Skocz do zawartości

D1TRY

Użytkownik
 • Postów

  32
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

O D1TRY

 • Urodziny 27.04.2007

Ostatnie wizyty

340 wyświetleń profilu

Osiągnięcia D1TRY

Współpracownik

Współpracownik (5/14)

 • 10 postów Unikat
 • Pierwszy post
 • Miesiąc stażu
 • Pierwszy post
 • 5 nadanych reakcji

Najnowsze odznaki

15

Reputacja

 1. Witajcie drodzy czytelnicy! Chciałbym zaprosić Was do przeczytania wywiadu z jednym z pracowników Transport of San Andreas - @kebab1234511! D - Dziennikarz T - Taksówkarz D - Uszanowanie, Starszy Dziennikarz .rusek z Redakcji SanNews - kłaniam się! T - Witam, z tej strony Szofer kebab1234511 z Transport of San Andreas. D - Mógłbym przeprowadzić z Panem wywiad? T - Tak, jak najbardziej D - To na początek jak Panu mija dzień? T - Bardzo dobrze D - Jaki jest Pański staż w TSA? T - Pracuje tu od 3 miesięcy D - Rozumiem, a czym Pan zajmuje się TSA tak w skrócie? T - Wozimy graczy od punktu A do punktu B i to tyle D - I jak Panu się podoba? T - Bardzo mi się podoba. D - Rozumiem, a jak Pan widzi siebie w TSA w przyszłości? T - Jako emeryt D - A jaką rade by Pan przekazał osobie która chciałaby zacząć służbę w szeregach TSA? T - Uczcie się a będzie dobrze. D - Okej, a jak bardzo wymagająca jest służba w TSA w skali 1/10 i dlaczego? T - Ocenił bym na 5 bo bywa to nudne momentami D - Mhm rozumiem, a jaka jest atmosfera w szeregach TSA? T - Bardzo miła D - Mógłbym na koniec zrobić zdjęcie pamiątkowe? T - Jasne! D - Dziękuje za poświęcony czas i życzę miłego dnia! T - Miłego! Dziękuję za przeczytanie! Poniżej znajduje się zdjęcie pamiątkowe!
 2. Witajcie drodzy czytelnicy! Chciałbym zaprosić Was do przeczytania wywiadu z jednym z pracowników S.A Road Assistance - kapeć D - Dziennikarz P - Pracownik SARA D - Uszanowanie, Starszy Dziennikarz .rusek z Redakcji SanNews - kłaniam się! P - Witam z tej strony Doświadczony Technik xkapeciowy z frakcji S.A Road Assistance, kłaniam się. D - Mógłbym przeprowadzić z Panem wywiad? P - Oczywiście D - To na początek jak Panu mija dzień? P - Całkiem git D - Jaki jest Pański staż w SARA? P - Pracuje tu od połowy stycznia D - Rozumiem, a czym Pan zajmuje się SARA tak w skrócie? P - SARA jest pomocą drogową holuje pojazd przeważnie D - I jak Panu się podoba? P - Bardzo mi się podoba około miesiąca temu złapało mnie wypalenie zawodowe ale teraz jest już git D - Rozumiem, a jak Pan widzi siebie w SARA w przyszłości? P - Nie widzę siebie kompletnie D - A jaką rade by Pan przekazał osobie która chciałaby zacząć służbę w szeregach SARA? P - Pytać, pytać i jeszcze raz pytać D - Okej, a jak bardzo wymagająca jest służba w SARA w skali 1/10 i dlaczego? P - 3/10 nie jest to wymagająca praca , mamy 6h normy i nie jest od nas wymagane uczestniczenie w awf D - Mhm rozumiem, a jaka jest atmosfera w szeregach SARA? P - Bardzo fajna , nie jest sztywno D - Mógłbym na koniec zrobić zdjęcie pamiątkowe? P - Jasne! D - Dziękuje za poświęcony czas i życzę miłego dnia! P - Miłego! Dziękuje za przeczytanie! Poniżej znajduje się zdjęcie pamiątkowe!
 3. Witajcie drodzy czytelnicy! Chciałbym zaprosić Was do przeczytania wywiadu z jednym z pracowników Transport of San Andreas - @kebab1234511 D - Dziennikarz T - Taksówkarz D - Uszanowanie, Dziennikarz .rusek z Redakcji SanNews - kłaniam się! T - Witam, z tej strony Szofer kebab1234511 z Transport of San Andreas. D - Mógłbym przeprowadzić z Panem wywiad? T - Jasne czemu nie D - To na początek jak Panu mija dzień? T - Na ten czas bardzo dobrze. D - Jaki jest Pański staż w TSA? T - Aktualnie jestem Szoferem. D - Rozumiem, a czym zajmuje się TSA tak w skrócie? T - Wozimy ludzi od punktu A do punktu B D - I jak Panu się podoba? T - Jest git, nie narzekam. D - Rozumiem, a jak Pan widzi siebie w TSA w przyszłości? T - W przyszłości widzę siebie jako szefa frakcji TSA. D - A jaką rade by Pan przekazał osobie która chciałaby zacząć służbę w szeregach TSA? T - Wystarczy pilnie się uczyć i będzie dobrze. D - Okej, a jak bardzo wymagająca jest służba w TSA w skali 1/10 i dlaczego? T - 7 bo ciągłe jeżdżenie samochodem po czasie robi się męczące D - Mhm rozumiem, a jaka jest atmosfera w szeregach TSA? T - Jest bardzo przyjemna atmosfera D - Mógłbym na koniec zrobić zdjęcie pamiątkowe? T - Jasne! D - Dziękuje za poświęcony czas i życzę miłego dnia! T - Miłego! Dziękuję za przeczytanie! Poniżej znajduje się zdjęcie pamiątkowe!
 4. Witajcie drodzy czytelnicy! W dzisiejszym wątku mam przyjemność przedstawić Wam kilka zdań związanych z czwartkową sondą uliczną! ________________________________________________ W czwartek (4.04.2024) w San Fierro, pod stacją kolejową (Cranberry Station) miała miejsce sonda uliczna którą przeprowadziła redakcja prasowa SanNews. Redakcja zadawała uczestnikom 5 pytań związanych głównie z ekonomią i administracją serwera MultiRPG. Początkowo przewidywane było małe prawdopodobieństwo że pojawi się więcej niż 5 osób, natomiast finalnie osób było +/- 20! Pierwszy plan zakładał, że będzie jedno stanowisko gdzie można zabrać głos, ale wysyp osób był taki duży że trzeba było otworzyć drugie. Sonda trwała nie całą godzinę i przykuła uwagę nowych jak i trochę starszych graczy serwera. Kolejkę zabezpieczał funkcjonariusz policji razem z dwoma pracownikami redakcji. Na sondzie pojawiły się także frakcje takie jak SAFD, SAPD oraz SAMC zabezpieczające całe wydarzenie, a ponadto paru pracowników tych frakcji również wzięło udział i odpowiedziało na pytania redakcji! Pomysł sondy stworzył jeden z pracowników redakcji @Ben, natomiast doszedł on do skutku dzięki liderowi redakcji @sqober. Redakcja zapowiedziała że takich akcji będzie więcej! Więc bądźcie czujni! ________________________________________________ ________________________________________________ Z mojej strony to wszystko! Dziękuję za przeczytanie!
 5. Witajcie drodzy czytelnicy! Chciałbym zaprosić Was do przeczytania wywiadu z założycielem Gangu Motocyklistycznego - @TheDzejki R - Reporter Z - Założyciel GM R - Uszanowanie, Reporter Specjalista .rusek z Redakcji SanNews - kłaniam się! Z - Czołem! Tutaj Najstarszy Dwusuwowy TheDzejki z Gangu Motocyklistycznego. W czym mogę pomóc? R - Mógłbym przeprowadzić z Panem wywiad? Z - Pewnie! R - To na początek jak Panu mija dzień? Z - Dzień mija całkiem spokojnie, chociaż z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że jestem zmęczony. R - Jaki jest Pański staż w gangu motocyklistycznym? Z - Nie miałem nigdy stażu w Gangu Motocyklistycznym. Jestem jego założycielem. Byłem tu, jestem tu i będę tu przede wszystkim dla moich ludzi. R - Rozumiem, a czym zajmuje się GM tak w skrócie? Z - Gang Motocyklistyczny to przede wszystkim zgrupowanie entuzjastów motocykli. Jesteśmy swego rodzaju bractwem. Działamy na dobro ogółu i wzajemnie budujemy dla siebie wsparcie. R - Warto dodać, że jesteśmy sygnowani pod organizację eszekere, lecz serca mamy lwie. R - I jak Panu się podoba? Z - Gang Motocklistyczny to jest coś, za co się jest w stanie oddać życie. Naturalnym jest, że bycie liderem watahy dzikich jednośladowców mi się podoba. To moje powołanie. R - Rozumiem, a jak Pan widzi siebie w GM w przyszłości? Z - Będę liderem. W momencie, w którym spocznę ja - spocznie i cały Gang Motocyklistyczny. R - A jaką rade by Pan przekazał osobie która chciałaby zacząć służbę w szeregach Gangu? Z - Takowej niestety nie ma. Trzeba mieć "to coś". Mam to ja i każdy starannie wyselekcjonowany członek bractwa. R - Okej, a jak bardzo wymagająca jest służba w Gangu Motocyklistycznym w skali 1/10 i dlaczego? Z - Nie wiem, czy jestem w stanie podać skalę liczbową. Tu nie ma służby. Gang Motocyklistyczny jest bardziej zbliżony do grupy przyjaciół niż zorganizowanej grupy. R - Mhm rozumiem, a jaka jest atmosfera w szeregach GM? Z - Atmosfera? Panie Kolego, jest wspaniała. Czuję się wokół moich braci jak ryba w wodzie. Każdy tu skacze za siebie w ogień i jest to piękne. R - Mógłbym na koniec zrobić zdjęcie pamiątkowe? Z - Jasne! R - Dziękuje za poświęcony czas i życzę miłego dnia! Z - Miłego! Dziękuje za przeczytanie! Poniżej znajduje się zdjęcie pamiątkowe!
 6. Witajcie drodzy czytelnicy! Chciałbym zaprosić Was do przeczytania wywiadu z jednym z pracowników S.A Fire Department - @Nikio_3 R - Reporter S - Strażak R - Uszanowanie, Reporter Specjalista .rusek z Redakcji SanNews - kłaniam się! S - Czołem! Z tej strony Podchorąży Nikio_3, S.A. Fire Department Las Barrancas JRG#2 R - Mógłbym przeprowadzić z Panem wywiad? S - Pewnie! R - To na początek jak Panu mija dzień? S - Dopiero go rozpocząłem wiec jeszcze zobaczę, ale zapowiada się dobrze. R - Jaki jest Pański staż w SAFD? S - Jestem tu od wczoraj. R - Rozumiem, a czym zajmuje się SAFD tak w skrócie? S - Wyjazdem do zgłoszeń na przykład pożaru lub wypadku. R - I jak Panu się podoba? S - Jest dobrze, czuję się tu wyśmienicie. R - Rozumiem, a jak Pan widzi siebie w tej pracy w przyszłości? S - Myślę że dam rade przejść szkolenia i stać się jak najlepszym pracownikiem w miarę możliwości. R - A jaką rade by Pan przekazał osobie która chciałaby zacząć służbę w szeregach SAFD? S - Żeby się nie bać i składać podanie. R - Okej, a jak bardzo wymagająca jest służba w S.A Fire Department w skali 1/10 i dlaczego? S - 7/10 ponieważ trzeba znać bardziej odgrywane RP żeby było one dobre. R - Mhm rozumiem, a jaka jest atmosfera w szeregach SAFD? S - Bardzo ciepła, pracownicy jak i zarząd są bardzo pomocni. R - Mógłbym na koniec zrobić zdjęcie pamiątkowe? S - Jasne! R - Dziękuje za poświęcony czas i życzę miłego dnia! S - Miłego! Dziękuję za przeczytanie! Poniżej znajduję się zdjęcie pamiątkowe! c
 7. Witajcie drodzy czytelnicy! Chciałbym zaprosić Was do przeczytania wywiadu z jednym z pracowników S.A Road Assistance - @AiByy R - Reporter P - Pracownik Sara R: Uszanowanie, Reporter Specjalista D1TRY z Redakcji SanNews - kłaniam się! P: Witam z tej strony Doświadczony Budowlany AiByy z frakcji S.A Road Assistance, kłaniam się. R: Czy mogę przeprowadzić z panem wywiad? P: Jasne! R: Dobrze, zacznijmy od tego jak mija ci dzień? P: Dzień mija mi bardzo dobrze, dziękuję za zapytanie. Jestem gotowy, aby odpowiedzieć na twoje pytania i pomóc w czymkolwiek potrzebujesz. R: Dobrze, zadam ci kilka pytań na temat twojej frakcji i dotychczasowej rozgrywki na serwerze, dobrze? P: Dobrze. R: Jak oceniasz frakcję, w której aktualnie się znajdujesz? P: Całkiem dobrze, fajne środowisko miłe osoby R: To bardzo dobrze! Jak oceniasz atmosferę w frakcji? P: Atmosfera w frakcji jest bardzo pozytywna. Współpraca między członkami jest doskonała, a wszyscy starają się wspólnie osiągać cele i rozwiązywać problemy. R: Wspaniale! Jak długo znajdujesz się już w frakcji? P: Znajduję się w tej frakcji stosunkowo niedługo. Jednakże, pomimo krótkiego czasu, staram się jak najlepiej wypełniać moje zadania. R: Okej, czy spełnia ona twoje oczekiwania? P: Jak najbardziej. R: Rozumiem, planujesz zostać na dłużej w frakcji? P: Chciałbym pozostać w frakcji na dłużej, aby nadal być pomocnym i rozwijać swoje umiejętności, co pozwoli mi jeszcze lepiej służyć użytkownikom i wspierać frakcję w osiąganiu jej celów. R: Jaki jest twój staż na serwerze? P: Gram na tym serwerze od 2020 roku. R: Wow, sporo! To by było na tyle. Czy na koniec wywiadu chcesz kogoś pozdrowić? P: Nie R: Masz może ochotę na wykonanie pamiątkowego zdjęcia? P: Oczywiście! Dziękuje za przeczytanie! Poniżej znajduje się zdjęcie pamiątkowe!
 8. Witajcie drodzy czytelnicy! Chciałbym zaprosić Was do przeczytania wywiadu z jednym z pracowników S.A Fire Department - @sugar. S - Strażak R - Reporter R - Uszanowanie, Starszy Reporter D1TRY z Redakcji SanNews - kłaniam się! S - Czołem! Z tej strony Sekcyjny sugar., S.A. Fire Department Los Santos JRG#1. R - Mógłbym przeprowadzić z Panem wywiad? S - Pewnie! R - To na początek jak Panu mija dzień? S - Znakomicie. R - Jaki jest Pański staż w SAFD? S - Około 2 miesiące R - Rozumiem, a czym zajmuje się SAFD tak w skrócie? S - To zajmuje się głównie pożarami wypadkami i skoczkami R - I jak Panu się podoba? S - Świetnie jest R - Rozumiem, a jak Pan widzi siebie w tej pracy w przyszłości? S - Widzę się tak, w przyszłości najwyższa możliwa ranga (nie licząc zarządu) R - A jaką rade by Pan przekazał osobie która chciałaby zacząć służbę w szeregach SAFD? S - Myślę że muszą być odważni i wytrzymali R - Okej, a jak bardzo wymagająca jest służba w S.A Fire Department w skali 1/10 i dlaczego? S - Nie jest jakoś mocno, moim zdaniem takie 5/10 R - Mhm rozumiem, a jaka jest atmosfera w szeregach SAFD? S - Myślę że atmosfera jest całkiem w porządku, aczkowiek moim zdaniem zarząd powinien lekko zluzować R - Mógłbym na koniec zrobić zdjęcie pamiątkowe? S - Jasne! R - Dziękuje za poświęcony czas i życzę miłego dnia! S - Miłego! Dziękuje za przeczytanie! Poniżej znajduje się zdjęcie pamiątkowe!
 9. Witajcie drodzy czytelnicy! Chciałbym zaprosić Was do przeczytania wywiadu z jednym z pracowników Transport of San Andreas - @Jachino T - Taksówkarz R - Reporter R - Uszanowanie, Starszy Reporter D1TRY z Redakcji SanNews - kłaniam się! T - Witam, z tej strony Młodszy Kierowca Jachino z Transport of San Andreas R - Mógłbym przeprowadzić z Panem wywiad? T - Pewnie! R - To na początek jak Panu mija dzień? T - Ogólnie bardzo dobrze R - Jaki jest Pański staż w TSA? T - Niedługo tak z max 1 tydzień R - Rozumiem, a czym zajmuje się TSA tak w skrócie? T - To tak czekam na postoju dla taxi na zgłoszenie jak jakiś obywatel potrzebuje podwózki to przyjmuje zgłoszenie i zawożę go tam gdzie chce R - I jak Panu się podoba? T - Ogólnie bardzo dobrze sympatyczni ludzie są i zarząd jest bardzo miły atmosfera jest bardzo dobra R - Rozumiem, a jak Pan widzi siebie w tej pracy w przyszłości? T - Plan mam zostać egzaminatorem żeby nowych taksówkarz egzaminować na wyższe stopnie R - A jaką rade by Pan przekazał osobie która chciałaby zacząć służbę w szeregach TSA? T - Żeby byli bardzo zaangażowani w tej pracy i się bardzo starali bo to jest najważniejsze R - Okej, a jak bardzo wymagająca jest służba w TSA skali 1/10 i dlaczego? T - Tak z 6/10 bo się zdarzy czasami kurs gdzie klient jest nerwowy i trzeba zachować spokój R - Mhm rozumiem, a jaka jest atmosfera w szeregach TSA? T - Bardzo fajna ludzie są wyluzowani i można sobie z nimi pogadać jak z kumpel z podwórka R - Mógłbym na koniec zrobić zdjęcie pamiątkowe? T - Jasne! R - Dziękuje za poświęcony czas i życzę miłego dnia! T - Miłego! Dziękuje za przeczytanie! Poniżej znajduje się zdjęcie pamiątkowe!
 10. Witajcie drodzy czytelnicy! Chciałbym zaprosić Was do przeczytania wywiadu z jednym z pracowników Fabryki Aut! - @Kezuuu. ------------------------------------------------------------ P - Pracownik Fabryki R - Reporter ------------------------------------------------------------ R - Uszanowanie, Starszy Reporter D1TRY z Redakcji SanNews - kłaniam się! P - Witam, z tej strony Przedstawiciel Handlowy Kezuuu, w czym mogę panu/pani pomóc? R - Mógłbym przeprowadzić z Panem wywiad? P - Pewnie! R - To na początek jak Panu mija dzień? P - Dobrze, simply sobota. R- Jaki jest Pański staż w Fabryce Aut? P - Po kilku miesiącach przerwy wróciłem do dobrego kolegi (siasia) no i tak tutaj jestem R - Rozumiem, a czym zajmuje się Fabryka Aut tak w skrócie? P - Fabryka no tak głównie AFK oraz sprzedawanie aut. R - I jak Panu się podoba? P - No mi się podoba bo mogę sobie pieniądze zarabiać oraz stać i w co innego grać R - Rozumiem, a jak Pan widzi siebie w tej pracy w przyszłości? P - Czekam na zarząd pomagać siasiowi a jak się znudzi no to wiadomo odejdę i nie wiem czy wrócę R - A jaką rade by Pan przekazał osobie która chciałaby zacząć służbę w szeregach Fabryki? P - Kulturka oraz pomoc graczom. R - Okej, a jak bardzo wymagająca jest służba w Fabryce w skali 1/10 i dlaczego? P - Według mnie to 7/10 bo trzeba być przy komputerze nie można iść nigdzie R - Mhm rozumiem, a jaka jest atmosfera w szeregach Fabryki? P - Ogólnie to dobra jest ale brakuje tutaj kilka osób R - Mógłbym na koniec zrobić zdjęcie pamiątkowe? P - Jasne! R - Dziękuje za poświęcony czas i życzę miłego dnia! P - Miłego! Dziękuje za przeczytanie! Poniżej znajduje się zdjęcie pamiątkowe! ------------------------------------------------------------ ------------------------------------------------------------
 11. Witajcie drodzy czytelnicy! Chciałbym zaprosić Was do przeczytania wywiadu z prezesem radia MultiFM - @Ben R - Reporter P - Prezes radia R - Uszanowanie, Reporter D1TRY z Redakcji SanNews - kłaniam się! P - Witam, z tej strony PREZES radia serwerowego - MultiFM - Ben. R - Mógłbym przeprowadzić z Panem wywiad? P - Pewnie! R - To na początek jak Panu mija dzień? P - Bardzo dobrze mija mi dzień, wyspałem się. R - Jaki jest Pański staż w radiu MultiFM? P - Jestem prezesem aktualnie około miesiaca. R - Rozumiem, a czym zajmuje się MultiFM tak w skrócie? P - MultiFM zajmuje się prowadzeniem audycji na serwerze, zabawianiem ludzi na serwerze. R - I jak Panu się podoba? P - Bardzo mi się to podoba, od dłuższego czasu myślałem o prowadzeniu radia i akurat się udało. R - Rozumiem, a jak Pan widzi siebie w tej pracy w przyszłości? P - Nie wiem tak na prawdę, nie mam planów wszystko dzieję się randomowo. R - A jaką rade by Pan przekazał osobie która chciałaby zacząć służbę w szeregach radia MultiFM? P - Moją radą jest to przede wszystkim być pewnym siebie, nie stresować się. R - Okej, a jak bardzo wymagająca jest służba w MultiFM w skali 1/10 i dlaczego? P - Nie jest zbytnio wymagająca oceniam na takie mocne 6/10. Nie ma w radiu nic trudnego. R - Mhm rozumiem, a jaka jest atmosfera w szeregach radia MultiFM? P - Atmosfera jest całkiem okej z wyjątkiem niektórych osób lecz oceniam pozytywnie atmosfere. R - Mógłbym na koniec zrobić zdjęcie pamiątkowe? P - Jasne! R - Dziękuje za poświęcony czas i życzę miłego dnia! P - Miłego! Dziękuje za przeczytanie! Poniżej znajduje się zdjęcie pamiątkowe!
 12. Witajcie drodzy czytelnicy! Chciałbym zaprosić Was do przeczytania wywiadu z jednym z pracowników frakcji S.A Road Assistance - @RekineQ R - Reporter P - Pracownik SARA R - Uszanowanie, Reporter D1TRY z Redakcji SanNews - kłaniam się! P - Witam, z tej strony Doświadczony Technik RekineQ z frakcji S.A Road Assistance, kłaniam się. R - Mógłbym przeprowadzić z Panem wywiad? P - Oczywiście! R - To na początek jak Panu mija dzień? P - Mi? Bardzo dobrze, nie wiem jak Panu. R - Mi również bardzo dobrze, dziękuje. R - Jaki jest Pański staż we frakcji San Andreas Road Assistance? P - Mój jest bardzo długi. Około miesiąc i jeden tydzień. R - Rozumiem, a czym zajmuje się frakcja SARA tak w skrócie? P - Pomocą drogową. R - I jak Panu się podoba ta frakcja? P - Bardzo dobrze mi się podoba. R - Rozumiem, a jak Pan widzi siebie w tej frakcji w przyszłości? P - Może szkoleniowiec frakcji, a może i egzaminator. Kto wie. R - A jaką rade by Pan przekazał osobie która chciałaby zacząć służbę w szeregach SARA? P - Nie poddawać się po tygodniu oraz walczyć do końca. R - Okej, a jak bardzo wymagająca jest służba w TSA w skali 1/10 i dlaczego? P - Maksymalnie 7/10, dlatego, że jest dużo wymagająca. Niektórzy gracze mogą wyzywać, a niektórzy mogą być mili w sposób sarowicza. R - Mhm rozumiem, a jaka jest atmosfera w szeregach SARA? P - Moim zdaniem, bardzo przyjemna. Nie wiem jak inni o tym myślą. R - Mógłbym na koniec zrobić zdjęcie pamiątkowe? P - Jasne! R - Dziękuje za poświęcony czas i życzę miłego dnia! P - Miłego! Dziękuję za przeczytanie! Poniżej znajduje się zdjęcie pamiątkowe!
 13. Witajcie drodzy czytelnicy! Chciałbym zaprosić Was do przeczytania wywiadu z jednym z pracowników frakcji Transport San Andreas - @queens R - Reporter T - Taksówkarz R - Uszanowanie, Reporter D1TRY z Redakcji SanNews - kłaniam się! T - Witam, z tej strony Doświadczony Przewoźnik queens z Transport of San Andreas. R - Mógłbym przeprowadzić z Panem wywiad? T - Tak R - To na początek jak Panu mija dzień? T - A dzień mija bardzo dobrze. R - Jaki jest Pański staż we frakcji Transport San Andreas? T - Aktualnie we frakcji Transport San Andreas jestem już od 4 miesięcy. R - Rozumiem, a czym zajmuje się frakcja SAFD tak w skrócie? T - Zajmujemy się rozwożeniem ludzi z punktu A do punktu B. R - I jak Panu się podoba ta frakcja? T - Mi się podoba, jest miła atmosfera, ciekawych ludzi można spotkać oraz fajnymi autami można jeździć R - Rozumiem, a jak Pan widzi siebie w tej frakcji w przyszłości? T - Ja widzę siebie na posadzie zastępcy szefa. R - A jaką rade by Pan przekazał osobie która chciałaby zacząć służbę w szeregach SAFD? T - Rady jako takiej nie dam bo po prostu nie wiem. R - Okej, a jak bardzo wymagająca jest służba w TSA w skali 1/10 i dlaczego? T - Nie jest jakoś wymagająca służba w TSA po prostu trzeba lubić jeździć autami więc 2/10. R - Mhm rozumiem, a jaka jest atmosfera w szeregach TSA? T - Fajna jest atmosfera, są tu mili ludzie. R - Mógłbym na koniec zrobić zdjęcie pamiątkowe? T - Jasne! R - Dziękuje za poświęcony czas i życzę miłego dnia! T - Miłego! Dziękuję za przeczytanie! Poniżej znajduje się zdjęcie pamiątkowe!
 14. 1. Najaktywniejsza osoba będąca we frakcji: @sqober 2. Najaktywniejsza osoba będąca w biznesie:@D1TRY 3. Najaktywniejsza osoba będąca w Administracji: @Teq_83 4. Osoba najbardziej angażująca się w prace we frakcji: @sqober 5. Osoba najbardziej angażująca się w prace w biznesie: @D1TRY 6. Osoba najbardziej angażująca się w prace w Administracji: @Wombat 7. Najaktywniejsza organizacja na serwerze: ABATON!!!! 8. Osoba z największym poczuciem humoru: @CristianoMessi
 15. Witajcie drodzy czytelnicy! Chciałbym zaprosić Was do przeczytania wywiadu z jednym z pracowników S.A Fire Department - @rafszu R - Redaktor S - Strażak R - Uszanowanie, Redaktor Specjalista D1TRY z Redakcji SanNews - kłaniam się! S - Czołem! Z tej strony Strażak RafszuToSigma , S.A. Fire Department Los Santos JRG#1 R - Mógłbym przeprowadzić z Panem wywiad? S - Jo R - To na początek jak Panu mija dzień? S - Dziś jest bardzo duży ruch, mieliśmy we frakcji dużo zgłoszeń o wypadkach, znalazły sie też zgłoszenia o skoczkach. R - Jaki jest Pański staż we frakcji S.A Fire Department? S - Jestem we Frakcji krótko bo od ponad 2 tygodni. R - Rozumiem, a czym zajmuje sie frakcja SAFD tak w skrócie? S - Ratowanie ludzi gdy zdarzy sie wypadek. A gdy pojawi sie pożar staramy sie go ugasić. R - I jak Panu sie podoba ta frakcja? S - Na razie jest ciekawa i wymagająca. Tak jak kolega mowi "Jest za***ista". R - Rozumiem, a jak Pan widzi siebie w tej frakcji w przyszłości? S - Panie, ja widzę siebie jako Brygadiera R - A jaką rade by Pan przekazał osobie która chciałaby zacząć służbę w szeregach SAFD? S - Dużo wolnego czasu, zaangażowanie sie w Frakcje, i słuchania zarządu. R - Jak bardzo wymagająca jest służba w SAFD w skali 1/10 i dlaczego? S - 7/10 Bo trzeba być punktualnym i odpowiedzialnym. R - Okej rozumiem, a jaka jest atmosfera w szeregach SAFD? S - Atmosfera? Raczej spokojna R - Mógłbym na koniec zrobić zdjęcie pamiątkowe? S - Pewnie! R - Dziękuje za poświęcony czas i życzę miłego dnia! S - Miłego! Dziękuje za przeczytanie! Poniżej znajduje sie zdjęcie pamiątkowe!
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą Polityka prywatności.