Skocz do zawartości
Inder00

Rekrutacja na Prezesa MultiFM 2020

Rekomendowane odpowiedzi

Full_White.png

Witajcie drodzy Gracze,

Z dumą chcielibyśmy poinformować o rekrutacji na Prezesa MultiFM.
Rekrutacja potrwa do dnia 16.06.2021 godz 20:00.

Cytat

Czy posiadasz jakiekolwiek doświadczenie na Takiej lub podobnej posadzie:
Czy posiadasz sprawny mikrofon:
Czy posiadasz komunikator Discord?:
Czy posiadasz komunikator Teamspeak3?:
Ilość przegranych godzin (pod F5):
Ile jesteś w stanie poświecić REALNIE czasu na radio:
Czy posiadasz doświadczenie z obsługi programów tj. VirutalDJ?:

Dlaczego ty?(min. 3 rozbudowane zdania):
Coś o sobie(min. 5 rozbudowanych zdań):
Coś od siebie:
Próbka audio (2-3min):

POWODZENIA!

• Like 12
  • Haha 7

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Czy posiadasz jakiekolwiek doświadczenie na Takiej lub podobnej posadzie: Posiadam spore doświadczenie na podobnej posadzie 
Czy posiadasz sprawny mikrofon: Oczywiście 
Czy posiadasz komunikator Discord?: Oczywiście 
Czy posiadasz komunikator Teamspeak3?: Oczywiście 
Ilość przegranych godzin (pod F5): 1570h+
Ile jesteś w stanie poświecić REALNIE czasu na radio: Zależności od dnia ale myślę że w tygodniu to tak nawet po 5h dziennie 
Czy posiadasz doświadczenie z obsługi programów tj. VirutalDJ?: Nie mam problemu z obsługą danego programu 

Dlaczego ty?(min. 3 rozbudowane zdania): Jestem aktywnym graczem, pracowitym, pomocnym i nie sprawiających problemów graczem czasem zdarzy się kara serwerowa ale jak prawie każdemu. Mam już doświadczenie w radiu MultiFM byłem parę tygodni ale niestety odszedł poprzedni prezes mam nadzieje że ja zostanę jego następcą ponieważ mam spore doświadczenie na zarządzie np frakcji teraz chciałbym spróbować na stanowisku prezesa MultiFM. Będę się starał aby w radiu jak zostanę wybrany rozwiązywać konflikty pomiędzy pracownikami nie pozwolę aby były niepotrzebne spory które będą szkodzić radiu. Oczywiście będzie czas na żarty i rygor moim zdaniem bez małego rygoru frakcja/biznes nie funkcjonują poprawnie bo wtedy pokazujesz dla pracowników że dajesz sobie wchodzić na głowę i mogą tobą pomiatać.

Coś o sobie(min. 5 rozbudowanych zdań): Mam na imię Sebastian chodzę do 1 klasy zawodówki na profilu elektromechanik pojazdów samochodowych interesuje/zajmuje się naprawą pojazdów ciężarowych jak i maszyn ciężkich takich jak ładowarki,koparki itp. Mieszkam w małym mieście w województwie Podlaskim, w wolnym czasie spotykam się ze znajomymi w lato gram w piłkę nożną a natomiast w zimę jeżdżę na łyżwach. Interesuje się również medycyną i sztukami walk kiedyś chodziłem na treningi kickboxingu ale przez moje lenistwo już nie chodzę. Mam sporo wolnego czasu dlatego teraz coraz częściej wychodzę ze znajomymi jak wracam do domu idę pograć na komputerze w unturned lub MTA najczęściej. Wolnym czasie lubię oglądać jakieś seriale lub filmy akcji lub o medycynie. 
Coś od siebie: Życzę powodzenia innym kandydatom 
Próbka audio (2-3min): 
https://www99.zippyshare.com/v/BnfhgkzG/file.html

Edytowane przez Borsuczek
lekka korekta
  • Like 24
  • Haha 6

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Czy posiadasz jakiekolwiek doświadczenie na Takiej lub podobnej posadzie:
Czy posiadasz sprawny mikrofon: Owszem
Czy posiadasz komunikator Discord?: Tak
Czy posiadasz komunikator Teamspeak3?: Tak posiadam
Ilość przegranych godzin (pod F5): 445+
Ile jesteś w stanie poświecić REALNIE czasu na radio: Mój cały wolny czas, kto mnie słuchał moich audycji wie że robiłem po 8 godz audycji dziennie.
Oszem posiadam i to duże.

Moja historia z pracą w radiu sięga już 2 lat, mam zebrane duże doświadczenie i wiedzę na ten temat. Jest to moja pasja oraz wymarzona praca w przyszłości, od kiedy pamiętam interesuję się tym tematem i cały czas dowiaduję się coraz więcej ciekawych rzeczy. Moją historię z radiem zacząłem właśnie na tym serwerze i dalej chcę się tu rozwijać. Gram w radiu już kilka miesięcy, ludzie mnie znają i lubią moje audycje. Ja osobiście wszystkie moje audycje robię od serca i z pasji do radia oraz pracy DJ'a.

Dlaczego warto mnie przyjąć do na Lidera radia MultiFM?

Poświęcam bardzo czasu na grę jak i na audycje
    Swoje obowiązki wykonuje najlepiej jak umiem
    Umiem szkolić ludzi w zakresie audycji i radia, oraz lubię pomagać w razie potrzeby
    Jestem miły i towarzyski
    Profesjonalne podchodzę do pracy
    Nie łamie regulaminu i nie odwalam
    Mam doświadczenie i znam się na tym

To tylko 6 powodów dlaczego warto mnie przyjąć na to stanowisko, lecz w głębi serca wiem że nadam się do tej pracy i będę pełnił swoje obowiązki najlepiej jak tylko umiem. Niezależnie od miejsca, czasu, humoru, będę robił co do mnie należy.

Coś o sobie(min. 5 rozbudowanych zdań): Witam jestem Dominik  mam 17 lat i mieszkam aktualnie w Warszawie. Chodzę do liceum do klasy mundurowej i w przyszłości chcę pracować w policji albo w straży granicznej. Interesuje się motoryzacją, grami typu RP i RPG a także ASG oraz bronią palną. W radiu pracuję już od około 2 lat i bardzo lubię to robić. Na grę poświęcam około 5 - 12 godzin dziennie. Jestem miły i towarzyski łatwo nawiązuje znajomości i rozwiązuję konflikty a także spokojny i opanowany tym samym trudno mnie zdenerwować. Moja osoba charakteryzuje się również pracowitością jak i zarówno uprzejmością. Zawsze jeżeli mi coś nie wychodzi staram się na wszelakie sposoby dojść do rozwiązania, poprawiać błędy, bądź poprosić kogoś bardziej doświadczonego o pomoc. Mój ulubiony film to Mission: Impossible, a ulubiony serial to The Rookie. Jestem szczupły i wysportowany oraz mam jasno brązowe włosy, często jeżdżę na rowerze oraz biegam.
Coś od siebie: Pozdrawiam wszystkich słuchaczy i każdego kto to czyta, powodzenia innym.
Próbka audio (2-3min):
https://www77.zippyshare.com/v/kXyMcMwj/file.html

Edytowane przez KASO
  • Like 17
  • Haha 10

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy posiadasz jakiekolwiek doświadczenie na Takiej lub podobnej posadzie: ta
Czy posiadasz sprawny mikrofon: tak
Czy posiadasz komunikator Discord?: ta 
Czy posiadasz komunikator Teamspeak3?:ta 
Ilość przegranych godzin (pod F5): ee około 180h
Ile jesteś w stanie poświecić REALNIE czasu na radio: 5h dzienie
Czy posiadasz doświadczenie z obsługi programów tj. VirutalDJ?: zapoznaje sie ale idzie mi git 

Dlaczego ty?(min. 3 rozbudowane zdania): bo myślę ze Bendę się nadawał i Bendę dobrym **prezesem** multifn i lubię tą prace i to jest moje wielkie marzenie . 
Coś o sobie(min. 5 rozbudowanych zdań): eo Divi jestem interesuje sie  motoryzacją i muzyką lubię podróżować jeździć na hulajnodze i jeździć na skateparki  a i interesuje się informatyką składanie komputerów itp. 
Coś od siebie: pozdrawiam cały serwer multirpg i wszystkich z multifn 
Próbka audio (2-3min): https://www52.zippyshare.com/v/uoFuYXio/file.html

• Like 1
  • Haha 16

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy posiadasz jakiekolwiek doświadczenie na Takiej lub podobnej posadzie:  Miej Więcej tak
Czy posiadasz sprawny mikrofon: tak
Czy posiadasz komunikator Teamspeak3?: Tak
Ilość przegranych godzin (pod F5): 102
Ile jesteś w stanie poświecić REALNIE czasu na radio: 3godz
Czy posiadasz doświadczenie z obsługi programów tj. VirutalDJ?: nie

Dlaczego ty?(min. 3 rozbudowane zdania): Chcialbym zawsze byc w radiu  lubie występowac w radiu
Coś od siebie: Hej mam na imie Dominik mam 12lat lupie psy koty moiom zainteresowaniem są gry komputerowe
Próbka audio (2-3min): Nie

• Haha 29
  • Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy posiadasz jakiekolwiek doświadczenie na Takiej lub podobnej posadzie: tak ale nie działał mi program
Czy posiadasz sprawny mikrofon:tak
Czy posiadasz komunikator Discord?:tak
Czy posiadasz komunikator Teamspeak3?:tak
Ilość przegranych godzin (pod F5): 1000
Ile jesteś w stanie poświecić REALNIE czasu na radio: 5 godzin dzienni

Dlaczego ty?(min. 3 rozbudowane zdania):  Ponieważ bardzo lubię muzykę. Słuchać ją i nią przerabiać. Od małego zawsze mnie to fascnowało
Coś o sobie(min. 5 rozbudowanych zdań): Mam na imię Daniel chodzę do ósmej klasy. Mam 16 lat moją pasjom jest  słuchać muzyki i nią trochę ulepszać i granie w gry na pececie i granie w ASG. mam crosa jezdze nim po lesie jeżdze nim posiadam również 2 repliki m4 cqb i gloka 17 moim pomysłem na życie jest skończyć osmą klase i iść do szkoły zawodowej na mechanika a po szkole wstąpić do wojska
Coś od siebie: Pozdrawiam
Próbka audio (2-3min): nie umiem nagrac

• Haha 15

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy posiadasz jakiekolwiek doświadczenie na Takiej lub podobnej posadzie:tak
Czy posiadasz sprawny mikrofon:tak
Czy posiadasz komunikator Discord?:tak
Czy posiadasz komunikator Teamspeak3?:tak
Ilość przegranych godzin (pod F5):100h
Ile jesteś w stanie poświecić REALNIE czasu na radio:7godz
Czy posiadasz doświadczenie z obsługi programów tj. VirutalDJ?:nie

Dlaczego ty?(min. 3 rozbudowane zdania):Ponieważ bardzo lubię muzykę. Słuchać ją i nią przerabiać. Od małego zawsze mnie to fascnowało i lubie ta frakcja kc inder
Coś o sobie(min. 5 rozbudowanych zdań):Mam na imię Daniel chodzę do ósmej klasy. Mam 14 lat moją pasjom jest  słuchać muzyki i nią trochę ulepszać i granie w gry na pececie i granie w ASG. mam crosa jezdze nim po lesie jeżdze nim posiadam również 2 repliki m4 cqb i gloka 17 moim pomysłem na życie jest skończyć osmą klase i iść do szkoły zawodowej na mechanika a po szkole wstąpić do wojska
Coś od siebie:pozdrawiam indera kocham cie boze daj autograf
Próbka audio (2-3min):
https://www77.zippyshare.com/v/kXyMcMwj/file.html

• Haha 10

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy posiadasz jakiekolwiek doświadczenie na Takiej lub podobnej posadzie: Tak posiadam.
Czy posiadasz sprawny mikrofon: Tak
Czy posiadasz komunikator Teamspeak3?: Tak
Ilość przegranych godzin (pod F5): 412+
Ile jesteś w stanie poświecić REALNIE czasu na radio: Nie jestem w stanie tak dokładnie napisać, ale 2-4 godziny dziennie dam radę.
Czy posiadasz doświadczenie z obsługi programów tj. VirutalDJ?: Tak, posiadam.
Jestem bardzo pozytywną osobą, byłem kiedyś w MultiFM i mam dosyć dobre doświadczenie jeśli chodzi o obsługę i pracę na tutejszej posadzie. Gdy dołączyłem do radia, ludzie szybko polubili mnie jak i moje audycje. Chciałbym żeby znowu mnie usłyszeli. Kiedyś poświęcałem dużo czasu na grę. Teraz chciałbym wrócić na serwer, a ta rekrutacja wydała mi się świetną opcją. 
Jestem Patryk, mam 18 lat i mieszkam na Śląsku. Interesuję się motoryzacją oraz sprawami graficznymi. Gram też w koszykówkę. Ale najbardziej lubię pojechać gdzieś ze znajomymi na motocyklach i po prostu fajnie spędzić czas. Jednym z moich zajęć jest również streamowanie żeby poprawiać ludziom humor w internecie.
Coś od siebie: Mam nadzieję, że się dostanę i rozruszam znów to radio.
Próbka audio (2-3min): https://www27.zippyshare.com/v/35QrMbxG/file.html

• Like 6
  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy posiadasz jakiekolwiek doświadczenie na Takiej lub podobnej posadzie: oczywiście, sam kiedyś prowadziłem własne radio...
Czy posiadasz sprawny mikrofon: tak jest
Czy posiadasz komunikator Discord?: tak
Czy posiadasz komunikator Teamspeak3?: tak
Ilość przegranych godzin (pod F5): 542 
Ile jesteś w stanie poświecić REALNIE czasu na radio: Ile będzie trzeba ale tak to 9-10 godzin
Czy posiadasz doświadczenie z obsługi programów tj. VirutalDJ?: Tak, posiadam licencje na ten program

Dlaczego ty?(min. 3 rozbudowane zdania): Poniewaz, mam dość dobre doświadczenie w prowadzeniu radia. prowadzenie audycji na większych serwerach to moje marzenie. więc chciałbym spróbować tego. wręcz po prostu kocham robić audycje 🙂 
Coś o sobie(min. 5 rozbudowanych zdań): Jestem Kacper. Jestem osoba zdyscyplinowaną, kulturalną, spokojną, opanowaną i miłą. Moją pasją jest Straz, sam uczęszczam do mojej jednostki OSP KSRG... 
Coś od siebie:  Pozdrawiam wszystkich i zyczę powodzenia...
Próbka audio (2-3min):  Daje link do odcinka!

MULTIFM-BIG.png.9e729c77e5b818721d50854bf0189431.png.858b01983816b6136c22599a8d03b006.png.8f9ec10874d49eea8bb60499ac575dce.png

• Haha 16

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą Polityka prywatności.