Skocz do zawartości
grzibek

Raport S.A Fire Department. 12.09-14.09

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Na samym starcie, chciałbym mniej więcej wyjaśnić o co chodzi. Zaczynając od tego czym tak właściwe jest Raport SAFD, w głównej mierze polega to na wstawianiu SS'ów z braku umiejętności, jak i odwalania na służbie. Odbywać to będzie się co 3 dni, dopóki frakcja nie nauczy się podstaw.  

Nick oskarżonego: Nie mam zamiaru tu nikogo wymieniać. Wszystko widnieje elegancko na dowodach.

Data i godzina zdarzenia: 12.09 - 14.09.

Opis sytuacji: Jak wyżej wspomniałem.

Dowód:
Zaczynając od niedzieli;
1. Lista zasłużonych po byciu 2 tygodnie we frakcji, oraz brak stopnia w dół po powrocie.
unknown.png
unknown.png

https://multirpg.pl/topic/45548-zaakceptowaneszkola-zrobila-swoje/?tab=comments#comment-240007
unknown.png
2. Brak umiejętności używania czatu służbowego
unknown.png
3. Bieganie w masce, jak i na koszarach jak i na akcjach RP.
unknown.png
4. Brak kultury na czacie /v podczas pełnienia służby
unknown.png
5. Przekroczenie prędkości na The Strip. (The Strip to nie autostrada.)
https://imgur.com/I4qERkB
6. Brak kultury na czacie służbowym U.
 unknown.png
7.

To na tyle z niedzieli. Przejdźmy teraz do poniedziałku.

1. Kolejny już brak profesjonalizmu. Na służbach nie używamy wyrażeń takich jak jasne, a także piszemy z dużej litery.
 unknown.png
2.  Chłopek na forum wpisany jako strażak, ale nie on zdaje egzamin - Bezbeczny żart.
 unknown.png
3. Szczerze mówiąc, nie pamiętam o co dokładnie chodziło. Najprawdopodobniej był wypadek, lecz szanowna frakcja SAFD postanowiła wysłać jednostkę na pożar. O poziomie pisania na służbach już nawet nie będę wspominał.
4. Dzień 1214363, a SAFD nadal przyjeżdża - za przeproszeniem - rozjebanymi pojazdami na każdą akcję.
unknown.png
5. No tak, naprawiony pojazd patrolowy, to niczym wygranie w totka. ( Pozdo Sarowicz)
unknown-57.png
Z poniedziałku tylko to. Przechodząc do wtorku.
1. Barierki równiutkie, prawie od linijeczki.
Screenshot_4.png
Screenshot_3.png
To jakiś tor wyścigowy z zakrętami?
2. Nic dodać nic ująć, gratuluję poziomu słownictwa.
unknown.png
3. Wóz pienkny. Taki tylko palący się.
 unknown.png
4. Ortografia również na poziomie.
unknown.png
5. Nie nie widać pasów zapiętych.
 image.thumb.png.5ca1e8abbacb4f2b136e4203936bf5b0.png
6. Tak, tak przebiegajcie za osobami, które chcą skoczyć. A tak btw, to negocjatorzy, czy też Investigative Bureau (Na polski wydział kryminalny) zajmuję się negocjacjami.
https://imgur.com/zvhejWV
7. Buh jak gorąco, ostre poddymianie, zwłaszcza przy przezskoku przez barierki.
https://imgur.com/5rdM3r5
8. Piękny wyskok z GBA, jak i z autostrady.
https://imgur.com/2BxEVqz
9. Nie wiem od kiedy SAMC to 999 w Ameryce.
unknown.png
10. Krzyż na drogę.
Screenshot_5.png
11. Właśnie tak, wy będziecie od nowa stawiać te chodniki.
unknown.png

12. Polecam przeczytać czat.
Screenshot_6.png
13. Dobrze staneliście na tej autostradzie, tak pod prąd i jeszcze nie na tym pasie.
unknown.png?width=659&height=676

Coś od siebie: Pozdrawiam. Mam nadzieję, że da to wam do myślenia. 
( Niektóre dowody nie wyświetlają się na stronie, dlatego też niedziałające linki, trzeba powklejać do przeglądarki )

image.png

A i tak, nie jest to forma skargi, tylko chce żeby zarząd serwera jak i gkf, zobaczyli jak faktycznie sprawuję się frakcja. 

Edytowane przez grzibek
  • Like 14

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, grzibek napisał:

unknown.png

Skarga dotyczy też mnie więc się wypowiem...
1 Ortografia... Jak np  ja robie po kilkadziesiat rp dziennie to nie da sie juz pisac bez bledow+ 
5. Nie nie widać pasów zapiętych.... Gosciu jakby nie widać , naszym obowiazkiem jest napisanie na /me sprawdza czy poszkodowany ma zapiete pasy, jesli masz watpliwosci idz do mandarynki ktory te materialy pisal

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobrze, z 13 punktem się zgodze, z zaparkowaniem, mój błąd.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, XlemonX napisał:

Skarga dotyczy też mnie więc się wypowiem...
1 Ortografia... Jak np  ja robie po kilkadziesiat rp dziennie to nie da sie juz pisac bez bledow+ 
5. Nie nie widać pasów zapiętych.... Gosciu jakby nie widać , naszym obowiazkiem jest napisanie na /me sprawdza czy poszkodowany ma zapiete pasy, jesli masz watpliwosci idz do mandarynki ktory te materialy pisal

Zacznijmy od tego malutki, zło piękności szkodzi. Jakbyś czytał ze zrozumieniem, nie jest to forma skargi, a pokazanie jak frakcja sprawuję sie na codzień. 

• Like 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam Strażak Erwin_Rommel S.A Fire Department kłaniam się. Jako iż skarga jest na mnie to się wypowiem.

Jeśli chodzi o punkt 3 z wtorku to z tym GBA to jest bug, który jest i nie raz pisaliśmy z chłopakami o fixa czy też sami naprawialiśmy pojazd, jednakże nie można go naprawić przez co właśnie się pali. A jeśli o punkt 10 to tak napisałem byle co do kogoś, sam też nie pamiętam już do końca czemu to napisałem, więc za to też przeproszę. Kolejny podpunkt wymieniony czyli ten z pasami. Napisałem to tak, gdyż nie lubię pisać /me sprawdza czy poszk. ma zapięte pasy. Napisałem tak gdyż dla mnie było to lepsze niż standardowe /me sprawdza także według mnie to nie jest chyba aż taki błąd.

Dziękuje miłego wieczoru. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

malutki po czym to poznajesz hmmmm??
Pomilem sie dobrze to nie jest skarga

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chłopaki, wy to naprawdę źle interpretujecie. To nie jest żadna skarga, nie chcę żeby ktoś was karał za wyżej popełnione czyny. Chcę po prostu żebyście zobaczyli, że faktycznie robicie coś źle. Jakby nie patrzeć, to my jesteśmy grupą - na myśli mam frakcję - z której ludzie grający na serwerze mają brać przykład. Wszyscy gramy do jednej bramki, mamy się dobrze bawić, ale naprawdę to razi w oczy co robicie.

• Like 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chciałbym też sprostować to iż rozumiem z tymi patrolówkami rozwalonymi lecz na ss z SARĄ to akurat za pomocą patrolówki pomagaliśmy przepchać lawete gdyż była zablokowana o drzewo a brak było administracji także była to jedynie pomoc frakcyjna. Jednakże rozwalone patrolówki to częsty widok.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Tematy zawarte w "skardzę" zostaną poruszone na cotygodniowym spotakniu. Osoby które zawiniły swoim zachowaniem ( odwalanie, złe reprezentowanie frakcji )  zostaną odpowiednio ukarane, ostrzeżone . Nie widzę sensu dalszej dyskucji pod tym postem, narazie zostawmy to w spokoju. Pozdrawiam.

Edytowane przez kozderka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
31 minut temu, grzibek napisał:

Nie wiem od kiedy SAMC to 999 w Ameryce

Od początku mojej kadencji jest napisane że tak mamy pisać.

32 minuty temu, grzibek napisał:

Owszem mój błąd nie tu tą wiadomość wysłałem. Wręcz jeszcze raz za to przepraszam i to się więcej nie powtórzy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, xSpeedKiller napisał:

Od początku mojej kadencji jest napisane że tak mamy pisać.

Owszem mój błąd nie tu tą wiadomość wysłałem. Wręcz jeszcze raz za to przepraszam i to się więcej nie powtórzy.

po co wypowiadasz się skoro kozderka napisał ze macie zostawić to w spokoju xD

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
Godzinę temu, grzibek napisał:

Na samym starcie, chciałbym mniej więcej wyjaśnić o co chodzi. Zaczynając od tego czym tak właściwe jest Raport SAFD, w głównej mierze polega to na wstawianiu SS'ów z braku umiejętności, jak i odwalania na służbie. Odbywać to będzie się co 3 dni, dopóki frakcja nie nauczy się podstaw.  

Nick oskarżonego: Nie mam zamiaru tu nikogo wymieniać. Wszystko widnieje elegancko na dowodach.

Data i godzina zdarzenia: 12.09 - 14.09.

Opis sytuacji: Jak wyżej wspomniałem.

Dowód:
Zaczynając od niedzieli;
1. Lista zasłużonych po byciu 2 tygodnie we frakcji, oraz brak stopnia w dół po powrocie.
unknown.png
unknown.png

https://multirpg.pl/topic/45548-zaakceptowaneszkola-zrobila-swoje/?tab=comments#comment-240007
unknown.png
2. Brak umiejętności używania czatu służbowego
unknown.png
3. Bieganie w masce, jak i na koszarach jak i na akcjach RP.
unknown.png
4. Brak kultury na czacie /v podczas pełnienia służby
unknown.png
5. Przekroczenie prędkości na The Strip. (The Strip to nie autostrada.)
https://imgur.com/I4qERkB
 unknown.png
7.

To na tyle z niedzieli. Przejdźmy teraz do poniedziałku.

1. Kolejny już brak profesjonalizmu. Na służbach nie używamy wyrażeń takich jak jasne, a także piszemy z dużej litery.
 unknown.png
2.  Chłopek na forum wpisany jako strażak, ale nie on zdaje egzamin - Bezbeczny żart.
 unknown.png
3. Szczerze mówiąc, nie pamiętam o co dokładnie chodziło. Najprawdopodobniej był wypadek, lecz szanowna frakcja SAFD postanowiła wysłać jednostkę na pożar. O poziomie pisania na służbach już nawet nie będę wspominał.
4. Dzień 1214363, a SAFD nadal przyjeżdża - za przeproszeniem - rozjebanymi pojazdami na każdą akcję.
unknown.png
5. No tak, naprawiony pojazd patrolowy, to niczym wygranie w totka. ( Pozdo Sarowicz)
unknown-57.png
Z poniedziałku tylko to. Przechodząc do wtorku.
1. Barierki równiutkie, prawie od linijeczki.
Screenshot_4.png
Screenshot_3.png
To jakiś tor wyścigowy z zakrętami?
2. Nic dodać nic ująć, gratuluję poziomu słownictwa.
unknown.png
3. Wóz pienkny. Taki tylko palący się.
 unknown.png
unknown.png
6. Tak, tak przebiegajcie za osobami, które chcą skoczyć. A tak btw, to negocjatorzy, czy też Investigative Bureau (Na polski wydział kryminalny) zajmuję się negocjacjami.
https://imgur.com/zvhejWV
7. Buh jak gorąco, ostre poddymianie, zwłaszcza przy przezskoku przez barierki.
https://imgur.com/5rdM3r5
8. Piękny wyskok z GBA, jak i z autostrady.
https://imgur.com/2BxEVqz
9. Nie wiem od kiedy SAMC to 999 w Ameryce.
unknown.png
10. Krzyż na drogę.
Screenshot_5.png
11. Właśnie tak, wy będziecie od nowa stawiać te chodniki.
unknown.png

12. Polecam przeczytać czat.
Screenshot_6.png
13. Dobrze staneliście na tej autostradzie, tak pod prąd i jeszcze nie na tym pasie.
unknown.png?width=659&height=676

Coś od siebie: Pozdrawiam. Mam nadzieję, że da to wam do myślenia. 
( Niektóre dowody nie wyświetlają się na stronie, dlatego też niedziałające linki, trzeba powklejać do przeglądarki )

image.png

A i tak, nie jest to forma skargi, tylko chce żeby zarząd serwera jak i gkf, zobaczyli jak faktycznie sprawuję się frakcja. 

1. Listę zasłużonych dostał już dawno za rozpoczęcie budowy i bycie w zarządzie na początku tworzenia się frakcji (ponad rok temu). Sprawdź ogłoszenia, bo miał stopnie w dół.
2. ?
3. Nie ma na to podpunktu w regulaminie.
4. Bez przesady, za to nawet muta nie dostanie pewnie
5. Pracownik kierujący pojazdem zostanie ukarany ostrzeżeniem. 
6. Widać, że pomylił się z krótkofalówką, mam nadzieję, że potem za to przeprosił.

1. Jaki problem jest w wyrażeniu 'Jasne'?
2. Tak we frakcji istnieje bardzo rozbudowany system 12 kursów do zdania jako pełnoprawny 
3. Niekiedy te pojazdy same wybuchają lub się niszczą, to nie nasza wina ...
4. Wspominałem o tym wyżej.

1. Aktualnie mamy akademie, a jak wiadomo oni dopiero się uczą, troche wyrozumienia.
2. Synonim, ale nie na miejscu.
3. Wspominałem o tym już.
4. Każdemu może się zdarzyć, nawet najlepszym.
5. Te same zrozumienie, brak profesjonalnego dopełnienia. 
6. Strażak zostanie ukarany, chyba że to jakiś lag (dziwnie to dosyć wygląda)
7. Wspominałem już to - nie nasza wina 
8. Pracownik kierujący pojazdem zostanie ukarany.
9. Frakcja SAMC nie wyraziła opini jak chcą być zgłaszani, więc dalej obie formy są poprawne.
10. Niepotrzebne - racja.
11. Kierujący pojazdem zostanie ukarany.
12. Głupie, a za głupote pracownik odpowie.
13. Kierujący pojazdem zostanie ukarany.

Mowa:
@grzibek w ten sposób pogłębiasz tylko konflikt frakcyjny. Nikomu to nie jest potrzebne, mam zacząć to samo robić z SAPD'ami? Ile razy widziałem skoki i extra jazdę... 
Obecnie jako lider naprawiam swój zarząd po odejściu jego połowy a wy tylko marnie chcecie wykorzystć ten moment słabości - niefajne.

Edytowane przez Mandarynka
  • Like 4
  • Dzięki 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
19 minut temu, Mandarynka napisał:

1. Listę zasłużonych dostał już dawno za rozpoczęcie budowy i bycie w zarządzie na początku tworzenia się frakcji (ponad rok temu). Sprawdź ogłoszenia, bo miał stopnie w dół.
2. ?
3. Nie ma na to podpunktu w regulaminie.
4. Bez przesady, za to nawet muta nie dostanie pewnie
5. Pracownik kierujący pojazdem zostanie ukarany ostrzeżeniem. 
6. Widać, że pomylił się z krótkofalówką, mam nadzieję, że potem za to przeprosił.

1. Jaki problem jest w wyrażeniu 'Jasne'?
2. Tak we frakcji istnieje bardzo rozbudowany system 12 kursów do zdania jako pełnoprawny 
3. Niekiedy te pojazdy same wybuchają lub się niszczą, to nie nasza wina ...
4. Wspominałem o tym wyżej.

1. Aktualnie mamy akademie, a jak wiadomo oni dopiero się uczą, troche wyrozumienia.
2. Synonim, ale nie na miejscu.
3. Wspominałem o tym już.
4. Każdemu może się zdarzyć, nawet najlepszym.
5. Te same zrozumienie, brak profesjonalnego dopełnienia. 
6. Strażak zostanie ukarany, chyba że to jakiś lag (dziwnie to dosyć wygląda)
7. Wspominałem już to - nie nasza wina 
8. Pracownik kierujący pojazdem zostanie ukarany.
9. Frakcja SAMC nie wyraziła opini jak chcą być zgłaszani, więc dalej obie formy są poprawne.
10. Niepotrzebne - racja.
11. Kierujący pojazdem zostanie ukarany.
12. Głupie, a za głupote pracownik odpowie.
13. Kierujący pojazdem zostanie ukarany.

Mowa:
@grzibek w ten sposób pogłębiasz tylko konflikt frakcyjny. Nikomu to nie jest potrzebne, mam zacząć to samo robić z SAPD'ami? Ile razy widziałem skoki i extra jazdę... 
Obecnie jako lider naprawiam swój zarząd po odejściu jego połowy a wy tylko marnie chcecie wykorzystć ten moment słabości - niefajne.

Godzinę temu, grzibek napisał:

Chłopaki, wy to naprawdę źle interpretujecie. To nie jest żadna skarga, nie chcę żeby ktoś was karał za wyżej popełnione czyny. Chcę po prostu żebyście zobaczyli, że faktycznie robicie coś źle. Jakby nie patrzeć, to my jesteśmy grupą - na myśli mam frakcję - z której ludzie grający na serwerze mają brać przykład. Wszyscy gramy do jednej bramki, mamy się dobrze bawić, ale naprawdę to razi w oczy co robicie.

Szkoda mi już słów. Nie mam zamiaru kontynuować mojej wypowiedzi, bo nie ma w tym celu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

14 minut temu, grzibek napisał:

Szkoda mi już słów. Nie mam zamiaru kontynuować mojej wypowiedzi, bo nie ma w tym celu.

Wszystkie inne drobne błędy i brak profesjonalizmu zostaną niedługo zkorygowane i poprawione, więc nie mów, że to nie miało celu. Bardzo dobrze postąpiłeś, ponieważ przyjaźń międzyfrakcyjna jest najważniejsza. Pogadałem właśnie sobie z liderami innych frakcji i działam!

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
54 minuty temu, Mandarynka napisał:

Wszystkie inne drobne błędy i brak profesjonalizmu zostaną niedługo zkorygowane i poprawione, więc nie mów, że to nie miało celu. Bardzo dobrze postąpiłeś, ponieważ przyjaźń międzyfrakcyjna jest najważniejsza. Pogadałem właśnie sobie z liderami innych frakcji i działam!

Działaj działaj, byle szybko bo coraz większy syf się robi, a wychodzi to tylko na twoją niekorzyść mandarynka 😧

Sorki za wypowiedź... 

• Like 3
  • Haha 1
  • Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą Polityka prywatności.