Skocz do zawartości
djleten

[Odrzucam]Skarga na zarząd plagatokoks.

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Djleten
Nick oskarżonego: plagatokoks
Do której frakcji należy oskarżony: SARA
Powód napisania doniesienia:  Polecenie zabierania graczom pojazdów odrazu po wyjściu.
Dokładny opis sytuacji: Nadał rozkaz wjechania około 10 adeptom na DM i zabierali pojazdy jeździłem z kolegą monsterem i żądaliśmy okupu w zamian za nie strzalenie po kołach. gdy wysiadłem z monstera gracz o nicku lokus dostał polecenia zabrania odrazu pojazdu gdy tylko z niego wysiądę. gdy tylko wydiałem by wycelować z broni  w innego gracza odrazu zawinął mi monstera. gdy się do niego teleportowałem i zapytałem co wyprawia powiedział że wykonuje polecenie wyższej rangi i mam wbić na ts i gadać z plagatokoks. tam on przyznał się że na dm należy odrazu zabierać pojazdy bo to patologia.
Dowody(koledzy to nie dowody):  na końcu filmiku o tym mówi a gdy pytałem się go z jakiej racji to zmianiał temat. Dodam że w moją stronę poleciały wyzwiska oraz wulgarne słowa.

Jakie są Twoje oczekiwania wobec osoby oskarżonej?: Degradacja lub całkowite usunięcie z frakcji bo jego zachowanie jest niedorzecznę.

• Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To strefa dm nie powinni sprawdzać bo jest ryzyko że ktoś wjedzie i ich zabije.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale co to za polecenie by zabrać mi monstera jak tylko z niego wyjdę ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sprawa została wyjaśniona na ts3, obie strony doszły do porozumienia, skargę zamykam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...