Skocz do zawartości

Redakcja San News - Katastrofalna decyzja Indera (Podsumowanie skandalu z S.A Police Departament)

CyberNinja
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

266277633_sannewsobraz.thumb.png.d36390ef7d340d8e562255dc0305bf90.png.ffa05bdea337740928b700feea1ff374.png

Witajcie drodzy czytelnicy!
W tym artykule podsumuje wam wszystko związane z aferą dot. S.A Police Departament. 
Inder podjął najgorszą decyzje jaką mógł!? 
GKF nie promuje rekrutacji SAPD!?
Rozsiądźcie się wygodnie i zapraszam do przeczytania artykułu. 

Sprostowanie artykułu o skandalu w SAPD.

Zacznę od korekty dot. policjanta, który ponad 6 miesięcy nie posiada zdanych egzaminów pościgowych. 
Nie posiadanie przez niego papierka było tylko i wyłącznie jego winą, ponieważ nie wyrażał on chęci aby takowe uprawnienie posiadać.

@Bigsmoke oraz @Wercia.

Zaczniemy od @Bigsmoke po publikacji artykułu odezwałem się do niego z prośbą o wypowiedzenie zdania na ten temat. 
Usłyszałem odpowiedź pozytywną
Ucieszyła mnie taka opinia, ponieważ zależało mi na jego zdaniu w tym temacie. 
Powiem wam szczerze @Wercia - jej się nie spodziewałem, że udzieli się w temacie, ten fakt mnie pozytywnie zaskoczył. 
Po rozmowie z nimi dowiedziałem się o kontrowersjach związanych na poziomie PD i GKF
Mianowicie GKF nie promowało rekrutacji do akademii SAPD na forum. Można  to uznać za lekkie nie dopatrzenie ze strony @DonGrasso oraz @Smallspy., ale dało to twardy  argument broniący PD.
Dzięki czemu mogli się wywinąć wymówką, że nabór trwał do 16 maja . 

Pojawiły się nawet wyniki egzaminów pościgowych.

Tak dzisiaj  przed zawieszeniem PD ukazały się wyniki egzaminów, ale funkcjonariusze  nie nacieszyli się długo, bo @Inder00 podjął nieodpowiedzialną decyzje.
Można rzecz, że efekt jaki chciałem osiągnąć artykułem po części został osiągnięty, gdyby nie takie działanie to z pewnością bym napisał zdanie typu: Udało się nam dokonać niemożliwego. 

Inder zj***ał po całej linii. 

Uważam osobiście, że to była najgorsza możliwa decyzja. Zadaje sobie tylko pytanie dlaczego Maciek?
Można było to rozwiązać na milion różnych sposobów. 

Komentarz @DonGrasso

Co ja tutaj mogę powiedzieć, decyzja Indera była ponad wszystkimi decyzjami i uważam że podjął ją pochopnie. Nie jest to dobry ruch ponieważ cała frakcja na to nie zasłużyła, tylko kilka osób było wadliwych. Frakcje można było dalej prowadzić pod naszym okiem bądź szukać nowego Lidera poprzez rekrutacje, lecz bez wydalania każdego członka. Moim zdaniem było to możliwe aby to rozwiązać w mniej szkodliwy sposób dla wszystkich którzy rzeczywiście chcieli coś osiągnąć w tej frakcji.

Trudno z tym nie zgodzić.

Nowy dzień i nowe decyzje. 

Inder przeprosił @Smallspy. oraz wycofał się z rekrutacji.
Dodatkowo mamy najświeższy komentarz GKF.
Ponieważ doszedłem do porozumienia z Inderem, osoby co były w SAPD nadal tam są, ja po prostu będę rzucać okiem i patrzeć wewnętrznie jak to się prowadzi i wybiorę lidera spośród członków SAPD.
Mam nadzieje, że nauczało to czegoś Indera. 

Zapraszam do udzielenia się w odpowiedziach i zostawienia serduszek ❤️ 
Artykuł przygotował dla was  Redaktor Specjalista Aleks_ .
Nie zapomnijcie śledzić nowości w San News!

Edytowane przez sqober
  • Like 2
  • Haha 3

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą Polityka prywatności.