Skocz do zawartości
Inder00

Rekrutacja na rangę Support - Luty 2019

Polecane posty

Imię: Konrad

SID: 1746

Serial(e): 591A3FCE117FA3218BCF110192FA7D62

Czy posiadasz sprawny mikrofon: Tak, posiadam.

Czy posiadasz komunikator Teamspeak 3: Tak, posiadam.

Czy zapoznałeś się z regulaminem serwerowym: Tak, zapoznałem się.

Twoja samoocena serwera: 8/10

Czy posiadasz doświadczenie na tym samym lub na podobnym stanowisku: Tak, posiadam.

Czy posiadasz problem z wykonywaniem powierzonych obowiązków: Nie posiadam żadnych problemów z powierzonymi mi obowiązkami.

Przegrany czas na serwerze (minuty pod F5): 180 minut, lecz zapomniałem hasła do wcześniejszego konta, na którym posiadałem ponad 50h.

Dlaczego Ty: Myślę, że wybierając mnie, otrzymacie naprawdę staranną i bardzo dobrze wykonaną robotę. Jestem sumiennym człowiekiem, u którego nie mogą przejść żadne błędy bez poprawy. Zawsze, gdy coś zepsuje lub zajdzie nieporozumienie, staram się, aby naprawić te zjawisko. Jestem bardzo pomocnym graczem, moja pomoc jest darmowa, nie chce nic za pomoc, wystarczy mi zwykłe "dziękuje".

Co chciałbyś zmienić na serwerze: Aktualnie serwer stoi na wysokim poziomie, tylko wystarczy go rozgłaszać na forach społecznościowych, takich jak Facebook, strony o tematyce MTA.

Ile jesteś w stanie REALNIE poświęcić dziennie czasu na służbę na serwerze: Realnie, nie kłamiąc, jeżeli dostanę od Was szansę, jestem w stanie poświęcić od 5-7h (w dnie szkole, w weekendy 10h)

Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Witam! Nazywam się Konrad, mam za sobą już 17 wiosen. Uczęszczam do technikum o profilu - Technik Hotelarz w Szczecinie. Jestem opanowanym i spokojnym graczem, który próbuje wszystko przyjąć żartobliwie, oprócz ostrzeżeń oraz porad. Posiadam do siebie dystans oraz poczucie humoru, co świetnie idzie w parze! Moimi zainteresowaniami jest: muzyka, technologia, oraz informacje o świecie. Jestem osobą, która w grze wykazuje się wysoką kulturą osobistą oraz wysokim poziomem ortografii.

Coś od siebie: Mam nadzieję, że moje wypociny nie pójdą na marne, oraz dostane szansę! :)

Dlaczego właśnie Ty zasługujesz na rangę: Moim zdaniem, zasługuję na tą rangę, ponieważ nie rzucam słów na wiatr i dlatego otrzymacie ode mnie 200% moich możliwości. Jedynym moim minusem, który występuje jest zapomnienie komend administracyjnych, lecz usprawiedliwiam się tym, że w bardzo krótkim czasie umiem się naprawdę bardzo dużo nauczyć, wystarczy, że ktoś  mi podeśle komendy, lub sobie je sam sobie znajdę i potrafię nauczyć się ich w 15 minut.

Imię: Jarek

SID: 3265

Serial(e): 362D2253DEBCDB19937D8F985FF88CB2

Czy posiadasz sprawny mikrofon: Tak posiadam sprawny mikrofon.

Czy posiadasz komunikator Teamspeak 3: Oczywiście posiadam program TS3

Czy zapoznałeś się z regulaminem serwerowym: Oczywiście zapoznałem się z regulaminem.

Twoja samoocena serwera: Moją samoocena jest pozytywna ponieważ , miła administracji dla graczy , dobre podmianki , oraz odrywane są eventy, także dla mnie serwer jest dobry.

Czy posiadasz doświadczenie na tym samym lub na podobnym stanowisku: Tak posiadam doświadczenie tej rangi iż mam taką rangę na innym serwerze.

Czy posiadasz problem z wykonywaniem powierzonych obowiązków: Nie , nie sprawia mi to żadnego problemu wykonywać obowiązków.

Przegrany czas na serwerze (minuty pod F5): 213min , więc nie najlepiej ale myślę że to się jeszcze zmieni 🙂 

Dlaczego Ty: Ponieważ taka ranga sprawia mi wielką satysfakcję pomagać graczom , odgrywać różne eventy np. DERBY , lub jakieś wyścigi . Także grałbym częściej . dłużej na serwerze bo bym się nie nudził też uzupełniać reporty itp. Uważam że powinienem dostać szansę na moderatora  na pewno jej bym nie stracił. 🙂  

Co chciałbyś zmienić na serwerze: Swój budżet aut i funduszy na serwerze . ale to do zrobienia nic więcej bym nie chciał poza tą rangą.

Ile jesteś w stanie REALNIE poświęcić dziennie czasu na służbę na serwerze: Dziennie  postarał bym się poświęcić około 2-3 godziny a z rangą do pięciu godzin.

Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań):Nazywam się Jarek , mam 15 lat jestem dosyć pomocną osobą. Ponieważ lubię pomagać osobom . przyjaciółmi itp.. Moim hobby jest sport , przede wszystkim piłka nożna po prostu kocham to robić , ze znajomymi i przyjaciółmi. Także uwielbiam otoczenie czyli spotykać się z rówieśnikami. Za rok kończę podstawówkę i idę do szkoły średniej do Technikum , lub Liceum później myślę nad studiami i jakimś zawodzie. W wolnnym czasie oczywiście wieczorem , wchodzę na serwery MTA lub przeglądam media. No to tak raczej chyba na tyle o mnie Pozdrawiam. :D

Coś od siebie: Znalazłem właściwy serwer RPG ,  pracować itp.. Ale tak to serwer bardzo mi pasuję. 

Dlaczego właśnie Ty zasługujesz na rangę: Ponieważ dla mnie to jest wielka satysfakcja mieć taką rangę. ponieważ więcej motywuje mię do gry na tej serwerze , pomagał bym graczom w różnych sytuacjach , także wykonywał bym dzienne obowiązki moderatora np. Reporty , aktywności różne na Team Speak. Jeżeli bym posiadał rangę to jak by się jakaś osoba spytała np. jaka najlepsza praca? to bym jej napisał pod jakim klawiszem panel. Tak więc uważam ze powinienem dostać tę rangę byłbym bardzo szczęśliwy, i nie stracił bym takiej szansy. Pozdrawiam :)

Napisano (edytowany)

Imię:Krystian

SID: 330

Serial(e):

Czy posiadasz sprawny mikrofon: Tak

Czy posiadasz komunikator Teamspeak 3: Tak

Czy zapoznałeś się z regulaminem serwerowym: Tak

Twoja samoocena serwera: 9/10

Czy posiadasz doświadczenie na tym samym lub na podobnym stanowisku: Tak byłem wiele  razy na takim  oraz większym stanowisku.

Czy posiadasz problem z wykonywaniem powierzonych obowiązków: Nie

Przegrany czas na serwerze (minuty pod F5): Powyżej  1550min (rosną)

Dlaczego Ty: Dlatego, że jestem szybkim, miłym i pomocnym chłopakiem. A Jeżeli udało by mi się przyjmował bym raport raz dwa. Potrafie również ogarnąc kłócących się graczy. Czasami na nich nada się /warn a czasami /mute. Praktycznie co 2/3dni robił bym eventy takie jak, /derby, /ztp, a czasami robił bym wyścigi etapowe na mapie eventowej.

Co chciałbyś zmienić na serwerze: Nic.

Ile jesteś w stanie REALNIE poświęcić dziennie czasu na służbę na serwerze: 2/3h

Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Witam mam na imię Krystian. Mam 15 lat. Interesuje się sportami   takimi jak piłka nożna, ręczna, siatkówka. Czas do czasu zajmuje się robieniem grafik. Czasami lubie wyjśc na swieze powietrze i pojezdzić sobie rowerem. Podam znane dla mnie komendy moderatora : /zpl, /zpj, /opl, /opj, /warn, /b, /k, /tt, /th, /vtt, /vth, /rapsy, /inv, /cl.

Coś od siebie: Myśle, że mi się uda. ❤️ MULTIRPG ❤️

Dlaczego właśnie Ty zasługujesz na rangę: Dlatego, że  jestem  ogarnietym, szybkim chłopakiem. Jeżeli bym się dostał bym miał odrazu pare pochwał.

Edytowano przez GrafiQQ

Imię:Rafał

SID:6722

Serial(e):to: 652754A4C87A23519C8AE3178BA34

Czy posiadasz sprawny mikrofon:Tak

Czy posiadasz komunikator Teamspeak 3:Tak

Czy zapoznałeś się z regulaminem serwerowym: Tak zapoznalem sie

Twoja samoocena serwera: Serwer jest bardzo fajny. Jak dlamie 1 z najlepszych

Czy posiadasz doświadczenie na tym samym lub na podobnym stanowisku:Tak troche

Czy posiadasz problem z wykonywaniem powierzonych obowiązków:Raczej nie

Przegrany czas na serwerze (minuty pod F5):170

Dlaczego Ty:Lubie pomagać w różnych problemach uważam, że bym sie dobrze sprawdzał mimo, żemam 13 lat to myśle na 15.

Co chciałbyś zmienić na serwerze:Narazie nic ale by sie przydała frakcja taxi.

Ile jesteś w stanie REALNIE poświęcić dziennie czasu na służbę na serwerze:okolo 2,5 h albo 3 w ferie nawet 4.

Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań):Nazywam sie Rafał (Pod ksywą aHot). Mam 13 lat lubie grać w piłke nożną i ręczną oraz jezdzić na rowerze. Lubie pomagać innym z tego pisze podanie na moderatora by pomagać w różnych sytuacjach.

Coś od siebie:No co by tu napisać. Lubie ten serwer oraz ludzi którzy na nim grają.

Dlaczego właśnie Ty zasługujesz na rangę:Myśle, że bym sobie poradzić bo byłem już na kolegi serwie moderatorem ale mój kolega sprzedał serwer mojemu 2 koledze i już sam sie wycofałem. I od tego mam jakieś doświadczenie.

Napisano (edytowany)

Imię:Norbert

SID:285

Serial(e):786A991938F083445C637F6F3C3C2793

Czy posiadasz sprawny mikrofon:Tak posiadam.

Czy posiadasz komunikator Teamspeak 3:Tak oczewiście.

Czy zapoznałeś się z regulaminem serwerowym:Tak

Twoja samoocena serwera:9/10

Czy posiadasz doświadczenie na tym samym lub na podobnym stanowisku:Tak byłem dużo razy supporterem oraz administratorem.

Czy posiadasz problem z wykonywaniem powierzonych obowiązków:Nie.

Przegrany czas na serwerze (minuty pod F5):13000(minut).

Dlaczego Ty:Ponieważ znam się na tym co i jak oraz bardzo lubię tą range.

Co chciałbyś zmienić na serwerze:Na pewno chciałbym wprowadzić dyscyplinę oraz porządek na drogach itd.

Ile jesteś w stanie REALNIE poświęcić dziennie czasu na służbę na serwerze:od 3 do 9 godzin.

Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań):Siemka nazywam się Norbert mam 14 lat ,lubię sport ,Mieszkam w Woj.Mazowieckim ,lubię jeździć quadem oraz ścigaczem poj(125) ,a mój quad to ktm 505 po swapie na 750cc  zdj na prof ,Ogólnie dobrze w miarę się uczę ,chodzę do 7 klasy szkoły podstawowej ,ogólnie to lubię grać w MTA ,Lubię jeździć z kolegami po żwirowniach albo po ulicy i stawiać moto albo quada na gume ogólnie interesuje mnie motoryzacja oraz gospodarstwo pomaga przy pracach polowych albo przy codziennym obowiązku ,Chciałbym chodzić po skończeniu szkoły podstawowej do technikum rolniczego,ostatnio robiłem kulig ciągnikem case 240puma i chyba to tyle ;).  

Coś od siebie:Myślę ze teraz dostanę się na tą range 😄

Dlaczego właśnie Ty zasługujesz na rangę:Ponieważ jest obeznany na tej randze i lubię na niej być 🙂

Edytowano przez Norbx

Imię: Patrycja 

SID: 6504

Serial(e): 2711E745E7F60885516D8865D331CB12

Twoja samoocena serwera: Jest spoko, ma własne skrypty oraz miłą atmosferę gorąco mogę polecać!

Czy posiadasz doświadczenie na tym samym lub na podobnym stanowisku: Tak 

Przegrany czas na serwerze (minuty pod F5): 1030

Dlaczego Ty: Nie chcę się wyróżniać po prostu chcę pomagać innym! 

Co chciałbyś zmienić na serwerze: Oczywiscię obecność administracji online, przyczym jakieś nowe prace i coś takiego :3 

Ile jesteś w stanie REALNIE poświęcić dziennie czasu na służbę na serwerze: 2-10h 

Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań):Hejka, jestem Patrycja mam 19 lat interesuje się motorami oraz sportem typu Hokej itpd... dalej mówiąc chcę spróbować swoich sił w administracji komendy znam więc dlaczego by nie pomagać innym.Moje hobby to pomaganie innym oraz szybka jazda na motocylku, Uwielbiam enduro (Crossy) 😄. Słucham muzyki typu Rap (Stfu na trap, jeżeli ktoś lubi nie mam do tego problemu każdy ma swój gust..) obecnie jestem singielką, lecz jak chodzi Tobie o mój charakter to po prostu jestem miła 😄.Mówią wręcz że mają mnie dość bo zawsze jestem "zakręcona".

Coś od siebie:No życzę każdemu powodzenia! Pamiętajcie każdy ma Równe szanse nikt nie jest na +\-!!

Dlaczego właśnie Ty zasługujesz na rangę: Nie mówię że jestem od razu jakaś megaa doświadczona po prostu chcę spróbować po raz któryś swoich sił na danym serwerze który mi się mega podoba!, umiem pracować w grupie oraz słuchać wyższej rangi! i chcę odróżnić na serwerze dobro od zła 😐.

2 godziny temu, GrafiQQ napisał:

Imię:Krystian

SID: 330

Serial(e): 5933E8F6D9F84496C1C102909236F903

Czy posiadasz doświadczenie na tym samym lub na podobnym stanowisku: Tak byłem wiele  razy na takim  oraz większym stanowisku.

Przegrany czas na serwerze (minuty pod F5): Powyżej  1550min (rosną)

Dlaczego Ty: Dlatego, że jestem szybkim, miłym i pomocnym chłopakiem. A Jeżeli udało by mi się przyjmował bym raport raz dwa. Potrafie również ogarnąc kłócących się graczy. Czasami na nich nada się /warn a czasami /mute. Praktycznie co 2/3dni robił bym eventy takie jak, /derby, /ztp, a czasami robił bym wyścigi etapowe na mapie eventowej.

Co chciałbyś zmienić na serwerze: Nic.

Ile jesteś w stanie REALNIE poświęcić dziennie czasu na służbę na serwerze: 2/3h

Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Witam mam na imię Krystian. Mam 15 lat. Interesuje się sportami   takimi jak piłka nożna, ręczna, siatkówka. Czas do czasu zajmuje się robieniem grafik. Czasami lubie wyjśc na swieze powietrze i pojezdzić sobie rowerem. Podam znane dla mnie komendy moderatora : /zpl, /zpj, /opl, /opj, /warn, /b, /k, /tt, /th, /vtt, /vth, /rapsy, /inv, /cl.

Coś od siebie: Myśle, że mi się uda. ❤️ MULTIRPG ❤️

Dlaczego właśnie Ty zasługujesz na rangę: Dlatego, że  jestem  ogarnietym, szybkim chłopakiem. Jeżeli bym się dostał bym miał odrazu pare pochwał.

Imię: Mam na imię Kacper

SID: Mój SID  to 2071

Serial(e):  Oto mój seriał 9B787D01B6B694AC9D95C4EA1396D3A1

Czy posiadasz sprawny mikrofon: Tak, oczywiście

Czy posiadasz komunikator Teamspeak 3: Tak oczywyście 

Czy zapoznałeś się z regulaminem serwerowym: Tak jak najbardziej to jest mój obowiązek 

Twoja samoocena serwera: 9/10 gdyż występują na serwerze małe bugi

Czy posiadasz doświadczenie na tym samym lub na podobnym stanowisku: Tak byłem kilka razu lecz chcę powiększyć moje doświadczenie

Czy posiadasz problem z wykonywaniem powierzonych obowiązków: Nie ponieważ jest to mój obowiązek!

Przegrany czas na serwerze (minuty pod F5): 705 lecz miałem bardzo długą przerwę i nie powiększała się ta liczba

Dlaczego Ty: Pomagałbym dużo graczom, oraz robił reporty. Jestem bardzo pomocny i chcę to gdzieś wykorzystać, a akurat mam szansę 

Co chciałbyś zmienić na serwerze: Nic, jest bardzo dobrze dopracowany 

Ile jesteś w stanie REALNIE poświęcić dziennie na służbę na serwerze: W tygodni od 2h, a w weekend od 4h.

Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań):Na range support bylem na jednym z takim większych serwerow lecz on teraz upadl. tam Moderatorem bo to i tak support tylko inne nazwy ;d lecz niestety bylem nim nie dlugo bo serwer sie rozpadl || Nazywam się Kacper mam 14 lat teraz chodze do 7 klasy ( 1 gimnazjum 😛 ) mieszkam w Tarnowie NIE lubie się uczyć ale za to lubię Doznawać nowych doznań (wiem powtórenie ale nie miałem pomysłu żeby napisać inne słwowo)  i więcej tego typu rzeczy chciałbym się dostać na tą posade no tak jak mowie zależy mi na tym, mysle ze moja ortografia oraz interpunkcja jest na bdb poziomie ponieważ czwórki i piatki z polskiego się miało xd. no chciałbym aby wszystko było po mojej myśli abym się dostal tutaj u was na tą posade ale mniejsza oto a wiec coś o sobie no Mily / inteligentny [ nawiasem mowiac nie wychwalam się czy cos tylko informuje ] / czasem zakochany xdd zależy w kim haha / // na obecna chwile nie posiadam lecz nie chce mieć dziewczyny bo nie mam czasu i tak na romansy wole grac w mta na adventure xd aa bym zapomnial jestem bardzo pomocny iż pomagam gracza jeśli im się nudzi no niekiedy robimy akcje role play. LoL już tyle linijek napisanych sorry ze wybiłem się trochę z tropu pytania Coś o sobie ale niestety tak to jest i widzicie bardzo dużo lubie opowiedzieć o sobie .. xd A wiec to chyba było by tyle jak na ten temat a wiec czekam… dobrze a wiec jeszcze raz może przepraszam bo możliwe ze sa jakies bledy ale to już z tego ze mam dużo napisałem i nie sprawdzam już bledów jak sa to z góry przepraszam dobra to tyle Pozdrawiam Koksu aka Kacper

Coś od siebie:Życzę powodzenia reszty graczom oraz pozdrawiam całą ekipę MultiRPG!

Dlaczego właśnie Ty zasługujesz na rangę:Trudne pyatnie ale nie będe owijał w bawełne. Napewno bym pomagał graczom bo jestem szczegolnie nocnym a zarazem porannym graczem i często nie chodze do szkoly wiec bym sie jak najbardziej zajmował serwerem ;d.  Po drugie robiłbym a zarazem organizował bym jakieś grubsze eventy jakieś o unikaty razem z cala administracja moim zdaniem spoko by bylo zrobic jakies miejsce ( jakiś np. klub Dylemata) aby w nim organizowac grubsze eventy, pomagałbym serwerowi w pieniężnych sprawach o ile by takie wystąpiły lecz jak na razie administracja RCON radzą sobie w tym bardzo dobrze iż jak mogliśmy zobaczyć oplacaja baze serwer i dokupuja nam nowe sloty wiec ten serwer mozemy a zarazem musimy zaliczac do wiekszych serwerow typu tego wiekszego poniewaz na byle pseudolku nie gralo by 100 graczy dziennie ! wiec chyba mozemy sobie to uświadomić ;d / jestem pomocny i to bardzo pomoglem administracji rcon w jednej sprawie o ile to tak mozna nazwac ;d. Myśle ze to tyle najważniejsze jest aby pomagać gracza i ogarniać te rapsy i byc aktywny na serwerze tak jak wspomnialem u gory ja jestem aktywny nawet jesli jest jakis przypadek ze trzeba moge byc 24h bez problemowo mi matka nie karze zlazic z kompa czy tam ojciec wiec jest zarąbiście moge robic co chce jestem z tego zadowolony i czekam na odp od administracji rcon. Głownie pomagalbym na serwerze gracza i repsy .

5 godzin temu, xkeha napisał:

Imię: Krystian

SID: 6825

Serial(e): ABA0EB3BCA4253D113AF8D194F19E034

Czy posiadasz sprawny mikrofon: Tak.

Czy posiadasz komunikator Teamspeak 3: Tak, discord też

Czy zapoznałeś się z regulaminem serwerowym: Tak.

Twoja samoocena serwera: 10/10

Czy posiadasz doświadczenie na tym samym lub na podobnym stanowisku: Tak, byłem na wielu serwerach moderatorem, adminem, jak i zarówno właścicielem. Umiem się odnaleźć w tym dziale.

Czy posiadasz problem z wykonywaniem powierzonych obowiązków: Nie, absolutnie, dlaczego?, skoro mam jakieś polecenie od wyższej rangi, to musze je wykonać.

Przegrany czas na serwerze (minuty pod F5): 10m

Dlaczego Ty: To tak. Bo lubie być modem, bardzo mi się spodobał wasz serwer, i ogólnie myśle że mam szanse,

Co chciałbyś zmienić na serwerze: W zasadzie to nic, wszystko jest dopięte na ostatni guzik.

Ile jesteś w stanie REALNIE poświęcić dziennie czasu na służbę na serwerze: 4-6h

Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Mam na imię Krystian. Mam 14 lat,na co dzień jestem osobą żartobliwą, miłą i serdeczną.Potrafię ocenić sytuację i wiem kiedy i jak się zachować.Staram się być kulturalny, nieść pomoc innym graczom, oraz być dla nich wzorem do naśladowania.Niestety czasami odbija mi głupawka i robię rzeczy za które później żałuję.Uważam jednak, że nie można cały czas być sztywniakiem i czasami jednak nadchodzi taki moment, że trzeba coś odwalić.Do tego dochodzi jeszcze mój wiek, wiadomo cały czas jeszcze dojrzewam i są momenty, że nad tymi zachowaniami trudno zapanować.Jestem osobą na ogół spokojną, lecz czasami daję się łatwo wyprowadzić z równowagi.Nie lubię  cwaniactwa, donosicielstwa oraz kłamstwa.Zawsze dążę do tego, aby być lojalny z osobami, które mnie otaczają.Jestem osobą szczerą i zawsze staram się niczego nie zatajać.interesuję się sportem oraz motoryzacją.

Coś od siebie: Licze na szanse.

Dlaczego właśnie Ty zasługujesz na rangę: Nw, ale licze na szanse.

Imię:Dominik

SID:3010

Serial(e):AF8FA4D3A2CFF9F84CAD680216F06124

Czy posiadasz sprawny mikrofon:TAK

Czy posiadasz komunikator Teamspeak 3:TAK

Czy zapoznałeś się z regulaminem serwerowym:TAK

Czy posiadasz doświadczenie na tym samym lub na podobnym stanowisku:Nie 

Czy posiadasz problem z wykonywaniem powierzonych obowiązków:NIE

Przegrany czas na serwerze (minuty pod F5):747

Dlaczego Ty:Poniewaz lubie pomagac graczom,zawsze marzylem o byciu moderatorem i mysle ze poradze sobie na tym stanowisku 

Co chciałbyś zmienić na serwerze:Nic jest wszystko okej 

Ile jesteś w stanie REALNIE poświęcić dziennie czasu na służbę na serwerze:2-3h

Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań):Lubie siatkowke,pilke nozna.W wolnych chwilach wychodze ze znajomymi na dwor.Lubie  pomagac graczom ktorzy dopiero zaczynaja grac 

Coś od siebie:Wspanialy serwer.

Dlaczego właśnie Ty zasługujesz na rangę:Tak jak pisalem wyzej lubie pomagac graczom nowym,

Imię: Maksymilian.

SID: 4318.

Serial(e): 92F7809577188C491F07CD22F4E3C2E3

Czy posiadasz sprawny mikrofon: Oczywiście, że posiadam. 

Czy posiadasz komunikator Teamspeak 3: Tak, jasne.

Czy zapoznałeś się z regulaminem serwerowym: Z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że tak i jestem gotów go przestrzegać.

Twoja samoocena serwera: No cóż, na serwerze gra mi się świetnie, więc oceniam go na 10/10.

Czy posiadasz doświadczenie na tym samym lub na podobnym stanowisku: Tak, i to duże, począwszy od mniejszych serwerów, kończąc na takich z dużą ilością osób. Moim największym osiągnięciem jest posada administratora na serwerze, na którym grało 100+ osób.

Czy posiadasz problem z wykonywaniem powierzonych obowiązków: Nie, nie posiadam z tym problemu.

Przegrany czas na serwerze (minuty pod F5): Na serwerze przegrałem 1431 minut.

Dlaczego Ty: Sprawiedliwość jest cechą, która bez wątpienia do mnie należy, jeżeli muszę rozwiązać jakiś konflikt to staram się to zrobić tak, aby żadna ze stron nie została poszkodowana. Jestem pomocny, oraz zaradny, a co najważniejsze, można mi zaufać. Na serwerze nigdy nie byłem karany. Uważam, że posiadam w pełni opanowaną ortografię oraz interpunkcję. Byłem już kilka razy na owej randze, więc wiem z czym to się je, w pełni znam komendy potrzebne na randze moderatora. Cecha, którą posiadam, czyli umiejętność pracy w grupie, jest niezbędna do pracy w administracji. Dużo czasu spędzam nie tylko na serwerze, ale także na forum, dlatego szybko odpowiadałbym na  wszelkie apelacje czy też pytania kierowane do mnie na nim. Jestem osobą odpowiedzialną. Widziałem niejednokrotnie, jakim ciężkim orzechem do zgryzienia jest praca w administracji na serwerze MultiRPG, dlatego też chcę dać jakąś cząstkę siebie i pomóc w dalszym rozwoju serwera.

Co chciałbyś zmienić na serwerze: Na serwer z moją osobą chcę wprowadzić ogromne zaangażowanie oraz porządek. Chcę zapobiec wszelkim wyzwiskom, czy też taranowaniu. natomiast jeżeli chodzi o stronę techniczną, to uważam, że wszystko jest na swoim miejscu, a na serwerze gra się bardzo dobrze.

Ile jesteś w stanie REALNIE poświęcić dziennie czasu na służbę na serwerze: Nie wyolbrzymiając, w tygodniu 3-5 godzin, natomiast w weekend 6-9 godzin.

Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Tak jak wspomniałem wyżej, mam na imię Maksymilian i jestem piętnastolatkiem. Pochodzę z małej miejscowości położonej niedaleko Krakowa, gdzie także uczęszczam do trzeciej klasy gimnazjalnej. Interesuję się sportem, a w szczególności piłką nożną. Jestem zawodnikiem amatorskiej drużyny piłki nożnej z mojej miejscowości. Lubię osoby z poczuciem humoru, pewne siebie i ambitne. Nie lubię cwaniactwa, kłamstwa i mierzenia wszystkich jedną miarą - na to jestem wyczulony. Jestem osobą, która zawsze stara się dopiąć wszystko na '' ostatni guzik ''. Uczę się na własnych błędach, z każdej popełnionej przeze mnie gafy, staram się wyciągać wnioski. Nie lubię brnąć w konflikty z innymi, a więc unikam sytuacji, które mogą do tego doprowadzić, jeżeli nadejdzie taka potrzeba, potrafię przeprosić i uznać swoją winę w danej sytuacji. Żyję z myślą, że dla ludzi nie ma rzeczy niemożliwych, jeżeli czegoś chcę, to zawsze staram się do tego nieustannie dążyć. Charakteryzuję się miłym podejściem do osób trzecich, jak i cierpliwością. Poczuwam się odpowiedzialny do popełnionych przez siebie czynów, staram się przemyśleć kilka razy zanim podejmę decyzję. Nie jestem osobą zuchwałą, raczej jestem skromny. Zdecydowanie mogę stwierdzić, iż jestem chłopakiem, który jest empatyczny. Staram się być również wyrozumiały, potrafię wstawić się w czyjejś sytuacji i spojrzeć na problem z perspektywy osoby, która jest w opresji. Moim atutem jest przyjazny stosunek do otoczenia, oraz umiejętność pracy w zespole. Dla mnie nie ma osób gorszych, do wszystkich podchodzę z należytym szacunkiem. Uważam, że jestem człowiekiem taktownym, staram się dopasować do sytuacji oraz ludzi, w których dane mi jest przebywać.

Coś od siebie: Z całego serca liczę na to, że to właśnie mi dacie szansę wykazania się na owej randze, od siebie mogę tylko powiedzieć, że tego nie pożałujecie. 

Dlaczego właśnie Ty zasługujesz na rangę: Na rangę moderatora zasługuję, ponieważ będę bacznie wykonywał powierzone mi zadania. Nigdy nie zostawiam niczego na ostatnią chwilę, obowiązki mi powierzone staram się wykonywać jak najszybciej, oraz jak najbardziej estetycznie. Potrafię zachować zimną krew w ciężkich sytuacjach oraz jestem asertywny, co pomaga mi w rozwiązywaniu sporów. Uważam, że jestem osobą kompetentną, gotową na bycie w administracji na tak dużym serwerze. Nie mam problemu z podporządkowaniem się wyższej randze. Starałbym się pomagać tym, którzy tego potrzebują, a karać tych, którzy na to zasługują. Jestem w pełni świadomy co czeka mnie na randze moderatora, i jestem pewny, że temu podołam. Mam wiele pomysłów na różnorakie eventy, gracze na pewno by się nie nudzili. 

Z poważaniem,

NeveR.

Imię:Adam

SID:3616

Serial(e):013526686AB642FBDC2E6625FE6C9E94

Czy posiadasz sprawny mikrofon:Posiadam.

Czy posiadasz komunikator Teamspeak 3:Jasne.

Czy zapoznałeś się z regulaminem serwerowym:Tak zapoznałem się 3 razy(To już moje 3 podanie,więc przeczytałem 3 razy).

Twoja samoocena serwera:10/10

Czy posiadasz doświadczenie na tym samym lub na podobnym stanowisku:Posiadam.

Czy posiadasz problem z wykonywaniem powierzonych obowiązków:Nie w żadnym wypadku .

Przegrany czas na serwerze (minuty pod F5):.5748

Dlaczego Ty:Oferuję od siebie dużą liczbę eventów i wykonanych rapsów.Na serwerze gram już sporo jak widać po minutach i przez ten czas wielu osobą pomogłem.

Co chciałbyś zmienić na serwerze:Nic wszystko zostało wgrane co chciałem zmienić.

Ile jesteś w stanie REALNIE poświęcić dziennie czasu na służbę na serwerze:4-6godz

Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań):Mam na imię Adam i mam 18 lat.Moją pasją jest elektromechanika i nie które sporty.Mieszkam w woj. Lubuskim.Moją cechową wartością jest optymizm.Mój charakter składa się z 3 cech (spokojność,tolerancyjność,błyskotliwość).Moją główną ideą jest fakt, iż nigdy się nie poddaje.Ktoś zacznie mnie krytykować będę dążył do celu żeby przestał i przekonał się jednak, że ze mnie jest spoko ziomek.

Coś od siebie:Życzę każdemu szczęścia w dostaniu się.

Dlaczego właśnie Ty zasługujesz na rangę:Myślę,że będę dobrą osobą na to stanowisko dlatego,że jestem bardzo aktywny na serwerze oraz komunikatorze TS3.Z łatwizną będę wykonywał tygodniowe reporty.

Imię: Marcel

SID: 2004

Serial(e): 5B1B6081B24C039A95FEB506450A26E2

Czy posiadasz sprawny mikrofon: Posiadam sprawny mikrofon.

Czy posiadasz komunikator Teamspeak 3: Tak, posiadam komunikator Teamspeak3.

Czy zapoznałeś się z regulaminem serwerowym: Owszem, jestem zapoznany.

Twoja samoocena serwera: 9/10 - zmieniłbym kilka drobnych rzeczy

Czy posiadasz doświadczenie na tym samym lub na podobnym stanowisku: Owszem, wielokrotnie byłem na stanowisku Moderatora / Suporrtera oraz Adminstratora na wielu serwerach.

Czy posiadasz problem z wykonywaniem powierzonych obowiązków: Nie posiadam takiego problemu.

Przegrany czas na serwerze (minuty pod F5): 800 minut

Dlaczego Ty: Ponieważ posiadam dużo czasu na gierkę i mam spore doświadczenie, a dlaczego nie ja?

Co chciałbyś zmienić na serwerze: Niektóre mapki.

Ile jesteś w stanie REALNIE poświęcić dziennie czasu na służbę na serwerze: Około 4 godzinek dziennie

Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Mam imię Marcel i mam 17 lat. Urodziłem i wychowuję się w mieście, które znajduje się w centralnej Polsce jakim jest Łódź. Tutaj także uczęszczam do szkoły. W wolnym czasie wychodzę ze znajomymi na rower bądź wybieramy się razem do miasta. Kiedy pogoda nie sprzyja gramy razem w różne gry np. CsGo, MTA 1.5, Unturned, H1Z1, Euro Truck Simulator 2, Metin 2, World of Tanks, Dragon Ball, DayZ, Dying Light, Garrys Mod i inne. Moje życie prywatne nie jest zbyt ciekawe, a świadczy o tym moja codzienna rutyna. Jestem osobą spokojną, nie wdającą się w konflikty. Problemy staram się rozwiązywać pokojowo nie używając przy tym przemocy. Mam duży dystans do swojej osoby, ale jeśli zauważę, że ktoś notorycznie mnie obraża czy coś postanawiam interweniować.

Coś od siebie: Liczę na pozytywne rozpatrzenie podanka, pozdrawiam 😉 

Dlaczego właśnie Ty zasługujesz na rangę: Jak już wyżej wspomniałem - posiadam duże doświadczenie, mam dużo czasu.

Imię: Roman

SID: 6913

Serial(e):4FC3D83B887BF992BC11274556FFA844

Czy posiadasz sprawny mikrofon: Posiadam 

Czy posiadasz komunikator Teamspeak 3: Posiadam

Czy zapoznałeś się z regulaminem serwerowym: Oczywiście 

Twoja samoocena serwera: w skali 1/10 takie 9/10 bo można było by coś jeszcze dodać

Czy posiadasz doświadczenie na tym samym lub na podobnym stanowisku: Oczywiście 

Czy posiadasz problem z wykonywaniem powierzonych obowiązków: Nie mam owe problemu

Przegrany czas na serwerze (minuty pod F5): 3 godziny nie dawno zacząłem grać

Dlaczego Ty: Ponieważ bardzo dobrze znam komendy moderacyjne więc myślę że się nadam!

Co chciałbyś zmienić na serwerze: Na pewno TAB oraz SHIFT 

Ile jesteś w stanie REALNIE poświęcić dziennie czasu na służbę na serwerze: 4/5h

Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Nazywam się Roman. Mam 12 lat. Mieszkam w Poznaniu jest to województwo Wielkopolskie. Interesuje się autami oraz komputerami. Z reguły jestem bardzo miły oraz ambitny. Trenuje piłkę nożną. Myślę że tyle wystarczy 🙂

Dnia 7.02.2019 o 18:05, DragaseDragase napisał:

Imię:Bartek

SID:2486

Serial(e): 0AE4136489111246C1BE7C6433275DE4

Czy posiadasz sprawny mikrofon:tak

Czy posiadasz komunikator Teamspeak 3:tak

Czy zapoznałeś się z regulaminem serwerowym:tak

Czy posiadasz doświadczenie na tym samym lub na podobnym stanowisku:posiadam

Czy posiadasz problem z wykonywaniem powierzonych obowiązków:nie

Przegrany czas na serwerze (minuty pod F5):16250

Dlaczego Ty:Chialbym sie wykazac na suporterze i chce pomagac ludziom

Co chciałbyś zmienić na serwerze:wiecej podmianek na serwerze,rozbudowac miasto lv, kulture na serwerz to mido glowy teraz przychodzi

Ile jesteś w stanie REALNIE poświęcić dziennie czasu na służbę na serwerze:caly czas z malymi przerwami

Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań):Jestem bartek mam 15lat chodze do 3 gimnazjum.JEstem pomacna osobą.Lubie grac w piłe ręczną a szczegolnie na bramce.Interesyje sie motoryzcja.moją pasją jest jazda na motorze.w wolnym czasie gram w mta na tym serwerze.Jestem tez wysaka osobą

Coś od siebie:Chialbym sie dostac na supporta jak to jest i pomogac dla innych osob

Dlaczego właśnie Ty zasługujesz na rangę:Mysle ze duzo pomoge dla graczy

Imię:Dominik

SID:3054

Serial(e):40C8448B0AF7936645F9917583D52EF4

Czy posiadasz sprawny mikrofon:Posiadam

Czy posiadasz komunikator Teamspeak 3:Posiadam

Czy zapoznałeś się z regulaminem serwerowym:Zapoznałem

Czy posiadasz doświadczenie na tym samym lub na podobnym stanowisku:Posiadam ponieważ byłem już supportem na innym serwerze ale go niestety zamknęli

Czy posiadasz problem z wykonywaniem powierzonych obowiązków:Nie

Przegrany czas na serwerze:3794 minuty (rośnie)

Dlaczego Ty:Ponieważ mam już doświadczenie w byciu supportem tak jak napisałem wyżej byłem już supportem na innym serwerze.Chciałbym bardzo powrócić do tej rangi.Mam już nie małe doświadczenie na temat bycia supportem.Jestem osobą miłą spokojną i opanowaną więc na pewno będę mieć bardzo dobry kontakt z graczami jak i z innymi członkami ekipy serwerowej.

Co chciałbyś zmienić na serwerze: najbardziej to zmiana pieniędzy na tysiące 

Ile jesteś w stanie REALNIE poświęcić dziennie czasu na służbę na serwerze: ok.2-3 godzin

Coś o sobie:Cześć mam na imię Dominik i mam trzynaście lat.Mieszkam w okolicy Lublina.Interesuje się informatyką muzyką i piłką nożną.Bardzo lubię spędzać czas aktywnie jak i przy komputerze.Jestem opanowanym dobrym jak i wysportowanym chłopakiem.Mam dobre oceny jak na ucznia szóstej klasy , lubię a wręcz uwielbiam matematykę a nienawidzę polskiego.Bardzo dobry mam kontakt z rówieśnikami jak i z graczami na serwerze.Zawszę osiągam moje cele jak i nie tracę nadziei w to że się nie uda.Potrafię zachować wysoką kulturę osobową spokój i opanowanie.Jestem pomocną osobą i wyrozumiałą.Potrafię stawić się z kogoś perspektywy i potrafię się stawić trudnej sytuacji.Lubię pomagać innym w życiu realnym i na serwerze.Jestem osobą otwartą na nowe znajomości nie mam problemu z zapoznawaniem nowych osób otaczających mnie.

Coś od siebie:Mam nadzieje że dostanę się na tą range.

Dlaczego właśnie Ty zasługujesz na rangę:ponieważ (jak pisałem wyżej) mam duże doświadczenie o byciu supportem więc nie będę sprowadzał żadnych nie przyjemnych sytuacji a wręcz przeciwnie same korzyści.

9 godzin temu, PaTiS napisał:

Imię: Patrycja 

SID: 6504

Serial(e): 2711E745E7F60885516D8865D331CB12

Twoja samoocena serwera: Jest spoko, ma własne skrypty oraz miłą atmosferę gorąco mogę polecać!

Czy posiadasz doświadczenie na tym samym lub na podobnym stanowisku: Tak 

Przegrany czas na serwerze (minuty pod F5): 1530 chcę pomagać innym! 

Co chciałbyś zmienić na serwerze: Oczywiscię obecność administracji online, przyczym jakieś nowe prace i coś takiego :3 

Ile jesteś w stanie REALNIE poświęcić dziennie czasu na służbę na serwerze: 2-10h 

Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań):Hejka, jestem Patrycja mam 19 lat interesuje się motorami oraz sportem typu Hokej itpd... dalej mówiąc chcę spróbować swoich sił w administracji komendy znam więc dlaczego by nie pomagać innym.Moje hobby to pomaganie innym oraz szybka jazda na motocylku, Uwielbiam enduro (Crossy) 😄. Słucham muzyki typu Rap (Stfu na trap, jeżeli ktoś lubi nie mam do tego problemu każdy ma swój gust..) obecnie jestem singielką, lecz jak chodzi Tobie o mój charakter to po prostu jestem miła 😄.Mówią wręcz że mają mnie dość bo zawsze jestem "zakręcona".

Coś od siebie:No życzę każdemu powodzenia! Pamiętajcie każdy ma Równe szanse nikt nie jest na +\-!!

Dlaczego właśnie Ty zasługujesz na rangę: Nie mówię że jestem od razu jakaś megaa doświadczona po prostu chcę spróbować po raz któryś swoich sił na danym serwerze który mi się mega podoba!, umiem pracować w grupie oraz słuchać wyższej rangi! i chcę odróżnić na serwerze dobro od zła 😐.

Napisano (edytowany)

Imię: Paweł

SID: 6732

Serial(e): C4E89BBAE7F0290F21C7D7397C037752

Czy zapoznałeś się z regulaminem serwerowym: Jasne

Czy posiadasz doświadczenie na tym samym lub na podobnym stanowisku: Tak gram w mta trochę czasu, i wiele razy byłem supportem, adminem.

Czy posiadasz problem z wykonywaniem powierzonych obowiązków: Nie wszystko staram się wypełniać w 100%.

Przegrany czas na serwerze (minuty pod F5): 52 min, wiem że to mi nie pomaga, ale oczywiście to nadrobię ferie i te sprawy :D.

Dlaczego Ty: Myślę że jeśli dostanę range, to będę bardzo intensywnie pomagał graczom, mój staż w pomaganiu graczom jest bardzo duży, i mam bardzo duże doświadczenie.

Co chciałbyś zmienić na serwerze: Myślę że w samym serwerze nie ma co zmieniać, ale aktywność administracji bym troszkę zwiększył

Ile jesteś w stanie REALNIE poświęcić dziennie czasu na służbę na serwerze: 8h, zależy tez od dnia, ponieważ gdy będę miał ferie to nawet 12h, a gdy one mi się skończą i będę chodził do szkoły o 3-4 h

Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Mam na imię Paweł, jestem 15 letnim uczniem. Interesuje się piłką nożną, i gram w klubie piłkarskim. Mieszkam na wsi, chodzę do 8 klasy. Od małego gram w wszelakie gry komputerowe takie jak np: CS:GO, LOL, MTA, Fortnite. Lubie jak wszystko jest dopięte na ostatni guzik, i jak coś mi wychodzi.

Coś od siebie: Myślę że dostane się, i będę mógł w pełni pomagać graczom, z trudnościami.

Dlaczego właśnie Ty zasługujesz na rangę: Mój staż jaki posiadam w pełnieniu obowiązków tej rangi myśl że pomoże w rozwoju serwera :)

Edytowano przez Pawelekk

Imię: Wiktor

SID: 6863

Serial(e): C30C7A0488D8D7E0F12811D6D1BE1584

Czy posiadasz sprawny mikrofon: Tak, posiadam.

Czy posiadasz komunikator Teamspeak3: Tak, posiadam.

Czy zapoznałeś się z regulaminem serwerowym: Tak, zapoznałem się.

Twoja samoocena serwera: Gram nie długo jednak oceniam ją na 8/10.

Czy posiadasz doświadczenie na tym samym lub na podobnym stanowisku: Tak, posiadam.

Czy posiadasz problem z wykonywaniem powierzonych obowiązków: Nie.

Przegrany czas na serwerze (minuty pod F5): ponad 300 minut na aktualnym nowym koncie.

Dlaczego Ty: Ponieważ jestem osoba godną zaufania i powierzone mi obowiązki wykonuję z  wielką dokładnością i zaangażowaniem.

Co chciałbyś zmienić na serwerze: Na pewno chciałbym przypilnować graczy, by kulturalnie się zachowywały i nie jeździły jak tzw. "święte krowy", tylko swoim pasem nie na skróty. Bo jedziesz spokojnie, a przed maską z 3 stron kurierzy wyskakują gdzieś z pola...

Ile jesteś w stanie REALNIE poświęcić dziennie czasu na służbę na serwerze: 1-5h zależy, to od dnia.

Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Mam na imię Wiktor, mam siedemnaście lat. Na co dzień jestem miłym, pomocnym i opanowanym nastolatkiem. Mieszkam w woj. Mazowieckim blisko Warszawy. Uczęszczam do 1 klasy Technikum o prof. Informatycznym. Po sukcesywnym zakończeniu szkoły chcę wstąpić do Wojska i tam służyć. Mam też swoje zainteresowania jakimi są sport, motoryzacja, gry komputerowe, wojsko i wykonywanie prac graficznych. W wolnym czasie wychodzę sobie na dworek z przyjaciółmi lub gram w różne gry na komputerze, głównie w MTA na serwerach RPG/RP. Moją mocną stroną jest dokładność, wszystko co mam do zrealizowania wykonuje jak najlepiej potrafię. Jak wspomniałem na samym początku... jestem osobą ogarniętą, potrafię się zachować kulturalnie i mam szacunek do wszystkich nie tylko do starszych osób. Bardzo lubię pomagać innym i staram się to robić jak najlepiej! Tak jak w życiu... czasem coś nam nie wyjdzie, ale potrafię się do tego błędu przyznać i go naprawić jak tylko dam radę!

Coś od siebie: Mam na dzieję, że mimo małego czasu przegranego na serwerze uda się dołączyć do Administracji tego serwera.

Dlaczego właśnie Ty zasługujesz na rangę: Tak jak wspomniałem wyżej... jestem osobą godną zaufania. Moją mocną stroną jest dokładność i wszystkie powierzone mi obowiązki wykonuję na czas z dużą dokładnością.

Imię:Kuba

SID:2188

Serial(e):6CD8EDBE2A012C9DFFEED7C5ADAF3853

Czy posiadasz sprawny mikrofon:tak

Czy posiadasz komunikator Teamspeak 3:nie

Czy zapoznałeś się z regulaminem serwerowym:tak

Twoja samoocena serwera:9.5/10

Czy posiadasz doświadczenie na tym samym lub na podobnym stanowisku:nie

Czy posiadasz problem z wykonywaniem powierzonych obowiązków:nie

Przegrany czas na serwerze (minuty pod F5):7k (rośnie)

Dlaczego Ty:bo to jest mój cel żeby być supp/adm bo jeszcze na żadnym serwerze nie byłem.

Co chciałbyś zmienić na serwerze:hud i inne podobne.

Ile jesteś w stanie REALNIE poświęcić dziennie czasu na służbę na serwerze:4h dziennie 

Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań):Mam na imię Kuba mieszkam na wsi na terenie Lubelszczyzny moim celem jest być adm/supp na serwerze mta bo to moje nowe doświadczenie.

Coś od siebie:bardzo lubię teraz supp/adm najlepiej Dragon/a i Vespe i jeszcze [*] dla hardmacusa z org Kiss My Love 

Dlaczego właśnie Ty zasługujesz na rangę:bo jeszcze nie byłem adm a to nowe osiągniencie <--(nie umiem pisać)

Imię: Filip.

SI😧 7045.

Serial:  74E9F946BD9A903B9721315CD438ECB3.

Czy posiadasz sprawny mikrofon: Tak . posiadam.

Czy posiadasz komunikator Teamspeak 3: Tak , posiadam.

Czy zapoznałeś się z regulaminem serwerowym: Tak . zapoznałem się z aktualnym regulaminem serwerowym.

Twoja samoocena serwera: 9/10.

Czy posiadasz doświadczenie na tym samym lub na podobnym stanowisku: Tak , posiadam doświadczenie na podobnym stanowisku.

Czy posiadasz problem z wykonywaniem powierzonych obowiązków: Nie , mam problemów z podporządkowaniem się wykonywaniem powierzonych obowiązków.

Przegrany czas na serwerze (minuty pod F5): Aktualne na serwerze posiadam przegrane 2000 minut czyli jakieś 30 godzin .

Dlaczego Ty: Ponieważ jestem miły , kulturalny oraz pomocny . Nie mam najmniejszych problemow podporządkować się wyższym rangom. Idzie się ze mną dogadać. Jestem bardzo pomocny . Jestem uczciwy oraz sumiennie wykonuje swoją prace . Można na mnie polegać . Jestem też bardzo ambitną oraz kreatywną osobą. Jestem też osobą która nie boi się wyzwań , ani nigdy się nie poddaje . Nie jestem typem samoluba , który widzi tylko własny czubek nosa . Myślę ,że jestem aktywnym graczem jak na czas poświęcony na grę. Kontakt pomiędzy graczami mam dobry . Chętnych na to stanowisko jest bardzo dużo ,ale ja jestem w stanie sprostać  tak trudnemu zadaniu oraz poświęcić swój czas na range moderatora . Zapewniam ,że swoje obowiązki wykonywał z sercem i pełnym zaangażowaniem . Myślę ,że mojej osobie można zaufać . Nie boję się zmian , lecz bardzo lubię ,gdy na serwer dodaje się więcej rzeczy . Lubie pracować w grupie i nie mam problemu z ortografią (lecz czasem zdarza mi się popełnić błąd) co przez to mogę jak najdokładniej porozumieć się z graczami pisemnie tak ,aby zrozumieli każde moje zdanie które napisałem na czacie.

Co chciałbyś zmienić na serwerze: Moim zdaniem na serwerze jest wszystko okej .

Ile jesteś w stanie REALNIE poświęcić dziennie czasu na służbę na serwerze:  Na służbie na serwerze jestem w stanie poświęcić od 5 godzin do 8 godzin

Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Cześć jestem Filip , mam 14 lat . Mieszkam na Śląsku . Chodzę do 8 klasy Szkoły Podstawowej . Interesuje się motoryzacją oraz informatyka . Po ukończeniu Szkoły Podstawowej planuje pójść w stronę motoryzacji tudzież informatyki. Z natury jestem miłym , kulturalnym oraz pomocnym ,a zarazem spokojnym człowiekiem. Jestem wysokim brunetem o dużej posturze . Posiadam brązowe ''piwne'' oczy . Moim hobby jest dh czyli downhill . Bardzo nie lubię chodzić do szkoły oraz się uczyć  . Moim ulubionym przedmiotem jest W-F , a najgorszym Matematyka. . Bardzo lubię ekstremalne sporty np . Jazda skuterem wodnym , Mam dystans do siebie jak i do innych . Trudno mnie wyprowadzić z równowagi ,ale jest to możliwe. Gdy występuje jakiś konflikt zawsze postępuje tak ,aby obie strony wyniosły z niego zysk. W wolnych chwilach lubię pograć w gierki np. MTA , Fortnite . Bardzo lubię słuchać muzyki Trap . Bardzo nie lubię czytać książek , więc ich nie czytam .

Coś od siebie: Życzę powodzenia wszystkim ,którzy napisali podanie na Moderatora. 

Dlaczego właśnie Ty zasługujesz na rangę: Ponieważ tak jak wspomniałem u góry jestem miły , kulturalny oraz pomocny . Bardzo  sumiennie wykonuje swoją prace . Nie nadużywam swoich praw . Spędzam też dużo czasu na serwerze , jestem doświadczony znam się na tym. Ponieważ chciałbym ,żeby serwer funkcjonował tak jak powinien. Chciałbym zapobiec taranom których na serwerze jest dużo. Ponieważ sprawiłoby mi to radość i nauczył bym się więcej. Jestem osobą która szybko nawiązuje kontakt ,więc nie będzie ze mną najmniejszego problemu. Jestem też osobą która szybko się uczy. Będę przyczyniał się do tego ,żeby serwer się rozwijał . Będę zapobiegać wyzywaniem graczy tudzież administacji.

Imię: Dorian

SID:  7071

Serial(e):  1397705736AABEF661DB22C67F65E2F2

Czy posiadasz komunikator Teamspeak 3: Tak, jestem na waszym serwerze

Twoja samoocena serwera: Mocne 8/10

Czy posiadasz doświadczenie na tym samym lub na podobnym stanowisku: Tak, bardzo duze

Czy posiadasz problem z wykonywaniem powierzonych obowiązków: Nie, nie mam problemów

Przegrany czas na serwerze (minuty pod F5):  3600

Dlaczego Ty: Mam bardzo duże doświadczenie w tej randze jak że w innych, gracze mnie lubią miałem tylko parę skarg mą osobę, niestety, ale skargi były niesłuszne oraz bez dowodów. Lubię bardzo pomagać i będę bywał często na serwerze i będę bardzo aktywny jako iż chciałbym coś od siebie wnieść na serwer, mappuję na serwery mta więc mogę zrobić mapy dla serwera, będę bardzo się cieszył jeżeli uzyjecie mojego autorstwa mapkę. Dbam o przestrzeganie regulaminu serwera jak i regulaminu administracji, nie łamie ani tego ani tego, Interesuje się motoryzacja, muzyka oraz sportem dobra grupa kibicowska. Jestem bardzo szczera osoba, jeśli ktoś coś do mnie ma to najlepiej aby mi to powiedział i rozwiążemy nasze spory miedzy sobą.
Coś o sobie:Na pewno na starcie powiem, ze jestem człowiekiem sumiennym i jak za coś się biorę, to daje z siebie wszystko. Przez ten czas jaki tu gram poznałem serwer, graczy jak i ekipę, zawsze staram się pomóc każdej osobie która takiej pomocy potrzebuje. Nie wdaje się w konflikty, jestem bardzo aktywny, oraz mam dokładna i perfekcyjna ortografie( Czasami zdarza mi się popełnić błąd) . Staram się pisać bardzo szybko ponieważ wiem, ze na serwerze przeważnie jest bardzo wiele graczy i każdy gracz ma jakieś pytanie. Jestem bardzo sprawiedliwa osoba przez co mogę każdego traktować równo nieważne czy to osoba która znam parę minut czy osoba która znam już parę lat, dla każdego jestem bardzo miły, kulturalny, sympatyczny i potrafię się dogadać w sposób łagodny. Jeśli leci w stronę mojej osoby jakieś wyzwisko staram się nie zwracać na to uwagi i wole pouczyć gracza zamiast kontynuować kłótnie z kimś bo uważam, ze wyzwiska to tylko szukanie sobie wrogów dookoła. bardzo ciężko jest wyprowadzić mnie z równowagi, chciałbym odciążyć ekipę od części obowiązków. Ranga moderatora umożliwi mi pomoc nowym jak i wprawionym graczom. Zapoznałem się z ta odpowiedzialnością jaka ponosi moderator serwera. Myślę ze podołam temu zadaniu, jeśli dostane szanse na pewno jej nie zmarnuje Chcę się dostać na Supporta by udowodnić, że nadam się na pełnoprawne dołączenie do ekipy już jako moderator. Potrafię pracować w grupie. Zawsze podporządkowuje się poleceniom. Nie wdaję się w konflikty. Jestem bardzo aktywny. Staram się pisać bardzo szybko ponieważ wiem, że na serwerze przeważnie jest bardzo wiele graczy i każdy gracz ma jakieś pytanie. Jestem bardzo sprawiedliwą osobą przez co mogę każdego traktować równo nieważne czy to osoba którą znam parę minut czy osoba którą znam już parę lat, dla każdego jestem bardzo miły, kulturalny, sympatyczny i potrafię się dogadać w sposób łagodny. Jeśli leci w stronę mojej osoby jakieś wyzwisko staram się nie zwracać na to uwagi i wolę pouczyć gracza zamiast kontynuować kłótnię z kimś bo uważam, że wyzwiska to tylko szukanie sobie wrogów dookoła. Bardzo lubię ten serwer. To byłby zaszczyt dostać się do tak zgranej ekipy.

Co chciałbyś zmienić na serwerze: Na serwerze? Nic, bardzo mi sie spodobał i moze coś zmienie zależy 😉

Ile jesteś w stanie REALNIE poświęcić dziennie czasu na służbę na serwerze: Mam od wczoraj ferie wiec bardzo duzo 😉

Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Pisze to o 2 w nocy wiec zrozumcie ze spac mi sie chce, Mam na imie dorian mam 15 lat interesuje sie paintballem i asg lubie grac w mta i  gta oraz w wolnym  czasie jezdzic na rowerze... Tyle dziekuje l// spacmi sie chce na dodatek duzo pisualem

Coś od siebie: Bardzo chcialbym sie dostać  aby pomagac graczom iz poniewaz jest ich duzo, moge rozmawiac z nimi na ts itd.

Dlaczego właśnie Ty zasługujesz na rangę: Przesylam was do gory 😉

Imię:Piotrek

SID:1294

Serial(e):E43A26BC474D672A7CD33E75F10225B2

Czy posiadasz sprawny mikrofon:Tak

Twoja samoocena serwera:9/10 (fajnie by było gdyby były paralizatory do porywania graczy)

Czy posiadasz doświadczenie na tym samym lub na podobnym stanowisku:Tak

Przegrany czas na serwerze (minuty pod F5):10745

Dlaczego Ty:Dlatego ,że nie raz byłem na tym stanowisku oraz znam komendy na pamięć.Mam bardzo dużo czasu na gry.

Co chciałbyś zmienić na serwerze:Nie zmienić ale można dodać fotoradary

Ile jesteś w stanie REALNIE poświęcić dziennie czasu na służbę na serwerze:3h+

Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Jestem Piotrek mam 14 lat.Moim zainteresowaniem jest informatyka oraz sport.Mam bardzo dużo czasu oraz dobrą ortografię.Lubię grać w mta i mam dużo czasu na to.

Coś od siebie: Bardzo byłbym szczęśliwy gdybyście mi dali jedną szansę 

Dlaczego właśnie Ty zasługujesz na rangę:Dlatego ,że nie raz byłem na tym stanowisku oraz znam komendy na pamięć.Mam bardzo dużo czasu na gry. :heart:

Imię:Emil

SID:3573

Serial(e):9681EA0FF3E201FB69196B8C7DEFBC94

Czy posiadasz sprawny mikrofon:Nie

Twoja samoocena serwera:10/10

Czy posiadasz doświadczenie na tym samym lub na podobnym stanowisku:10/10

Przegrany czas na serwerze (minuty pod F5):2468 minut

Dlaczego Ty: :Sprawiłoby mi to wielką radość, a co najważniejsze dało szansę na zdobycie nowego doświadczenia oraz cennej wiedzy z tego, czym się interesuję i pasjonuję! Jestem osobą, która lubi wyzwania, rywalizację i nie boi się porażek. Byłaby to dla mnie wielka szansa się wykazać. Sądzę że każdy ma prawo dostać szansę. Ranga moderatora wiąże się z pełnym ogarnięciem i powagą. Nie przeszkadzam innym graczom, a raczej im pomagam.Zasługuje na tą rangę, bo wiem, że zawsze dobrze i sumiennie wypełniam swoje obowiązki, można na mnie liczyć. Jestem osobą która szybko się uczy i nawiązuję nowe znajomości. Od dawna przyglądam się pracy moderatora. Wiem, że nie jest to łatwe zadanie i będę przyczyniał się do rozwoju serwera jak tylko potrafię. Gram tu od bardzo dawna i mam bardzo dobrą opinię. Zawsze chętnie zawieram nowe znajomości, staram się, aby ludzie dostrzegali mnie jako człowieka, a nie gracza. Nie jestem typem samoluba, który widzi tylko własny czubek nosa. Myślę, że jestem aktywnym graczem jak na czas poświęcany na grę. Kontakt pomiędzy graczami też mam dobry tak samo z administracją. Chętnych na to stanowisko jest bardzo dużo ale ja jestem w stanie sprostać tak trudnemu zadaniu oraz poświęcić swój czas na rangę moderatora. Zapewniam, że swoje obowiązki będę wykonywał z sercem i pełnym zaangażowaniem. Myślę, że mojej osobie można zaufać. Jestem bardzo aktywnym graczem na serwerze. Nie boję się zmian. Lubię pracować w grupie. Mam dokładną ortografię (lecz czasem zdarza mi się popełnić błąd) co przez to mogę jak najdokładniej porozumieć się z graczami pisemnie tak aby zrozumieli każde moje zdanie które napisałem na czacie.

Co chciałbyś zmienić na serwerze:Nic

Ile jesteś w stanie REALNIE poświęcić dziennie czasu na służbę na serwerze:z 6 godzin

Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Mam na imię Emil,uczęsczam 1 klasy zawodowej Z natury jestem pomocną,miłą i spokojną osobą.Pochodzę z województwa Śląskiego.Jestem średniego wzrostu,mam niebieskie oczy,ciemne włosy i nie boje się żadnych wyzwań.W wolnych chwilach lubię grać na komputerze,chodzić na siłownie i uprawiać różnego rodzaju sport.Słucham każdej muzyki jaka wpadnie w ucho.Mam dystans do siebie jak i innych.Potrafię zachować się w każdej sytuacji.Gdy występuje jakiś konflikt zawsze postępuje tak aby obie strony wyniosły z niego zysk.Piszę dokładnie lecz czasem zdarzają mi się drobne błędy.

Coś od siebie:Chcialbym dostac sie na supporta

Dlaczego właśnie Ty zasługujesz na rangę:Sprawiłoby mi to wielką radość, a co najważniejsze dało szansę na zdobycie nowego doświadczenia oraz cennej wiedzy z tego, czym się interesuję i pasjonuję! Jestem osobą, która lubi wyzwania, rywalizację i nie boi się porażek. Byłaby to dla mnie wielka szansa się wykazać. Sądzę że każdy ma prawo dostać szansę. Ranga moderatora wiąże się z pełnym ogarnięciem i powagą. Nie przeszkadzam innym graczom, a raczej im pomagam.Zasługuje na tą rangę, bo wiem, że zawsze dobrze i sumiennie wypełniam swoje obowiązki, można na mnie liczyć. Jestem osobą która szybko się uczy i nawiązuję nowe znajomości. Od dawna przyglądam się pracy moderatora. Wiem, że nie jest to łatwe zadanie i będę przyczyniał się do rozwoju serwera jak tylko potrafię. Gram tu od bardzo dawna i mam bardzo dobrą opinię. Zawsze chętnie zawieram nowe znajomości, staram się, aby ludzie dostrzegali mnie jako człowieka, a nie gracza. Nie jestem typem samoluba, który widzi tylko własny czubek nosa. Myślę, że jestem aktywnym graczem jak na czas poświęcany na grę. Kontakt pomiędzy graczami też mam dobry tak samo z administracją. Chętnych na to stanowisko jest bardzo dużo ale ja jestem w stanie sprostać tak trudnemu zadaniu oraz poświęcić swój czas na rangę moderatora. Zapewniam, że swoje obowiązki będę wykonywał z sercem i pełnym zaangażowaniem. Myślę, że mojej osobie można zaufać. Jestem bardzo aktywnym graczem na serwerze. Nie boję się zmian. Lubię pracować w grupie. Mam dokładną ortografię (lecz czasem zdarza mi się popełnić błąd) co przez to mogę jak najdokładniej porozumieć się z graczami pisemnie tak aby zrozumieli każde moje zdanie które napisałem na czacie.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się