Skocz do zawartości
Francik

Rekrutacja SGSP Marzec#4

Rekomendowane odpowiedzi

Imię kandydata:Alan

Nick kandydata:AAlan2400

Wiek kandydata:18

User ID:14268

Serial:6E2C22EE02833D8088467169FFE1594

Coś o sobie (min. 5 zdań):Jestem osobą wspierającą serwer oraz życzliwą jestem również  życzliwy dla innych graczy chodź niekiedy na to nie zasługują oraz staram zapobiegać konfliktą na serwerze chciałbym dodac że uczeszczam do OSP Ochotniczej Strazy Pozarnej niewim co by tu heszcze dodać mam nadzueje ze tyle starczy .

Czy cierpisz na dysgrafię/dysleksję?:Nie 

Czy posiadasz problem z wykonywaniem rozkazów wyższej rangi?:Nie 

Czy masz do czynienia w życiu realnym z Strażą Pożarną?:Tak 

Czy umiesz odgrywać akcję rp komendami /me , /do - __/10:Tak

Czy potrafisz robić bindy w MTA?:Bym musiał sobie przypomnieć bo długo nie używałem bindów. 

Czy byłeś kiedyś w frakcji "PSP"?:Nie

Czy posiadasz komunikator głosowy TeamSpeak3?:Tak 

Czy posiadasz sprawny mikrofon?:Tak 

Czy przeczytałeś dokładnie regulamin serwera?:Zgadza się 

Czy przeczytałeś dokładnie regulamin frakcji PSP?:Tak

Ile jesteś w stanie poświęcić dziennie na służbę?:od 5h do nawet 9h

Ilość minut przegranych na serwerze?(SS):7000 

Dlaczego akurat Ty?:Ponieważ znam się na tym w realnym życiu oraz mogę idę grać to w Muli 

Coś od Siebie:Będę wdzięczny jak uda mi się wydostać 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię kandydata: Rafał

Nick kandydata: RafalWegPL 

Wiek kandydata: 15

User ID: 44862

Serial:  2B525685ADAD373D2B656B5E6AE69A84

Coś o sobie (min. 5 zdańMam na imię Rafał. Lubię grać w gry komputerowe , piłkę ręczną i hokej. Pochodzę z województwa dolnośląskiego. Mam siostrę. Moją pasją jest realizowanie szalonych pomysłów. 

Czy cierpisz na dysgrafię/dysleksję?: Nie

Czy posiadasz problem z wykonywaniem rozkazów wyższej rangi?: NIe

Czy masz do czynienia w życiu realnym z Strażą Pożarną?: Nie

Czy umiesz odgrywać akcję rp komendami /me , /do - __/10: 7/8

Czy potrafisz robić bindy w MTA?: Tak

Czy byłeś kiedyś w frakcji "PSP"?: Tak ale na innym serwerze

Czy posiadasz komunikator głosowy TeamSpeak3?: Tak

Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Tak

Czy przeczytałeś dokładnie regulamin serwera?: Tak

Czy przeczytałeś dokładnie regulamin frakcji PSP?: Tak

Ile jesteś w stanie poświęcić dziennie na służbę?: 2/3 godziny

Ilość minut przegranych na serwerze?(SS): 4291

Dlaczego akurat Ty?: Chciałbym zostać bo lubię tą frakcje i po odgrywać RP sobie z graczami. Jestem bardzo aktywny.

Coś od Siebie: Lubię grać na serwerach RPG i RP. Mam około przegrane parę tysięcy godzin na serwerach w MTA. Mam szczerą nadzieję że się dostanę do frakcji. I życzę powodzenia innym rekrutującym 1685384361_MTA_SanAndreas29_03.202023_17_16(2).png.a8f50d1920f89d5a6f4603214230ebd0.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię kandydata: Dawid

Nick kandydata: Dejwid_

User ID: 28009

Serial: 2C3E501049FFC12BAE16D5F18ED12D04

Coś o sobie (min. 5 zdańCześć, Witam, Dzień dobry. Mam na imię Dawid pochodzę z województwa Wielkopolskiego z okolic Konina. Moim hobby jest granie w koszykówke gram w nią już 4 lata. Jestem bardzo kulturalny, miły, przyjazny oraz wesoły. Gram w wiele gier komputerowych takich jak np: GTA 5, LOL ale najwięcej czasu spędzam na MTA. Lubie uczyć się nowych języków. Jestem zabawny ale w poważniejszych sytuacjach powaga musi na swoim miejscu. Lubie poznawać ludzi oraz z nimi rozmawiać o różnych sprawach. Często lubię wychodzić gdzieś ze znajomymi lecz w obecnej sytuacji na świecie nie jest to możliwe. Bardzo często przebywam na serwerze więc mogę określić się jako aktywny gracz gdyż już mam ponad 17k minut. Kiedyś byłem też w frakcji SAMC oraz SARA. Staram się jak najbardziej pomagać innym w trudnych sytuacjach oraz gdy proszą o pomoc. Staram się także nie popełniać błędów lecz jak już je popełnię to staram się naprawić oraz nigdy nie powtórzyć. Próbuje też rozwiązywać spory między graczami oraz dążyć do porozumienia między nimi. Jestem osobą, która nikogo nie ignoruje w poważnej sytuacji. Lubie majsterkować przy zepsutych rzeczach i strać się je naprawiać. Mam wielki dystans do siebie. Jestem osobą, która dąży do swojego celu i nie poddaje się i idzie prosto. Dziękuje wszystkim za przeczytanie moje podania i stracenia tych kilka minut na czytaniu. Pozdrawiam oraz życzę miłego dnia.

Czy cierpisz na dysgrafię/dysleksję?: Nie cierpie.

Czy posiadasz problem z wykonywaniem rozkazów wyższej rangi?: Nie mam owego problemu.

Czy masz do czynienia w życiu realnym z Strażą Pożarną?: Większego do czynienia nigdy ale zawsze interesowały mnie jej wyjazdy na akcje.

Czy umiesz odgrywać akcję rp komendami /me , /do - __/10: Tak umiem 9/10

Czy potrafisz robić bindy w MTA?: Oczywiście, że potrafie

Czy byłeś kiedyś w frakcji "PSP"?: Nie, nie byłem

Czy posiadasz komunikator głosowy TeamSpeak3?: Tak, posiadam

Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Oczywiście

Ile jesteś w stanie poświęcić dziennie na służbę?: 4-5 godzin dziennie

Ilość minut przegranych na serwerze?(SS): https://imgur.com/a/woykFjw

Dlaczego akurat Ty?: Myślę że ja ponieważ jestem osobą zorganizowaną, nie mam problemów ze słuchaniem się wyższych rang. Oraz tak jak wspomniałem u góry jestem osobom kulturalną, wesołą, przyjazną, wyrozumiałą oraz pełną energii.

Coś od Siebie: Powodzenia wszystkim

Edytowane przez Dejwid_
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  •  
Napisano 22 Marca (edytowane)

psp_nabor.gif

Imię kandydata: Mateusz

Nick kandydata:  MeFiuFiu

Wiek kandydata: 20

User ID: 42482

Serial: 4D907F4B0B12588314A6F251E5ADBE94

Coś o sobie (min. 5 zdań).Witam mam na imię Mateusz mam 20 lat i mieszkam w okolicach Wrocławia.Moje zainteresowania to piłka nożna oraz granie na koputerze.Teraz w tych cięzkich dla nas czasach nie ma jak wyjść z domu a co dopiero pokopać w piłkę więc mam więcej czasu na granie na komputerze choć i tak bardzo dużo czasu spędzam grająć w gry od pewnego czasu zacząłem grać w mta po dłuższej przerwie i w taki oto sposób spędzam cały dzień grając włąśnie w tą grę.Gram też w inne gry takie jak Cs:Go/Lol czy kiedyś w metin2.Byłem kiedyś w OSP oraza jeździłem na różne zawody strażackie gdzie wraz z moją ,,ekipą'' wygrywaliśmy je.

Czy posiadasz problem z wykonywaniem rozkazów wyższej rangi?: Nie

Czy masz do czynienia w życiu realnym z Strażą Pożarną?: Byłem kiedyś w OSP

Czy umiesz odgrywać akcję rp komendami /me , /do - __/10: 9/10

Czy byłeś kiedyś w frakcji "PSP"?: Tak byłem na innym serwerze przez krótki czas.

Ile jesteś w stanie poświęcić dziennie na służbę?: 5-15 Godzin

Ilość minut przegranych na serwerze?(SS): Daję 2 ss ponieważ minuty mi sie zbugowały i mi nabija od nowa a znalazłem starego ss. https://imgur.com/a/M9wTD02  https://imgur.com/pzGHzfo

Dlaczego akurat Ty?: Ponieważ wydaje mi się,że jestem odpowiednią osobą do tej frakcij,i myślę również,że was nie zawiodę i dam z siebi 100% nie tylko na początku ale też do samego końca

Coś od Siebie: Pozdrawiam cały skład Frakcij PSP oraz wszyskie osoby piszące podanie.

Edytowane przez MeFiuFiu
  • Like 2
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię kandydata: Mateusz

Nick kandydata: PysiuTorpeda

Wiek kandydata: 17

User ID: 42467

Serial: 31A65A3D7B09371A12B977D0B3B0B1F4

Coś o sobie (min. 5 zdań) Jestem Mateusz mam 17 lat , bardzo lubię grać w gry komputerowe. Jestem miły i kulturalny lubię pomagać osobą nie tylko w grze ale i w życiu realnym , szybko się uczę , nie ma ze mną problemów. Gram też w inne gry takie jak LOL , Paladins , Metin2 i czasami w CS:GO. Moje hobby to wędkarstwo na które jakiś czas temu poświęcałem dużo czasu. Ale czasy się zmieniły i teraz dużo gram w gierki 🙂 

w wolnym czasie gdy jest jakaś przerwa techniczna w grze kilku godzinna to lubię wyskoczyć na siłkę lub na rower 

Czy umiesz odgrywać akcję rp komendami /me , /do - __/10: 9/10

Czy byłeś kiedyś w frakcji "PSP"?: Tak byłem 

Ile jesteś w stanie poświęcić dziennie na służbę?: 5-12h

Ilość minut przegranych na serwerze?(SS): https://imgur.com/Ed6xo5z

Dlaczego akurat Ty?: Na kilku serwerach byłem w PSP i fajnie by było wrócić do starych czasów , tak jak już pisałem szybko się uczę wiec nie będzie problemu. Dam z siebie wszystko żeby frakcja była ze mnie zadowolona  

Coś od Siebie: Pozdrawiam wszystkie osoby z PSP 🙂 

• Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię kandydata: Maks

Nick kandydata: MaksCzarnY

Wiek kandydata: 18

User ID: 38245

Serial:E753CEF0AC13E4B6E57089E95A2DAC03

Coś o sobie (min. 5 zdań😞 Witam Jestem Maksymilian, jestem osobą pracowitą bardzo lubiącą RP dlatego wybrałem PSP. Byłem w frakcji SARA na poziomie Doświadczony Specjalista. Chodzę do Technikum Informatycznego na kierunek Programowanie Gier. W realnym życiu fascynuje mnie straż pożarna. I wsumie całe dnie spędzam na serwerze. MIałem już kilka niemiłych sytuacji w frakjach lecz skonczylo się to, mówię o afk na służbięnie były to bany z mojejej winy lecz no nagłe sytuację. Wolę o tym powiedzieć i tego nie kryć by wszystko było czarno na białym. LEcz chcę podkreślić, żę to przeszłośc. Chce zaczać można tak pow, że nowego ja w PSP.

Czy cierpisz na dysgrafię/dysleksję?: Nie Nie

Czy posiadasz problem z wykonywaniem rozkazów wyższej rangi?: Absolutnie 

Czy masz do czynienia w życiu realnym z Strażą Pożarną?: Interesuje się lecz takiej dokładniej styczność od strony straży a nie poszkodowanego nie miałem.

Czy umiesz odgrywać akcję rp komendami /me , /do - 10/10:

Czy byłeś kiedyś w frakcji "PSP"?: Nie

Ile jesteś w stanie poświęcić dziennie na służbę?:8-10h

Ilość minut przegranych na serwerze?(SS): Miałem zresetowane minuty i srp miesiąc temu rzez jakiś bład SRp mi oddano lecz minut nie miałem 15k a to ile mam na ten moment https://imgur.com/a/6UR9Bsk

Dlaczego akurat Ty?: Ponieważ, jestem osobą sumienną, mega aktywną. Poza tym fascynuje mnie straż pożarna, i tak jak patrzę to na serwerze zawsze Psp jest najabrdziej aktywne i ma najwiecej wezwań co mi bardzo pasuje RP uwielbiam odgrywać a aktywny jestem całe dnie. No i oczywiście można ze mną pogadać na każdy teamty i mi zaufać.

Coś od Siebie:

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

psp_nabor.gif

Imię kandydata: Kacper

Nick kandydata: Birdmanek

User ID: 48891

Serial: 1ADDEF9F5B8D6E2BFD370D12D6C9BD52

Coś o sobie (min. 5 zdań) Chodzę do liceum na profil mat-fiz. Lubię grać w gry. Najwięcej gram w CS:GO i MTA. Interesuję się filmami i pracą kamery. Jestem dobry w pracy w zespole.

Czy umiesz odgrywać akcję rp komendami /me , /do - __/10: 7/10

Ile jesteś w stanie poświęcić dziennie na służbę?: 2-3 h 

Ilość minut przegranych na serwerze?(SS): https://imgur.com/zwgXvTE

Dlaczego akurat Ty?: Bo myślę, że podołam temu wyzwaniu i będzie to dla mnie ciekawe przeżycie.

Coś od Siebie: Myślę, że przyjmiecie mnie do frakcji i będę w mógł służyć w szeregach PSP.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię kandydata: Patryk

Nick kandydata: patryczek123

Wiek kandydata: 17

User ID: 43007

Serial:  E231F4682BACF93436949DFDB340F094

Coś o sobie (min. 5 zdań) Jestem miłym i spokojnym chłopaczkiem dla inncyh graczy i nie tylko. Interesuję się właśnie Strażą dlatego piszę rekrutację. Moje hobby: jazda motocyklem, vapowanie heh, granie w piłkę nożną i branie udziału w zawodach Strażackich. Wydane polecenia wykonuję odrazu, mi dwa razy nie trzeba powtarzać. Ostatnio  bardzo polubiłem odgrywać RP, znam każdy BIND więc problemu nie mam z takimi rzeczami.

Czy masz do czynienia w życiu realnym z Strażą Pożarną?: Tak

Czy umiesz odgrywać akcję rp komendami /me , /do - __/10: Tak

Ile jesteś w stanie poświęcić dziennie na służbę?: 4-6h

Ilość minut przegranych na serwerze?(SS):

Dlaczego akurat Ty?: Wydaję mi się, że bardzo dobrze wychodzi mi pomaganie innym, zdobyłem bardzo dużo wiedzy na różne tematy. Więc myślę, że bym się sprawdził w tym zawodzie.

Coś od Siebie: Pozdrawiam całą Administarcję ❤️

91030721_668489697250084_777139615990546432_n.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi