Skocz do zawartości

Rekrutacja do San Andreas Fire Department - Styczeń 2024

Straw_pl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rekrutacja w szeregi San Andreas Fire Department.

Komenda Główna frakcji S.A Fire Department w dniu dzisiejszym ogłasza nabór do szeregów Fire Department, San Andreas Fire Deparment to odzwierciedlenie straży pożarnej, naszym zadaniem jest walka z pożarami, klęskami żywiołowymi oraz innymi miejscowymi zagrożeniami, zajmujemy się również urozmaicaniem rozgrywki graczom serwera poprzez wiele akcji Roleplay.

Czego wymagamy od kandydata?

Ukończenie 14 roku życia (mogą zdarzyć się wyjątki)
Posiadanie minimum 50 godzin na serwerze,
Zapoznanie się z regulaminem frakcyjnym oraz regulaminem Głównej Komisji Frakcyjnej,
Posiadanie komunikatora discord oraz Teamspeak3,
Posiadanie sprawnego mikrofonu
Wyrabianie narzuconej normy minutowej

Wzór podania:

Imię
SID:
Ilość godzin na serwerze:
Czy posiadasz sprawny mikrofon oraz wymagane komunikatory?:
Czy zapoznałeś się z regulaminem frakcyjnym, regulaminem GKF'u?:
Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na frakcje?:
Coś o sobie:
Dlaczego to właśnie Ciebie mamy wybrać?:
Czy posiadasz doświadczenie związane z pożarnictwem?:
Czy byłeś karany w przeciągu ostatnich 2 miesięcy? (jeśli tak wstaw zdjęcie kar):
Czy posiadasz dysklesję/dysgrafie? (będzie to sprawdzane):

Informacje dodatkowe

Rekrutacja trwać będzie od 22.01.2024 do 26.01.2024, po tym terminie składanie podań będzie nie możliwe, wyniki ukażą się do 48 godzin po zakończeniu rekrutacji.

Podania piszecie w odpowiedzi do tego wątku.

Prosimy o pogrubienie tylko pytań ze wzoru podania, oraz napisania go rzetelnie bez kłamstw.

Podania kolorowe będą z góry odrzucane.

Pamiętaj, jeśli nie miałeś nigdy styczności z pożarnictwem, to nie oznacza że nie możesz próbować swoich sił, od nauczenia i przekazania Ci wiedzy jest dobrze wyszkolony sztab szkoleniowy, który takową wiedzę Ci przekażę, powodzenia.

Film promocyjny:
https://www.youtube.com/watch?v=9cnp2SgvK3M

• Like 5

Imię Ksawery
Login:Ksawery2001m
SID:135320
Ilość godzin na serwerze:85h
Czy posiadasz sprawny mikrofon oraz wymagane komunikatory?:Oczywiscie
Czy zapoznałeś się z regulaminem frakcyjnym, regulaminem GKF'u?:Tak
Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na frakcje?:1h dziennie
Coś o sobie:Jestem Ksawery Lubię grać w multirpg Bardzo lubie straż nawet jestem w mdp
Dlaczego to właśnie Ciebie mamy wybrać?:Chciałbym być strażakiem na waszym serwerze
Czy posiadasz doświadczenie związane z pożarnictwem?:Oczywiscie
Czy byłeś karany w przeciągu ostatnich 2 miesięcy? (jeśli tak wstaw zdjęcie kar):nie
Czy posiadasz dysklesję/dysgrafie? (będzie to sprawdzane):nie

• Haha 1

Imię Mateusz
Login:mlodyvixiarz
SID:4350
Ilość godzin na serwerze:160h
Czy posiadasz sprawny mikrofon oraz wymagane komunikatory?: tak posiadam
Czy zapoznałeś się z regulaminem frakcyjnym, regulaminem GKF'u?: tak zapoznałem się
Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na frakcje?: 3h dziennie 
Coś o sobie: Cześć jestem Mateusz lubię sobie pograć na multirpg jak i na innych serwerach i inne gry jestem Mechanikiem samochodowym oraz moje zainteresowania to dobry sport boks
Dlaczego to właśnie Ciebie mamy wybrać?: chciałbym spróbować się w jakiejś frakcji i myślę ze bym dawał rade
Czy posiadasz doświadczenie związane z pożarnictwem?: cos nie cos tak 
Czy byłeś karany w przeciągu ostatnich 2 miesięcy? (jeśli tak wstaw zdjęcie kar): nie 
Czy posiadasz dysklesję/dysgrafie? (będzie to sprawdzane): nie posiadam

• Like 1
  • Haha 1

21 godzin temu, Straw_pl napisał:

Imię: Kuba
Login:kuba20071234
SID:121237
Ilość godzin na serwerze:214h
Czy posiadasz sprawny mikrofon oraz wymagane komunikatory?:Oczywiście że tak 😉
Czy zapoznałeś się z regulaminem frakcyjnym, regulaminem GKF'u?:Tak, co do słowa
Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na frakcje?:4h dziennie
Coś o sobie: Mam na imię Kuba mam 14 lat , lubię grać w MTA na serwerze MultiRPG i lubię grać w piłkę nożną.
Dlaczego to właśnie Ciebie mamy wybrać?:Chciałbym się nauczyć czegoś nowego w swoim życiu wsumie nie miałem styczności z pożarnictwem , ale tak jak mówię chciałbym się nauczyć czegoś nowego.
Czy posiadasz doświadczenie związane z pożarnictwem?:Wsumie to nie ale chcę nauczyć się czegoś nowego:)
Czy byłeś karany w przeciągu ostatnich 2 miesięcy? (jeśli tak wstaw zdjęcie kar):Nie , ostatnią moją karą jaką dostałem była ona 19 lutego 2023r.
Czy posiadasz dysklesję/dysgrafie? (będzie to sprawdzane):Nie, jestem gotowy na sprawdzenie tego.

• Haha 1

1 minutę temu, oliwier3203200 napisał:

Imię: Dawid
Login:daWiddaWid
SID:127619
Ilość godzin na serwerze:348h
Czy posiadasz sprawny mikrofon oraz wymagane komunikatory?:Oczywiście że tak 😉
Czy zapoznałeś się z regulaminem frakcyjnym, regulaminem GKF'u?:Tak, co do słowa
Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na frakcje?:4h dziennie
Coś o sobie: Mam na imię Kuba mam 14 lat , lubię grać w MTA na serwerze MultiRPG i lubię grać w piłkę nożną.
Dlaczego to właśnie Ciebie mamy wybrać?:Chciałbym się nauczyć czegoś nowego w swoim życiu wsumie nie miałem styczności z pożarnictwem , ale tak jak mówię chciałbym się nauczyć czegoś nowego.
Czy posiadasz doświadczenie związane z pożarnictwem?:Wsumie to nie ale chcę nauczyć się czegoś nowego:)
Czy byłeś karany w przeciągu ostatnich 2 miesięcy? (jeśli tak wstaw zdjęcie kar):Nie , ostatnią moją karą jaką dostałem była ona 19 lutego 2023r.
Czy posiadasz dysklesję/dysgrafie? (będzie to sprawdzane):Nie, jestem gotowy na sprawdzenie tego.

• Haha 1

Imię:  Przemysław
Login: sugar.
SID: 82912
Ilość godzin na serwerze: 450 godzin
Czy posiadasz sprawny mikrofon oraz wymagane komunikatory?: owszem, posiadam
Czy zapoznałeś się z regulaminem frakcyjnym, regulaminem GKF'u?: tak, zapoznałem się.
Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na frakcje?: myślę, że jestem w stanie poświęcić około 10 godzin tygodniowo.
Coś o sobie: Witam, Mam na imię Przemysław. Niedawno wróciłem do mta, oraz do serwera MultiRPG. Ostatnio grając pomyślałem aby dołączyć do jakiejś frakcji, wtedy gra by się tak szybko nie nudziła. 
Dlaczego to właśnie Ciebie mamy wybrać?: Uważam, że jestem w miarę dobrze obeznany jeżeli chodzi o straż, oraz odgrywanie akcji Roleplay. Więc powinienem sobie bezproblemowo radzić w tej frakcji.
Czy posiadasz doświadczenie związane z pożarnictwem?: Tak, należę do ochotniczej straży pożarnej
Czy byłeś karany w przeciągu ostatnich 2 miesięcy? (jeśli tak wstaw zdjęcie kar): tak, dostałem tylko raz prawko

image.thumb.png.09870a8f862b6c532f343d065606033b.png
Czy posiadasz dysklesję/dysgrafie? (będzie to sprawdzane): nie, nie posiadam. Jestem gotowy na sprawdzenie tego.

• Like 2

ImięKrystian
Login:Milkey
SID:73060
Ilość godzin na serwerze:542
Czy posiadasz sprawny mikrofon oraz wymagane komunikatory?:tak
Czy zapoznałeś się z regulaminem frakcyjnym, regulaminem GKF'u?:tak
Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na frakcje?:2-3 h dziennie
Coś o sobie:Jestem Krystian mam 13 lat interesuje się grami ogółem informatyką.Moją główną pasją na ten moment jest sport ale jak mi się nudzi to sobie gram na multi nie mam mutacji chociaż staram się nie nadużywać wysokiego tonu głosu ogółem comunity no toxic
Dlaczego to właśnie Ciebie mamy wybrać?:Mam doświadczenie z tej frakcji odwalać nie będę.
Czy posiadasz doświadczenie związane z pożarnictwem?:TAK
Czy byłeś karany w przeciągu ostatnich 2 miesięcy? (jeśli tak wstaw zdjęcie kar):image.thumb.png.25bff345dbe16f1c6d0c6154477ff26d.png to był taki żart ale było to wyjaśnione i odwołane i rozpatrzone pozytywnie
Czy posiadasz dysklesję/dysgrafie? (będzie to sprawdzane):NIE

Coś odemnie:Już jestem ogarnięty zdaje sobie sprawę dlaczego wtedy wyleciałem i obiecuje że to się na pewno nie powtórzy

ImięEmil
Login:emilkowski
SID:126779
Ilość godzin na serwerze:295godz
Czy posiadasz sprawny mikrofon oraz wymagane komunikatory?:Tak
Czy zapoznałeś się z regulaminem frakcyjnym, regulaminem GKF'u?:Tak
Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na frakcje?: 3h,4h                 image.png.4cc0eac1ae09b79cfde15816d379e29b.png
Coś o sobie:siema mam na imię Emil zajmuję się motorycajcą i skryptowaniem w mta sa
Dlaczego to właśnie Ciebie mamy wybrać?:Nie wiem w sm
Czy posiadasz doświadczenie związane z pożarnictwem?:Tak
Czy byłeś karany w przeciągu ostatnich 2 miesięcy? (jeśli tak wstaw zdjęcie kar):Nie
Czy posiadasz dysklesję/dysgrafie? (będzie to sprawdzane):Tak

Imię Jan
Login: rafszu
SID: 124558a
Ilość godzin na serwerze: a700 cos
Czy posiadasz sprawny mikrofon oraz wymagane komunikatory?: mam
Czy zapoznałeś się z regulaminem frakcyjnym, regulaminem GKF'u?: tak
Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na frakcje?:zalezy od dnia po 30min na dzien w łikend wiecej
Coś o sobie: To siema, nie bede sie rozpisywal tak w skrocie. Wiek podalem,imie podalem co do zainteresowac to jest to mechanictwo i motoryzacja jak najbardziej tez. Z mechanictwa duzo wiem naprawde bo chodze do szkoly zawodowej mechanika i mam duze   doswiadczenie nawet rakiete ci moge zbudowac. Co do motoryzacji to jestem fanem tego jak praktycznie kazdy mlody chlopak. Posiadam aktualnie motocykle takie jak Honda cr 85 stary motorower Jawka 50 z 1979r ( dalej jezdzi ) i wiecej.
Dlaczego to właśnie Ciebie mamy wybrać?: mnie dlatego ze bylem w FD i mam jakies doswiadczenie o pozarach
Czy posiadasz doświadczenie związane z pożarnictwem?: male ale jest
Czy byłeś karany w przeciągu ostatnich 2 miesięcy? (jeśli tak wstaw zdjęcie kar):https://multirpg.pl/game/penalties/?search=rafszu
Czy posiadasz dysklesję/dysgrafie? (będzie to sprawdzane):  nie

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą Polityka prywatności.