Skocz do zawartości

Pixelek:3

Użytkownik
 • Ilość treści

  37
 • Post ratio

  0.45
 • Wpisów

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • System

  Windows
 • Time Online

  36m 23s

Reputacja

45 Excellent

4 obserwujących

O Pixelek:3

Ostatnio na profilu byli

220 wyświetleń profilu
 1. Pixelek:3

  Biznes/frackaja - SUN-NEWS

  Jak dla mnie pomysł na +, lecz na takim serwerze wątpię, że to wypali, oraz do tego inder00 ma totalna wyjebkę na serwer.
 2. Pixelek:3

  Biznes - Chicken Security

  @CichyZabujca1 No jeżeli takie akcje mają być bez RP, to tym bardziej na NIE!! Znając życie będziecie odwalać po prostu, strzelać do wszystkich.
 3. Pixelek:3

  Biznes - Chicken Security

  Poziom RP na tym serwerze wynosi praktycznie ZERO! Nie ma szans, że to wypali. Na Nie!
 4. Pixelek:3

  Pożegnanie z serwerem.

  Siemka
 5. Witajcie, dzisiaj nadszedł ten dzień... dzień w którym żegnam się z serwerem. Powodem mojego odejścia jest brak zainteresowania administracji serwerem, oraz graczami. Administracja po prostu robi to co chce, nie przyjmują raportów, a jak się już zdarzy, że przyjmą to czeka się z 15-20m na wykonanie owego raportu. Lecz największym problemem na owym serwerze jest FAWORYZACJA! (Wymienię kilka przykładów: Do administracji dostają się osoby, które nie potrafią nawet wytepać auta z wody i trzeba im tłumaczyć jak to zrobić, tak samo wyniki obecnej rekrutacji to jakaś kpina, do administracji dostały się osoby, które napisały po 4 zdania o sobie(gdzie było wymagane min 5 rozbudowanych) i nie tylko, a nie takie, które naprawdę na to zasługują i starały się pisząc owe podanie(Pewnie pomyślicie, że mam ból dupy o to, że się nie dostałem, lecz otóż nie, od początku wiedziałem ze się nie dostane, a napisałem podanie dlatego, ze osoby z frakcji mnie o to prosiły). Drugim przykładem będzie to, że w oczywiście najlepszej frakcji SAPD(lecz nie tylko), są tylko "profesjonalne" osoby, które potrafią odgrywać RP i na pewno nie są to znajomi pana DragonPRO, których po prostu dodał po znajomości. Nie przeciągając na samym końcu chciałbym wyznać coś kilku osobom: @norbikson - Dzięki za to odwalanie, za grafiki do SARA @idk - Tobie chciałbym podziękować za szansę jako lider SARA, z której w tym momencie rezygnuje, gdyż pan @inder00 po prostu ma wywalone na tą frakcję @czaplaa1 - Sorry za czarną listę w SARA, ale zdenerwowałeś mnie trochę wtedy @Maxer - Dawaj, w tego forta w końcu pograć musimy. @HezaX - Wiem, że już nie grasz, ale mam nadzieje że poprawi ci się sytuacja i kiedyś jeszcze zagramy. @Kajsky - Dzięki za pomoc w frakcji SARA, mam nadzieje ze dasz sobie rade na nowej randze jaka jest Lider Na samym końcu chciałbym pozdrowić całe SARA: @Kajsky @kubaka777 @norbikson @DonAlfonso66 @Maxer @Robek @Przemek2 @Gumikao @DeMoNeK_ @papcio @Wariat543 Żegnajcie!
 6. Pixelek:3

  [SARA] Ogłoszenia

  15.02.2019 Adept @Shadow. zostaje wydalony z frakcji z powodu niepodejścia do egzaminu kończącego akademie. Młodszy Pracownik @StinklY opuszcza frakcje na własne życzenie.
 7. Pixelek:3

  Błąd z autem

  Ponieważ w Las Venturas nie znajduje się przechowywania pojazdów lądowych, lecz powietrznych np. samolotów oraz wodnych np. łodzi, a z tego co mi wiadomo, vortex jest zaliczany do pojazdów lądowych, więc musisz go odebrać w przechowywali w San Fierro. Myślę, że pomogłem Pozdrawiam Pixelek:3
 8. Pixelek:3

  jak ludzi pisza /pm rak to pisza do mnie

  Działa to tak, ponieważ jakiś gracz o nicku ,,rak" ma konto na serwerze i sprzedaje pojazdy, lecz nie ma go w tej chwili online, a twój pseudonim zawiera słowo ,,PolskiBurak", więc skrypt wychwytuje, że chcą napisać do ciebie i przesyła tą wiadomość tobie. Myślę, że pomogłem Pozdrawiam Pixelek:3
 9. Pixelek:3

  Biznes Multi MMA

  Jak dla mnie na TAK! Lecz musiałoby być to dobrze ogarnięte.
 10. Pixelek:3

  Skarga na frakcje SAMC

  Jak dla mnie @_Natuska na lidera: Nie wiem nie znam jej osobiście. Lecz zmiana Lidera SAMC: Na TAK!
 11. Pixelek:3

  [SARA] Ogłoszenia

  08.02.2019 Adept @Wariat543 ukończył egzamin z wynikiem pozytywnym 70/100 - próg minimalny 65 punktów. Budowlany @Przemek2 zostaje awansowany na rangę starszy budowlany. Budowlany @Gumikao zostaje awansowany na rangę starszy budowlany. Budowlany @DonAlfonso66 zostaje awansowany na rangę starszy budowlany. Specjalista @kubaka777 zostaje awansowany na rangę doświadczony specjalista. Starszy budowlany @norbikson zostaje awansowany na rangę specjalista.
 12. Pixelek:3

  [SARA] Ogłoszenia

  07.02.2019 Adept @Kajsky ukończył egzamin z wynikiem pozytywnym 97/100 - próg minimalny 65 punktów. Adept @Maxer ukończył egzamin z wynikiem pozytywnym 92/100 - próg minimalny 65 punktów. Adept @papcio ukończył egzamin z wynikiem pozytywnym 83/100 - próg minimalny 65 punktów. Adept @Robek ukończył egzamin z wynikiem pozytywnym 94/100 - próg minimalny 65 punktów. Adept @DeMoNeK_ ukończył egzamin z wynikiem pozytywnym 87/100 - próg minimalny 65 punktów. Adept @norbikson ukończył egzamin z wynikiem pozytywnym 89/100 - próg minimalny 65 punktów. Adept @StinklY ukończył egzamin z wynikiem pozytywnym 84/100 - próg minimalny 65 punktów. Tym samym ogłaszam, że @Kajsky trafia do zarządu frakcji SARA, na rangę kierownika, za wkład w frakcję.
 13. Pixelek:3

  No to cusz, do zobaczenia...

  Żegnaj Marcinku , Kiedyś na pewno jeszcze zagramy w majnkrafta
 14. Pixelek:3

  [SARA] Ogłoszenia

  06.02.2019 Inżynier @HezaX odchodzi z frakcji na własne życzenie. Z tego miejsca chciałbym mu bardzo podziękować, za wkład włożony w to aby frakcja weszła na lepszy poziom.
 15. Pixelek:3

  [SARA] Ogłoszenia

  05.02.2019 Adept @HubertZKonopii odchodzi z frakcji na własne życzenie, tym samym zasila on czarną listę (do 05.05.2019)
×