koni mechanicznych). Lubię słuchać muzyki moje ulubione muzyki to (Słoń, Rychu Peja, Hey baby , Kaen, i  Bass).

Coś od siebie: Myślę ze zasługuję na Suporta.

Dlaczego właśnie Ty zasługujesz na rangę: Gracze potrzebują Pomocy więc się przyda każda pomoc.

Imię: Jakub

SID: 5815

Serial(e): 8907A2E885A9BF2765945C6F9D36A8A1

Czy posiadasz komunikator Teamspeak 3: Tak

Czy zapoznałeś się z regulaminem serwerowym: Oczywiście, że zapoznałem się z regulaminem serwera.

Czy posiadasz doświadczenie na tym samym lub na podobnym stanowisku:  Tak, posiadam doświadczenie z takim stanowiskiem. Zarówno posiadam je na platformie MTA jak i SAMP.

Czy posiadasz problem z wykonywaniem powierzonych obowiązków: Nie, nie posiadam problemów

Przegrany czas na serwerze (minuty pod F5): 734 minut

Dlaczego Ty: Sądzę, że jestem odpowiednio doświadczony z takim stanowiskiem, oraz chce coś dać od siebie dla tego serwera.

Co chciałbyś zmienić na serwerze: Na serwerze zmieniłbym skrypt na ładowanie pojazdów na lawety (często się buguje) i przykładowo, zamiast zabrania pojazdu za mną to bierze samochód obok i jest to często irytujące.

Ile jesteś w stanie REALNIE poświęcić dziennie czasu na służbę na serwerze: 3h

Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Witam, nazywam się Jakub. Mam 17 lat i pochodzę z województwa Mazowieckiego. Uczęszczam do szkoły licealnej na kierunku humanistycznym, wybrałem ten kierunek, ponieważ bardzo lubię przedmioty humanistyczne i wiem, że bardzo mi się przydadzą w życiu. Jestem niski i dobrze zbudowany o czarnych włosach oraz brązowych oczach. Jestem zawsze rozbawiony co widać u mnie na twarzy, ale również poważny co umożliwia mi skupianie się na powierzonych mi zadaniach. Na co dzień interesuję się służbami mundurowymi, komunikacją miejską i historią. W przyszłości planuję dostać się do państwowej straży pożarnej, która jest moją pasją od dzieciństwa. Jestem również członkiem Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej od 2 lat, a za rok będę podchodził do kursu podstawowego strażaka ochotnika, który umożliwi mi zostanie pełnoprawnym strażakiem. Jestem osobom miłą. zabawną, pomocną, inteligentom, a także dobroczynną. Bardzo chętnie lubię pomagać osobą na tyle ile umiem, a jeżeli czegoś nie potrafię to i tak staram się jakoś doradzić i wspomóc tą osobę.  

Coś od siebie: Mam nadzieję, że odpowiednie przedstawiłem swoją osobę i będę mógł pomagać graczom na serwerze.

Dlaczego właśnie Ty zasługujesz na rangę: Na waszym serwerze spędzam tyle czasu ile mogę, ponieważ serwer bardzo mi się spodobał i planuję tutaj prowadzić swoją rozgrywkę dopóki serwer istnieje. Oprócz czasu spędzonego na serwerze, chciałbym również coś dać od siebie min. zostać członkiem administracji i móc bardziej pomagać graczom. Sądzę, że moje doświadczenie zdobyte na platformie MTA jak i SAMP jest odpowiednie jak i zarówno moja osoba.

Pozdrawiam, Jakub

Imię:Kacper

SID:6155

Serial(e):DF086D7397FFE851B108244FAD700E62

Czy posiadasz sprawny mikrofon:Tak

Czy posiadasz komunikator Teamspeak 3:Tak

Czy zapoznałeś się z regulaminem serwerowym:Tak

Twoja samoocena serwera:9/10

Czy posiadasz doświadczenie na tym samym lub na podobnym stanowisku:Tak jestem skrypterem i moddelerem 😉

Czy posiadasz problem z wykonywaniem powierzonych obowiązków:nie

Przegrany czas na serwerze (minuty pod F5):1000

Dlaczego Ty:Bo chciałbym sprobowac polepszyc ten serwer 🙂

Co chciałbyś zmienić na serwerze:Panel pomcy F1  a tak to cała reszta jest git 😉

Ile jesteś w stanie REALNIE poświęcić dziennie czasu na służbę na serwerze:5 godzin

Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań)
Na imię mam Norbert. Jestem miłym szesnastolatkiem. Chodzę do pierwszej klasy technikum. Do moich zainteresowań należą między innymi wszelkiego rodzaju sporty, ale gdybym musiał wybrać jeden ulubiony była by to piłka nożna. Gdy mam wolny czas lubię sobie pośpiewać. Z moich dobrych stron można wyróżnic dążenie do celu. Jak już sobie coś ustalę to próbuję to zrealizować w 100%. Na ogół jestem osobą spokojną. Nie szukam konfliktów, ale lubię mieć ostatnie zdanie. Jestem również uprzejmy wobec innych ludzi. Chętny do pomocy wobec dobrego celu, charyzmatyczny, cechuję sobie również empatie. Jak każdy lubię sobie czasem pośmieszkować. Staram się mieć wysoki dystans do swojej osoby. Za najważniejszą wartość uznaje honor oraz szczerość. Według mnie kluczem do sukcesu jest interakcja z ludźmi oraz wzajemna współpraca. Gdy ktoś poprosi mnie o pomoc nie potrafię odmówić. Należałoby tutaj również nadmienić, że jestem człowiekiem bardzo konkretnym i nie mam zamiaru zajmować Wam cennego czasu na przysłowiowym "laniu wody" w moim podaniu. Chciałbym, aby ta krótka notatka z mojej strony była przyjemna do przeczytania oraz wyświetliła wyraźny obraz mojej osoby.

Coś od siebie:Chciałbym bardzo poznac całą  ekipe serwera i pomagac graczą.

Dlaczego właśnie Ty zasługujesz na rangę:Bo się znam troszke na tym i chciałbym pomagac graczą oraz robić eventy

Imię:Bartek

SID: 6015

Serial(e) :32D8D11CF56E71F8674808043AE2C391

Czy posiadasz sprawny mikrofon:Tak posiadam sprawny mikrofon

Czy posiadasz komunikator Teamspeak 3:Posiadam podany komunikator

Czy zapoznałeś się z regulaminem serwerowym:Tak zapoznałem się z regulaminem

Twoja samoocena serwera: Mało jest takich serwerów więc jak dla mnie to bardzo fajny serwer

Czy posiadasz doświadczenie na tym samym lub na podobnym stanowisku:Tak posiadam doświadczenie na randze supporter

Czy posiadasz problem z wykonywaniem powierzonych obowiązków: Nie mam problemu z wykonywaniem zadań powierzonych przez wyższe rangi 

Przegrany czas na serwerze (minuty pod F5):1049min

Dlaczego Ty: Uważam że dobrze będę się sprawował 

Co chciałbyś zmienić na serwerze: Nic nie trzeba zmieniać jest idealny ❤️

Ile jesteś w stanie REALNIE poświęcić dziennie czasu na służbę na serwerze:Mógłbym poświęcać od 3-4h na serwerze 

Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań):Nazywam się Bartek . Mam 17 lat ,czyli chodzę do 2 Technikum. Moim hobby jest muzyka oraz gry . Nienawidzę się uczyć,ale muszę . Słucham różnych piosenek - nie ograniczam się do jednego gatunku ,ale najczęściej jest to rap . Mój ulubiony kolor to niebieski . Mam swój własny styl ,ale najbliżej mi do skate. Obecnie jestem singlem . Jeśli chodzi o mój charakter to jestem czasem miły czasem wredny . Mówią ,że jestem wiecznie zakręcony i pozytywnie ... walnięty . Chyba mam poczucie humoru - tak zresztą mi się zdaje 

Coś od siebie:Kocham indera00 ❤️ 

Dlaczego właśnie Ty zasługujesz na rangę: Uważam ,że nadał bym się na supporta ,pomagałbym w ten sposób graczom

SID: 5320

Serial(e): 4307761E0997655E8FFAE8DE964A6A42

Czy posiadasz komunikator Teamspeak 3: jak najbardziej

Czy posiadasz doświadczenie na tym samym lub na podobnym stanowisku: miałem

Przegrany czas na serwerze (minuty pod F5): 3974 min

Dlaczego Ty: często przesiaduje na tym serwerze i próbuje pomagać początkującym

Co chciałbyś zmienić na serwerze: aby administracja przyjmowała trochę szybciej raporty od graczy

Ile jesteś w stanie REALNIE poświęcić dziennie czasu na służbę na serwerze: 2-6 godz.

Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Nazywam się Kacper. Mam 14 lat. Lubię jeździć na rowerze. Dużo gram na serwerach RPG.

Coś od siebie: Mam nadzieję, że dobrze się spisze na stanowisku support'a 😉

Dlaczego właśnie Ty zasługujesz na rangę: Poznieważ czasami administracja nie nadąża z raportami dlatego jestem chętny do pomocy.

Imię: Jakub

SID: 6161

Serial(e):  495575B5A5B140D9964E0AE7576A8E9

Czy posiadasz sprawny mikrofon: TAK 

Czy posiadasz komunikator Teamspeak 3: TAK 

Czy zapoznałeś się z regulaminem serwerowym: TAK

Twoja samoocena serwera: 10/10 dopracowany w 100%

Czy posiadasz doświadczenie na tym samym lub na podobnym stanowisku: TAK bardzo wysokie 

Czy posiadasz problem z wykonywaniem powierzonych obowiązków: NIE nie posiadam

Przegrany czas na serwerze (minuty pod F5): 837 ale będzie szybko rosło 

Dlaczego Ty: Dlaczego ja to trudne pytanie ale nadaje się na tą range ponieważ dobrze jestem obeznany z tą rangą bardzo dobrze i chciałbym spróbować na tym serwerze.

Co chciałbyś zmienić na serwerze: Chciałbym zmienić to że jak się robi napad na sklep i jest się więcej niż w dwie osoby to żeby nie można było się zabijać.

Ile jesteś w stanie REALNIE poświęcić dziennie czasu na służbę na serwerze: 6h

Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Witajcie jestem Jakub mam 16 lat i pochodzę z województwa podkarpackiego uczęszczam do 3 gimnazjum i interesuje się piłką nożną bardzo lubie grać w piłkę i chodze na wszystkie możliwe zajęcia w przyszłości chce być piłkarzem po gimnazjum chce iść do szkoły sportowej i zaczynac w takich klubach jak legia czy lech moją pasją także jest motoryzacja mam motor na którym ucze się jak dopasować różne części i żeby jedno grało z drugim jestem miłą osoba i myślę że powinienem dostać sznase.

Coś od siebie: Jestem Jakub witajcie i pozdrawiam cały serwer i administracje multirpg

Dlaczego właśnie Ty zasługujesz na rangę: Mam wysokie doświadczenie z tą rangą

Imię: Martin.

SID: 2741.

Serial(e): 80AABDE9E10B07BD0BEFFB2520E062F3.

Czy posiadasz komunikator Teamspeak 3: Tak.

Czy zapoznałeś się z regulaminem serwerowym: Tak zapoznałem się. 🙂 

Twoja samoocena serwera: 10/10.

Czy posiadasz doświadczenie na tym samym lub na podobnym stanowisku: Tak posiadam spore doświadczenie. 🙂 

Czy posiadasz problem z wykonywaniem powierzonych obowiązków: Nie mam z tym żadnego problemu. 🙂

Przegrany czas na serwerze (minuty pod F5): 1000 pełnych minutek z dnia na dzień liczba wzrasta. 🙂

Dlaczego Ty: Ponieważ jestem ogarnięty, potrafię zachować się odpowiednio w danej chwili,potrafię być poważny, jestem dość pomocy jak i dużo aktywny. Na tymże stanowisku na pewno pełniłbym swoje obowiązki w sposób perfekcyjny, a więc nieść pomoc wszystkim potrzebującym. Czy to nowym graczom, czy to weteranom serwerów tego typu, czy to na serwerze, czy to na forum. Zawsze i wszędzie, o każdej porze dnia i nocy. Pilnował bym porządku na owym serwerze. Dbał o bezpieczeństwo i kulturę. Pomagał nowym graczom, gdyby była taka potrzeba. Rozpatrzał bym skargi na forum i wiele innych. Nie lubię kłamać. Wolę się przyznać do swojej winy, ponieważ wiem że kłamstwo zawsze wyjdzie na jaw czy tego chcę czy nie. Zdaję sobie sprawę, że ta ranga wiąże się z wielka pracą nad serwerem oraz dużym zaangażowaniem się. Jestem pewien, że podołam obowiązkom Moderatora i będę mógł jeszcze w lepszy sposób pomagać graczom na serwerze. 🙂

Co chciałbyś zmienić na serwerze: Szczerze powiem wszystko podoba mi się takie jakie jest dlatego na razie nie mam żadnych pomysłów. 🙂

Ile jesteś w stanie REALNIE poświęcić dziennie czasu na służbę na serwerze: 5 godzinek. 🙂

Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Mam na imię Martin, mam 16 lat. Aktualnie Pochodzę - Mieszkam w Dolnośląsku i uczęszczam do trzeciej klasy gimnazjum. Uważam, że uczę się dobrze. Aktualnie jestem piąty na całą klasę liczącą 30 osób. Moje Hobby to Piłka Nożna, Koszykówka, Informatyka. W życiu realnym interesuję się Modelarstwem i Aktorstwem podążam w te 2 strony. W GTA:SA - MTA gram od ok, 4-5 lat. Na RPG i RP mam bardzo duży, a wręcz ogromny staż. Zawszę zachowuję zimną krew w sobie. Jestem miłą, ogarniętą i przede wszystkim pracowitą osobą. Nie staję się wulgarny, potrafię stosować się do wszelkich poleceń i nie mam z tym żadnego problemu. Lubię spędzać czas z przyjaciółmi. Na ogół jestem chłopakiem miłym, sympatycznym, skromnym, pomocnym, kulturalnym, ambitnym. Moją główną ideą jest fakt, iż nigdy się nie poddaje, nie przejmuje napotkanymi przeciwnościami i stale dążę do wyznaczonego przez siebie celu! 🙂

Coś od siebie: Myślę, iż zasługuje na te stanowisko ponieważ staram się pomóc wszystkim graczom, którzy potrzebują pomocy. Najczęściej pomagam na serwerze a także w życiu realnym gdy tylko znam odpowiedź. Mam dobry kontakt z graczami, jestem lubiany i szanowany. Moje doświadczenie jest spore, lecz nie perfekcyjne. Gdybym dostał szanse to na pewno powiększyłbym je i nie zawiedli byście się na mnie ponieważ zawsze staram się dać 100% siebie w tym co robię. Angażuje się w powierzone mi obowiązki w pełni i tak jak należy. A także Sprawiło by mi to wielką radość, a co najważniejsze dało szansę na zdobycie nowego doświadczenia oraz cennej wiedzy z tego, czym się interesuję i pasjonuję! Jestem osobą ogarniętą, potrafię zachować się odpowiednio w danej chwili, potrafię byś poważny, jestem dość pomocy jak i dużo aktywny. Na tymże stanowisku na pewno pełnił bym swoje obowiązki w sposób perfekcyjny, a więc nieść pomoc wszystkim potrzebującym. Czy to nowym graczom czy to weteranom serwerów tego typu, czy to na serwerze, czy to na forum. Zawsze i wszędzie, o każdej porze dnia i nocy. Pilnował bym porządku na owym serwerze. Dbał o bezpieczeństwo i kulturę. Rozpatrzał bym reporty i je wykonywał. Jestem pewien że podołam obowiązkom Moderatora i będę mógł jeszcze w lepszy sposób pomagać graczom na serwerze. 🙂

Dlaczego właśnie Ty zasługujesz na rangę: Czy na pewno będę to ja? Cóż wątpię. Ale jak to się mówi kto nie ryzykuje ten nie pije szampana. Nadaje się na tą posadę ponieważ jestem osobą Odpowiedzialną, bardzo pomocną i kulturalną, wiem jak rozwiązać konflikty i w odpowiednich momentach nadać karę, która była by słuszna. Graczem MTA jestem już długi czas więc wiem z czym gracze się borykają, gdy są pierwszy raz na serwie bądź mają jakiś bliżej nieokreślony problem. 🙂

Pozdrawiam Serdecznie. 🙂 

Shadow. 🙂

Imię: Krzysztof

SID: 5029

Serial(e): 11AA4FA8F60FD7C3BCD4CFABAE71BA54

Czy posiadasz sprawny mikrofon: Tak

Czy posiadasz komunikator Teamspeak 3: Tak

Czy zapoznałeś się z regulaminem serwerowym: Tak

Twoja samoocena serwera: 8/10

Czy posiadasz doświadczenie na tym samym lub na podobnym stanowisku: Tak

Czy posiadasz problem z wykonywaniem powierzonych obowiązków: Nie

Przegrany czas na serwerze (minuty pod F5): https://imgur.com/a/iVzLMUx

Dlaczego Ty: Jestem osobą doświadczoną na owym stanowisku i wyższym 😉

Co chciałbyś zmienić na serwerze: Jest wiele rzeczy którym przydałaby się zmiana ale nie będę się tutaj rozpisywał bo trochę tego jest 😉

Ile jesteś w stanie REALNIE poświęcić dziennie czasu na służbę na serwerze: 4-6h

Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Mam na imię Krzysztof mam 17 lat połowę mojego cennego czasu spędzam przed komputerem. Prowadzę życie typowego "nastolatka" a tu gdzieś wyjść, wejść 😈:classic_love: zjeść spotkać się i tak dalej nic konkretnego 😉

Coś od siebie: życzę wszystkim powodzenia 😉

Dlaczego właśnie Ty zasługujesz na rangę: Jak wspomniałem wyżej jestem osobą doświadczoną na stanowisku supporta oraz i wyższych potrafię pracować w grupie oraz wykonywać zlecone mi zadania 😉

Imię:  Marcin

SID:  6275

Serial(e):  CB1BA98627047684521AD4011D3011F4

Czy posiadasz sprawny mikrofon:  Tak

Czy posiadasz komunikator Teamspeak 3:  Tak

Czy zapoznałeś się z regulaminem serwerowym:  Tak

Twoja samoocena serwera:  Zdarzają się czasem jakieś bugi ale poza tym nie mam zastrzeżeń. 9/10 

Czy posiadasz doświadczenie na tym samym lub na podobnym stanowisku:  Tak, na pewnym serwerze byłem supportem i po krótkim czasie awansowałem na admina. Niedawno bo około miesiąc temu.

Czy posiadasz problem z wykonywaniem powierzonych obowiązków:  Nie, zawsze staram się wykonać pracę jak najlepiej.

Przegrany czas na serwerze (minuty pod F5):  800 minut, ciągle rośnie 

Dlaczego Ty:  Myślę iż jestem ogarniętą osobą i znam dobrze komendy.

Co chciałbyś zmienić na serwerze:  Chciałbym pomóc w mapowaniu, spoko było by rozwinąć bardziej miasto LV i chciałbym wprowadzić ostrzejsze zasady dotyczące jazdy.

Ile jesteś w stanie REALNIE poświęcić dziennie czasu na służbę na serwerze:  od 2 godzin

Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań):  Nazywam się Marcin, mam 14 lat, uczęszczam do 8 klasy szkoły podstawowej i mieszkam w województwie małopolskim. Jestem przyjazną, pomocną i miłą osobą. Moje zainteresowania to m.in. informatyka, programowanie, grafika i po części motoryzacja. Lubię prace w grupie i pomagać innym. Mam dużo marzeń do których cały czas dążę. 

Coś od siebie:  Mam nadzieję że się dostanę i życzę wszystkim powodzenia.

Dlaczego właśnie Ty zasługujesz na rangę: Byłem już na pewnym serwerze adminem i znam wszystkie komendy.

Imię: Mam na imię Maciej.

SID: Mój SID to 3448.

Serial(e): Mój serial to  5C02A1D31CA899D2581F271DE3645634

Czy posiadasz sprawny mikrofon: Tak , posiadam sprawny mikrofon.

Czy posiadasz komunikator Teamspeak 3: Tak, posiadam Teamspeak 3.

Czy zapoznałeś się z regulaminem serwerowym: Tak, zapoznałem się z regulaminem.

Twoja samoocena serwera: Moim zdaniem serwer zasługuje na ocenę 10/10.

Czy posiadasz doświadczenie na tym samym lub na podobnym stanowisku: Nie posiadam doświadczenia.

Czy posiadasz problem z wykonywaniem powierzonych obowiązków: Nie posiadam problemu.

Przegrany czas na serwerze (minuty pod F5): Mój przegrany czas na serwerze to 9054

Dlaczego Ty: Uważam iż ja powinienem się dostać na rangę supportera ponieważ umiem się porozumiewać z graczem, umiem też zachęcać do zagrania na serwerze. Bardzo zależy mi aby dostać się na rangę supportera, dlatego bo bardzo mi zależy na tym. Więc mam nadzieję że się dostane ;D 

Pozdrawiam Maciej.

Co chciałbyś zmienić na serwerze: Chciałbym dodać parę nowych podmianek na auta i jeszcze innych rzeczy, a napewno gracze by się ucieszyli jakby się dowiedzieli, że są nowe podmianki.

Ile jesteś w stanie REALNIE poświęcić dziennie czasu na służbę na serwerze: na służbę jestem w stanie poświecić 5godziny , ponieważ muszę sie uczyć , szkoła ;\.

Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań):Cześć , jestem Maciej, mam 15 lat. Mieszkam w Województwie Mazowieckim. Mieszkam tu od narodzin. Mam jedną siostrę rodzoną. Interesuję się grami, tworzę gry, moduję gry i robie inne rzeczy w np. Javie lub innych programach, lubię też jezdzić na motorze, uczyłem się jezdzic na motorynce a teraz jezdzę motorem o pojemności 50.

Coś od siebie: Mam nadzieję że się dostane, piszę to już 5 raz. ;D 

Dlaczego właśnie Ty zasługujesz na rangę: To zależy od was czy zasługuję.

Napisano (edytowany)

Imię

Kajetan

Aktualnie posiadam 15 lat.

SID

5749

Serial(e) 

54F4178FD8DADEA71D28428728E289F3

Czy posiadasz sprawny mikrofon

Posiadam sprawny mikrofon.

Czy posiadasz komunikator Teamspeak 3

Oczywiście, że posiadam.

Czy zapoznałeś się z regulaminem serwerowym

Zapoznałem się.

Twoja samoocena serwera

Czuje jakieś niedociągnięcia, tz. panel logowania, ale serwer mi się wydaje bardzo dobrze rozegrany, przede wszystkim gospodarka jest na wielki plus, co prawda są wysokie zarobki, ale jednak są bardzo dobrze zadysponowane. Kolejnym plusem są mniejsze urozmaicenia typu napady itp. Moja ostateczna ocena serwera to 9/10. 

Czy posiadasz doświadczenie na tym samym lub na podobnym stanowisku

Oczywiście, że posiadam. Jeśli chodzi o podobne stanowisko, to byłem właścicielem nawet ciekawych serwerów, miałem wiele autorskich kodów, map wykonanych przeze mnie. Na stanowisku Support'a też się było, czy to na mniejszych, czy na większych serwerach. Tak więc ostatecznie oceniam swoje doświadczenie na bardzo wysokie. 

Czy posiadasz problem z wykonywaniem powierzonych obowiązków

Nie mam żadnych problemów.

Przegrany czas na serwerze (minuty pod F5)

Trochę mało, ledwo ponad 2100 minut, ale cały czas rośnie! 

Dlaczego Ty

Dlaczego ja? Dlatego, że jestem ogarniętym, kulturalnym, zdyscyplinowanym oraz, co najważniejsze pomocnym człowiekiem, który naprawdę chcę komuś pomóc w chwili, kiedy ta osoba tej pomocy potrzebuje. Jak już mówiłem, że jestem ogarnięty, co potwierdza moje podejście do wielu, wielu rzeczy. Również powiem, że jestem odpowiedzialny jak na swój dosyć niski wiek, jestem odpowiedzialny za siebie, jak i rzeczy które robię i te które mam zamiar zrobić. Dysponuję wysoką wiedzą na temat "bycia Support'em", wysoką, znajomość komend oraz jestem bardzo "pewny" w sytuacjach które tego wymagają. 

Co chciałbyś zmienić na serwerze

Jak już pisałem, osobiście popracował bym nad oprawą graficzną serwera, tz. panel logowania, hud, licznik itp. Rozumiem, że Developerzy/Właściciele, jak zwał to zwał, mogą nie mieć czasu na takie "duperele", ale to jest naprawdę sprawa poświęcenia jednego dnia, no chyba, że nie ma żadnego grafika no to już większy problem. Zmieniłbym podejście do rozwoju frakcji przez dev, z tego co widziałem to dev serwera polepszają na razie tylko SAPD, a co z innymi frakcjami? Jeszcze dopowiem, co do frakcji, organizacja po niektórych frakcji nie jest jakaś dobra, dodał bym takie coś jak "Komisja Spraw Frakcyjnych", którą można zobaczyć na pewnym większym serwerze na polskiej scenie MTA. "KSF" miało by się zajmować organizacją frakcji, kontrolować je do tego stopnia, aby nie było w nich żadnej faworyzacji lub innych tego typu rzeczy. 

Ile jesteś w stanie REALNIE poświęcić dziennie czasu na służbę na serwerze

No można powiedzieć, że sporą ilość czasu, zaczynając od 2 do 4 godzin, a kończąc od 4 do 6 godzin, zależy to też od dnia, ale to chyba oczywiste.

Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań)

Witam, mam na imię Kajetan ( w skrócie Kajtek 😄 ), nie daleki czas temu skończyłem 15 lat, mieszkam w dosyć małym, ale rozwiniętym miasteczku w województwie Zachodniopomorskim. Kocham pomagać, ponieważ sprawia mi to przyjemność i daje nie zapomnianą satysfakcję, jestem człowiekiem szczerym, uczciwym oraz uczuciowym, staram się nie działać pod wpływem emocji, na ogół mi się to udaje, ale zdarzają mi się również słabsze dni, w których nie mam znakomitego humoru jak wczoraj/przedwczoraj( przykład ), czy to pogoda, czy ktoś mnie nieźle zdenerwował, lub też obiad był nie dobry 😄, zależy. Jestem "humorzasty", to znaczy, że można u mnie bardzo często spotkać dobry humor, pomimo tego, że czasami może coś na mnie zadziałać pod wpływem emocji/uczuć. Jestem kulturalny, oczywiście, czasami wyrwie mi się jakiś bluzg spowodowany tym, czy tamtym, ale mówię ogólnie. Spokojny też potrafię być, jak już pisałem wcześniej, zdarzy mi się zdenerwować, ale to jest dosyć rzadkie. Mam towarzyską duszę, jestem otwarty na nowych znajomych, nowe towarzystwo, nowe doświadczenia, zawsze jestem ciekawski i chciałbym dużo wiedzieć. Nie mam jakiegoś wielce ciekawego charakteru, kto mnie zna to wie jaki jestem, jeśli ktoś mnie chce poznać to zapraszam śmiało heh 😄. Nie mam szczególnych zainteresowań, ale jednak coś tam jest. Interesuję się programowaniem oraz sportem, a dokładniej sztukami walki K1. No co mam powiedzieć, kolejne pare, jak nie parenaście lat zostanie spędzone przed komputerem! 😄 

Coś od siebie

Chciałbym innym życzyć powodzenia w tej o to rekrutacji na rangę Support. Ranga ta by wiele dawała mi do rozumu, jak i stałbym się o wiele bardziej aktywnym graczem, który chce za wszelką cenę komuś pomóc. No i co, zostało mi tylko jeszcze raz życzyć powodzenia całej reszcie piszącej podanie!

Dlaczego właśnie Ty zasługujesz na rangę

Dlaczego ja właśnie zasługuję na tą rangę, to jest ciężkie pytanie, ponieważ każdy kto napisał szczere, wyczerpujące podanie ma szanse na tą rangę, wiem, liczy się wiek oraz czas przegrany na serwerze, ale myślę, że to jednak nie wszystko.. Myślę, że liczy się szczerość oraz uczciwość osoby piszącej podanie. Jak właśnie pisałem w poprzednich pytaniach, jestem bardzo szczery oraz uczciwy, nie wyobrażam sobie oszukać kogoś, a w najgorszym przypadku urazić go w mocny sposób. Znam znakomicie komendy, oraz atmosferę panującą na serwerze. Znam najczęstsze problemy graczy, oraz umiem je rozwiązać w byle jaki sposób. Zawsze potrafię zafundować miłą oraz zabawną atmosferę wśród graczy jak i wśród administracji. Zapomniałem jeszcze dodać, że mam doświadczenie na owej randze, jak i na wyższej. Chciałbym włożyć jak najwięcej w serwer, próbuje się angażować w życie serwera jak najbardziej jak potrafię, również frakcji SARA chciałbym dać jak najwięcej, reprezentować jak najlepiej o to tą frakcję, posiadając nad swoim nickiem zielony napis "Support" 😄!

Osobiście potwierdzam, że w podaniu napisałem całą prawdę odnośnie siebie. Pozdrawiam i życzę innym powodzenia! 😄  

Edytowano przez Kajsky

Imię: Paweł

SID: 6362

Serial(e): 8060F4776737AD6422687052AE9D7042

Czy posiadasz komunikator Teamspeak 3: Tak

Czy zapoznałeś się z regulaminem serwerowym: Tak

Twoja samoocena serwera: 9.5/10

Czy posiadasz doświadczenie na tym samym lub na podobnym stanowisku: Byłem na kilku serwerach na randze support.

Czy posiadasz problem z wykonywaniem powierzonych obowiązków: Nie posiadam takowego problemu.

Przegrany czas na serwerze (minuty pod F5): 5672

Dlaczego Ty: Myślę, że jestem w stanie poradzić sobie z powierzonymi mi obowiązkami, a tak poza tym, szybko nawiązuje kontakt z graczem.

Co chciałbyś zmienić na serwerze: Na chwilę obecną nie przychodzi mi nic na myśl

Ile jesteś w stanie REALNIE poświęcić dziennie czasu na służbę na serwerze: do 4 godzin

Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Nazywam się Paweł, mam 18 lat, urodziłem się w województwie Zachodnio-Pomorskim. Interesuje się motoryzacją, gotowaniem oraz grafiką komputerową. Moje hobby to wykonywanie grafiki, którą zajmuje się około 4 lata. Jestem miły, kulturalny, szybko nawiązuje kontakt z graczem, przy czym jestem pomocny, zawsze dążę, do postawionego sobie celu. Jeżeli chodzi o moje zachowanie, staram się zachowywać dojrzale, odpowiadać na pytania pełnym zdaniem, czy też tak wszystko opisywać.

Coś od siebie: Mam nadzieję na danie mi szansy w gronie ekipy serwera.

Dlaczego właśnie Ty zasługujesz na rangę: Myślę, że jestem w stanie poradzić sobie z powierzonymi mi obowiązkami, a tak poza tym, szybko nawiązuje kontakt z graczem.

Napisano (edytowany)

Imię: Michał

SID: 5871

Serial(e): CE85B6CF84360AC53F7D0B2972787912

Czy posiadasz komunikator Teamspeak 3: tak

Twoja samoocena serwera: 10/10

Czy posiadasz doświadczenie na tym samym lub na podobnym stanowisku:  Takie 6 /10 znam sporo komend potrzebnych do supportera.

Przegrany czas na serwerze (minuty pod F5): 1537 [rosną]

Dlaczego Ty: Chciałbym zostać Supporterem na moim ulubionym obecnie serwerze MTA, znam komendy sprawiło by to mi dużo radości a graczom dużo wsparcia z mojej strony. znam sporo komend takie; tt (id), /jp, /b, /kick, /zpj, /opj, /a, /s, /p id pojazdu, /booc, /baj, /kick. I tym podobne nie będę wymieniał wszystkich iż jest to raczej niepotrzebne.

Co chciałbyś zmienić na serwerze: Nic, wszystko jest dopięte na ostatni guzik.

Ile jesteś w stanie REALNIE poświęcić dziennie czasu na służbę na serwerze: 5 godzin, w weekendy 8 godzin

Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Jestem Michał, lubię grać w MTA, budować interiory w Samp-ie uczę się dopiero, poza domem lubię pograć sobie w piłkę.

Coś od siebie: Cóż chciałbym zostać Supporterem a jest to moje drugie podanie.

Dlaczego właśnie Ty zasługujesz na rangę: Witam, lubię pomagać innym w rzeczach w których mają jakikolwiek problem, spędzam sporo czasu, mam szacunek do starszych jak i zarówno młodszych lub mniej ogarniających rzeczy.

Edytowano przez CMD

Imię:Maciek

SID:930

Serial(e):44D9E8AE8DE8755015C0A37D5D596B93

Czy posiadasz sprawny mikrofon:tak 

Czy posiadasz komunikator Teamspeak 3:tak

Czy zapoznałeś się z regulaminem serwerowym:tak

Twoja samoocena serwera:9/10

Czy posiadasz doświadczenie na tym samym lub na podobnym stanowisku:tak 

Czy posiadasz problem z wykonywaniem powierzonych obowiązków:nie

Przegrany czas na serwerze (minuty pod F5):16,5tyś min 

Dlaczego Ty:chce pomagać graczom 

Co chciałbyś zmienić na serwerze:wiecej domkuw w lv i podmanki 

Ile jesteś w stanie REALNIE poświęcić dziennie czasu na służbę na serwerze:2/3h

Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań):chodze do 3 g w tym roku kończe interesuje się grami a w wolny czas spedzam na rowerze 

Coś od siebie:lubie indera00 ❤️

Dlaczego właśnie Ty zasługujesz na rangę:mysle że pomoge graczom 

Imie:Antek

Wiek 14lat

Sid 1255

Serial E476F08BF9D857226C9B3B8BE1A53

Czy posiadasz sprawny mikrofon :tak

czy posiadasz teamspeak3: nie ale mam discord

czy zapozna£ej się z serwerowmy regulaminem: tak

twoja samoocena serwera 9,5/10

Czy posiadasz doświadczenie na tym samymlub na podobnym stanowisku:nie chialbym sie wykazac

Czy posiadasz problem z wykonywaniem powierzonych obowiązków:nie

rzegrany czas na serwerze: 875min 

Dlaczego Ty:Chialbym sie wykazac na suporterze i chce pomagac ludziom

o chciałbyś zmienić na serwerze:wiecej podmianek na serwerze,rozbudowac miasto lv, kulture na serwerz to mido glowy teraz przychodzi

Ile jesteś w stanie REALNIE poświęcićdziennie czasu na służbę na serwerze:caly czas z malymi przerwami

Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań):Jestem Antek mam 14lat chodze do 3gimnazjum.JEstem pomacną osobą.Lubie grac w piłe ręczną a szczegolnie na bramce.Interesyje sie motoryzcja.moją pasją jest jazda na motorze

Coś od siebie:Chialbym sie dostac na supporta zobaczyc jak to jest i pomogac dla innych osob

Dlaczego właśnie Ty zasługujesz na rangę:Mysle ze duzo pomoge dla graczy

Imię: Krystian

SID: 6825

Serial(e): ABA0EB3BCA4253D113AF8D194F19E034

Czy posiadasz komunikator Teamspeak 3: Tak, discord też

Czy zapoznałeś się z regulaminem serwerowym: Tak.

Twoja samoocena serwera: 10/10

Czy posiadasz doświadczenie na tym samym lub na podobnym stanowisku: Tak, byłem na wielu serwerach moderatorem, adminem, jak i zarówno właścicielem. Umiem się odnaleźć w tym dziale.

Czy posiadasz problem z wykonywaniem powierzonych obowiązków: Nie, absolutnie, dlaczego?, skoro mam jakieś polecenie od wyższej rangi, to musze je wykonać.

Przegrany czas na serwerze (minuty pod F5): 10m

Dlaczego Ty: To tak. Bo lubie być modem, bardzo mi się spodobał wasz serwer, i ogólnie myśle że mam szanse,

Co chciałbyś zmienić na serwerze: W zasadzie to nic, wszystko jest dopięte na ostatni guzik.

Ile jesteś w stanie REALNIE poświęcić dziennie czasu na służbę na serwerze: 4-6h

Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Cześć! Jestem krystian. Mam 14 lat. Mieszkam w węgrowie. Mam brązowe włosy. niebiesko oczy. itd. Lubię grać w mta, grać na komputerze, wręcz jest to moja pasja xD. Lubię też grać w piłke, Jeździć na desce

Coś od siebie:

Dlaczego właśnie Ty zasługujesz na rangę:

Imię: Hubert

SID: 456

Serial(e): 6E6D761E489D49CA5E99DD8B3DF13144

Czy posiadasz sprawny mikrofon: Oczywiście

Czy posiadasz komunikator Teamspeak 3: Oczywiście

Czy zapoznałeś się z regulaminem serwerowym: Priorytetowo

Czy posiadasz doświadczenie na tym samym lub na podobnym stanowisku: Jasne.

Czy posiadasz problem z wykonywaniem powierzonych obowiązków: Nie.

Przegrany czas na serwerze (minuty pod F5): 2749 (Wzrosnie)

Dlaczego Ty: Ponieważ myślę, że dużo wniosę na serwer jak i na powstrzymanie różnych rzeczy typu odwalanie, całkowitemu braku kultury żeby był spokój na serwerze. Będę robić dużo interakcji z graczami, od różnych eventów typu: Derby, ZTP, znajdź pojazd, szybkie palce, róznę zagadki aż po różne akcje rp typu napady, różne porwania oczywiście jak się komuś uda takie coś zrobić i załóżmy przywiezie wybranego gracza podstawionego do mnie dostaną pieniądze za wykonaną akcje. Także myślę ze nadam się na te stanowisko poprzez sporą kariera na różnych ranach typu Moderator, Administrator jak i RCON  serwerów.

Co chciałbyś zmienić na serwerze: Przede wszystkim chciałbym na serwerze zmienić bardzo dużo, od taranowania, odwalania aż do samej kultury na serwerze, kultura to podstawa serwerów można powiedzieć, przez to jakich się ma graczy pokazuje się pierwsze wrażenie serwera. Oraz także więcej gier RP żeby także frakcje się nie nudziły. Chciałbym także wprowadzić rozbudowanie innych miast typu Fort Carson, jak i wyrównać wszystkie prace. Chciałbym także co tydzień na przykład w soboty zawsze robić Event na większą skale pieniężną.

Ile jesteś w stanie REALNIE poświęcić dziennie czasu na służbę na serwerze:Zależy od czasu 1-7h

Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań):Witam mam an imię Hubert, mam 14 lat. Moje zainteresowania to MTB Stunt, DH, gry komputerowe oraz bieganie.  Jestem bardzo pomocną osobą, która chętnie pomaga innym w różnych przypadkach. Jestem także bardzo otwarty na nowe znajomości, w wolnej chwili gram w różne gry komputerowe od strzelanek, aż po gry strategiczne. Jestem także bardzo miła osobą która posiada ciągły uśmiech na twarzy, jestem także ciągle pełny energii. Jeżeli także jest coś do zrobienia robię to natychmiastowo bez żadnego ale.

Coś od siebie:Myślę, że będą dobrą osobą na tym stanowisku dlatego, że jestem bardzo otwarty na nowe znajomości oraz także na pomoc różnym osobom. Również także myślę, ze zapobiegnę różnym odwalaniom i tym podobne. Będę także umilał czas graczom poprzez wcześniej wspomniane eventy w weekend o większe pieniądze.

Dlaczego właśnie Ty zasługujesz na rangę: Myślę, że wniosę dużo na serwer oraz, że bardziej się rozwinie. Jestem bardzo pomocnym graczem oraz mam dużę chęci do pomocy. Będe także wykonywał raporty w pełnym skupieniu oraz jak najszybciej mogę, oraz jak najlepiej umiem.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się