Skocz do zawartości

Skarga na Officera Kolorek_

RambriFusherov
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Skarga na [KoLoReK_] oskarżony przez [RambriFusherov]

Twój Nick na serwerze: RambriFusherov

Nick funkcjonariusza: KoLoReK_

Data i godzina zdarzenia: 21.04 19;45

Opis sytuacji: Sytuacja zaczęłą się od tego , że na czacie lokalnym zostało ogłoszone , że coś się dzieję w kościele więc wraz z moimi strażakami udaliśmy się tam zobaczyć co się dzieję. Po chwili przyjechaliśmy i wysiadłem z auta jak widać officer wystrzelił pierwszy pocisk we mnie i nie trafił lecz za drugim pociskiem mu się to udało. Chciałem wyjaśnić sytuacje ale kolorek mi nie odpisywał ( Udawał , że nic sie nie stało) według mnie to było celowe ponieważ wystrzelił we mnie dwa naboje i widział również ze byłem na duty SAFD i nic z tego sobie nie zrobił.

Dowód:

Oczekiwania względem oskarżonego: Minus oraz przeproszenie mnie.

Coś od siebie: -

Edytowane przez RambriFusherov
  • Like 8
  • Haha 2

11 minut temu, KoLoReK__ napisał:

Mam wytłumaczenie takie że była tam osobo z pościgu która goniliśmy tak, chciałem strzelić w osobe która była goniona a trafiłem w Rambriego, ogólnie to sory rambri ale byłeś koło tej osoby i rykoszetem dostałeś.

Na nagraniu widać ze odrazu chciałes strzelic we mnie :DD

Ale ja chciałem strzelić w kogoś innego to że stałeś obok i wygląda jak bym w ciebie celował ale tak nie było. No sory ale wiesz sam o co chodzi dostanę tego minusa to dostanę nie dostanę to będzie git, problemy z niczego robić .

• Like 1

23 godziny temu, RambriFusherov napisał:

Na nagraniu widać ze odrazu chciałes strzelic we mnie :DD

Witam, na wstępnie poruszymy kwestię nagrania - i wypowiedzi funkcjonariuszy którzy brali udział w działaniach by móc się dowiedzieć jaki był cel przyjazdu.

Cel był taki że poszukiwaliśmy osobę która uciekła nam z pościgu dostaliśmy cynk na pm gdzie się znajduje i chcieliśmy go jak najszybciej złapać. Postanowiliśmy tak jak widać podjechać na szybko i go zgarnąć za przestepstwo popełnione a że kolorek strzelił nie chcący w kogoś innego to nie jest nasza wina.

• Like 2

Otóż tak, jako iż byłem na miejscu zdarzenia to się wypowiem. Mieliśmy pościg chwile przed "Mszą w kościele SF". Dostaliśmy informacje, że ta osoba znajduje się na terenie całego Kościoła, więc chcieliśmy przystąpić do akcji. Jako iż tłum był duży oraz ludzie biegali dookoła nas, ciężko było trafić w cel, gdyż po prostu nam przeszkadzali w działaniach. Nikt inny nie został skuty oprócz osoby poszukiwanej. Pozdrawiam

• Like 2

11 godzin temu, Nieznany_ napisał:

Otóż tak, jako iż byłem na miejscu zdarzenia to się wypowiem. Mieliśmy pościg chwile przed "Mszą w kościele SF". Dostaliśmy informacje, że ta osoba znajduje się na terenie całego Kościoła, więc chcieliśmy przystąpić do akcji. Jako iż tłum był duży oraz ludzie biegali dookoła nas, ciężko było trafić w cel, gdyż po prostu nam przeszkadzali w działaniach. Nikt inny nie został skuty oprócz osoby poszukiwanej. Pozdrawiam

Mi się wydaje , że jak wychodziłem z auta nikt nie biegał obok mnie.

12 godzin temu, Barski napisał:

Witam, na wstępnie poruszymy kwestię nagrania - i wypowiedzi funkcjonariuszy którzy brali udział w działaniach by móc się dowiedzieć jaki był cel przyjazdu.

Okej , to czemu funkcjonariusz kolorek nie mógł mi odpisać na pm czemu we mnie strzelił? Jakby mi odpisał problemu by nie było.

12 godzin temu, Ben napisał:

Cel był taki że poszukiwaliśmy osobę która uciekła nam z pościgu dostaliśmy cynk na pm gdzie się znajduje i chcieliśmy go jak najszybciej złapać. Postanowiliśmy tak jak widać podjechać na szybko i go zgarnąć za przestepstwo popełnione a że kolorek strzelił nie chcący w kogoś innego to nie jest nasza wina.

Ben , Wydaję mi się , że dostanie cynku od osoby (gracza nie na frakcyjnym duty) mogło być fałszywe. Tak naprawdę przyjechaliście na zamieszkę pod kościołem i kolorek wysiadł i zaczął strzelać takie jest moje zdanie. Pozdrawiam

• Like 1

Więc zacznijmy od tego że nie odpisałem ci na pm bo albo miałem zw albo poprostu nie było mnie przy kompie wiec no, druga rzecz że stała tam ta osoba (poszukiwana)  i dlatego strzelałem, i wracając jeszcze do nagranie to jak się przyjrzysz to widać że dwa strzały jakie oddałem był nie trafione w ciebie jeden był w stronę osoby poszukiwanej a drugi strzał był w auto co widać na nagraniu więc jeszce raz sory za to.

Edytowane przez KoLoReK__
  • Like 1

29 minut temu, RambriFusherov napisał:

Okej , to czemu funkcjonariusz kolorek nie mógł mi odpisać na pm czemu we mnie strzelił? Jakby mi odpisał problemu by nie było.

Ben , Wydaję mi się , że dostanie cynku od osoby (gracza nie na frakcyjnym duty) mogło być fałszywe. Tak naprawdę przyjechaliście na zamieszkę pod kościołem i kolorek wysiadł i zaczął strzelać takie jest moje zdanie. Pozdrawiam

To niestety rambri żyjesz w błędzie bo był pościg i dostaliśmy cynk, na zamieszkę byśmy nie mogli wjechać bo nikt z nas nie jest w odpowiedniej dywizji aby wjeżdżać na takie akcje. Mam tyle do powiedzenia nic do dodania. Jeżeli czujesz się urażony rambri za to że dostałeś od oficera to w jego imieniu ciebie przepraszam. Tyle pozdrawiam. 

Edytowane przez Ben
  • Like 2

26 minut temu, Ben napisał:

To niestety rambri żyjesz w błędzie bo był pościg i dostaliśmy cynk, na zamieszkę byśmy nie mogli wjechać bo nikt z nas nie jest w odpowiedniej dywizji aby wjeżdżać na takie akcje. Mam tyle do powiedzenia nic do dodania. Jeżeli czujesz się urażony rambri za to że dostałeś od oficera to w jego imieniu ciebie przepraszam. Tyle pozdrawiam.  : Okej przeprosiny przyjete

• Like 1

3 godziny temu, KoLoReK__ napisał:

Więc zacznijmy od tego że nie odpisałem ci na pm bo albo miałem zw albo poprostu nie było mnie przy kompie wiec no, druga rzecz że stała tam ta osoba (poszukiwana)  i dlatego strzelałem, i wracając jeszcze do nagranie to jak się przyjrzysz to widać że dwa strzały jakie oddałem był nie trafione w ciebie jeden był w stronę osoby poszukiwanej a drugi strzał był w auto co widać na nagraniu więc jeszce raz sory za to.

No i dziękuję za przeprosiny , sprawę można zakończyć.

• Like 4

W dniu 21.04.2024 o 21:04, KoLoReK__ napisał:

Mam wytłumaczenie takie że była tam osobo z pościgu która goniliśmy tak, chciałem strzelić w osobe która była goniona a trafiłem w Rambriego, ogólnie to sory rambri ale byłeś koło tej osoby i rykoszetem dostałeś.

Ciekawe, byłem przy całej sytuacji, i z tego co również na nagraniu, widać była tam jedna osoba która biegała, lecz odbiegła ona w prawą stronę. Inne osoby siedziały w pojazdach.

Edytowane przez sugar.
  • Like 1

Wszystko super fajnie, aczkolwiek nagranie jest pokazane od bocznej perspektywy - teraz tylko można gdybać. Nagranie nie przedstawia instant celowania w twoją stronę, lecz nawet sama głupia analiza nagrania po spojrzeniu na funkcjonariusza i jego cel - widać że nie celuje w ciebie, mogłeś dostać odłamkiem, niestety Taser tak tutaj działa, że często gęsto przy strzelaniu celu dostaje obok.

image.thumb.png.ce590c7ae7f5f7422a96e00f623d8336.png

• Like 3

13 godzin temu, RambriFusherov napisał:

Po 1. A widzisz jeśli była takowa sytuacja a było was tam bardzo dużo to nie wiem czemu myślisz że nikt obok ciebie nie biegał, skoro tam było ze 20 osób.

Po 2. Może poszedł na ZW, nie miał jak ci odpisać, nie wiem. Naszym obowiązkiem nie jest odpisywanie ci na pm.

Po 3. Nawet jeśli wezwanie jest fałszywe możemy na nie przyjechać i obejrzeć się po okolicy. Z racji że zobaczyliśmy przed kościołem samochód który uczestniczył w pościgu przystąpiliśmy do działań.

Pozdrawiam 

• Like 3

20 godzin temu, Nieznany_ napisał:

Po 1. A widzisz jeśli była takowa sytuacja a było was tam bardzo dużo to nie wiem czemu myślisz że nikt obok ciebie nie biegał, skoro tam było ze 20 osób.

Po 2. Może poszedł na ZW, nie miał jak ci odpisać, nie wiem. Naszym obowiązkiem nie jest odpisywanie ci na pm.

Po 3. Nawet jeśli wezwanie jest fałszywe możemy na nie przyjechać i obejrzeć się po okolicy. Z racji że zobaczyliśmy przed kościołem samochód który uczestniczył w pościgu przystąpiliśmy do działań.

Pozdrawiam 

Odpowiedź do zdania drugiego , Jeśli kolorek mnie postrzelił mam mieć prawo pretensje , do tego byłem na duty SAFD on doskonale wiedział , że mnie postrzelił to mógł odpisać sprawy by nie było. wziąłem to do siebie jako , że jest jakiś lepszy bo jest w SAPD dlatego skarga została napisana.

• Like 1

11 godzin temu, RambriFusherov napisał:

Odpowiedź do zdania drugiego , Jeśli kolorek mnie postrzelił mam mieć prawo pretensje , do tego byłem na duty SAFD on doskonale wiedział , że mnie postrzelił to mógł odpisać sprawy by nie było. wziąłem to do siebie jako , że jest jakiś lepszy bo jest w SAPD dlatego skarga została napisana.

Kolorek kilka wiadomości wyżej napisał że był zw więc nie miał jak ci odpisać za bardzo. Myślę że skarga została wyjaśniona i nie trzeba dalszej dyskusji 

• Like 3

Skarga zostaje rozpatrzona negatywnie, aczkolwiek zostaną wyciągnięte konsekwencje wobec funkcjonariusza za użycie środku przymusu bezpośredniego bez uprzedzenia się wcześniej - czy nie tworzy zagrożenia innym osobom.

• Like 1

• Barski zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą Polityka prywatności.