Skocz do zawartości
dajrekcik

Skarga na laweciarza, który zabrał mnie lawetą na parking policyjny będąc w samochodzie jako kierowca.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: dajrekcik
Serial: 50D9B89835E3E7F7B113E42C1F78D252
Nick gracza na którego jest skarga: OmgLOLwtfEdzi0.PDW (Osoba z frakcji SARA)
Dokładny opis sytuacji: Stoje sobie na w samochodzie jako kierowca obok parkingu policyjnego. Przypadkowo uderzyłem leciutko nie robiąc żadnych szkod w lawete. Nie miałem jak przeprosić, ponieważ jestem wyciszony, więc mrugnąłem światłami. Typek po tym mnie wziął na lawete (dalej byłem w samochodzie jako kierowca) i wjechal ze mna do pola na parking policyjny. Samochod został zawieszony na parkingu policyjnym a ja nie mam 10kk. Również prosze o zdegradowanie pana OmgLOLwtfEdzi0.PDW. W dodatku głupio się śmiał oraz mówił, że to za to ze go taranowałem, a jak już wspominałem wcześniej: lekko go drasnąłem nie robiąc żadnych szkód. Jego samochód nie miał zaciągnietego ręcznego.
Dowody w postaci ss'ów (ss'y logów w notatniku nie są brane pod uwagę): 
Dokładna Data i czas zdarzenia: 19:03 14.09.2021
Oczekiwania: Zdegradowanie pana OmgLOLwtfEdzi0.PDW oraz zwrot pieniędzy na wyciągnięcie samochodu z parkingu policyjnego.

• Dzięki 1
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
49 minut temu, Maniek96 napisał:

Brak dowodów=odrzuceniem skargi 

Powiem Ci, że zrobiłem 3 screeny lecz nie znam ich lokalizacji. Jakbyś mógł pomóc dc: dajrekcik#1111 z lokalizacja tych screenow to je tu wstawie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą Polityka prywatności.