Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Joygrad

Skarga na czaplaa1

Polecane posty

Nick z serwera: Joygrad

Login z serwera: Joygrad

Nick osoby oskarżonej: czaplaa1

Powód napisania skargi: dostalem prawko to czaplaa1 mowi ze nastepnym razem na zawsze prawko/ groźba

Przybliżona data zdarzenia: 11.02.2019

Dowody: https://imgur.com/a/KwOQBaf

Opis sytuacji: więc tak przyznaje się taranowałem graczy, po czym dostalem prawko od czaplaa1 po czym powiedzial ze jeszcze raz kogos staranuje to dostane prawko na zawsze. dosc czesto zdarza mi sie dostac prawko. mozecie pisac ci ktorych taranowalem ze taranuje, ale rzadko kiedy od czaplaa1 dostaję prawko. 

Coś od siebie: no wedlug mnie takie zachowanie jest nie fer bo gdyby tak mozna by bylo to gdyby sie ktos na suppa dostal to by mogl kazdemu takie prawko wlepiac za 1 taran

Dowód na poinformowanie gracza o skardze: tutaj poinformowany w skardze @czaplaa1 więc dostanie powiadomienie na forum

Edytowano przez Joygrad

Administracja zawsze wykorzystuje takie grozby żebyście się opanowali.

Ciebie nie pierwszy raz widzę jak odwalasz...

17 godzin temu, czaplaa1 napisał:

Ale jak ty taranujesz codziennie wiesz ile raportów jest na ciebie w dzien w dzien taranujesz graczy to co mam Ci dac

Pisałem wyżej, że przyznaję się do tego, więc nie musisz o tym pisać. A ty mi zacząłęś GROZIĆ prawkiem na zawsze. A taka kara nie może być za prawko o to mi chodzi...

No to nieźle panie supporterze, przyłapałeś mnie jak szturchnąłem kogoś monsterem, po czym napisałeś ,,widzieliśmy wszystko'' ,,masz już bana'', pracowałem sobie sweeperkiem po czym napisałeś do mnie na pm, postanowiłem, żebyś mi to wszystko wyjaśnił, chciałem się Ciebie jeszcze coś zapytać, a ty takie coś zrobiłeś...

https://imgur.com/a/SKa3Qw6

Wiesz co? Nawet chyba nie wiesz, że jakbym ci spamował to bym pisał np. tak

>> EJJJJJJJJ

>> EJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ

>> KURDE NO EJJJJJJJJJJJJ

A nie że 2 wiadomości w których chciałem coś wyjaśnić to spam, na siłę próbujesz innym wszystko pokazać, wiesz co? Inni codziennie klną, wyzywają, dostają codziennie mute ale jeszcze nigdy nie widziałem, żeby ktoś za wyzywanie dostał mute na zawsze. Tak samo za taranowanie nigdy nie widziałem, żeby ktoś takie coś dostał... 

Oj kolego, ja cie widze codziennie jak taranujesz, więc takiego zachowania sobie nie tolerujemy i następnym razem dostaniesz na zawsze prawko... Bo nie lubie ludzi co niszczą serwer takim gównianym taranowaniem, więc prosiłbym, abyś się uspokoił, bo tak to sobie tylko grabisz... :) 

Nie nie widziałem na własne oczy kolo SAPD na tym dużym terenie taranowałeś monsterem typa który miał z/w 3 razy po nim przyjechałeś nie dość że dostajesz prawko w dzien w dzien to ty mi mo tego każdego taranujesz wiesz ile mamy na ciebie  raportów cały czas mówią że taranujesz ich monsterem lub ferrari. 

Przed chwilą, AuruS napisał:

Oj kolego, ja cie widze codziennie jak taranujesz, więc takiego zachowania sobie nie tolerujemy i następnym razem dostaniesz na zawsze prawko... Bo nie lubie ludzi co niszczą serwer takim gównianym taranowaniem, więc prosiłbym, abyś się uspokoił, bo tak to sobie tylko grabisz... 🙂

Ja was nie rozumiem, inni goście się wyzywają, od rodziców, od zginięć, i co dostają? Mute 1-3 godziny 

Jest to stosowane abyście się opanowali jeśli warny nie skutkują,polecam przeczytać co jest napisane pod działem ''skargi za nadane kary będą automatycznie odrzucane'' więc w takim razie odrzucam.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować