Skocz do zawartości
Inder00

Rekrutacja na rangę Support - Luty 2019

Polecane posty

Imię: Stanisław.

SID: 4814

Serial(e): 2A75D76F25F65FD652C0876105E170E4

Czy posiadasz sprawny mikrofon: Tak.

Czy posiadasz komunikator Teamspeak 3: Tak.

Czy zapoznałeś się z regulaminem serwerowym: Tak.

Twoja samoocena serwera: 10/10.

Czy posiadasz doświadczenie na tym samym lub na podobnym stanowisku: Tak.

Czy posiadasz problem z wykonywaniem powierzonych obowiązków: Nie.

Przegrany czas na serwerze (minuty pod F5): 3000.

Dlaczego Ty: Myślę, że zasługuję na tą range, ponieważ rozumiem większość problemów Graczy.  Starałbym się nie podejmować decyzji zbyt pochodnie. Jestem osobą która nie wchodzi w konflikty z innymi graczami, ale czasami nie da się tego uniknąć. Szybko się uczę, i  nawiązuje nowe znajomości na serwerze jak i w życiu codziennym. Od dawna  przyglądam się pracy Supportera na różnych serwerach. Wiem że jest to nie łatwe zadanie, szczególnie gdy jest dużo Graczy. Będę się przyczyniał do rozwoju serwera, z wszystkich umiejętności jakie posiadam, i wiedzy którą posiadam.

Co chciałbyś zmienić na serwerze: Myślę, że nie trzeba nic zmieniać, ważne żeby na serwerze był ład i kultura wobec wszystkich graczy.

Ile jesteś w stanie REALNIE poświęcić dziennie czasu na służbę na serwerze: Starałbym się poświęcić tyle ile bym mógł, ciężko jest poświecić czas dla edukacji i pracy w służbie mundurowej w której pracuje w życiu codziennym jako żołnierz.

Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Pochodzę z Olsztyna, jestem uczniem szkoły wojskowej. Pracuję na stanowisku Starszy Strzelec Wyborowy-zwiadowca, w Jednostce Wojskowej na Warmi i Mazurach. Moim zainteresowaniami jest głównie wojsko, przez które nabywam nowe umiejętności, główne to korzystanie i funkcjonowanie z broni (GROT,BERYL,AKS). Również, trenuje sztuki walki min. MMA, Krav-mag'e, Muay-thai. Lubie bardzo pływać, moim marzeniem jest dostanie się do Jednostki Wojskowej Komandosów (JWK),GROM.

Coś od siebie: Proszę, o pozytywne rozpatrzenie mojego podania.

Dlaczego właśnie Ty zasługujesz na rangę: Uważam, że nadaje się na to stanowisko, podoba mi się to co robicie i bardzo chciałbym się dostać w wasze szeregi Administracji, Pozdrawiam.

Napisano (edytowany)

Imię:Dawid

SID:6833

Serial(e):26716201C89DE08F4732A43C09EC7A42

Czy posiadasz sprawny mikrofon:Tak

Czy posiadasz komunikator Teamspeak 3:Tak

Czy zapoznałeś się z regulaminem serwerowym:Tak

Twoja samoocena serwera:Serwer może iż jest Robiony jako "Pseudol" Ale skrypty są Idelnie przerobione 🙂

Czy posiadasz doświadczenie na tym samym lub na podobnym stanowisku:Tak posiadam doświadczenie na Stanowisku Moderatora oraz jako Właściciel własnego serwera RPG

Czy posiadasz problem z wykonywaniem powierzonych obowiązków:Nie nie posiadam problemów z Wykonywaniem Obowiązków

Przegrany czas na serwerze (minuty pod F5): 300 min 🙂

Dlaczego Ty: Ponieważ jestem osobą miłą kulturalną, z Dość Poprawną Ortografią która potrafi prowadzić sprawe do końca od dłuższego czasu Przebywam na serwerze, jestem znany poprzez administrację oraz miło przyjmowany przez innych graczy

Co chciałbyś zmienić na serwerze:Jedyne co można zmienić To Frakcje SAPD "Pitowanie w Mieście"

Ile jesteś w stanie REALNIE poświęcić dziennie czasu na służbę na serwerze:Nawet 5/6H

Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań):Witam mam na imię Dawid mam 19 Lat w maju kończę lat 20 jestem miła i kulturalną osobą która dość długo gra w mta zna się w miarę na skryptach Lua i dość Dużo Na Oprogramowaniach Strop IPB oraz MyBB, PHP by przemo Od Dłuższego czasu zamuję się grafiką oraz Dj'ką jestem osobą znaną przez inne osoby przez YT "DANIELMAGICAL" #Małysz  Dośc Dużo osób też mnie kojarzy z mojego własnego Kanału "MałyszStream" Oraz "Toudi"

Coś od siebie: Nic 🙂 pozdrawiam i mam nadzieję że podanie zostanie Pozytywnie Rozpatrzone

Dlaczego właśnie Ty zasługujesz na rangę:Dlatego iż jestem osobą stanowczą miła kulturalną która zna Komendy itd 🙂 oraz nie jedno krotnie była na tym stanowisku

Edytowano przez MalyszStream

19 godzin temu, garbacz napisał:

Imię: Filip.

SI😧 7045.

Serial:  74E9F946BD9A903B9721315CD438ECB3.

Czy posiadasz sprawny mikrofon: Tak . posiadam.

Czy posiadasz komunikator Teamspeak 3: Tak , posiadam.

Czy zapoznałeś się z regulaminem serwerowym: Tak . zapoznałem się z aktualnym regulaminem serwerowym.

Twoja samoocena serwera: 9/10.

Czy posiadasz doświadczenie na tym samym lub na podobnym stanowisku: Tak , posiadam doświadczenie na podobnym stanowisku.

Czy posiadasz problem z wykonywaniem powierzonych obowiązków: Nie , mam problemów z podporządkowaniem się wykonywaniem powierzonych obowiązków.

Przegrany czas na serwerze (minuty pod F5): Aktualne na serwerze posiadam przegrane 2000 minut czyli jakieś 30 godzin .

Dlaczego Ty: Ponieważ jestem miły , kulturalny oraz pomocny . Nie mam najmniejszych problemow podporządkować się wyższym rangom. Idzie się ze mną dogadać. Jestem bardzo pomocny . Jestem uczciwy oraz sumiennie wykonuje swoją prace . Można na mnie polegać . Jestem też bardzo ambitną oraz kreatywną osobą. Jestem też osobą która nie boi się wyzwań , ani nigdy się nie poddaje . Nie jestem typem samoluba , który widzi tylko własny czubek nosa . Myślę ,że jestem aktywnym graczem jak na czas poświęcony na grę. Kontakt pomiędzy graczami mam dobry . Chętnych na to stanowisko jest bardzo dużo ,ale ja jestem w stanie sprostać  tak trudnemu zadaniu oraz poświęcić swój czas na range moderatora . Zapewniam ,że swoje obowiązki wykonywał z sercem i pełnym zaangażowaniem . Myślę ,że mojej osobie można zaufać . Nie boję się zmian , lecz bardzo lubię ,gdy na serwer dodaje się więcej rzeczy . Lubie pracować w grupie i nie mam problemu z ortografią (lecz czasem zdarza mi się popełnić błąd) co przez to mogę jak najdokładniej porozumieć się z graczami pisemnie tak ,aby zrozumieli każde moje zdanie które napisałem na czacie.

Co chciałbyś zmienić na serwerze: Moim zdaniem na serwerze jest wszystko okej .

Ile jesteś w stanie REALNIE poświęcić dziennie czasu na służbę na serwerze:  Na służbie na serwerze jestem w stanie poświęcić od 5 godzin do 8 godzin

Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Cześć jestem Filip , mam 15 lat . Mieszkam na Śląsku . Chodzę do 8 klasy Szkoły Podstawowej . Interesuje się motoryzacją oraz informatyka . Po ukończeniu Szkoły Podstawowej planuje pójść w stronę motoryzacji tudzież informatyki. Z natury jestem miłym , kulturalnym oraz pomocnym ,a zarazem spokojnym człowiekiem. Jestem wysokim brunetem o dużej posturze . Posiadam brązowe ''piwne'' oczy . Moim hobby jest dh czyli downhill . Bardzo nie lubię chodzić do szkoły oraz się uczyć  . Moim ulubionym przedmiotem jest W-F , a najgorszym Matematyka. . Bardzo lubię ekstremalne sporty np . Jazda skuterem wodnym , Mam dystans do siebie jak i do innych . Trudno mnie wyprowadzić z równowagi ,ale jest to możliwe. Gdy występuje jakiś konflikt zawsze postępuje tak ,aby obie strony wyniosły z niego zysk. W wolnych chwilach lubię pograć w gierki np. MTA , Fortnite . Bardzo lubię słuchać muzyki Trap . Bardzo nie lubię czytać książek , więc ich nie czytam .

Coś od siebie: Życzę powodzenia wszystkim ,którzy napisali podanie na Moderatora. 

Dlaczego właśnie Ty zasługujesz na rangę: Ponieważ tak jak wspomniałem u góry jestem miły , kulturalny oraz pomocny . Bardzo  sumiennie wykonuje swoją prace . Nie nadużywam swoich praw . Spędzam też dużo czasu na serwerze , jestem doświadczony znam się na tym. Ponieważ chciałbym ,żeby serwer funkcjonował tak jak powinien. Chciałbym zapobiec taranom których na serwerze jest dużo. Ponieważ sprawiłoby mi to radość i nauczył bym się więcej. Jestem osobą która szybko nawiązuje kontakt ,więc nie będzie ze mną najmniejszego problemu. Jestem też osobą która szybko się uczy. Będę przyczyniał się do tego ,żeby serwer się rozwijał . Będę zapobiegać wyzywaniem graczy tudzież administacji.

logo.png

Imię: Mikołaj

SID: 1999

Serial:  86DD7C29E0E6710004A0A9D7677E1AD3

Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Tak, posiadam.

Czy posiadasz komunikator TeamSpeak3?: Oczywiście.

Czy zapoznałeś się z regulaminem serwerowym?: Tak.

Twoja samoocena serwera: 8

Czy posiadasz doświadczenie na tym samym lub podobnym stanowisku?:

Tak, miałem doświadczenie na podobnych stanowiskach, wiem z czym się wiąże posiadanie rangi Supportera. 

Czy masz problemy z wykonywaniem powierzonych obowiązków?:

Nie, nie mam z tym problemów, zawsze staram się wykonywać polecenia moich przełożonych jak najlepiej.

Czas przegrany na serwerze: Na ten moment niecałe 300 minut.

Dlaczego Ty?:

Myślę, że jestem osobą, która poradziłaby sobie bezproblemowo na takim stanowisku. Jestem odpowiedzialny i pracowity. Miałem styczność na podobnych stanowiskach, dlatego mam dużą wiedzę na ten temat. Gdybym otrzymał szansę, na pewno bym jej nie zmarnował.

Co chciałbyś zmienić na serwerze?:

Jeżeli chodzi o sprawy skryptowe itp. to na pewno chciałbym aby aktualny gamemode był trochę przerobiony, oraz by nie wyglądał jak z internetu. Nie oszukujmy się, ten gamemode jest z internetu. Znam się w pewnym stopniu na takich sprawach, więc w miarę możliwości mógłbym coś doradzić. Jeżeli chodzi o sprawę z graczami oraz o atmosferę panującą na serwerze, to chciałbym robić dużo eventów, by gracze się integrowali, oraz po prostu dlatego, żeby trochę urozmaicić rozgrywkę.

Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na służbę na serwerze?:

Jestem w stanie spędzić od 1 do 3-4 godzin na serwerze.

Coś o sobie:

Mam na imię Mikołaj. Mieszkam i pochodzę z woj. Lubelskiego z niewielkiego miasta. Po wakacjach będę absolwentem szkoły średniej. Interesuję się informatyką oraz służbami mundurowymi. Na co dzień dużo wolnego czasu spędzam przed komputerem grając w najróżniejsze gry. Uczę się skryptowania w języku LUA (skrypty serwerowe MTA) poprzez pisanie swoich oraz analizowanie czyichś udostępnionych w internecie. Jestem miły i godny zaufania, zawsze można na mnie polegać. Jestem osobą chętną do pracy, nie lubię się nudzić. Lubię się pośmiać z kolegami czy to internetowymi, czy to w życiu realnym, lecz kiedy trzeba zachować powagę, nie mam z tym problemu.

Coś od siebie:

Myślę, że mam przynajmniej jakieś najmniejsze szansę, aby dostać się na rangę supportera. 300 minut przegrane na serwerze wystarczyło mi na poznanie go prawie w całości. Lecz nie jest to żaden problem, nie będę ukrywał, że na jednym z polskich serwerów mam przegrane X godzin liczone w tysiącach.

Pozdrawiam

Anonymous.

Imię: Kacper 

SID: 1061 

Serial(e):  3411C8F57EF04978FE09392E945CCB42

Czy posiadasz sprawny mikrofon: Tak

Czy posiadasz komunikator Teamspeak 3: Mam Discorda Inderku juz rozmawialismy :) :) 

Czy zapoznałeś się z regulaminem serwerowym: Tak juz dawno!

Twoja samoocena serwera: 10/10 bardzo fajna administracja i atmosfera ❤️ 

Czy posiadasz doświadczenie na tym samym lub na podobnym stanowisku: Niestety nie, ale chcialbym bardzo sprobowac :) 

Czy posiadasz problem z wykonywaniem powierzonych obowiązków: Nie nauczylem sie komend administratora :) 

Przegrany czas na serwerze (minuty pod F5): Mialem 22056 tysiace a teraz po przerwie wchodze do gry i mam 1,5 tysiaca minut :/ 

Dlaczego Ty: Chcialbym bardzo sprobowac swoich sil na tym stanowisku. Moim zdaniem jestem ogarnietym czlowiekiem, bede umial utrzymac role supportera przez dlugi czas. Nie wymagam od nikogo nie wiadomo czego. 

Co chciałbyś zmienić na serwerze: Hmm... na serwerze zmienic to jak dla mnie juz raczej nic. Wszystko Inderku :) dopracowales jak potrzeba. Prace sa swietne. Co jakis czas nowe prace i tym podobne. Serwer jest super. Chociaz mozna by zmienic tylko troche Los Santos, a mianowicie dodac tam mechanika czy yunera samochodowego, salon samocodowy, poniewaz straszne pustki w tym Los Santos.

Ile jesteś w stanie REALNIE poświęcić dziennie czasu na służbę na serwerze: Na normalne granie poswiecam od 4 do 6 godzin, a jezeli juz bym sie dostal poswiecal bym od 4 do nawet 10 godzin dziennie :) 

Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Siemka. Jestem Kacper mam 16 lat, mieszkam w okolicach Warszawy. Jestem milym, dobrze wychowanym czlowiekiem, lubie pomoc ludzia gdy potrzebuja pomocy. Moimi zainteresowaniami sa gry komputerowe, motoryzacja a najbardziej ''naprawa aut''. Aktualnie uczeszczam do 2 klasy Szkolno-Technicznej na kierunek ''elektro-mechanik'. Bardzo czesto pomagam bratu w jego warsztacie samochodowym, zawsze cos przykrecic podac odkrecic :D.

Coś od siebie: Hmm.. Od siebie moge dodac to, ze bardzo bym chcial sie dostac na ''RANGE SUPPORTERA'', sprobowac swoich sil na tym stanowisku. Lubie grac w gry komputerowe.

Dlaczego właśnie Ty zasługujesz na rangę: Moze nie, ze akurat ja ale bardzo chcialbym sie dostac na ta range, sprobowac swoich sil w pomocy wobec innych graczy serwera. Jezeli sie nie dostane to trudno. Za kazdym razem probuje, ale niestety nie udaje sie :/ Bardzo chcialbym sie dostac na powyzsza range. Pozdrawiam Mlody09! 

Imię:Robert

SID:2854

Serial(e):C6E01AAAE09B7D164E2B9D84B0C7DC44

Czy posiadasz sprawny mikrofon:tak

Czy posiadasz komunikator Teamspeak 3:tak

Czy zapoznałeś się z regulaminem serwerowym:tak

Twoja samoocena serwera:5/1

Czy posiadasz doświadczenie na tym samym lub na podobnym stanowisku:tak

Czy posiadasz problem z wykonywaniem powierzonych obowiązków:nie

Przegrany czas na serwerze (minuty pod F5):9600

Dlaczego Ty:Poniewaz gram w mta od 6 lat i tak wyszło

Co chciałbyś zmienić na serwerze:Dewastacja Patologii i usunięcie lagow

Ile jesteś w stanie REALNIE poświęcić dziennie czasu na służbę na serwerze:tak z 4h

Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań):Mam na imię Robert. Mam 19 LAT. Lubię gry. Jestem spokojna osoba. Pomocna i mila

Coś od siebie:lubię grać w gry po prostu

Dlaczego właśnie Ty zasługujesz na rangę:Ponieważ chciałbym spróbować swoich możliwości na serwerze 

Napisano (edytowany)

Imię: Daniel

SID: 3205

Serial(e):  D4A2EF04F3CF47E3F4CCC09C17DE8282

Czy posiadasz sprawny mikrofon: tak

Czy posiadasz komunikator Teamspeak 3: tak

Czy zapoznałeś się z regulaminem serwerowym: tak

Twoja samoocena serwera: 100000/10

Czy posiadasz doświadczenie na tym samym lub na podobnym stanowisku: tak

Czy posiadasz problem z wykonywaniem powierzonych obowiązków: nie

Przegrany czas na serwerze (minuty pod F5): 650

Dlaczego Ty: Ponieważ znam dużo komend  Administracyjnych. I bardzo lubię pomagać i  oprowadzać nowych. 

Co chciałbyś zmienić na serwerze: Atmosferę oraz spokój na serwerze. 

Ile jesteś w stanie REALNIE poświęcić dziennie czasu na służbę na serwerze: 7godzin

Coś o sobie (min. 5 rozbudowanych zdań): Witam mam na imię Daniel mam 13 lat. Interesuję się Sportami , Motoryzacją oraz Grami. Sport który najbardziej uwielbiam to jest Piłka Nożna , w piłkę nożna gram od 6 lat  uczęszczam do klubu Sportowego. Motoryzacją interesuję się bardzo krótko od 9 miesięcy ,  najbardziej interesuję się Quadami oraz Ścigaczami. Gry którymi się interesuję się to są MTA , CS:GO , oraz gry Symulacyjne czyli  Farmingi i gry tego typu. Jestem bardzo spokojny oraz wyluzowany , bardzo szybko zawieram przyjaźń wobec wszystkich , jeśli ktoś mnie wyzywa to wtedy nie mogę wytrzymać i ja go wyzywam , ale jeśli się to nie dzieje to wtedy jestem bardzo spokojny. Bardzo jestem aktywny oraz bardzo dużo spędzam czasu na grze a także na nauce

Coś od siebie: Witam mam na imię Daniel mam 13 lat. Interesuję się Sportami , Motoryzacją oraz Grami. Sport który najbardziej uwielbiam to jest Piłka Nożna , w piłkę nożna gram od 6 lat  uczęszczam do klubu Sportowego. Motoryzacją interesuję się bardzo krótko od 9 miesięcy ,  najbardziej interesuję się Quadami oraz Ścigaczami. Gry którymi się interesuję się to są MTA , CS:GO , oraz gry Symulacyjne czyli  Farmingi i gry tego typu. Jestem bardzo spokojny oraz wyluzowany , bardzo szybko zawieram przyjaźń wobec wszystkich , jeśli ktoś mnie wyzywa to wtedy nie mogę wytrzymać i ja go wyzywam , ale jeśli się to nie dzieje to wtedy jestem bardzo spokojny. Bardzo jestem aktywny oraz bardzo dużo spędzam czasu na grze a także na nauce

Dlaczego właśnie Ty zasługujesz na rangę: Ponieważ znam bardzo dużo komend Administracyjnych, chciałbym pomagać wszystkim graczą  , oraz chciałbym banować tych gnoi co reklamują jakieś gówna. I chciałbym oprowadzać nowych graczy

Chciałbym dostać szansę na moderatora , i jak bym sie dostał bym nabił 10 000 minut na serwerze.

Życzę Miłego Rozpatrywania Mojego Podania Graczom oraz  Administracji

Edytowano przez Danielo

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się