Skocz do zawartości

Rekrutacja w szeregi akademii S.A. Road Assistance - 2 sierpień 2022.

Kaczorowskyyy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

sara.png (1500×400)
W dniu dzisiejszym frakcja San Andreas Road Assistance otwiera rekrutację.
By zostać przyjętym w szeregi frakcji należy zapoznać się z wymaganiami oraz poprawnie wypełnić poniższy wzór.
Wymagania:
- Sprawny mikrofon oraz słuchawki.
- Działający komunikator Discord oraz TS3.
- Znajomość regulaminu frakcji, serwera oraz Głównej Komisji Frakcyjnej.
- Przegrane minimum 100 godzin w grze.
- Wysoki poziom kultury.
- Chęci i wytrwałości.
- Minimum 14 lat.

Cytat

Imię:
Nick z serwera:
SID:
Czy zapoznałeś się z regulaminem San Andreas Road Assistance?: 
Czy posiadasz sprawny mikrofon oraz słuchawki?
Czy posiadasz działający komunikator Discord oraz TeamSpeak3?:
Czy pracowałeś/aś już w jakiejś frakcji na naszym serwerze? (jeżeli tak - wypisz):
Ilość godzin na serwerze (wstaw screenshot): 
Ile jesteś w stanie poświęcić godzin na frakcję tygodniowo?: 
Czy masz problem z wykonywaniem poleceń wyższej rangi?:
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać? ( Min. 4 rozbudowane zdania!) :
Opisz siebie i swój charakter (Min. 5 rozbudowanych zdań!) :
Dlaczego akurat San Andreas Road Assistance?:
Coś od siebie: 

• Like 11

Imię: Wiktor
Nick z serwera: _Hipokryt_
SID: 116000
Czy zapoznałeś się z regulaminem San Andreas Road Assistance?:  Tak, zapoznałem się.
Czy posiadasz sprawny mikrofon oraz słuchawki? Tak, posiadam to i to.
Czy posiadasz działający komunikator Discord oraz TeamSpeak3?: Tak, posiadam i Discorda i TeamSpeak3.
Czy pracowałeś/aś już w jakiejś frakcji na naszym serwerze? (jeżeli tak - wypisz): Tak, byłem Adeptem jako taxówkarz.
Ilość godzin na serwerze (wstaw screenshot): image.thumb.png.ee8848937c4652ee5ff8d8067f121c5c.png
Ile jesteś w stanie poświęcić godzin na frakcję tygodniowo?:  Średnio 28 godzin.
Czy masz problem z wykonywaniem poleceń wyższej rangi?: Nie. nie mam z tym żadnych problemów.
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać? ( Min. 4 rozbudowane zdania!) : Ponieważ spędzam dużo czasu na granie na waszym serwerze. Jestem aktywny gdy jestem na serwerze nie afkuje nie ignoruje ani nie unikam ludzi. Dobrze prowadzę pojazdy. Jestem miłą i uprzejmą osobą przez co będę godnie reprezentował frakcję.
Opisz siebie i swój charakter (Min. 5 rozbudowanych zdań!) : Witam, mam na imię Wiktor mam 17 lat, w tym roku ukończyłem średnią szkołę mechaniczną. Interesuję się ogólnym pojęciem mechaniki pojazdów, transportem drogowym, mechaniką i elektryką. W wolnym czasie przeważnie grywam na waszym serwerze lub spotykam się z znajomymi. Dużo czasu poświęcam moim pasjom pomagając tacie w garażu lub w pracy. Planuje zrobić jeszcze rozszerzenie do mojego kierunku a jeśli nie wyjdzie mi to to zacząc już pracować za niedługo. Jestem kultularny sympatyczny pomysłowy szczery i lojalny.
Dlaczego akurat San Andreas Road Assistance?: Ponieważ lubię jeździć samochodami również w grach, i myślę że praca laweciarza w mta była by ciekawa.
Coś od siebie:  Pozdrawiam każdego który to czyta, pozytywne reakcje mile widziane. : >

Edytowane przez Wiktor17
  • Like 2
  • Haha 5

Imię: Cezary
Nick z serwera: WiFi.PDW
SID:96196
Czy zapoznałeś się z regulaminem San Andreas Road Assistance?:  Tak.
Czy posiadasz sprawny mikrofon oraz słuchawki?: Tak
Czy posiadasz działający komunikator Discord oraz TeamSpeak3?: Tak.
Czy pracowałeś/aś już w jakiejś frakcji na naszym serwerze? (jeżeli tak - wypisz): Nie.
Ilość godzin na serwerze (wstaw screenshot): image.thumb.png.6a7f9d79df1f79072c8547af9b526501.png
Ile jesteś w stanie poświęcić godzin na frakcję tygodniowo?: Myślę, żę 25 godz..
Czy masz problem z wykonywaniem poleceń wyższej rangi?:Nie.
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać? ( Min. 4 rozbudowane zdania!) :Myślę, że powinniście wybrać mnie z powodu iż jestem aktywny jak najbardziej tylko mogę staram się ile wlezie. Jestem pomocny i staram się być miły, pomagam każdemu, nieważne czy mnie obraził czy nie.  Umiem słuchać poleceń osoby wyżej postawionej, uzupełniam swoją służbę jak najlepiej  potrafię. Nie wywołuje bezsensownych kłótni z innymi graczami, czy też osobami z innych frakcji bądź tej samej w której jestem. Staram się  Staram się również jako ta wyższa ranga dawać polecenia które nie działają na szkodę jakiej kolwiek osoby, pomagać nowym i pomagać osobom zza frakcji.
Opisz siebie i swój charakter (Min. 5 rozbudowanych zdań!) : No jestem sobie cezary , który ma 14 lat. Gram w gry komputerowe i najbardziej kręci mnie odgrywanie RP. Ogółem staram się być miły, ale nie zawsze mi to wychodzi, więc kiedy się poprostu wkurze ignoruje życie jakbym był sam i nikogo nie było wokół mnie. Interesuje się motoryzacją i strażą pożarną. Lubię być pomocny i pomagać osobom daje mi to dużą satysfakcje, że kogoś pocieszyłem i zrobiłem coś dobrego.
Dlaczego akurat San Andreas Road Assistance?: SARA jest dla mnie spoko, bo lubię być pomocny a to jest jedno co robi SARA. Nie licząc drugie, bo jedni mówią, że sara jest miła i spoko a drudzy że to najgorsza frakcja która niszczy ludziom życie. SARA jest dla mnie dopasowana, również z tego powodu, że nie zawsze dużo tutaj się dzieje, bynajmniej tak myśle. Uważam, że ta frakcja, to zwykły chill. Jedziesz lawetą i zgarniasz auta które masz obowiązek odholować, nie tak jak SAPD które się strzela, czy SAMC które walczy o życie innej osoby. Jestem gotów podjęcia sie tej służby.
Coś od siebie: Mam nadzieje, że się dostanę i powodzenia innym którzy też piszą :).

• Like 2
  • Haha 2

Imię: Marcin
Nick z serwera: Sucuri
SID: 107035
Czy zapoznałeś się z regulaminem San Andreas Road Assistance?:  Tak, zapoznałem się.
Czy posiadasz sprawny mikrofon oraz słuchawki? Posiadam
Czy posiadasz działający komunikator Discord oraz TeamSpeak3?: Posiadam
Czy pracowałeś/aś już w jakiejś frakcji na naszym serwerze? (jeżeli tak - wypisz): Nie
Ilość godzin na serwerze (wstaw screenshot):  image.png.5a720284ce18bff5798fe35b32793bd2.png
Ile jesteś w stanie poświęcić godzin na frakcję tygodniowo?:  od 8h do 20h
Czy masz problem z wykonywaniem poleceń wyższej rangi?: Nie
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać? ( Min. 4 rozbudowane zdania!) :  Ponieważ od pewnego czasu zacząłem się interesować tą frakcją. Ponieważ jestem bardzo aktywnym graczem, oraz nie sprawiam problemów innym. Od dłuższego czasu interesuje się frakcją SARA, oraz pragnę zaczerpnąć czegoś nowego. Jestem osobą kulturalną oraz miłą, nie lubię wchodzić w konflikty z innymi.
Opisz siebie i swój charakter (Min. 5 rozbudowanych zdań!) Witam, mam na imię Marcin mam 14 lat pochodzę z województwa warmińsko-mazurskiego. Po wakacjach idę do technikum informatycznego, lubię poznawać nowe osoby.  Na codzień gram w gry takie jak minecraft lub mta. Na mta najczęściej gram na serwerze multirpg na którym mam już ponad 750h.  Na serwerze multirpg gram od 25.10.2021r, oraz poznałem dużo nowych osób od tamtego czasu. Jestem osobą zdyscyplinowaną. 
Dlaczego akurat San Andreas Road Assistance?:  Ponieważ interesuję się ta frakcją, oraz chcę spróbować czegoś nowego.
Coś od siebie:  Mam nadzieję że się dostanę, powodzenia innym <.3

Edytowane przez Sucuri
  • Like 11
  • Dzięki 1

Imię: Filip
Nick z serwera: Vezzer
SID: 117199
Czy zapoznałeś się z regulaminem San Andreas Road Assistance?: tak zapoznalem sie
Czy posiadasz sprawny mikrofon oraz słuchawki?: tak posiadam 
Czy posiadasz działający komunikator Discord oraz TeamSpeak3?: posiadam
Czy pracowałeś/aś już w jakiejś frakcji na naszym serwerze? (jeżeli tak - wypisz): niestety nie 
Ilość godzin na serwerze (wstaw screenshot):  20h nie spelnia wymagan ale nadrobie.
Ile jesteś w stanie poświęcić godzin na frakcję tygodniowo?:  6h/7h
Czy masz problem z wykonywaniem poleceń wyższej rangi?: nie , nie mam problemu wykonuje zazwyczaj polecenia.
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać? ( Min. 4 rozbudowane zdania!) : moze i nie spelniam wymagan ale nadrobie , powinniscie mnie wybrac bo dosyc dobrze sobie radze jesli chodzi o sara bylem juz na innym serwerze sara wiec mysle ze mnie przyjmiecie.
Opisz siebie i swój charakter (Min. 5 rozbudowanych zdań!) : jestem sympatyczny ,mily , kreatywny, i pomocny 
Dlaczego akurat San Andreas Road Assistance?: mysle ze najlepiej by mi bylo w SARA  i sympatyczni gracze.
Coś od siebie:  mam na imie Filip Mam 15 lat lubie grac w pilke , pomagac i jestem otwarty!

Edytowane przez Vezzer
  • Like 1

Imię: Kacper
Nick z serwera: Kaczzor
SID:49375
Czy zapoznałeś się z regulaminem San Andreas Road Assistance?:  zapoznałem się
Czy posiadasz sprawny mikrofon oraz słuchawki? posiadam
Czy posiadasz działający komunikator Discord oraz TeamSpeak3?: posiadam
Czy pracowałeś/aś już w jakiejś frakcji na naszym serwerze? (jeżeli tak - wypisz): tak pracowałem w sara 2 lata temu 
Ilość godzin na serwerze (wstaw screenshot):  image.png.a81506645edb5d74c912fc2b692d06d2.png
Ile jesteś w stanie poświęcić godzin na frakcję tygodniowo?:  od 7 do 15 godzin
Czy masz problem z wykonywaniem poleceń wyższej rangi?:  Nie mam problemów 
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać? ( Min. 4 rozbudowane zdania!) :  Byłem w sara na różnych serwerach i znam dobrze tą frakcje chciałbym sobie urozmaicić rozgrywkę na serwerze jako pracownik sara lubię odgrywać RP jestem miły i nie sprawiam problemów. I chciałbym wrócić do tej frakcji. I jestem bardzo aktywny na serwerze jeśli chodzi o frakcje i biznesy. Robię bardzo dużo bo sprawia mi to przyjemność.
Opisz siebie i swój charakter (Min. 5 rozbudowanych zdań!) : Mam na imię Kacper mam 15 lat interesuję się elektryką i mechaniką. Idę do pierwszej klasy technikum na kierunek Technik elektryk. Jestem osobą bardzo miłą nie wyzywam i się staram, na co dzień dorabiam na magazynie u mojego taty. Jestem osobą kulturalną i nie sprawiam problemów dla innych nie wchodzę w żadne konflikty. Lubię grać w takie jak minecraft MTA i ETS2. Kiedyś grałem w koszykówkę ale po kilku latach mi się znudziło.
Dlaczego akurat San Andreas Road Assistance?: Ponieważ zawsze lubiłem tą frakcje i dlatego  wybrałem ją i chciałbym spróbować swoich sił ponownie.
Coś od siebie:  Chciałbym się dostać i powodzenia wszystkim życzę🙂 

• Like 3

Imię: Filip
Nick z serwera: Folp
SID:50731
Czy zapoznałeś się z regulaminem San Andreas Road Assistance?:  tak
Czy posiadasz sprawny mikrofon oraz słuchawki? tak
Czy posiadasz działający komunikator Discord oraz TeamSpeak3?: tak
Czy pracowałeś/aś już w jakiejś frakcji na naszym serwerze? (jeżeli tak - wypisz): nie pracowalem
Ilość godzin na serwerze (wstaw screenshot): image.thumb.png.d0743be2a59f80fb605400db05fd0722.png
Ile jesteś w stanie poświęcić godzin na frakcję tygodniowo?:  z 30/50
Czy masz problem z wykonywaniem poleceń wyższej rangi?: nie
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać? ( Min. 4 rozbudowane zdania!) : bardzo dobrze sobie radze w tej roli gralem na serwerach rp w fivem w tej frakcji wiem ze nikt sie na mnie nie zawiedzie 
Opisz siebie i swój charakter (Min. 5 rozbudowanych zdań!) Potrafię słuchać innych , staram się być dobry dla innych , towarzyski, przyjacielski oraz bardzo dobrze radze sobie w trudnych sytuacjach 
Dlaczego akurat San Andreas Road Assistance?: Poniewaz chce sie sprawdzic w tej frakcji ale wiem ze bardzo dobrze bede sobie radzil
Coś od siebie:  Pozdrawiam 

• Like 1

Imię: Adrian
Nick z serwera:Had3s
SID:59224
Czy zapoznałeś się z regulaminem San Andreas Road Assistance?: Tak
Czy posiadasz sprawny mikrofon oraz słuchawki? Tak
Czy posiadasz działający komunikator Discord oraz TeamSpeak3?: Tak
Czy pracowałeś/aś już w jakiejś frakcji na naszym serwerze? (jeżeli tak - wypisz): Nie
Ilość godzin na serwerze (wstaw screenshot): 1805841833_Zrzutekranu(148).png.bb0b91852b8086183f30f5e22684f229.png
Ile jesteś w stanie poświęcić godzin na frakcję tygodniowo?: 30-35h
Czy masz problem z wykonywaniem poleceń wyższej rangi?:Nie
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać? ( Min. 4 rozbudowane zdania!) :Ogólnie to tak jestem kulturalny w 100%. Nigdy nie byłem w żadnej frakcji i chciałbym spróbować czegoś nowego i liczę o miłe rozpatrzenie podania przez zarząd frakcji i moderację :). Umiem bardzo dobrze odgrywać RP w różnych sytuacjach. Jestem aktywny na serwerze praktycznie 7 dni w tygodniu ( niekiedy możliwe wyjątki/ Wiecie wakacje itp.) Nie sprawiam problemów innym graczom podczas rozgrywki na serwerze, pomagam nowym graczom.
Opisz siebie i swój charakter (Min. 5 rozbudowanych zdań!) : Nazywam się Adrian mieszkam w małym miasteczku w Wielkopolsce, interesuję się motoryzacją, różnymi sportami i tak jak wspominałem wyżej różnymi służbami. Po zakończeniu owych wakacji udaje się do 8 klasy szkoły podstawowej. W następnym etapie nauki zamierzam pójść do liceum ogólnokształcącego na biol-chem. Jestem osobą o wysokiej kulturze nie wyzywam się z innymi i nie (ciągnę) dalszej rozmowy z taką osobą, która stwarza problemy. Zamierzam w przyszłości udać się na strażaka, a jak nie pójdzie po mojej drodze to myślałem jeszcze o wojsku ale to się, jeszcze okaże. Pozdrawiam.

Dlaczego akurat San Andreas Road Assistance?: Interesuje się różnymi służbami i chciałbym sprawdzić się w takowej frakcji. 😉
Coś od siebie: Liczę o miłe rozpatrzenie podania. Pozdrawiam i miłego dnia, wieczoru. 🙂

• Like 1

Imię:Aleksander
Nick z serwera: olx8
SID:95672
Czy zapoznałeś się z regulaminem San Andreas Road Assistance?: oczywiście
Czy pracowałeś/aś już w jakiejś frakcji na naszym serwerze? (jeżeli tak - wypisz): niestety nie miałem okazji 😞
Ilość godzin na serwerze (wstaw screenshot): image.thumb.jpeg.550927906657a3386856f764a0005449.jpeg
Ile jesteś w stanie poświęcić godzin na frakcję tygodniowo?: 29-32
Czy masz problem z wykonywaniem poleceń wyższej rangi?: nie mam problemu
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać? ( Min. 4 rozbudowane zdania!) :Już od dawna chciałem się tu dostać zawsze lubiłem cholować auta. Oraz robić coś więcej niż tylko patrzeć na to jak niektórzy parkują auta. Potrafię dobrze prowadzić auta oraz wymijać kierowców. Potrafię dużo przegrać na serwerze.
Opisz siebie i swój charakter (Min. 5 rozbudowanych zdań!) :Jestem dobrym cichym chłopakiem . Moje zainteresowania to motoryzacja oraz mechanika czasem interesuje się informatyką. Lubie poznawać nowych ludzi . Na serwerze posiadam parę fajnych furek lecz i w prawdziwym świecie posiadam auta lecz niestety w skali .Potrafię zrozumieć człowieka oraz jego problem lecz jeśli trzeba potrafię się wkurzyć i postawić lecz mam wysoką kulturę osobistą oraz nie lubię wyzywać innych.
Dlaczego akurat San Andreas Road Assistance?:Tak jak pisałem wcześniej lubię cholować auta oraz ta frakcja była zawsze i będzie nie zależnie od niczego moją ulubioną.
Coś od siebie: pozdrawiam całą frakcje sara 😉

• Like 1
  • Haha 1

Imię: oskar
Nick z serwera: oskar9392
SID: 103348
Czy pracowałeś/aś już w jakiejś frakcji na naszym serwerze? (jeżeli tak - wypisz): nie pracowalem ale bym chcial
Ilość godzin na serwerze (wstaw screenshot):  152hZrzut ekranu (5).png
Ile jesteś w stanie poświęcić godzin na frakcję tygodniowo?: 40/50
Czy masz problem z wykonywaniem poleceń wyższej rangi?:nie mam takiego problemu
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać? ( Min. 4 rozbudowane zdania!) :  bo duzo spedzam czasu na multirpg i stwierdzilem ze chce pracowac w sarze   i sprawia mi to przyjemnosc    Umiem dobrze odgrywać RP 
Opisz siebie i swój charakter (Min. 5 rozbudowanych zdań!) :lubie jedzic autem lawetami motorami i tez lubie grac w gry gdzie moge pojezdzic lawetami autami  lubie poznawac nowych ludzi  Jestem osobą bardzo miłą
Dlaczego akurat San Andreas Road Assistance?: bo lubie jezdzic od zawsze lawetą 
Coś od siebie:  Multi rpg to najlepszy serwer pozdrawiam 

Edytowane przez oskar9392
  • Like 1

Imię: Bartosz

Nick z serwera: solik

SID: 78342

Czy zapoznałeś się z regulaminem San Andreas Road Assistance?:  tak

Czy pracowałeś/aś już w jakiejś frakcji na naszym serwerze? (jeżeli tak - wypisz): SARA SAFD SAPD

Ilość godzin na serwerze (wstaw screenshot):  1206h 

Screenshot_20220802-234841_Discord.thumb.jpg.607b1bcd234f83194067f1523c989730.jpg

Ile jesteś w stanie poświęcić godzin na frakcję tygodniowo?:  okolo 12h 

Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać? ( Min. 4 rozbudowane zdania!) : Jestem aktywnym graczem.  Nie sprawiam wiekszych problemow podczas sluzby jak i poza nią. Gdy pracowalem w SARA bylem zadowolony z tej roboty. Posiadam sporą wiedzę nt. frakcji Prowadzilem ja na dwoch mniejszych serwerach wiec mam spore doswiadczenie.

Opisz siebie i swój charakter (Min. 5 rozbudowanych zdań!) : Mam na imie Bartosz i mam 16 lat. Mieszkam w malej wsi w wojewodztwie zachodniopomorski. Na codzien spedzam czas ze znajomymi.Jestem aktywnym oraz pozytywnym czlowiekiem. Umiem dostosowac sie do polecen wyzszej rangi.

Dlaczego akurat San Andreas Road Assistance?: Myślę, że jest to ciekawa praca. Nie ma ona jakichś większych wymagań a RP jest na dobrym poziomie. Chcialbym zaczac cos odgrywac na serwerku w jakiejś frakcji.
Coś od siebie: Powodzenia pozostalym. Pozdrawiam

• Like 1

Nick z serwera: koccur
SID: 122465
Czy pracowałeś/aś już w jakiejś frakcji na naszym serwerze? (jeżeli tak - wypisz):nie
Ile jesteś w stanie poświęcić godzin na frakcję tygodniowo?:  16h 
masz problem z wykonywaniem poleceń wyższej rangi?: nie
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać? ( Min. 4 rozbudowane zdania!) : Ponieważ radze sobie  w trudnych  sytuacjach chciałbym się dostać bo to jest moja  najlepsza z ulubionych frakcji pozdrawiam Wiktor

Opisz siebie i swój charakter (Min. 5 rozbudowanych zdań!) Witam serdecznie, moje imię to Wiktor. Mam 16 lat, i zamieszkuję tereny województwa Łódzkiego . Jestem osobą pomocną, spokojną, i nie stwarzam problemów. Moje zainteresowania to: Gry Komputerowe, Muzyka oraz Piłka Nożna. Jestem osobą uczciwą, co oznacza że nigdy nie  Staram się być osobą kulturalną, i nie wyzywać innych. Chętnie poznam nowe osoby, jestem osobą która lubi poznawać nowych ludzi. Traktuje każdego równo, nie ważne jaką ma orientacje,kolor skóry,czy też kraj. Jestem osobą lojalną wobec każdego, i nigdy w życiu nie kłamie na temat kogoś innego tylko dlatego, że ta osoba mnie zdenerwowała bądź czy też obgadywała. Jestem typem człowieka, który ma wywalone na opinie innych ludzi na mój temat. Lubię wyjść ze znajomymi na dwór, i na gula do biedronki. Jestem wyrozumiały, stosuje się do regulaminów które mnie obowiązują. Jestem porządnym obywatelem, nie wchodzę innym osobą w sprzeczki, i nie pakuje się w kłopoty. Stosuje się do poleceń wyższej rangi, jak i mam dystans do siebie, co oznacza, że się odrazu nie obrażam po jakimś wyzwisku. Mam dobrą ortografię, więc błędy ortograficzne u mnie to bardzo duża rzadkość. 
Dlaczego akurat San Andreas Road Assistance?:  dlatego bo bym chciał pomagać  graczą w jakiś problemach jak na przykład zepsucie auta albo kolizji.
Coś od siebie:  pozdrawiam wszystkich z frakcji SARA .

image.png

• Like 1

Imię:Kacper
Nick z serwera:420south
SID:101045
Czy zapoznałeś się z regulaminem San Andreas Road Assistance?: tak
Czy posiadasz sprawny mikrofon oraz słuchawki?tak
Czy posiadasz działający komunikator Discord oraz TeamSpeak3?:tak
Czy pracowałeś/aś już w jakiejś frakcji na naszym serwerze? (jeżeli tak - wypisz):pracowałem w biznesie San News
Ilość godzin na serwerze (wstaw screenshot): image.thumb.png.9956f0a7ac6a478ca947ac0307a581ab.png
Ile jesteś w stanie poświęcić godzin na frakcję tygodniowo?: 6/8h
Czy masz problem z wykonywaniem poleceń wyższej rangi?:nie
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać? ( Min. 4 rozbudowane zdania!) :Powinniście wybrać akurat mnie bo zawsze jak ktoś mi daje szanse to staram sie najbardziej ją wykorzystać. Również powinniście wybrać mnie bo jestem osobą aktywną na serwerze i jak coś robię to staram sie robić to jak najlepiej.Powinniście wybrać mnie, ponieważ zawsze stosuję się do poleceń wyższej rangi i nie stwarzam żadnych problemów. Powinniście wybrać mnie bo jestem osobą miłą chętnie jakby była potrzebna pomoc zarządowi to bym pomógł.
Opisz siebie i swój charakter (Min. 5 rozbudowanych zdań!) :Jestem Kacper mieszkam w małej miejscowości w kujawsko-pomorskim lubię wychodzić na dwór ze znajomymi. Interesuję się programowaniem, oraz lubię w wolnym czasie pójść z ekipą na skatepark i coś porobić na desce. Jestem miłą osobą jak coś robie to już staram się to robić jak najlepiej. Jestem asertywny i nikt nie namówi mnie np do złamania regulaminu SARA. Jestem uczuciowy staram się nie bić nikogo jak ktoś mnie zdenerwuje bo poźniej mi jest żal danej osoby.
Dlaczego akurat San Andreas Road Assistance?:Zawszę chciałem się do niej dostać nie wiem dlaczego wydawała mi sie zawsze najciekawsza.
Coś od siebie: Obiecuje, że jak otrzymam szanse wykorzystam ją na 100%.

• Like 2

Imię: Jan
Nick z serwera: Assigi
SID: 758
Czy zapoznałeś się z regulaminem San Andreas Road Assistance?:  Oczywiście
Czy posiadasz sprawny mikrofon oraz słuchawki?
Czy posiadasz działający komunikator Discord oraz TeamSpeak3?: ta
Czy pracowałeś/aś już w jakiejś frakcji na naszym serwerze? (jeżeli tak - wypisz): Tsa, Sapd
Ilość godzin na serwerze (wstaw screenshot): image.png.10e418dcc678fb8a94d12308780b361a.png
Ile jesteś w stanie poświęcić godzin na frakcję tygodniowo?:  15h

Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać? ( Min. 4 rozbudowane zdania!) : Jestem aktywnym użytkownikiem przestrzegającym regulaminów. Jestem spokojny i staram się słuchać wyższych rang. Mam dużo czasu na duty (zbieranie aut). Uwielbiam pracować w gronie, wiem jak wygląda frakcja.

Opisz siebie i swój charakter (Min. 5 rozbudowanych zdań!) Siema, jestem Jasiek mam 14lat. Ogólnie to lubię grać w gierki i prawie cały swój wolny czas na to przeznaczam, czyli mogę sporo godzin przesiedzieć na duty. Najbardziej przesiaduje przy komputerze w godzinach wieczornych i nocnych. Szybko się ucze, oraz nie mam problemu z słuchaniem się wyższych rang. Jestem osoba która szybko nawiazuje znajomośći i lubi przesiadywać w jego gronie.

Dlaczego akurat San Andreas Road Assistance?: ze względu na osoby które są w frakcji i chciałbym zobaczyć jak to wygląda
Coś od siebie: P0zdro, powodzenia innym rekrutantom

• Like 1
  • Haha 3

Imię: Łukasz
Nick z serwera: Xardes2115
SID: 119555
Czy zapoznałeś się z regulaminem San Andreas Road Assistance?:  Tak
Czy pracowałeś/aś już w jakiejś frakcji na naszym serwerze? (jeżeli tak - wypisz): Niestety nie.
Ilość godzin na serwerze (wstaw screenshot):  ssimage.thumb.png.ebd43f89ef3dfe91e7013c7d2df4c615.png
Ile jesteś w stanie poświęcić godzin na frakcję tygodniowo?:  5h dziennie czyli 45h w tygodniu
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać? ( Min. 4 rozbudowane zdania!) : Znam każdy zakątek mapy, będę pilnował aby ludzie przy wypadku byli w 100% bezpieczni. Jestem sumienną osobą która wykonuje polecenia jak najlepiej się da. Myślę, że sprawdził bym się w roli SARA ze względu na to, że wiem gdzie są porzucone auta oraz umiem słuchać się wyższych rang.  Nie zwlekam z zadaniami, nie odkładam ich na bok, wolę zrobić od razu.
Opisz siebie i swój charakter (Min. 5 rozbudowanych zdań!) : Jestem osobą sumienną, konsekwentną oraz punktualną. Nie przejmuję się hejtem lecz biorę pod uwagę te zdania i staram się poprawić. Dla wszystkich staram się być miły oraz pomocny. Cierpliwy również jestem natomiast jeżeli czekam na coś miesiąc to zaczynam się nudzić. Wszystko robię na 100% tak aby mieć pewność że jest robota dobrze wykonana.
Dlaczego akurat San Andreas Road Assistance?: Od miesiąca chciałem zostać SARA, dopiero dziś zobaczyłem otwarcie rekrutacji, z tego też względu piszę te podanie z nadzięją że się dostanę i spełnie swoje miesięczne mini marzenie.
Coś od siebie:  Chciałbym podziękować za możliwość napisania tego podania, to jest moja pierwsza frakcja to której napisałem podanie i mam nadzieję że się dostanę, natomiast jeżeli tak nie będzie, to trudno ale będę wiedział że na następny raz muszę nabyć więcej wiedzy.

• Haha 1

Nick z serwera:Taifun
SID: 118461
Czy zapoznałeś się z regulaminem San Andreas Road Assistance?: Tak
Czy posiadasz sprawny mikrofon oraz słuchawki?Tak
Czy posiadasz działający komunikator Discord oraz TeamSpeak3?:Tak
Czy pracowałeś/aś już w jakiejś frakcji na naszym serwerze? (jeżeli tak - wypisz):Nie ale pracuje w bizesie ,, fabryka aut ''.
Ilość godzin na serwerze (wstaw screenshot): 423himage.thumb.png.35c82f1a7f2b8b8bd821ba2717c48002.png

Ile jesteś w stanie poświęcić godzin na frakcję tygodniowo?: ok 10h

Czy masz problem z wykonywaniem poleceń wyższej rangi?:NIe

Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać? ( Min. 4 rozbudowane zdania!) : Ta frakcja jest moim wielkim marzeniem od poczatku jak tu gram, jestem bardzo aktywny na serwie, nie sprawiam wogóle problemów, bardzo chciałbym zaczerpnąć czegoś nowego, uwarzam że ta frakcjia dała by mi wielką satysfakcje z gry, umiem bardzo dobrze jeździć jak i odgrywać rp.

Opisz siebie i swój charakter (Min. 5 rozbudowanych zdań!) : Witam mam na imię Mateusz, mam 16 lat. Mieszkam w małym mieście w Małopolsce, jestem osobą, która jest bezkonfliktową, jestem miły, interesuje się motoryzacją również chodzę do szkoły związanej z motoryzacją a dokładniej do technikum samochodowego, Bardzo Lubie jeżdzićna rowerze, lecz po mojej operacji, która odbyła się miesiąc temu nie będę mógł uprawiać tego sportu, jak i żadnego innego przez dwa lata. Jestem bardzo cierpliwy, zaradny i pomysłowy.

Dlaczego akurat San Andreas Road Assistance?: od kąt zacząłem grać w MTA od razu chciałem być w SARA, umiem Dorze jeździć, jak i odgrywać rp, nigdy nie odpuszczam nikomu.
Coś od siebie:pozdrawiam wszystkich  

• Haha 1

Imię: Karol
Nick z serwera: kanolekox
SID: 108062
Czy posiadasz działający komunikator Discord oraz TeamSpeak3?:  Mam dc A ts3 właśnke zakładam
Czy pracowałeś/aś już w jakiejś frakcji na naszym serwerze? (jeżeli tak - wypisz): nie
Ilość godzin na serwerze (wstaw screenshot): received_749801256328958.thumb.webp.f026f409e818ee71c9d64faef2aa0680.webp
Ile jesteś w stanie poświęcić godzin na frakcję tygodniowo?:  4-12 
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać? ( Min. 4 rozbudowane zdania!) : Od początku mojej przygody chciałem zobaczyć czy sprawdzę sie jako pracownik SARA. Jestem uczciwy wobec wszystkich, więc nie będe zabierać aut tylko ludziom, których nie lubie. Będe rzetelnie wypełniał obowiązki, i nie będzie ze mną problemów. Jedyna rzecz jest taka, że zdarzy mi się zapomnieć różnych rzeczy, ale napewno po przeszkoleniu przez profesjonalne osoby, nie będe potrzebował pomocy
Opisz siebie i swój charakter (Min. 5 rozbudowanych zdań!) :  jestem Karol, mam 14 lat i mieszkam niedaleko  Warszawy. Jestem osobą mało konfliktową, jednak gdy mam jakiś konflikt staram sie go rozwiązać. Jestem miły i uprzejmy. Lubię układać kostki rubika i inne tego typu łamigłówki, grać na komputerze, łowić ryby. 
Dlaczego akurat San Andreas Road Assistance?: lubie tą frakcje,
Coś od siebie:  próbuje 3 raz sie dostać i pozdrawiam adminów

• Imię: Marcin 

Nick z serwera: bogdanik

SID: 83043

Czy zapoznałeś/aś się z regulaminem San Andreas Road Assistance? :tak

Czy posiadasz sprawny mikrofon oraz słuchawki?: tak

Czy pracowałeś/aś już w jakieś frakcji na naszym serwerze? ( Jeżeli tak - to wypisz ) : sara

Ilość godzin na serwerze ( Dodaj screenshot bądź po prostu wpisz - będzie to analizowane. ) :350 około

Ile jesteś w stanie poświęcić godzin na frakcji?: normę a nawet więcej

Czy masz problem z wykonywaniem zaleceń wyższej rangi?: nie

Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać? ( Minimum 4 rozbudowane zdania): jestem kontaktowy kulturalny lubię odegrać dobre RP.
    Powinniście mnie wybrać dlatego że jestem ciągle aktywny. Pełna odpowiedzialność oraz poświecenie podczas gry. Szybko się uczę więc nie będzie ze mną problemów i jeszcze to pisze z 5raz i nie wybieracie mnie ale mam nadzieje że mnie wybierzecie :D.

Opisz siebie i swój charakter ( Minimum 5 rozbudowanych zdań ) : Jestem Marcin prosty chłopak babcia mówi że piękne ze mnie kawaler. Jestem miły uczę się szybko tylko nie w szkole. jestem smakoszem kebabów lubię jeździć na rowerze. lubię grać w gry to moje hobby jak jedzenie kebabów. Brzydki jestem gruby i lubię grać i to chyba tyle.

Dlaczego San Andreas Road Assistance?: Ponieważ tylko ta frakcja spełnia moje wymagania czyli jechanie przez cała mapę sprzątania mapy z pojazdów i bardzo mi się podoba ta robota i byłem w tej frakcji ale jak idiota odeszłem i tego żałuje.
Edytowane przez bogdan
ułatwienie dla czytania
  • Like 1

13 godzin temu, dzenezis napisał:

Nick z serwera: koccur
SID: 122465
Czy pracowałeś/aś już w jakiejś frakcji na naszym serwerze? (jeżeli tak - wypisz):nie
Ile jesteś w stanie poświęcić godzin na frakcję tygodniowo?:  16h 
masz problem z wykonywaniem poleceń wyższej rangi?: nie
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać? ( Min. 4 rozbudowane zdania!) : Ponieważ radze sobie  w trudnych  sytuacjach chciałbym się dostać bo to jest moja  najlepsza z ulubionych frakcji pozdrawiam Wiktor

Opisz siebie i swój charakter (Min. 5 rozbudowanych zdań!) Witam serdecznie, moje imię to Wiktor. Mam 16 lat, i zamieszkuję tereny województwa Łódzkiego . Jestem osobą pomocną, spokojną, i nie stwarzam problemów. Moje zainteresowania to: Gry Komputerowe, Muzyka oraz Piłka Nożna. Jestem osobą uczciwą, co oznacza że nigdy nie  Staram się być osobą kulturalną, i nie wyzywać innych. Chętnie poznam nowe osoby, jestem osobą która lubi poznawać nowych ludzi. Traktuje każdego równo, nie ważne jaką ma orientacje,kolor skóry,czy też kraj. Jestem osobą lojalną wobec każdego, i nigdy w życiu nie kłamie na temat kogoś innego tylko dlatego, że ta osoba mnie zdenerwowała bądź czy też obgadywała. Jestem typem człowieka, który ma wywalone na opinie innych ludzi na mój temat. Lubię wyjść ze znajomymi na dwór, i na gula do biedronki. Jestem wyrozumiały, stosuje się do regulaminów które mnie obowiązują. Jestem porządnym obywatelem, nie wchodzę innym osobą w sprzeczki, i nie pakuje się w kłopoty. Stosuje się do poleceń wyższej rangi, jak i mam dystans do siebie, co oznacza, że się odrazu nie obrażam po jakimś wyzwisku. Mam dobrą ortografię, więc błędy ortograficzne u mnie to bardzo duża rzadkość. 
Dlaczego akurat San Andreas Road Assistance?:  dlatego bo bym chciał pomagać  graczą w jakiś problemach jak na przykład zepsucie auta albo kolizji.
Coś od siebie:  pozdrawiam wszystkich z frakcji SARA .

image.png

WITAM NAZYWAM SIE KACPER JESTEM MŁODYM I MIŁYM CZŁOWIEKIEM KTÓRY BARDZO BY CHCIAŁ PRACOWAĆ W SAN ANDREAS ROAD ASSISTANCE PONIEWAŻJEST TO FAJNA PRACA NA NAJLEPSZYM SERWERZE MAM 13 LAT  JESTEM Z WOJEWODCTWA  MAŁOPOLSKIEGO JSETEM OSOBĄ POMOCNĄ I SPOKOJNĄ JESTEM BARDZO MIŁYM CZŁOWIEKIEM NIE PRZEKLINAM  JAK KTOS ZACZNIE MNIE ZACZEPIAC BEDE SPOKOJNY I BEDE PROSIL ZEBY PRZESTAL  CHCIAŁ BYM PRZY TYM POZNAWAĆ NOWYCH LUDZI NIE JESTEM NA NIC CHORY  NIE OBCHODZĄ MNIE ZDANIA INNYCH LUDZI NIE OBRAŻAM INNYCH BEZ POWODU NAWET JESLI MAM POWOD ZEBY WYZWAC TO NIE BEDE TEGO PROBIL PONIEWAZ JEST TO BARDZO ZŁE ZACHOWANIE  JESLI SIE DOSTANE DO TEJ PRACY TO BEDE BARDZO ZADOWALONY Z GÓRY BARDZO DZIĘKUJE MIŁEGO 

• Like 1
  • Haha 3

Imię: Paweł

Nick z serwera: xqwentyx

SID: 102565

Czy zapoznałeś się z regulaminem San Andreas Road Assistance?: tak

Czy pracowałeś/aś już w jakiejś frakcji na naszym serwerze? (jeżeli tak - wypisz): nie

Ilość godzin na serwerze (wstaw screenshot): image.png.93ac87e3081eb70a36551c51d5e40954.png

Ile jesteś w stanie poświęcić godzin na frakcję tygodniowo?: 2-4h

Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać? ( Min. 4 rozbudowane zdania!) : Ponieważ będę się sporo angażował w frakcje SARA.  Nie mam problemu z wykonywaniem poleceń wyższej rangi i nie lubię nikomu przeszkadzać. Staram się nie podejmować decyzji zbyt pochopnie. Chętnie poświęcił bym czas na tą frakcje.

Opisz siebie i swój charakter (Min. 5 rozbudowanych zdań!) : Cześć jestem Paweł mam 14 lat pochodzę z województwa Podkarpackiego. Lubię sobie pograć tak dla funu. Wychodzę często na dwór w wolnym czasie. Jestem człowiekiem który posiada kulturę osobistą i jest miły dla innych i nie lubi nikomu przeszkadzać w rozgrywce. Dosyć często wychodzę z kolegami sie spotkać.

Dlaczego akurat San Andreas Road Assistance?: Ponieważ starałbym się o awanse na lepsze rangi i mógłbym poświęcić dosyć sporo czasu na ową frakcje jaką jest SARA. Myślę że dobrze bym się zachowywał na tej oto posadzie. 

Coś od siebie: Z fartem. Pozdro dla każdych dobrych ziomali.

• Like 3

Imię: Jakub 
Nick z serwera: Komandowski 
SID: 85342
Czy zapoznałeś się z regulaminem San Andreas Road Assistance?:  Tak
Czy pracowałeś/aś już w jakiejś frakcji na naszym serwerze? (jeżeli tak - wypisz): Nie, i chcę tego spróbować.
Ilość godzin na serwerze (wstaw screenshot):  image.png.e4b8ec941f2ed2cfe8c4cb9c3a4e3763.png
Ile jesteś w stanie poświęcić godzin na frakcję tygodniowo?:  7/17h
Czy masz problem z wykonywaniem poleceń wyższej rangi?: Nie mam 
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać? ( Min. 4 rozbudowane zdania!) : Ponieważ chciał bym spróbować czegoś nowego a nie prace dorywcze. Jestem chętny do pracy i pomagać  innym. Od dawna chciałem do SARY i mam nadzieje że się dostanę i będę mógł jeździć lawetą i czyścić mapę z porzuconych aut albo źle zaparkowanych. I też spędzam dużo czasu na serwerze w 2 dni byłem z 10 godzin więc bym był aktywny. I mam nadzieję że się dostanę do SARY i będę pomocny.
Opisz siebie i swój charakter (Min. 5 rozbudowanych zdań!) : Jestem Jakub mam 14 lat, lubię grać w MTA ( na MultiRPG ). Jestem spokojnym człowiekiem ale jak ktoś mnie mocno zdenerwuje to mogę krzyczeć ale rzadko mi się to zdarza. Interesuje się informatyką i także pisaniem skryptów dopiero się uczę ale nawet mi to wychodzi. Jak przedtem pisałem jestem bardzo robotny i żadnej roboty się nie boję, uczę się bardzo szybko coś mi się powie i po chwili załapię. Więc mam nadzieję że się dostane do frakcji i że nikogo nie zwiodę i może dla kogoś kiedyś będę przykładem.
Dlaczego akurat San Andreas Road Assistance?: Od dawna chciałem Do  San Andreas Road Assistance i chcę tego spróbować, a także serwerowi i graczom.
Coś od siebie:  Życzę miłego dnia/ wieczoru pozdrawiam całą SARE.

• Like 1

Imię: Szymon

Nick z serwera: PikaZiomek
SID:  102561
Czy pracowałeś/aś już w jakiejś frakcji na naszym serwerze? (jeżeli tak - wypisz): nie ale bardzo chce 🙂
Ilość godzin na serwerze (wstaw screenshot): image.png.1d7e265bb2e0219387dde6858e142fbe.png
Ile jesteś w stanie poświęcić godzin na frakcję tygodniowo?:  2-6
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać? ( Min. 4 rozbudowane zdania!) : mam dużo czasu na granie. Chciałbym być w Sara bo to fajna robota. lubie Robić Rp.  Znam bardzo dobrze mape.
Opisz siebie i swój charakter (Min. 5 rozbudowanych zdań!) :  Jestem Szymon. jestem miły i poomocny. Lubie w wolnych chwilach grać w mta. Często także lubie wychodzić na dwór z kolegami. Jestem bardzo aktywny. :)
Dlaczego akurat San Andreas Road Assistance?: Sara to frakcja moich marzeń 
Coś od siebie:  Pozdrawiam administracje servera MultiRpg

• Like 1

•  

•  

Imię: Kacper

Nick z serwera: nupek123
SID:  105400
Czy pracowałeś/aś już w jakiejś frakcji na naszym serwerze? (jeżeli tak - wypisz): nie ale bardzo chce 
Ilość godzin na serwerze (wstaw screenshot): 292h
Ile jesteś w stanie poświęcić godzin na frakcję tygodniowo?:  15-25
Czy masz problem z wykonywaniem poleceń wyższej rangi?: nie
Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać? ( Min. 4 rozbudowane zdania!) : mam dużo czasu na granie. Chciałbym być w Sara bo to fajna robota. Chciał bym spróbować czegoś nowego a nie prace dorywcze.Jestem chętny do pracy i pomagać  innym.
Opisz siebie i swój charakter (Min. 5 rozbudowanych zdań!) :  Jestem Kacper. Jestem miły i poomocny. Lubie w wolnych chwilach grać w mta.Jestem spokojnym człowiekiem ale jak ktoś mnie mocno zdenerwujeto mogę krzyczeć ale rzadko mi się to zdarza. Interesuje się motoryzacją. Lubie w wolnym czasie grac z kolegami w mta.
Dlaczego akurat San Andreas Road Assistance?: bo jest fajną frakcja
Coś od siebie:  Powodzenia w rekrutacji

• Like 1

Imię Alek

nick z serwera Alek

SID 116092

Czy pracowałeś/aś już w jakiejś frakcji na naszym serwerze? (jeżeli tak - wypisz): Tak w SARA

Ilość godzin na serwerze (wstaw screenshot): 183 h

Ile jesteś w stanie poświęcić godzin na frakcję tygodniowo?:  15-25

Czy masz problem z wykonywaniem poleceń wyższej rangi?: nie

Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać? ( Min. 4 rozbudowane zdania!) : bardzo chce być w tej frakcji. jest bardzo fajna jestem aktywny dużo aczasu spędzam na Multi RPG. uwielbiam pracować w SARA

Opisz siebie i swój charakter (Min. 5 rozbudowanych zdań!) Jestem Alek jestem miły pomocny interesuje się motoryzacją. lubię jeździć  na crossie .lubię grac w gry na np Multi RPG.  Dosyć często wychodzę z kolegami się spotkać.

dlaczego akurat San Andreas Road Assistance?: Ponieważ jest najlepszą frakcją w której byłem

Coś od siebie:  Powodzenia w rekrutacji : )

• Like 1
  • Haha 1

Imię:Marcin
Nick z serwera:SZCZURASTY
SID:104099
Czy zapoznałeś się z regulaminem San Andreas Road Assistance?: Tak,zapoznałem się 
Czy posiadasz sprawny mikrofon oraz słuchawki? Posiadam 
Czy posiadasz działający komunikator Discord oraz TeamSpeak3?:posiadam

Czy pracowałeś/aś już w jakiejś frakcji na naszym serwerze? (jeżeli tak - wypisz):nie pracowałem ale chciałbym się sprawdzić 
Ilość godzin na serwerze (wstaw screenshot):280h 
Ile jesteś w stanie poświęcić godzin na frakcję tygodniowo?: Od 15 w górę 
Czy masz problem z wykonywaniem poleceń wyższej rangi?:nie posiadam problemów 

Dlaczego właśnie Ciebie powinniśmy wybrać? ( Min. 4 rozbudowane zdania!) : Myślę że powinniście mnie wybrać do pracy ponieważ :Jestem osobą pracowitą i sumienną. Lubię robić nowe rzeczy rzeczy.
Posiadam sporo czasu na pracę.
jestem osobą uczciwą która nie  boi się nowych wyzwań .

Opisz siebie i swój charakter (Min. 5 rozbudowanych zdań!) :Mam na imię Marcin mam 16 lat.

lubię stawiać czoło nowym praca którym poświęcam sporo czasu .

jestem osobą pracowitą i sumienną .

jestem osoba spokojną ale raz na jakiś czas się zdenerwuje .

Bardzo lubię poznawać nowych ludzi oraz nowe przygody jakie  będę mógł osiągnąć u was .

Dlaczego akurat San Andreas Road Assistance?:chciał bym się dostać do sary ponieważ chce pomóc w dbaniu o mapę serwera 
Coś od siebie: pozdrawiam osobę która to czyta i mam nadzieję że mnie przyjmujecie .1659602958111979298155001206816.thumb.jpg.d845720e64c9f86253586d82519cf5fe.jpg

Edytowane przez Cyvix_
Nie dopisałem że mam tsa3
  • Like 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą Polityka prywatności.