Skocz do zawartości

Jacobe

Użytkownik
 • Ilość treści

  6
 • Post ratio

  0.09
 • Wpisów

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • System

  Android

Reputacja

0 Neutral

O Jacobe

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Jacobe

  Skarga na gracza Rub1neek

  Nick z serwera: Jacobe Login z serwera: Jacobe Nick osoby oskarżonej: Rub1neek Powód napisania skargi: Piszę skargę z powodu taranowania mnie i wyzywania. Przybliżona data zdarzenia: Dokładnie dziś 17.02.2019 Dowody:<< [70]Rub1neek: wypierdalaj - Wysyłałem reporta z tym na serwerze. A jak mnie taranował to nie mam ale widział to DjEpitet Opis sytuacji: Jechałem zarabiać i na głównym moście SF jadę lewym pasem a on prawym nagle jego zdaniem "dla beki" skręcił we mnie aż wpadłem do wody z tego mostu i jak napisałem do niego "Jak jeździsz?" to właśnie napisał to << [70]Rub1neek: wypierdalaj. Pisałem report na niego ale niestety nikt nie przyjął. Coś od siebie: No trochę ten gracz mnie zdenerwował jak we mnie wjechał specjalnie aby się pośmiać... No nie wiem czy musi się dowartościować przed komputerem no ale tak wyszło... Dowód poinformowania gracza o skardze: Tak jest aktywny na serwerze to od razu go poinformuje o tym.
 2. Login:Jacobe SID:7123 Nazwa biznesu: CarsFT Opis działania biznesu:Witam, dzisiaj chciałbym podać 2 mój pomysł który jest moim zdaniem dobry. Więc tak ten biznes który prezentuje to będzie coś podobnego do fabryki samochodów alę to będą auta na zamówienie i gracz mówi jaki chce mieć tuning np. Poproszę sabrę mk1 żółte lampki czerwono biały kolor samochodu felgi jakie pan wybierze. I wtedy ja lub moi pracownicy zapisują sobie gdzieś to i zaczynają gotować auto i czas do zrobienia auta mamy max 1h jeśli zrobimy to piszemy do gracza aby odebrał swoje auto. I chciałbym jakby się dało to żeby była wypłata tak jak w fabryce samochodów. Od gracza zabieramy tyle pieniędzy ile będzie warte tune. Nikt z tego biznesu nie będzie mógł oszukać ponieważ odrazu będzie wydalony z pracy. Zatrudniał bym jedynie osoby ogarnięte i te które posiadają teamspeak 3. Wkład własny w biznes (szacowana kwota, którą jesteś w stanie przeznaczyć na rozwój biznesu):Oczywiscie na rozwinię cie firmy będę inwestował w nią cały czas aż interes zacznie się kręcić i będzie dobry zarobek oczywiście jak będzie dobry zarobek to dalej będę dawał pieniądze na biznes aby szybko się nie skonczył. Coś od siebie:Myślę że spodoba wam się mój biznes i go przyjmiecie ponieważ myśle ze to dobry pomysl a ten boznes bedzie otwierany codziennie wiec mysle ze mi to sie uda i zaakceptujecie.
 3. Jacobe

  Biznes - Komis Samochodowy

  Nie ma sprawy, mam jeszcze duzo pomyslow na biznes :)
 4. Jacobe

  Biznes - Komis Samochodowy

  Login:Jacobe SID:7123 Nazwa biznesu: MotoCars Opis działania biznesu: Ten komis będzie działał tak, ja będę skupował od graczy samochody które następnie będą sprzedawana za trochę drożej aby uzyskać z niego jakiś zysk. (Tak jak działa normalny komis samochodowy) Wkład własny w biznes: Będę inwestował w swój biznes, kwoty będą dodawane codziennie na bieżąco z moim wspólnikiem który też dołoży się do tego biznesu jaki chcemy zrobić. Chcemy zorganizować TS dla pracowników naszego komisu. Auta które będę skupywane od graczy będą trochę modyfikowane aby nie było tak samo jak na początku. Oczywiście nie kupujemy samochodów do sprzedania w naszym komisie ponieważ chcemy żeby było to trochę realistyczne i była dobra gospodarka. Coś od siebie: Mam nadzieję że wam spodoba się mój pomysł który wam przedstawiłem i zaakceptujecie go. Również przyniesie dobrą gospodarkę dla serwera i myślę że będzie interes się kręcił :). UWAGA! NIE PATRZCIE CO NAPISAŁEM U GÓRY BO BYŁ ŹLE SKOPIOWANY SZABLON!!!
 5. Jacobe

  Biznes - Komis Samochodowy

  Login: Jacobe Sid: 7123 Wkład własny w biznes: Będę dawał kwoty codziennie na bieżąco z moim wspólnikiem. Będziemy również dodawać do tego biznesu samochody które będą wystawiane w naszym komisie i również będziemy skupywali samochody za tańszą cenę i sprzedawać troszeczkę drożej. Coś od siebie: Myślę że mój pomysł będzie dobry i przyniesie mi i mojemu wspólnikowi duże zyski i przyniesie serwerowi lepszą gospodarkę.
×