Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Kociak69

Skarga na mine_pawel

Polecane posty

Nick z serwera: Kociak69

Login z serwera: Kociak69

Nick osoby oskarżonej: @mine_pawel

Powód napisania skargi:Nie oddanie długu 100kk 

Przybliżona data zdarzenia: z 2d temu 

Dowody: https://imgur.com/a/zMIdVLk

Opis sytuacji: To było tak. Typek podchodzi domnie w kasynie i mówi. Ej pożyczysz 100kk Jak sie odegram to ci oddam. Napisałem ok ale ze jak odda 200kk zgodził się i mu pożyczyłem. Za godzinę oddał 100kk ale następnego już nie. na drugi dzień czyli w sob napisałem ze jak nie odda to pisze skargę. napisał ze odda wieczorem i nie oddał. Dlatego pisze skargę. 

Coś od siebie:Zaufałem mu dlatego że ma 4k spr . Jak bym wiedział to bym mu nie pożyczył. Ja chce tylko odzyska kasę. 

Dowód na poinformowanie gracza o skardze: pisałem mu ze jak mi nie odda to pisze skargę. powinien się domyśleć. 

Chce dodać ze gracz ignoruje moje wiadomości na pm. I poinformowałem go o Skardze . 

ekhem sory ale tu 100kk bez x2 jest trudno zarobić wiec dałbym mu tydzień,sory za wypowiedz.

@mine_pawel  Masz 2 dni na oddanie. Jak nie oddasz poproszę administracje o zbanowanie.Nie obchodzi mnie że cie nie ma w domu itd. Pamiętaj czas dokładny to 2019-02-18 godzina 11:59 

Dnia 14.02.2019 o 10:59, mine_pawel napisał:

A poza tym nie napisałeś określonego czasu w którym miał bym hajs ci oddać więc wiesz :classic_dry:

Pisałeś że oddasz za chwilę jak się odkujesz teraz masz 2d i mam to gdzieś czy zdążysz  czy nie twój problem (;

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować