Skocz do zawartości

Kajsky

SARA
 • Ilość treści

  92
 • Post ratio

  1.11
 • Wpisy

  2
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  3
 • System

  Android
 • Time Online

  9h 25m 23s

Kajsky wygrał w ostatnim dniu 19 Luty

Kajsky ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

122 Excellent

5 obserwujących

O Kajsky

Ostatnio na profilu byli

1188 wyświetleń profilu
 1. Spotkanie dla osób nieobecnych ( @ FourMove, @ _ZIIOLO, @ Marcin2004, @ P4vv3l, @ Xeeti ) zostanie przeprowadzone jutro ( 20.04 ) o godzinie 17:30.
 2. Witamy W dniu dzisiejszym postanowiliśmy opublikować wyniki rekrutacji do SARA. Wybór był ciężki, lecz na szczęście udało nam się w krótkim czasie wybrać szczęśliwców, którzy będą mieli szansę zagościć w tej frakcji. Spotkanie dla osób wymienionych na liście odbędzie się w piątek ( 19.04 ) o godzinie 18:00. Do frakcji dostały się takie osoby jak: @ KILL3ER @ Chris @ Franser @ FourMove @ Xeeti @ P4vv3l @ _ZIIOLO @ Marcin2004 Osoby które zostały wymienione na tej liście proszę o usprawiedliwienie swojej obecności w komentarzu, używając wzoru podanego poniżej. Jeszcze raz gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów we frakcji SARA
 3. Kajsky

  Skarga na krvl_perski

  No jak widzisz, mają swoje zasady i mają prawo wydalić cię za nieobecność na obowiązkowym spotkaniu.
 4. Kajsky

  Skarga na krvl_perski

  Jak jest wyższą rangą od ciebie to ma prawo się rządzić, a to nie jego wina, że wyższe rangi zostały wydalone do akademii, przecież ktoś się musiał na to zgodzić...
 5. Kajsky

  Skarga na krvl_perski

  Ja byłem można powiedzieć, że "świadkiem" sytuacji więc się na wypowiem. @Sonicki najpierw mówisz, że perski został wydalony z sapd, zabierasz mu rangę na ts'ie, a potem jeszcze masz do niego problem, że nie potrafi zapanować nad frakcją. @krvl_perski dopiero powrócił do SAPD, także nie wie niektórych rzeczy, np. Że toś tam egzaminów nie zdawał ( skąd ma wiedzieć, jak nawet o tym nie został poinformowany przez Dragona.. ).
 6. Kajsky

  [PROJEKT/MAPA] Baza SARA

  W sumie jedno i to samo, inaczej to wygląda z pojazdami niż bez. Sprawdzałem mapę w praktyce z pojazdami, wyglądaja te słupki dobrze, bez słupków było by tam za pusto.
 7. Kajsky

  [PROJEKT/MAPA] Baza SARA

  Powiem tak, w moich pracach chcę jak najbardziej pokazać kreatywność i umiejscowienie obiektów, myślę bardziej wyglądem hah, dzięki za wypowiedź.
 8. Kajsky

  [PROJEKT/MAPA] Baza SARA

  Jeszcze się odniosę to tego, pobawiłem się minutkę kolizją i wszystko pięknie działa, wystarczy kreatywność haha - https://imgur.com/a/jCRyY6T - wiem, że to nic nie znaczy, ale chciałem Ci jakoś odpowiedzieć.
 9. Kajsky

  [PROJEKT/MAPA] Baza SARA

  https://imgur.com/a/S1yn2lZ Dodaje jeszcze ss, może ci to bardziej przytoczy praktykę tych słupków.
 10. Kajsky

  [PROJEKT/MAPA] Baza SARA

  Powiem tak, te miejsca parkingowe są nad umiar wąskie, zależy od pojazdu, ja miałem plan żeby postawić tam lawety, a dalej typowe pojazdy techniczne.
 11. Kajsky

  [PROJEKT/MAPA] Baza SARA

  Wiem, że być może nie jest to potrzebne, ale chce wypełnić trochę pustki tam. Mogę zmienić, wtedy by była sama brama.
×