Skocz do zawartości
Jaroska420

Redakcja San News - Wywiad z członkiem frakcji SAFD, Zarządem Biznesu SN oraz byłym Administratorem.

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Bez_nazwy.thumb.png.201d35183e78bdc378caed75f10595e8.png

Jarosia_: Witam, z tej Reporter Specjalista Jarosia_ z Redakcji Prasowej SanNews się kłania!
** Jarosia_ Pokazuje legitymacje redaktorską.
@Abram: Witam, z tej strony Redaktor Naczelny Abram z San News.
Abram: Witam, z tej strony Młodszy Kapitan Abram z SAFD.
Jarosia_: Czy można przeprowadzić z Panem wywiad?
Abram: Tak, pewnie. Po to tu jesteśmy. 🙂
Jarosia_: Dobrze to na samym wstępie opowiedz o tym, jak zaczęła się twoja przygoda na tym serwerze?
Abram: Moja przygoda ogólnie zaczęła się 1 marca 2020 roku, była to "kwarantanna Państwowa" gdzie z kolegami zamiast picia piwa u jednego, czy drugiego zaczęliśmy się nudzić i myśleliśmy co tu porobić, w co tu pograć. Koledzy co prawdy grali tu wcześniej, ale namówili mnie pograłem sobie trochę, "podotykałem" serwera jak mogłem i jakoś do dzisiaj można powiedzieć "tu jestem". 
Jarosia_: A pamiętasz może jeszcze nicki tych graczy?
Abram: Pamiętam oczywiście, są to moi dwaj koledzy - jeden z gimnazjum, drugi z technikum. Znamy się już długo, jeden miał nich  @jurdzii, drugi @Karabin. Pozdrawiam was chłopaki. Niestety, nie grają tutaj jeszcze i czasem podśmiechują się ze mnie w zapytaniach "w co grasz/grałeś dzisiaj" wiedzą, że dużo siedzę tutaj, a oni odpuścili z nudów.
Jarosia_: A powiedz mi Abram, dlaczego akurat wybrałeś MultiRPG? Jest tyle serwerów możliwych, co akurat przyciągnęło Cię, aż do dnia dzisiejszego właśnie w tym serwerze?
Abram: Próbowałem grać na innym serwerze, był to serwer P....., właśnie z tym kolegą. Co mnie wciągnęła była to w roku 2020 praca dorywcza jak każdy wie dobrze, bo jest do dzisiaj, czyli praca mechanik - dla tych, którzy nie wiedzą o co z tym chodziło, mogę w skrócie powiedzieć, że jak zaczynałem, w tamtym roku w Marcu, na tej pracy za TOP 1 wyrobionych godzin w miesiąc była do wygrania Agerra 2.4 ft Deluxomode. Było po prostu grube COŚ do wygrania, nie to co jest teraz - druga sprawa, praca mechanik, jest pracą łatwą: Stoisz, dostajesz napiwki, tak to wygląda, w skrócie sam komfort. Zaczynając z kolegami nawet nie wiedzieliśmy co to jest za auto, co to ten Deluxomode itp. I tak bardzo się wciągnąłem, że cały czas grałem cały czas jak graliśmy, nawijałem chłopakom o tym, że następnym właścicielem tej Agerry będzie Abram. Zawsze się śmiali, ale pomagali mi w tym, czasem wpadali do mnie do domu oczywiście lubiliśmy sobie popić do wczesnej pory, więc ja siedziałem w dniu, oni siedzieli za mnie na moim laptopie można powiedzieć, że do późnych godzin nocnych. I to w sumie mnie podkusiło do tego, jeszcze była walka o nią z byłym Liderem SAPD @MeFiuFiu, o czym już wspomniałem we wcześniejszym wywiadzie. Po tym "konkursie" odszedłem na długi czas i wróciłem w tym roku.
Jarosia_: Czyli jak rozumiem, niestety nie wygrałeś tej Agery, przykro mi w sumie z tego powodu, bo wiadomo ile czasu musiałeś władować w to i się starać, żeby to wygrać, ale jednak się nie udało.
Abram: Znaczy wygrać bym wygrał, bo zostało mi 10 dni, a wyprzedziłem wszystkich o jakieś 50 godzin, ale później mi się odechciało i wróciłem grać w to co gram całe życie, czyli Tibia!
Jarosia_: Rozumiem, ale bardzo szanuje za tyle motywacji.
Abram: Dzięki.
Jarosia_: Dobrze, odchodząc od tego tematu, przejdźmy do tego, od jak dawna jesteś w S.A Fire Department?
Abram: 12.01.2021 - Obecny lider @Mandarynka otworzył rekrutację do ASAFD, co prawda ostatniego dnia napisałem podanie, ponieważ tak na dobrą sprawę SAFD była wtedy JEDYNĄ otwartą frakcją na tamten moment, a przy moim powrocie chciałem po prostu sprawdzić jak to jest.
Jarosia_: No dobrze, czyli rozumiem, że jesteś do tej pory, co również bardzo szanuje, za tyle włożonej pracy w tą frakcje.
Abram: Można tak powiedzieć, że jestem do tej pory, lecz nie jestem cały czas... Kiedyś jak wspomniałem, lubiłem sobie popić z kolegami, a przy tym wiąże się u nas koniec rozumu przez co odwalałem na służbie, wyzywałem ludzi, za co teraz mi tak na prawdę głupio i dostawałem dużo kar, przez co raz musiałem odejść, później po powrocie próbowałem pobić rekord frakcji, który tak na prawdę pobiłem, lecz z pewnym ale. (Rekord wyniósł 83h) Zostałem we wtorek, mając ponad 20 godzin karetką do blipa w Urzędzie z wypłatami co mi masakrycznie podcięło skrzydła i KOMPLETNIE odechciało mi się SAFD, tydzień wcześniej jeszcze nawet zrobiłem ponad 60h, czyli w dwa tygodnie machnąłem 140 godzin. Przez taką dawkę da się zwymiotować siedząc w jednym mundurze. Musiałem odejść i zrobiłem to na dłuższy moment do frakcji SARA.
Jarosia_: Bardzo dobrze pamiętam naszą konkurecje w tym, kto z nas wbije w tam tym czasie w jednym tygodniu najwięcej godzin na Duty.
Abram: Można tak to nazwać, do pewnego czasu, całkiem ciekawa zabawa.
Jarosia_: Zgadza się, gdyby nie jeden Pan z owej frakcji, który przyczynił się do tego, by zrobić taką głupote.
Abram: Został ukarany, lecz nie powiem, że po pewnym czasie i odrzuconych przez Lidera 10 apelacji w jego stronę, zlitowałem się trochę nad tą sprawą i powiedziałem, żeby go odbanował tak też uczynił i łączymy znowu swoje siły we frakcji SAFD.
Jarosia_: Ostatnio była akademia u was w SAFD, co o niej sądzisz? Jak sobie poradzili Ci nowi Podchorąży?
Abram: Wiesz, za szkolenia we frakcji SAFD akurat odpowiadam ja, do tej pory robiłem je wszystkie od X Akademii, pomagałem w tym cały czas Liderowi jak mogłem, nawet nie będąc we frakcji zachodziłem sobie i pomagałem im robić te szkolenia, bądź bez DUTY sam je robiłem. Według mnie Akademia jak Akademia, dla mnie jest to już ostatnia poprowadzona Akademia, ale Ci akurat fajnie się spisywali, każdy na swój sposób słuchał, nikt nie odwalał, a Ci co po to przyszli zostali szybko złapani za mordy i zostali wydaleni. Tak jak powinno być.
Jarosia_: Czyli krótko postąpiliście z takimi. 
Abram: Można to tak nazwać, zależy jak kto na to patrzy.
Jarosia_: Przechodząc dalej,  czy próbowałeś już swoich sił też w innych frakcjach, czy raczej S.A. Fire Department to twoje powołanie?
Abram: Tak jak mówisz, S.A Fire Department, BYŁO moim powołaniem, ale wracając. Byłem we frakcji SARA, za czasów byłego Lidera @#WILKU, oraz za czasów nowego, czyli @suchapanda. Także byłem w SAPD, tu akurat Lider obecny. Wszędzie było z pewnej strony fajnie, ale frakcja SAFD była moją pierwszą frakcją, dnia 18 stycznia 2021 roku, gdy dołączyłem wraz z dodaniem do panelu do frakcji SAFD, bardzo mi się tam podobało. Ludzie byli inni, bardziej ja można powiedzieć, wtedy dopiero "raczkowałem" - nikogo nie znałem, nikt nie znał mnie byłem zwykłym randomowym graczem, lecz nie zmieniało to faktu, że bardzo się starałem. Uczęszczałem na wszystkie powtórki, jakie były możliwe, nawet jak ktoś nie robił, prosiłem o dodatkowe, aby jak najlepiej się przygotować, pytałem się "starszych" kolegów, oczywiście ze stażem i umiejętnościami, pomagali mi. I tak można powiedzieć jestem na stanowisku co jestem.
Jarosia_: No dobrze, rozumiem. Jak wiadomo wtedy SARA za czasów @#WILKU, była o ciut można powiedzieć lepsza, lecz jak wiadomo @suchapanda bardzo dobrze sobie radzi na owej posadzie.
Abram: Będąc we frakcji SARA za czasów Pandy, akurat miał urlop, w tamtym czasie WSZYSTKIM zajmował się już były V-Lider @Simon., porządny gość, jeden z niewielu, któremu mógłbym na żywo uścisnąć dłoń.
Jarosia_: To prawda, że Simon to porządny gość.
Abram: Tak. Pozdrawiam go serdecznie i wierze, że kiedyś jeszcze zasiądzie w SARZ'e, bo na pewno im go brakuje.
Jarosia_: Również go bardzo serdecznie pozdrawiam.
Jarosia_: Jak wiemy, byłeś w SAFD, SARA oraz SAPD, nie myślałeś, by może kiedykolwiek spróbować w innych frakcjach takich jak TSA albo SAMC?
Abram: SAMC oczywiście, po frakcji SAFD od strzała wybieram się do chłopaków, bo jest to też według mnie ciekawa frakcja, a TSA niestety nie, ponieważ jestem już w jednym biznesie i szkoda mi Zarządu SanNews.
Jarosia_: A właśnie, co takiego sądzisz o tym, że prawie większość graczy gada, że "TSA TO BIZNES"?
Abram: Wiesz, dla mnie jest to temat zbędny do rozmowy, każdy ma swoje zdanie co do tego. Nie rozumiem osób, szydzących z innych frakcji, lecz gdy dojdzie co do czego i piłeczka się odbije jest wtedy duży "płacz". Sam miałem taką nieprzyjemną sytuację...
Jarosia_: Dobrze, a wracając, bo wspomniałeś o Zarządzie Biznesu SanNews, otrzymałeś go jakoś niedawno dużo musiałeś się starać o ten Zarząd, by go otrzymać, czy raczej było to proste?
Abram: Według mnie, można powiedzieć, że było to proste. Zaczynając w SanNewsach, zacząłem od wywiadów, robiłem to można powiedzieć - osobami ważniejszymi na serwerze, czyli Liderzy frakcji, V-liderzy, Administratorzy, a nawet Zarządcy serwera. Tak się rozrastałem i w końcu ludzie dostawali dużej sraczki... Zaczęły się żarty w moją stronę, że "wywiadami po Zarząd", nie reagowałem na to zbytnio, bo nic tym ludziom nie zrobiłem, więc nie wiem w czym mieli problem, gdy wstawiałem nawet swój wywiad gdzieś, żeby ludzie mogli go sobie PRZECZYTAĆ wysyłałem je na ogólne Discordy, frakcyjne, biznesowe oraz serwera. Z tego miejsca nie pozdrawiam gracza @Sm3rf i otwarcie Ci mówię, że jesteś zwykłym leszczem, bo mi to się udało, a Ty dostawałeś sraczki, z wywiadu na wywiad. Ale kontynuując, po prostu robiłem to co lubiłem, to co mnie można powiedzieć w tym biznesie pasjonowało. Później co prawda pomysły się kończyły, wraz z ludźmi, z którymi rozmawialiśmy, więc zacząłem robić wywiady i pisać do osób, które kiedyś grały na serwerze, byli Liderzy, byli Zarządcy/Administratorzy. Dużo tego było, temu zawdzięczam mój cały "sukces" w SanNewsach.
Jarosia_: Bardzo szanuje, za taki wkład władowany w owy biznes.
Jarosia_: Bardzo starałeś się w każdym wywiadzie, żeby wyglądał on jak najlepiej i żeby przyjemnie się czytało, jakoś się przygotowywałeś do tych wywiadów, czy raczej nie?
Abram: Nie, był i będzie, o ile jeszcze kiedyś przeprowadzę jakikolwiek wywiad czysty spontan jedyne co było przygotowane, to byli goście. Czasem może w trakcie rozmowy, wchodziłem sobie na forum, klikałem tą lupkę i sprawdzałem po nicku, ogłoszenia jakieś o moim rozmówcy tam mogłem się małych rzeczy dowiedzieć, ale jednak czegoś, co urozmaiciłoby wywiad.
Jarosia_: Rozumiem, czyli czasami jednak sobie pomagałeś w niektórych wywiadach.
Abram: Można to tak nazwać, oczywiście. Nie gram tu nie wiadomo ile i nie znam tu wszystkich niektóre rzeczy oczywiście usłyszałem, niektórych gości mi ludzie podsyłali, lecz przeważnie jak pytałem to nikt nie odmawiał, nie wiem czego to było zasługą, może z grzeczności, czy tam z czegoś, ale pozdrawiam każdą osobę, z którą przeprowadziłem swoją rozmowę dużo to dla mnie znaczy, znaczyło i będzie znaczyć.
Jarosia_: Jak wiadomo, był jeden lider, który nie zgodził się na wywiad, był to między innymi @Mandarynka, wiesz może, czemu nie chciał, żeby przeprowadzić z nim wywiad?
Abram: Tak, na tamtą chwilę, z 5 frakcji, na początek zgodził się @Arguś.exe - SAPD, @#WILKU - SARA, @knapix - TSA, a później @Kizzy - SAMC. Lider mojej frakcji, byłem jego "podopiecznym" nie  chciał z różnych powodów i miał różne usprawiedliwienia, co prawda na sam początek bardzo mnie to denerwowało, bo chciałem wywiad z każdym liderem przeprowadzić i tylko Lider mojej frakcji się na to nie zgodził, ale no cóż, musiałem jakoś to przełknąć. Tak samo było z Zarządem, @Smallspy. zgodziła się bez problemu, @idk również, najgorzej jak każdy mógł się domyślać było z @Inder00. Każdego z nich pozdrawiam, byłych oraz obecnych Liderów i W.W osoby z Zarządu.
Jarosia_: Również ich bardzo serdecznie pozdrawiam. Trochę było to przykre ze strony Mandarynki, że nie zgodził się na ten wywiad, jeszcze w dodatku, gdy byłeś jego podopiecznym. 
Abram: Niestety, już jego sprawa. Nie będę wchodził w d*pę niepotrzebnie.
Jarosia_: To prawda, trudno się mówi. 
Jarosia_: Wracając do twojego Zarządu Biznesu, czy widział byś może siebie na posadzie lidera owego biznesu?
Abram: Chcieć chciałbym, oczywiście. Teraz jestem jeszcze na okresie próbnym Zarządu SanNews Lecz może w przyszłości, o ile będę się nadawał... Kto wie, na razie muszę poczekać trochę czasu, a do tego są jeszcze dwie osoby myślące o tym.
Jarosia_: Życzę powodzenia w dobrym sprawowaniu się na tym okresie próbnym!
Abram: Dziękuję.
Jarosia_: Przejdźmy sobie do dalszej części pytań. Co sądzisz o obecnych liderach frakcji?
Abram: Wiesz. Rozmawiajmy sobie szczerze, co może sądzić osoba, która nigdy nie była i raczej nigdy nie będzie tym liderem. Zerowe pojęcie mam jak wygląda ich praca, jakbym miał już za sobą taką posadę i byłbyś w tym DOBRY, po Twoim odejściu ludzie by nie narzekali to wtedy można byłoby móc powiedzieć o jakimś, ja tak na prawdę jak prowadzi frakcję wiem tylko o Mandarynce, on już jest ponad rok, ta praca może nie wygląda tak świeżo jak ja zaczynałem, ale trochę się stara, ma teraz nowego V-Lidera, w końcu dobierze może sobie osoby do Zarządu frakcji i jakoś to mu pójdzie. W pewnym sensie kibicuje frakcji SAFD.
Jarosia_: Również kibicuje, oby było jak najlepiej!
Jarosia_: Kojarzysz może ostatnie wydarzenie na serwerze dot. wszystkich frakcji, co sądzisz o takich eventach i czy powinny się częściej takie odbywać?
Abram: Fajna sprawa taka akcja, frakcje według mnie powinny się łączyć, a nie dzielić, Liderzy powinni nas integrować ze sobą, myśleć nad takimi "eventami" częściej, frakcja SAFD mogę szczerze powiedzieć, w porównaniu do innych frakcji genialnie nie wypadła, chłopaki po części próbowali coś wskurać, lecz wyszło jak wyszło. Ale jakie jest moje prawdziwe zdanie o wgłębieniu się w ten temat, znają tylko nieliczni i na tym przystańmy, bo nikt nie musi wiedzieć co dzieje się w głębi frakcji.
Jarosia_: Masz racje, ale wiesz po części powinny być takie akcje, żeby frakcje mieli może o trochę lepsze relacje.
Abram: I tak i nie, to jest kwestia obszerna i długa do obgadywania.
Jarosia_: Jak widać w obecnym czasie są dwa możliwe biznesy, nie myślałeś może kiedyś o Fabryce Aut?
Abram: Raczej nie, nie interesuje mnie siedzenie na d*pie i czekanie na klienta - bez ciekawych aktualizacji Fabryka nie oszukujmy się, ale ssie. Lecz patrząc pod względem pieniędzy jak ktoś po to idzie do Frakcji czy Biznesu, to Fabryka zamyka SanNewsom usta.
Jarosia_: Też raczej fabryka trochę odrzuca ze względu, gdzie Pani @Izaa93 jest cięta na swoich pracowników
Abram: Nie zagłębiam się w ten temat, jestem w Zarządzie SanNews, to patrzę na SanNews co nie zmienia faktu, że Izka, tak na prawdę mogą mówić o niej źle, ja ją lubię, bardzo rzadko pogadam sobie z nią, ale jak pogadamy, to przynajmniej mi się z nią rozmawia ciekawie jest po prostu "sama swoja", nie patyczkuje się z kimś, a tym bardziej jest sobą, za to ją lubię i pozdrawiam ją.
Jarosia_: Również ją pozdrawiam! Ale niestety było to przykre, gdy w twoim wywiadzie, była dla mnie nie miła.
Abram: Niestety, nic na to nie poradzę, jest jaka jest, ale mówi co myśli.
Jarosia_: To fakt. Jeszcze niedawno byłeś w Ekipie Serwera, powiesz może nam co Cię takiego skłoniło do opuszczenia tego grona Administracji?
Abram: Tak na prawdę jak każdy dobrze wie, dużo odpierdalałem, nie szczędzę się w słowach, bo tak było, przez co było dużo skarg na mnie, po 2X duty, na jakieś "wywyższanie się", mogę szczerze powiedzieć, że trochę mi odbiło mając dodatkowe uprawnienia przez co @Smallspy. miała trochę więcej roboty ze mną. Lecz pewnego dnia w jednym krótkim zdaniu, to co mi napisała tak do mnie to dotarło - oczywiście napisała to grzecznie, bez żadnych docinek, czy przekleństw, ale trafiło to w samo sedno mojego umysłu, długo się nie namyślałem, poprosiłem ją o wejście na TS3 i zrezygnowałem z posady. Nie żałuje tego do dzisiaj swojego odejścia, nie zdziwiłbym się, jakbym nigdy już nie dostał szansy, ale rozumiem to w 100%, po tym wszystkim przeprosiłem @Smallspy. i wiem, że źle zrobiłem. Na tym miejscu bardzo serdecznie ją pozdrawiam i mam nadzieję, że przeczyta do tego momentu. Pozdrawiam Cię i dziękuję.
Jarosia_: Również ją serdecznie pozdrawiam. 
Jarosia_: Wiadomo było to czasami uciążliwe, gdy gracze zaczęli np. przeszkadzać w RP, między innymi wpierdzielać się, a w dodatku gdy nikogo nie było na Duty administracji.
Abram: Niestety, lecz nasz właściciel @Inder00 usprawnił to dodając panel Administracji, można było z tego korzystać, lecz na tamten moment po prostu mało myślałem nad takimi rzeczami.
Jarosia_: Rozumiem. Jak wiemy, jest obecnie 5 ROOT'ów, czy masz może jakiegoś faworyta z nich, który, by się z nich nadawał na posadę Zarządu Serwera?
Abram: Nie znam tak na prawdę pracy ROOT'ów, nie wiem kto czym się zajmuje, dwóch z nich czyli @Arguś.exe i @Wercia są tam najkrócej, następna dwójka ma swój biznes, albo frakcję. Zarząd to duży obowiązek i kto wie czy by sobie poradzili z tym, oczywiście nie zaprzeczam. Bo nie znam ich możliwości. Został @Tredox, dostać pewnie on dostanie prędzej czy później, tak czy siak, akurat mam najmniej do powiedzenia, ale jeżeli zasługuje na to, powinien to dostać, a nie być "kiszonym" na jednym miejscu od tak długiego czasu.
Jarosia_: Zgadzam się z Tobą, lecz niestety niedawno opuścił grono Ekipy, jak i serwer @Monsterr.,  który również raczej dobrze sobie radził na posadzie ROOT'a
Abram: Wszystko możliwe, nie patrzyłem nigdy na pracę Monstera, ani tak na prawdę z nim nigdy nie rozmawiałem, nie wiem jaki jest itp. Ale odszedł tego samego dnia co ja, więc tyle nas można powiedzieć łączy.
Jarosia_: No dobrze, w takim razie odchodząc od tematów serwera trochę, powiedz nam Abram skąd wziął się twój obecny nick?
Abram: Mój nick wziął się akurat od mojego nazwiska, jest to można powiedzieć skrót mojego nazwiska, a nawet "powiedzenie" jakim zwracają się do mnie ludzie na żywo czyli moi znajomi.
Jarosia_: Dość ciekawa historia tego. Dobrze, opowiedz nam może o swojej osobowości, kim jest Abram na żywo?
Abram: Mam 22 lata, pracuję, mieszkam w małym mieście zwanym Białymstokiem. Interesuje się muzyką, zbieram płyty, pracuję w swoim zawodzie, gram w gry od małego, przeważnie tak jak wcześniej wspomniałem - dominowała u mnie Tibia, lecz mój serwer, po 10 latach, które tam spędziłem zakończył swoją działalność, można powiedzieć, że tylko i wyłącznie tutaj po to siedzę. Reasumując, jestem prostym chłopakiem z blokowisk, lubię pośpiewać, potańczyć pobalować. Interesuje się sportem, kiedyś również trenowałem, jeździłem na zawody lekkoatletyczne, osiągałem tam nawet OK miejsca, lecz nigdy przez moją chorobę nie udało się zrealizować czegoś na stałe względem aktywności fizycznej. Może kiedyś!
Jarosia_: Powodzenia w takim razie, może kiedyś uda się coś więcej osiągnąć, kto wie, oby czekać co czas pokaże.
Abram: Raczej już nie celuje wyżej, osiągnąłem swoje i tyle. Ale dziękuję. Również życzę samych sukcesów.
Jarosia_: Dziękuję bardzo! Wracając do tematu serwera, masz tutaj na nim jakiś swój cel do osiągnięcia?
Abram: Wiesz, tak na prawdę jedyne dwie rzeczy, które chciałem to osiągnąłem, jedna to był Zarząd SanNews, druga to Zarząd SAFD, drugiej sobie już odpuściłem, ale pierwsza została spełniona, z czego się cieszę. Mam nadzieję, że może kiedyś jeszcze uda mi się zasiąść wyżej w SanNewsach.
Jarosia_: Z całego serca Ci Gratuluje i powodzenia w zdobyciu tego Zarządu w SAFD!
Jarosia_: Masz może jakiś swój ulubiony wywiad z kimś, czy raczej nie?
Abram: Hmm, bardzo ciekawe pytanie. Każdy wywiad swego rodzaju jest moim ulubionym, lecz takich, które osiągnęły największe "noty" można powiedzieć jest 5. Wywiad z @idk, @Smallspy., @KrzysztoW, @NinjSS oraz @turbii. To były wywiady, które ludzie najchętniej obejrzeli i według mnie były po prostu dobre dla LUDZI najbardziej ciekawe i najfajniejsze. Ja cieszę się z każdej rozmowy z każdym człowiekiem, który poświęcił na mnie czas. I pozdrawiam KAŻDEGO mojego rozmówcę. Bez was raczej bym nie był na tym stanowisku, na którym jestem.
Jarosia_: Bardzo szanuje za to, że wkładasz całą swoją robotę w te wywiady i robisz je z przyjemności, a nie co niektórzy, żeby po prostu było.
Abram: Dziękuję. Dużo to dla mnie znaczy.
Jarosia_: Dobrze, w takim razie nasz wywiad dobiega końca, bardzo miło się z Tobą rozmawia, lecz można, było by rozmawiać bardzo długo. Chciałbyś może na koniec kogoś pozdrowić?
Abram: Hmm, pozdrowić... Dużo by tu wymieniać osób pojedynczo, nie chce o nikim zapomnieć, ale postaram się, w takim razie z SAFD, osoby, które są tutaj dla mnie najbliżej, bo z nimi spędzam najwięcej czasu. Czyli @kozderka, @Ależedragas?, @Kacpersonn, @Diki22, @Zenon Martuniuk, @romek22, @Mentorek, @THC_MM, @miloo, @BigCarl (Meneliusz ) SAMC, na pewno pozdrawiam @GMWolf414, @JohnyTrappin, @Xenon.KR, @Wojtini i @racz3kSARA, @Drabinson, @RicK_, @suchapanda, Ciebie Jaroska, a także ich byłego Lidera @#WILKU oraz @Simon.. TSA, pozdrawiam @Dzimipo i @Asuna. Z SAPD są to osoby, które też lubię, tak jak w każdych frakcjach się znajdą, też z nimi czasem gadam, a najbardziej , które tutaj pozdrawiam to @Arguś.exe, @Sztynksu, @krzywy, @Cinek, @Wercia, @wigary, @Mathie, @grzibek, @bagietmajster, @Venoomeq, @kyoto, @ChudegoCJ, @XISTER, @ProJa1111, a także byłego już policjanta @Dewen., @Bistek.oraz @filipson, Mój Zarząd w SanNews - @TurboWojtek, @grandpa_spectra i @imgores, a także osoby pod nami. Które są od nas ważniejsze - bez was nie byłoby nas. Fabryke Aut, a także w szczególności @DychaKrulDriftu, @Mercil, @Zgredek123, @OliwieR45. Pozdrawiam jeszcze @kosiin@Mietek_89, @XoreK, @FilipQ, @SkaiekSAFD oraz każdego, kogo pominąłem, przepraszam!
Jarosia_: Dobrze to w takim razie bardzo Ci dziękuje, że zgodziłeś się na wystąpienie w tym wywiadzie, a na koniec jak bym mogła prosić o zdjęcie do naszej gazety.
Abram: Pewnie.
mta-screen_2021-09-14_22-34-19.png?width

Edytowane przez Jaroska420
  • Like 21

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Kolejna świetna lektura ze strony Abrama, również pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów

~ Deputy Hospital Manager JohnyTrappin

Edytowane przez JohnyTrappin
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wywiady gdzie uczestniczy Abaram - coś pięknego. Pozdrawiam również!

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Bistek. napisał:

Dzienaa ale tylko taki problem nie ma mnie w PD 

Dobrze o tym wiem, temu jest napisane "a Także byłego już policjanta" i jesteś wymieniony.

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, wigary napisał:

Wywiady gdzie uczestniczy Abaram - coś pięknego. 

Oj tak, to akurat prawda.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Abram napisał:

Dobrze o tym wiem, temu jest napisane "a Także byłego już policjanta" i jesteś wymieniony.

Aaa sori mordo nie widziałem tego hihi

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Świetny wywiad. Pozdrawiam pana Abrama również.

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

o kurwa ile do czytania nie chce mi sie najważniejsze że pozdrowiłeś dzieki pozdroo 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi